Dodaj do ulubionych

Brudna kampania wyborcza

11.10.18, 00:22
Fb "mój wójt" odżywajacy raz na cztery lata... prowadzony nie przez samego siebie... żenujace oskarzenia kandydatów z opozycji nie mające nic wspolnego z faktami. Fikcyjne konta na fb wspierajace i wychwalające wójta pod niebiosa... tak powinna wyglądac kampania wyborcza? Żal tylko tych naiwnych wyborców, którzy daja sie nabierac na kiełbaskę. A dług 18 milionów rosnie...
Edytor zaawansowany
 • misietulisie 11.10.18, 09:11
  to fakt trochę to wszystko śmieszne.
  to że nie prowadzi fb to nic dziwnego ma się ludzi od tego się mówi co pisać i piszą smile
  oskarżenia WDM porażka wyssane z palca by wzbudzić litość
  konta fikcyjne nie tylko wychwalają obecnego ale w sondażu oddają głos na kontrkandydata a do tego nie fair bo pominięto 3 kandydata
  kampania WDM która obieca wszystko co tylko my chcemy nie patrząc na koszty a tak jak wspomniałeś 18 milionów i jeszcze wzrośnie (ostatnio nawet doszły słuchy że każda pani która urodzi dziecko dostanie od gminy wózek smile)))
  a i jeszcze mnie te śmieci ciekawią bo dwóch obieca zmniejszyć stawkę a rząd u góry woła że będą nie małe podwyżki bo se jakiś nowy przepis wymyślili
  także wybór trudny a czasu nie dużo ale iść trzeba
 • dredy88 11.10.18, 22:17
  A co się dzieje z 3 kandydatem?? Czyżby zrezygnował?
 • mieszkaniec123 11.10.18, 11:13
  Haha...wózki dla dzieci,skąd oni biorą takie pomysły?mają chłopaki fantazje...a opłaty za śmieci tak oczywiście rząd wymyślił sobie kolejny przepis i podwyżki będą ale WDM zmniejszy stawkę..,kurna chłopaki macie naprawdę wyborców za kompletnych debili...
 • bucefav 11.10.18, 20:31
  Nie ma piękniejszego widoku niż matka prowadząca wózek z dzieckiem (to największy cud natury). Ale nie ma także bardziej przykrego widoku niż uczeń idący powoli ze spuszczoną głową ze szkoły, w której królują pustościany i kolczatki. Gdyby te pieniądze dokładane na tę szkołę przeznaczyć na wózki daję Ci głowę, że Pan Klugiewicz musiałby przyspieszyć budowanie nowych bloków.
 • procivili333 11.10.18, 22:24
  Przeczytaj sobie na stronie gminy tłumaczenie - wyliczenie opłat za smieci gdyby zajęła sie tym gmina. Kwoty z kapelusza - zawyżone. Najprosciej" wziąć firme z zewnatrz, zapłacic jak za zboze i nie miec roboty. Dobry gospodarz dałby pracę ludziom z naszej gminy, zakupil by jeszcze 1-2 samochody i byłoby taniej. No ale bonusy i prezenty (np. wycieczki zagraniczne) czekają. Podobnie jest z dożynkami. Przyjeżdza firma - zgarnia kasę za piwo i wate cukrową, gmina płaci za wszystko, naiwni "sponsorzy" dokładaja sie do kiełbasy i grochówki a szef zamyka sie w namiocie, potem wychodzi na scene, wrecza nie swoje nagrody i spija smietankę. A nasi lokalni sprzedawcy i wytwórcy won. Masz wyborców za debili?
 • marek699669 11.10.18, 19:44
  Nażelowany, mówił kiedyś że szkoda "pieniążków" na głosowanie smsowe w gazecie na niego i ich komitet, że lepiej wydać to na cele charytatywne. A w kampanii wyborczej już nie szkoda "pieniążków" na ogromną ilość banerów i gigantyczne plakaty przy 10tce. Podobno ma jeszcze jeździć oklejony samochód "Krasobus".
  W dodatku nażelowny chwali się organizacją różnych akcji charytatywnych, a tak naprawdę tylko podpisuję się pod protokołami np. jak ostatnio zbierał pieniądze na Wielgie to siedział wyłącznie w samochodzie.
 • procivili333 11.10.18, 21:58
  marek, marek, jakżeś zrobił kiedys cos dla ludu to daj znac. Nażelowany robi banery za swoje, nie za twoje, w przeciwienstwie do tych, co wydają pieniadze publiczne na wiaty wypoczynkowo-wyborcze za 70 tys zlotych - pewnie tez za twoje. Wypocznij pod wiatą na polu, zjedz kiełbase i idz na wybory.
 • wrogpublicznyczer 21.10.18, 23:33
  Jeśli chodzi o nażelowanego to zauważyliście, że wszędzie się pokazuje i robi sobie autoreklamę? Już od dłuższego czasu się ślizga, a po dwóch kadencjach nie zrobił nic pożytecznego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka