Dodaj do ulubionych

wojna facebukowa

05.10.18, 11:24
Jakie to śmieszne: czernikowscy kandydaci po latach zdali sobie sprawę z tego, jak ważna jest promocja w mediach, ale robią to tak, jakby właśnie wyszli z murzyńskiego szałasu.
Nażelwany udostępnia swoje posty co godzinę - ale niech mu będzie, może mieszkańcy czernikowa nie będą mieli tego dość przed wyborami.
Ale panujący jest jeszcze lepszy - myśli, że wybory wygra ten, kto będzie miał więcej lajków pod postami. I więcej udostępnień. Budżet pusty, a chłopaczek, który nie umie robić zdjęć (zobaczcie sami na stronie) kupuje kamery za kupę kasy i kręci wójtowi spoty zamiast wziąść się za robotę za którą mu płacą. Kręci chłopa na dwie kamery że ten nie wie w którą stronę się spojrzeć, to wygląda jak z lat 90tych. Przydupasy i urzędnicy klikają w posty na potęgę i komentują "łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu". Żenada.
Edytor zaawansowany
  • ananasy2 05.10.18, 14:22
    Bierta jesteś od nażelowanego..,powtarzasz scenariusz sprzed 8 latsad
  • gumis.3 05.10.18, 18:26
    Obecny obiecuje wspólpracę z klubami i rozwój sportu, a jak to wygląda obecnie? żenua, hali nie można wynając, bo harremu nie pasi, victoria gra na obczyźnie, z szatni w zs nie można korzystac, orlik zrobił w mazowszu zamiast w ćzernikowie. No po prostu super dbałość o sport. Ale teraz obiecanki cacanki o tak, jak najbardziej. Myśli, że ktoś myślący sie jeszcze na to nabierze haha
  • egres 06.10.18, 19:30
    A czy wszystko musi być w Czernikowie?! Na gminę też składają się też przecież inne miejscowości, którym też trzeba pomóc i o nie zadbać.
  • barnaba73 07.10.18, 07:13
    No tak bo przecież sport rozwija się tylko w Czernikowie. ... Zabierzmy z innych wsi orliki i boiska bo rod czernikowski potrzebuje miejsca do uprawiania sportu! Żenada .
  • czarne73 07.10.18, 19:23
    hmmm...większą żenadą jest fakt, że kandydat na wójta i radnego gminy Czernikowo (obecny radny) jeździ i agituje nie po swoim terenie....hahahha - radny gminy i nie zna granic?????
  • gumis.3 16.10.18, 21:44
    Z tego co wiem, to na orlik mazowiecki jeżdża głównie ludzie z Czernikowa, więc logicznym jest, ze lepiej by było jak mieliby go na miejscu.
  • czarne73 07.10.18, 19:41
    bierta...podziel się gdzie znaleźć info/spoty z kampanii p. wójta? Kultowa scena - muszę się zmierzyćsmile
  • mieszkanka851 14.10.18, 18:24
    Bierta jeżeli dla Ciebie czynnikiem do podjęcia decyzji jest to że np strona Pana Wójta wygląda jak lat 90tych to ty lepiej zostań w domu, takich wyborców Czernikowo nie potrzebuje
  • procivili333 14.10.18, 23:18
    To obecnie panujacy wykonuje nerwowe ruchy, pisze na fb złośliwe teksty do przeciwnikoów, glosów przez to mu nie przybędzie. Bierta - idz na wybory.
  • misietulisie 15.10.18, 08:46
    jak przeciwnicy oskarżają obecnego o wandalizm to ten się broni jak każdy kto jest niewinny a nie słusznie zostaje oskarżony a że przeciwnik usunął post to już inna sprawa
  • zosia_pop 15.10.18, 11:31
    "Program" WDM to nie program tylko pobożne życzenia. Chłopcy "odlecieli" i to daleko od rzeczywistości. To, że Rutkowski, Duszyński czy Krasicki mają pęd do władzy i naobiecują każde bzdury jestem w stanie jeszcze zrozumieć. Jak się jednak pod tymi "wypocinami" mogła podpisać pani Murszewska czy pan Borucki to nie mam pojęcia. Brakuje tylko jeszcze kosmodromu. I portu morskiego. Na fejsie co ludzie napiszą, że potrzebują to WDM potwierdza, że oczywiście będzie. Żenada. Najpierw jęczycie wszem i wobec jakie to Czernikowo zadłużone a później planujecie inwestycje za miliardy. O tych waszych "bezkosztowych" inwestycjach nawet nie warto wspominać. Może dzieciaki się na te wasze obietnice nabiorą bo nikt myślący raczej nie. Taki post zamieściłam kilka dni temu na facebooku pod profilem WDM,nie minęło 15 minut jak post został usunięty(zresztą nie pierwszy).Radny Duszyński strasznie wcześniej ubolewał nad blokowaniem na profilu obecnego wójta jego wpisów.Jak widać WDM cenzuruje jak za głębokiej komuny niewygodne dla nich komentarze.
    PANOWIE PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI,ODPOWIADAJCIE NA KOMENTARZE,ZAMIAST TCHÓRZLIWIE JE USUWAĆ!
  • misietulisie 15.10.18, 12:00
    no Pan Rutkowski sam przecież powiedział że to będzie ostra kampania i nie liczą się pieniądze, a wyborcą będzie nawet właził w "dupę"
  • czernikowo1234 15.10.18, 13:00
    Progrsm WDM w miare realny do zrealizowania przy likwidacji Strazy Gminnej i duzych oszczednosci przy wywozeniu odpadow we wlasnym zakresie kazdy obiecuje na tym polega kampania ale jak sie wslucham w te zenujace filmiki to kandydaci od strony wojta obiecuja wszystko co jest mozliwe w danym okregu prowadzicie strasznie brudna kampanie atakujecie radnych i ich kandydatow na kazdym kroku a tego my wyborcy nie chcemy i wybierzemy p. Lewandowskiego badz Krasickiego bo oni robia to z wielka klasa
  • misietulisie 15.10.18, 14:50
    jakie żenujące??? ja tam wszystkie je wysłuchałem i nic tam żenującego nie widzę wypowiadają się kulturalnie i nie słyszałem by kogoś atakowali czy obrażali. filmik jak filmik obiecują tak samo jak WDM a co wyjdzie się okaże po wyborach
  • czernikowo1234 15.10.18, 15:50
    No wlasnie obiecuja wszystko i tu nikomu nic nie przeszkadza daj juz sobie spokoj bo ciagniecie wojta na dno takimi wpisami WDM wam podziekuje za te wpisy wiem ze chlopaki maja rozny materiał i informacje ale maja poziom i tego nie wyciagaja na zewnatrz
  • mieszkaniec123 15.10.18, 16:44
    Czernikowo1234 wydaje mi się,że jednak przeszkadza wyborcom jak wypisują takie dyrdymały i obiecują niestworzone rzeczy,z ludzi robią baranów,kto ma trochę oleju w głowie to nie nabierze się na te obiecanki,no i słusznie napisałeś "chłopaki" a nie kandydaci.
  • edekzfabrykikredek12345 15.10.18, 18:37
    Likwidacja straży gminnej to "oszczędność" rzędu 200 tys rocznie, a z oszczędności przy wywożeniu odpadów mają być obniżki cen dla mieszkańców. Gadasz bzdury.
  • procivili333 15.10.18, 22:37
    Niejaki Zosia_pop to kolejny przyklad brudnej kampanii, na zasadzie "my nic. ale wy jeszcze gorzej". Klasyka wyborcza. To przecież na profilu wojta najpierw zablokowano niewygodnych fb-kowiczow. Niewygodnych - ale autentycznych. Czy widzisz, ze Wojta na fb popieraja osoby, które nie mieszkaja w naszej gminie i nie moga glosowac, albo tzw. martwe dusze. Za chwile kilkadziesiat osób zostanie domeldowanych albo bedzie glosowanie przez przedstawiciela czy jak to pelnomocnika. Kto to sprawdzi ? A straż gminna ? Kto mi powie po co jest ? Chetnie posłucham argumentow.
  • czarne73 16.10.18, 20:17
    hmmmm....czytam,rozmawiam, zbieram informacje...tu ucho przykładam, tam oko otwieram... Ciekawią mnie wszelkie wyborcze obietnice - szukam najlepszej opcji bo w tym roku wyborczym mamy w czym wybierać...czy im wierzę (czyt. WSD)...podoba mi się pomysł żłobka, basenu, obniżenia opłat za wywóz śmieci i wiele, wiele innych obietnic...i mam wrażenie, że jeśli zadzwonię do p. Krasickiego i powiem Mu, że brakuje mi tego czy owego (w zamian za mój głos/mojej Rodziny) obieca mi wszystko, włącznie z gruszkami na wierzbie. Niestety nie jest osobą znaną w naszej gminie (a jest przecież radnym z ul. Targowej) i poszedł w kampanię wizerunkową (boję się otworzyć lodówkę coby Krasicki/Rutkowski mi nie wyskoczylismile - notabene nie znam p. Rutkowskiego osobiście (czyt. nie mówimy sobie "Dzień dobry" ale moim zdaniem działa na niekorzyść Komitetu WDM (no cóż jest jak oślizgła żmija, patrzysz w oczy i wiesz że nie zaufasz - dla mnie negatywny PR), ale szacun za "Krwiobus", nie wiem czy to tylko Jego inicjatywa. I według forum najlepsza kandydatka na radną (może w przyszłości na wójta) p. Beata Murszewska. Mieszkam w Czernikowie od ponad 40 lat (tu mnie Mama urodziła) i dopiero podczas tej kampanii objawiła mi się ta Pani (co zrobiła dla gminy, co zrobiła dla lokalnej społeczności?..., gdzie się udzielała/udziela?) , jak do tej pory to raczej czytam na Jej temat negatywne komentarze (oświećcie mnie jeśli jest inaczej) czy oddać na Nią głos? (nie zaliczam tutaj działalności ś.p. Pana Piotra bo dla mnie to zupełnie inna Bajka). Czycham na ulotki programowe kandydatów na radnych i jakoś nic mi nie może wpaść w ręce...hmmm...bo pewnie wyrzucona byłaby do kosza, które obiecujecie postawić (taka dygresja - w Komitecie WDM obecni Radni mają przecież wiedzę, świadomość na co zostaną przeznaczone fundusze rządowe, samorządowe, unijne, jakie są potrzeby gminy...czyli to co każdy wybrany wójt będzie realizował - gratuluję) i proszę opuścić lodówkę mojej Mamysmile Wpadła mi w ręce ulotka KWW Porozumienie dla przyszłości...i wiecie co mnie uderzyło i zaintrygowało - mają bardzo sugestywne logo (w ogóle jako jedyny zarejestrowany Komitet Wyborczy mają profesjonalnie zaprojektowane logo), oczywiście moim subiektywnym zdaniem. No mi bardzo się podoba, jest odniesienie do barw (biel i czerwień) - symbol polskości, patriotyzmu, i z nazwy chcą porozumienia nie tylko dla siebie na najbliższy czas ale dla naszych dzieci, dla naszej przyszłości. Program też mają konkretny i przejrzysty,ogólny dla rozwoju gminy i szczegółowy dla poszczególnych okręgów, nie afiszują się swoją obecnością, ale są zauważalni (bardzo ładny PR i bardzo dobry grafik - banery ulotki zaprojektowane tak, że do mnie przemawia już sam wizerunek). Z ciekawości weszliśmy na Ich stronę i zdjęcie główne otwiera światełko w tunelu dla naszej gminy- młodzi, prężni, energiczni, chętni do działania, z konkretnymi pomysłami dla okręgów w których kandydują. (Na ulotkach opisane zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności.)
    I wielki mój szacunek i podziw dla jednoosobowego Komitetu Inicjatywa Tomasza Jabłońskiego - jeden a jednak tak wiele - nie znam programu, ale widzę i zauważam p. Tomka prawie na każdym płocie w Czernikowie. Rewelacyjna kampania.
    Obecny wójt p. Gawroński zainwestował w złą agencję bo banery są zupełnie nie widoczne (ta zieleń PSL zupełnie wtopiła się w piękną, polską, złotą jesień - ona taka radosna i optymistyczna, a Wy kandydaci na radnych tacy zdystansowani do rzeczywistości), a filmiki w internecie przypominają stary (pewnie dla nie których dobrysmile PRL - hmmm... Program na dwie strony A4, a w nim w zasadzie to wszystko, co zostało zaplanowane na najbliższy czas jeśli chodzi o rozbudowę naszej gminy...i najważniejsze wiaty grillowe zostaną otwarte... I to, co już ktoś wyżej zauważył - im wiecej lajków na fejsie tym większe prawdopodobieństwo wygranej?
    O Komitecie p. Blonkowskiego wiem tylko tyle, że jest , co przeczytałem na stronie PKW.
    Jeszcze kilka dni na obserwację i podjęcie dobrej (dobrej dla mnie oczywiście) decyzji. Dzisiaj wiem jedno czas na zmiany!!!
    Pozdrawiam
  • carensis 16.10.18, 23:05
    W końcu stwierdziłam, że i ja tu się wypowiem. Od początku wyborów obserwuję komitety wyborcze, czytam programy, posty na fb, komentarze, ogólnie wszystko. Na początku byłam bardziej za WDM, ale później zaczęli mnie bardziej bawić. Zastanawiam się, czy jest takiego, co da się zaproponować, a oni odpowiedzą, że nie są w stanie tego zrobić, bo jak obecnie widać, są gotowi obiecać wszystko. Wszystko na pewno będzie, dadzą radę zrobić, ale jak już są konkretniejsze pytania, to nie są w stanie odpowiedzieć, jedynie, że mają pomysł, wiedzą jak, że będzie np. taniej z wywozem odpadów. Odpowiedź od WDM była bardzo ogólna, podana jaki gmina i taniej, ale bez wyliczeń, bez niczego, to skąd wiedzą, że będzie taniej? Przecież wchodzą nowe przepisy... Obecny wójt bardzo dobrze to wytłumaczył w swoim poście, jak to by wyglądało, co wchodzi i jak mogą wzrosnąć koszty... Czyli jednak nie będzie tak bardzo taniej przy ich propozycji, a nawet drożej. Podając takie propozycje moim zdaniem powinno się wziąć wszystko pod uwagę, co jest teraz, co wpływa na cenę i co planuje wprowadzić rząd. I to jedyna propozycja, która dla mnie była przesadzona... Mnóstwo inwestycji, nowych obiektów, obietnic, ale czy one są realne? Komentarz pana Świdurskiego, że jest specjalistą od pozyskiwania środków mnie jednak nie przekonuje, bo nie ma tam żadnych konkretnych informacji, skąd dokładnie, czy jest obecnie jakaś możliwość pozyskania tych środków i skąd... I tak przy większości pomysłów, przynajmniej moim zdaniem... Obietnice, obietnice, ale konkretów brak. A co do samych komentarzy... Bawi mnie to, że gdy ktoś obcy, czyli nie z naszej gminy próbuje się wypowiedzieć, to komentarze o nim nie są za miłe, zdarza się, że są pomijane lub po prostu osoby wspierające ten komitet je hejtują, jak z osobą, która podobno się do nas przeprowadza... Już zapraszanie na spotkanie itp... A może po prostu ktoś chce zostać anonimowy i się nie ujawniać? Nie ma przecież takiego obowiązku, a po prostu chce się o coś dopytać, ale lepiej się z takiej osoby nabijać, komentować niepochlebnie i ignorować... A post pana Rutkowskiego odnośnie niszczenia plakatów i ogólnie cała jego wypowiedź, była bardzo nie na miejscu. No niestety, im dłużej trwa kampania, tym bardziej się zniechęcam do WDM, mimo, że na początku byłam bardzo pozytywnie nastawiona.
    Jednak żeby nie było, obecny wójt też nie ma najlepszej kampanii. Tutaj już obietnice wyborcze są dużo bardziej przemyślane, realne, lepiej mniej obiecać, a zrobić więcej. Jednak... Po co w niektórych postach odniesienia do WDM? Pisanie, co robili kiedyś? Bezpośrednie pisanie o nich? Wystarczy napisać swoje, przedstawić kosztorys, czy co innego, przemyślenia na dany temat, ale nie starać się obniżyć opinii o innych. Bądźmy fair, oni o nas nie piszą, to my też tego nie róbmy. Poza tym plakaty wyborcze nie są zbyt czytelne... Tło nieodpowiednie, sprawiające, że nie patrz się na nie za przyjemnie... Filmiki są ciekawym pomysłem, ale wykonanie jeszcze trochę do poprawy ma moim zdaniem. To moim zdaniem jest pewniejszy kandydat i do tej pory dobrze się sprawdzał...
    Kolejny kandydat na wójta, pan Lewandowski, kampania dużo spokojniejsza, bez hejtów i spamowania wszędzie postami... Program moim zdaniem skromniejszy i to bardzo od innych kandydatów, ma więcej taktu w tym co robi... Ale ostatnio raz dostałam informację, że podobno jeśli dostanie się do drugiej tury, to zrezygnuje. Wiadomo, od jednej osoby, to zignorowałam, ale potem od kolejnej, niezwiązanej z poprzednią i tu już zapaliła się żółta lampka... Bo skoro takie informacje się pojawiają, to jednak może być w tym ziarnko prawy... Jak wyżej, logo mają własne, ale bardziej się obawiam tego, że to partia PiSowska... Nie jest to dla mnie osoba godna zaufania...
    A odnośnie pozostałych komitetów nie mam za dużo do powiedzenie, bo programów zbytnio nie widać, oprócz plakatów pana Tomasza Jabłońskiego, a ja osobiście nie kieruję się zdjęciami, ale tym, co dane osoby sobą prezentują oraz czy to, co proponują jest realne do zrobienia i jak to jest przedstawiane.
    Do wyborów jeszcze kilka dni i sporo może się wydarzyć, decyzję co do głosu pewnie podejmę ostatniego dnia na spokojnie. Powodzenia! Pozdrawiam!
  • mieszkaniec123 17.10.18, 13:58
    No wreszcie ktoś napisał prawdę o całej tej kampanii przedwyborczej,wyborcy zanim pójdziecie głosować kilka razy przeczytajcie wypowiedź carensis..,która opowiada całą prawdę o naszych kandydatach.
  • barnaba73 17.10.18, 15:16
    Pan Lewandowski sympatyzuje z PISem i to bardzo. I hejt z jego strony pojawia się, tylko nieoficjalnie... Jego odpowiedzi w komentarzach pod postami są wg mnie często mało konkretne i mają na celu "wbić szpilę". Mało przyjemnie się to czyta. No chyba, że już zostały usunięte.
  • zosia_pop 17.10.18, 13:45
    I kolejny post usunięty!!!Znajoma zadała pytanie do WDM: "1.Ile będzie wynosiła obniżka opłat? 2. Od kiedy wejdzie w życie? 3. Jakim sposobem obniżycie opłaty? Z tego co wiem do przetargu od lat zgłasza się tylko jedna firma – taki ciężki teren do obsługi. Ponadto rząd przyjął projekt zmiany ustawy, który doprowadzi do wzrostu kosztów odbioru odpadów w całej Polsce. A w ogóle na sesji 17 lipca 217 roku cała wasza czwórka głosowała za podwyższeniem stawki za odpady teraz o hipotetycznym ich obniżaniu chcecie zbijać kapitał polityczny."
    Odpowiedź była ale bardzo ogólnikowa,żadnych konkretów jak we wszystkich odpowiedziach panów WDM ,mimo wszystko i tak usunęli kolejny niewygodny dla nich post.
  • wrogpublicznyczer 21.10.18, 23:51
    Myślę, że cała wielka trójka się kompromituje. Obiecują nam rozwój na poziomie Dubaju. Pan z przyrośniętymi uszami do czaszki najwidoczniej zachłysnął się władzą przez dwie kadencje i myśli, że coś zwojuje. Proszę zejdźcie na ziemię!!!
  • procivili333 17.10.18, 16:35
    Wybory samorządowe to trudna decyzja. Zwracanie uwagi, że jakiś kandydat, czy kandydatka na radnego nic do tej pory nie zrobił dla Czernikowa jest bez sensu, bo można to powiedzieć o większości nowych kandydatow z każdej opcji. Nalezy patrzeć raczej - jakimi są ludźmi, czy operatywnymi, lubianymi, niezależnymi, nie uwikłanymi w wieloletnie układy, którzy mogą coś wnieść nowego, którzy poświęcą się pracy radnego i dla swoich wyborców, ktorzy będą mieć własne zdanie a nie trząść się przed wójtem i przyklepywać każdą, nawet największą głupotę. Zwracam uwagę, ze wójt jest organem wykonawczym, ale to radni wnoszą pomysły i tworzą uchwały. Przecież tzw. komisje radnych u nas to wielka kpina i fikcja. Istnieją tylko na papierze. Niektórzy radni nie potrafią się wysłowić, nie umieją posługiwać się komputerem. Czas to zmienić, bo będzie pogłębiał się marazm i swoiste zacofanie. Czas skończyć z zaściankiem i dać coś więcej ludziom, nie tylko asfalt i chodniki.
  • czernikowo1234 17.10.18, 16:39
    wójt i jego ludzie krytykują pozostałe komitety dlaczego nic nie wspomina się o śmieciach w Witowązu dlaczego został unieważniony przetarg na wywóz odpadów z tego co mi wiadomo Starostwo swoją część wywiozła pieniądze się znalazły a nasza gmina unieważnia przetarg bo pieniędzy brak ? Jeżeli kwota w przetargu była za wysoka to dlaczego nie wywozimy mniejszej ilości odpadów tylko unieważniamy przetarg . Gdzie tu dotrzymane słowo.

www.bip.czernikowo.pl/plik,21187,informacja-o-uniewaznieniu-postepowania.pdf
  • czernikowo1234 17.10.18, 16:59
    przetarg na wywóz smieci został uniewazniony a dlaczego nie został unieważniony przetarg na budowę tkz. wiat grilowych gdzie kwota z przetargu znacznie przewyższyła kwotę która gmina na tel cel przeznaczyła tj 427 000. 00 zł a po przetargu 599 010,00zł.
    www.bip.czernikowo.pl/plik,20824,informacja-z-otwarcia-ofert.pdf
  • gostek64 17.10.18, 19:51
    To skandal co obecny wójt wyprawia! Jak można tyle kasy ładować w jakieś wiaty?!! Ewidentnie nadaje się do wymiany na kogoś mądrzejszego.
  • procivili333 17.10.18, 21:55
    Przepraszam bardzo, ale dzieci z podstawówki, które czekają na przystanku od 6.20 rano, żeby dojechać do szkoły moga poczekać wygodnie pod wiatami. Zjeść kiełbaskę z grila. Potem rozbiorą się na w-f na dworzu, bo przecież szatnie "nie dla sp". Potem jeszcze poczekaja 2 godziny na swietlicy na odwozy, wróca do domu o 14 czy 15 spedzając poza domem 8 godzin, z czego 5 w szkole. A uczniowie z ZS przyjdą sobie na 8-9 do szkoły, potem zapalą papieroska i wrócą zadowoleni do domku. Chwalmy pana... Gdzie są rodzice tak dbajacy o swoje dzieci? Gdzie jest rada rodziców? Gdzie sa radni?
  • zbigniew12 17.10.18, 22:46
    DLA MNIE O WYBORZE KONKRETNEGO KANDYDATA NA WÓJTA ZADECYDUJE JEGO OSOBOWOŚĆ, WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI.
    OSOBOWOŚĆ OZNACZA, ŻE WSZYSCY JESTEŚMY NA RÓWNYCH PRAWACH / "NIE MA ŚWIĘTYCH KRÓW" /, ŻE POCHYLA SIĘ NAD SPRAWAMI MIESZKAŃCÓW, SŁUCHA ICH I PRÓBUJE ZNAJDOWAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA, ŻE NIE MA W NIM BUTY, LEKCEWAŻENIA, PONIŻANIA
    WIEDZA POZWOLI WYKORZYSTAĆ WSZELKIE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU EKONOMICZNEGO GMINY POZWOLI SZUKAĆ I ZNALEŹĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DAJĄCE SATYSFAKCJĘ I ZADOWOLENIE MIESZKAŃCOM
    UMIEJĘTNOŚCI - SPRAWNA ORGANIZACJA ADMINISTRACJI, STWORZENIE DOBREGO KLIMATU W PRACY URZĘDNIKÓW, DOPROWADZENIE DO TEGO ABY KAŻDY URZĘDNIK BYŁ DLA NAS MIESZKAŃCÓW A NIE ODWROTNIE ABY NIE ODESŁAŁ NAS Z PRZYSŁOWIOWYM "KWITKIEM" A ZAWSZE PRÓBOWAŁ POMÓC W KONKRETNEJ SPRAWIE A JEDNOCZEŚNIE Z CHĘCIĄ I RADOŚCIĄ PRZYCHODZIŁ DO PRACY W KTÓREJ BĘDZIE PANOWAŁA DOBRA ATMOSFERA
    TO JEST OCZYWIŚCIE TYLKO CZĘŚĆ DOBRYCH CECH WÓJTA ALE JAKŻE WAŻNYCH.
    NATOMIAST DOBRY RADNY TO NIE " MILCZĄCA GĘBA" I " RUCHLIWA ŁAPKA ". RADNY POWINIEN BYĆ KREATYWNY, ZABIERAĆ GŁOS NA SESJACH, KOMISJACH. PRZEDSTAWIAĆ WŁASNE PROPOZYCJE. PO PROSTU REPREZENTOWAĆ SWOICH WYBORCÓW. UMIEĆ I MIEĆ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ NAWET SWOJEMU "GÓRU" - NIE, NIE ZGADZAM SIĘ Z TAKIM ROZWIĄZANIEM , PROPONUJĘ ..... NAWET JEŚLI PROPOZYCJA NIE PRZEJDZIE W GŁOSOWANIU TO I TAK SZACUNEK ZA ALTERNATYWNE ROZWIĄZANIE.
    MYŚLĘ, ŻE TAKIEGO WÓJTA I TAKICH RADNYCH WYBIERZEMY W NIEDZIELĘ GDYŻ TAKICH TEŻ MAMY NA LISTACH. SZKODA TYLKO, JEST ICH TAK NIEWIELU.
  • totu2010 17.10.18, 22:22
    Problemu z wyborami nie mają emeryci, beneficjenci programu 500+ i inni którzy skorzystali z polityki prospołecznej PIS-u. Wiedzą za czym głosują Jak do władzy wrócą POpaprańcy ciągnący na smyczy PSL to się mogą pożegnać z bądź co bądź pomocnym wsparciem rządu. I o to w tych wyborach naprawdę chodzi...czy ma wrócić do koryta Shrek z Donaldem i samorządowe PO-pieski. Czy jeszcze dwie, trzy kadencje zostanie u władzy Zjednoczona Prawica. A to wystarczy by elity polityczne w naturalny sposób oczyściły się z politycznego guana.
    Tak trzymać !!!
  • edekzfabrykikredek12345 17.10.18, 23:53
    Lecz się. Na nogi. Na głowę już za późno. Stary tekst, jak widać wciąż aktualny. Niestety...............
  • totu2010 18.10.18, 19:11
    Przynajmniej wiem co chcę ty i reszta tobie podobnych jesteście jak kastraci, chcieli by , ale im nie staje...., wiedzy, pomysłów,inteligencji, mielą klawiaturą komputera,jak stara baba jęzorem. Zero treści. Takie politykierskie trolle, bez jaj.
  • edekzfabrykikredek12345 18.10.18, 19:15
    zapomniałeś się przelogować chłopcze.........................

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.