Dodaj do ulubionych

Wspólnie dla Mieszkańców - pytanie o darmowe hale

18.10.18, 14:03
Witam, wiem, że Panowie tutaj zaglądacie, mam do was takie pytanie:
dlaczego właściwie te hale mają być bezpłatne??? dlaczego wszyscy mieszkańcy gminy mają płacić za to że ktoś ma chęć pokopać piłkę?? przecież są realne koszty utrzymania tych hal. Dajmy na to Kowalski płacił powiedzmy 10 pln tygodniowo za granie w piłkę czyli mniej więcej 500 pln rocznie. Te pieniądze chcecie wyrzucić do śmieci? czy z własnej kieszeni dołożycie?? czy jeśli ktoś nie korzysta z hali to darujecie mu po 500 pln /rok. ???? płacę 360 pln /rok za wywóz śmieci nie korzystam z hali czy umorzycie mi opłaty za wywóz śmieci??? Proszę o poważną odpwiedź na moje pytanie.

a i jeszcze jak zamierzacie sprawdzać czy dany człowiek grający na hali jest mieszkańcem naszej gminy? postawicie policjanta przy wejściu??
Edytor zaawansowany
  • procivili333 18.10.18, 23:38
    Edek, czego się boisz?
  • neuman78 19.10.18, 11:14
    A ja mam taka nadzieje,że jak wygra WDM to nie pozwolą na to,żeby zięć naszego biznesmena pana Z.ciągle blokował sale,bo też już mu w główce się poprzewracało.
  • edekzfabrykikredek12345 19.10.18, 12:46
    nie bardzo wiem o co chodzi żucał się jak rejtan pod drzwiami czy co
  • marek699669 29.10.18, 22:07
    Niestety biznesmen wykłada kasę na kampanię WDM i to widać duże banery itp. Będą musieli się odwdzięczyć po wyborach i na hali będzie grał już tylko biznesmen, jego dzieci i zięć. Sala będzie zablokowana na amen, nikt się nie dopcha.
  • mieszkaniec123 19.10.18, 13:29
    Widzę,że jak są jakieś konkretne pytania do WDM,to odpowiedzi BRAK...
  • zbigniew12 26.10.18, 23:51
    odpowiadam i pytam twoim tokiem myślenia: ludzie wysyłają swoje dzieci do szkół a przecież na utrzymanie szkół idą duże pieniądze z kasy Gminy czyli też moje pieniądze a ja nie mam dzieci. Czy umorzycie mi opłaty za wywóz śmieci??? Proszę o poważną odpowiedź na moje pytanie.
  • edekzfabrykikredek12345 27.10.18, 13:39
    Poważnie odpowiadam. Hale powinny być płatne.
  • zbigniew12 26.10.18, 23:54
    odpowiadam i pytam twoim tokiem myślenia: ludzie wysyłają swoje dzieci do szkół a przecież na utrzymanie szkół idą duże pieniądze z kasy Gminy czyli też moje pieniądze a ja nie mam dzieci. Czy umorzycie mi opłaty za wywóz śmieci??? Proszę o poważną odpowiedź na moje pytanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka