Dodaj do ulubionych

pomysl na biznes

08.01.18, 12:23
macie jakis pomysl na biznes w czernikowie?
co potrzeba czego brakuje?
Edytor zaawansowany
  • t4li4 12.01.18, 08:53
    sklepu typu żabka bo wszystko jest do 22 a w wiekszości do 21 i cokolwiek zbraknie trzeba zapierdzielac na CPN... jakieś rozrywki, bo mamy tylko sofe w której jak już są jakieś "imprezy" to są tam wiecznie te same osoby, w dodatku jest to mały pub, szczerze jakiś fajny sklep z ciuchami, ale najlepiej jakby była to jakaś sieciówka bo było różno sklepów, butików z ciuchami, które się nie utrzymywały, ale znowu z taką sieciówką będzie problem bo jesteśmy wsią, ale taki sklep jak jest np. w Dobrzejewicach ten "Aga" jest fajny ma różne ciuchy w przystępnej cenie i ludzie stąd tam jeżdżą, to takie moje propozycje
  • tulipan131313 12.01.18, 09:12
    Fakt, sklepik typu Żabka by się przydał, żeby coś było czynne trochę dłużej.
  • totu2010 12.01.18, 21:04
    emateoo87 napisał(a):

> macie jakis pomysl na biznes w czernikowie?
    Szukasz pomysłu na biznes na forum publicznym?.....może weź się dokształć zrób jakieś podstawowe kursy w tym kierunku, zarządzanie, marketing, wtedy nie będziesz zadawał takich durnych pytań.
  • emateoo87 14.01.18, 09:52
    ogarnij sie typie i wez sie za zycie a nie w necie kozaczysz
  • totu2010 14.01.18, 10:37
    Znam cię... jesteś nieuk i leń. Rozwijałeś się do 7 roku życia, potem już tylko rosłeś. Z takimi same kłopoty, narobią problemów rodzinie, długów, ukrywają się przed wierzycielami i windykatorami. Jesteś młody nadrób wiedzę i wtedy się przymierz, zacznij pracą u kogoś kto ci wskaże dobry kierunek. Od "browarów" rozumu nie przybywa.
  • emateoo87 15.01.18, 11:14
    to jak mnie znasz to mniej odwage sie przedstawic chociaz xd
  • emateoo87 15.01.18, 12:58
    i dziekuje za obiektywna ocene wezme sobie te rady do serca. pozdrawiam
  • dredy88 14.01.18, 20:18
    Sklepów wystarczy, przydał by się jakiś basen, spa np
  • kwiatek884 09.04.18, 15:17
    To rzeczywiście mógłby być całkiem ciekawy pomysł i w sumie dla osób w każdym wieku. A ja niedawno znalazłem info na temat dotacji i własnej działalności na tym portalu kujawsko-pomorskie-praca.pl/. Zanim podejmiecie decyzję o prowadzeniu własnej firmy, to trzeba się zorientować na co jest popyt w danej miejscowości, ale też jakie są prognozy dla konkretnej branży. No i fajnie poszukać jakiegoś wsparcia finansowego.
  • edison114 08.09.18, 07:51
    zagraj w totka na przystanku to nic nie bedziesz musial robic proste jak swinski ogon

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka