Dodaj do ulubionych

sekretariat UG

24.06.19, 13:23
Zastanawiam się jakim kluczem została przyjęta do pracy na sekretariacie synowa naszego lokalnego Corleone, która raczej nie musi pracować a na wsi jest więcej kobiet chetnych do pracy.

Urząd Pracy w Czernikowie zlikwidowany, Wójt nawet nie kiwnął palcem, żeby wstrzymać decyzję i my teraz biedne matki musimy tułać się autobusem cały dzień z dziećmi na ręku, żeby jechać na wizytę do PUP.

Każdy chyba chciałby sobie popracować na sekretariacie, zrobić kawę, herbatę, zrobić karteczki do wizyty do Wójta, przyjść o 7 i wyjść o 15, praca na miejscu...

Chyba jest w gminie więcej potrzebujących kobiet, niż ta Pani.. zresztą chyba dla tej rodziny taka pensja to tylko na waciki, bo pewnie na torebkę by nie starczyło... Dobry widok jak sekretarka ma lepszą furę niż Wójt i kierownicy razem wzięci... widać sponsorzy kampanii są nagradzani, ciekawe kiedy będzie ORLIK przy bajkolandii, bo ten w Mazowszu juz prawie cały czas zajęty na USM oraz Akademie Młodego Piłkarza, która też jest prywatnym biznesem i pobierane są opłaty od rodziców, a Orlik za darmo, czysty biznes.
Edytor zaawansowany
  • terminator007 24.06.19, 20:14
    Ada32 zamiast interesować się życiem innych zainteresuj się swoim ogródkiem, coby Ci nic z niego nie uciekło, a od bycia obserwatorem społecznym i zrzędzenia, kto co ma a czego nie masz Ty z pewnością nikt się jeszcze nie wzbogacił ani kompetencji swoich nie podniósłsmile pani Asia jest kompetentną, wykształconą i sympatyczną osobą, która pracuje od kilku lat w Urzędzie, co widocznie umknęło Twojej uwadze, zanim nowy Wójt objął stanowisko. Czytając Twoją wypowiedź jawi mi się postać małego zawistnego Polaczka, wiecznie pokrzywdzonego przez świat. Zamiast oczerniać, zacznij podziwiać ludzi, którzy są pracowici i mają swój pomysł na życie, może dotrze do Ciebie dlaczego Ty nie masz a inni mająsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka