Dodaj do ulubionych

Łabędzi spiew Wójta Gawrońskiego

20.11.18, 22:11
Legenda mówi że łabędzie odchodząc w niebyt, umierając, pięknie śpiewają
Dziwne rzeczy sie zdarzają nawet u nas w Czernikowie, właściwie nie mamy władzy, stara powinna już odpoczywać a nowa jeszcze nie zaprzysiężona.......Latami przejazd przez tory straszył dziurami a tu nagle czary mary i dwa dni i gotowe, Nagle strona BIP Urzędu Gminy ożyła baaa.... nawet w soboty i niedziele jest uaktualniana. Wycinaja krzaki,drzewa przy drogach zasypują dziury w leśnych drogach itp.... cuda niewidy.
Jedna sprawa jest SUPER!!! będzie asfaltowa *schetynówka* do SGR bioplast. w Witoważu. Informacja dzisiejsza na stronie UG.
Czy ktoś z zamieszkałych przy owej drodze myśli że ta inwestycja jest dla ich wygody?.
Wszystko co dzieje się wokół tego cholernego składowiska śmieci przeczy temu

Po uprzątnięciu śmieci na nasz koszt,rekultywacji terenu na nasz koszt, wybudowaniu *schetynówki* za nasze pieniądze, kto będzie największym .beneficjentem tych inwestycji po których wartość nieruchomości SGR w Witowążu znacznie wzrośnie ?
To mi wygląda na wyrachowane działania, przygotowania do jeszcze większego numeru jaki wytną nam Ludzie trzymający władzę w Kuj.pom.
Jutro środa ... ostatni dzień cudów Gawrońskiego w Czernikowie.
Edytor zaawansowany
  • lata70te 21.11.18, 17:49
    No faktycznie , kilka razy na tym forum pisałem w ciągu paru lat że coś jest nie halo z tym naszym przejazdem kolejowym .Mądre głowy odpisywały że to nie własnośc gminy tylko PKP , etc.etc. Aż tu nagle sensacja dla mnie ,zrobiony przejazd bez zagrożenia utraty nadwozia .Bo tak było wczesniej .Da się ? Można ? Kto tego dokonał ?Nieważne .Wielkie podziekowania że jest wreszcie zrobiony.
  • tubylec-to-ja 21.11.18, 20:49
    To co u nas zrobiono na przejezdze kolejowym to czysta prowizorka. Zobaczcie jak wyremontowano przejazd kolejowy w Obrowie czy Lubiczu! Au nas sciema jak od lat !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.