Dodaj do ulubionych

Wyniki I tury

22.10.18, 16:24
Co sądzicie o wynikach I tury?
Wg mnie zwycięstwo wdm miażdżące dla obecnego wójta. Nie opłacała się klika z P., na której srodze się przejechał. Z kolei ziemniak poniósł sromotną klęske i przyczynił się do 2 tury, która przez niego jest niepotrzebna. Mam nadzieję, że wymiana wójta i większości rady wyjdzie nam na dobre.
Edytor zaawansowany
  • czernikowo112233 22.10.18, 18:33
    Ziemniaka głosy trafia do Krasickiego. Jego klęska była przewidziana.
  • prawdziwybela 22.10.18, 21:34
    Nie rozumiem gościa, po co brać w czymś udział jeśli wiadomo, że skończy się to totalną porażką? Nie szkoda czasu i pieniędzy??
  • czernikowo112233 23.10.18, 11:42
    Też mnie to zastanawia. Tym bardziej, że prowadził dość cichą kampanie.
  • lata70te 22.10.18, 22:14
    Tym razem głosowałem na Pana Krasickiego .
    Oczekuje od Pana gminnego kąpieliska na ,,zaciszu".
    Autobusu podmiejskiego który bedzie dojeżdżał do Czernikowa.
    Mniejszej opłaty za śmieci.Przykładem podlipnowskie wsie gdzie się płaci 13 zł za miesiąc , a nie jak u Nas 22 zł.
    Życzę mądrego zarządzania naszą małą ojczyzną i obiecuje obserwować realizacje ,,kiełbasy wyborczej ".
  • fajny_kaszalot 23.10.18, 19:23
    Ja uważam, że pokazała konieczność totalnej zmiany władzy w naszej gminie. Czas skończyć z klikami układami, nepotyzmem. Czas przewietrzyć to całe towarzystwo, bo już za bardzo się rozbisurmaniło. Mam nadzieję, że następca wójta będzie bardziej uczciwy, niezależny i przedsiębiorczy.
  • misietulisie 24.10.18, 07:40
    jakoś w to wątpię już żona pana Duszyńskiego ma pracę w przedszkolu w Działyniu i kilku osobom też pan Tomek obiecał posadki. Także nie zależnie kto będzie siedział i tak się nic nie zmieni niestety. Niezależny hmmm wydaje mi się że pan Tomek jest zależny od Rutkowskiego i Duszyńskiego oni go wypromowali a w rzeczywistości pan Krasicki tak jakby nie istniał jak byli u mnie z ulotką to prócz dzień dobry i do widzenia nic więcej nie powiedział. Także nie bardzo w te ich słowa wierzę ale zobaczymy obym się mylił
  • derwisz1988 24.10.18, 14:34
    Poczekajmy na II turę to po pierwsze. Nie wierzmy, w tych podwieszonych pod zwycięzców i na razie schowanych, nerwowo przebierających nóżkami smile Jak zobaczymy to uwierzymy. Nowi mogą zapracować na wiarygodność urzędu (na autorytet trzeba popracować dłużej) pod warunkiem, że nie skusi ich opcja TKM.
    Na razie obu Panów łączy wspólnota językowa, podobieństwo w konstrukcji programu i pewien sentyment do….

Dla rozluźnienia lekko tylko ubarwione wątki z ich nieco dętych kartek wyborczych, wpisów ….i mały teścik na znajomość programów.

Mieszkanki i mieszkańcy ! Mieszańcy!
    Zbudujemy, zintensyfikujemy, zmienimy, zlikwidujemy ! W porozumieniu!
    Zrealizujemy, utworzymy, rozbudujemy, wybudujemy. Nawiążemy!
    Wyremontujemy, poprawimy, odnowimy!
    Będziemy zabiegali! Będziemy dążyli! Powołamy !
    Zwiększymy pulę i stworzymy warunki!
    Będziemy rozbudowywali a także zwiększali. Opracujemy!
    Zadania, plan, najlepsze korzyści… Pozyskamy !
    Doprowadzimy, a w szczególności zapewnimy. Przygotujemy!
    Doposażaliśmy, doposażaliśmy i nie doposażyliśmy!
    Teraz doposażymy, odbudujemy, wyedukujemy. Pobudzimy !
    Stworzymy podwaliny , wprowadzimy, zwiększymy wsparcie. Będziemy organizowali!
    Wyposażymy i wydłużymy! Zorganizujemy!
    Wyznaczymy i oznaczymy a kiedy trzeba to i naznaczymy !
    Stymulowanie, pobudzanie i ograniczanie da zapewnienie !
    Zwiększymy jednocześnie zmniejszając, ale też zwiększymy i wymienimy.
    Będziemy przeciwdziałać !
    Zwiększymy wsparcie dla nowonarodzonych dzieci (dla nienarodzonych na razie pozostanie bez zmian)!
    Wspólnie będziemy wyznaczać kierunki. Mamy nadzieję realizować !
    A to wszystko przy współpracy i udziale, na rzecz różnych grup wiekowych. Nie tylko z dziennym ale i sztucznym oświetleniem ! Żeby było transparentnie! Całą dobę!
    Aby zrealizować potrzeby mieszkańców doprowadzimy do połączenia dziennego domu pobytu seniora z Izbą Pamięci Ziemi Czernikowskiej! To coraz powszechniejsza idea żywych eksponatów.
    Wasze nadzieje będą dobrze ulokowane. Będziemy w ciągłym kontakcie! .
    W ramach zwiększenia udziału mieszkańców w życiu gminy- koszenie poboczy i odśnieżanie!
    Żeby przepędzić resztki wiochmeństwa z naszej wsi skonsultujemy i wystąpimy o nadanie praw miejskich!
    „Paczmy” więc by w przypadku reelekcji nie dostać ….
    Do przegranych! Nie popadajcie w kompleks. Dla was też będą komfortowe i użyteczne boiska oraz hala. Zapoznajcie się też z atrakcyjną ofertą zajęć i animacji. Możecie nawet skorzystać ze Skate-Parku na skwerku. Spacer w lesie łagodzi emocje niezależnie od pory roku. Można odetchnąć pełną piersią w cieniu drzew. A jak siąść to na ściółce czy na ławce. Ruch koi nerwy.

A jeśli się to wszystko nie uda ? Proponuję wtedy modernizację dziennego domu pobytu seniora w dom pokutny i tam w ramach zadośćuczynienia zajęcie się promowaniem postaw patriotycznych oraz dekoracją głównych ulic gminy flagami narodowymi przy okazji świąt (bez narzucania z góry, darmowo i bezproblemowo)!

W związku z powyższym:
    Nie wyobrażam sobie innego człowieka. Brawo kochani. Powodzenia. Pozdrawiam. Byliśmy i będziemy! Popieramy! Super! Super!
  • czarne73 24.10.18, 16:29
    hmmm... i tu Panią/Pana będę popierać...na zasadzie ręka rękę myje... Przyglądając się kampanii wyborczej...obawiam się stanowiska szarej eminencji...a temu Panu zupełnie nie ufam (czyt. p. Rutkowski).
  • gimlo_czernikowo 24.10.18, 18:51
    Nie wydaje mi się, żeby Krasicki był marionetką w rękach rutka. Jest na to za mądry. Uważam, że to rutek i duszka są mu winni wdzięczność za to, gdzie teraz się znajdują. Oby tylko woda sodowa nie uderzyła im do głowy, bo wtedy szybko pójdą "na dno".
  • zbigniew12 26.10.18, 23:06
    Nie pora na rozważania kto komu ma być wdzięczny czy kto jest Marionetką ale czas na przekonanie Mieszkańców do pójścia na wybory 4 listopada gdyż mądry wybór to lepsza przyszłość dla gminy a 21 października Mieszkańcy udowodnili, że potrafią podejmować racjonalne decyzje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka