Dodaj do ulubionych

Wójt nie umie zarządzać gminnymi pieniędzmi

19.07.19, 10:58
Po tym jak wójt odkupił od energetyki starą chałupę na Włęczu można powiedzieć że nie umie on rządzić pieniędzmi bo kto słyszał aby wydawać gminne pieniądze na tak zrujnowaną chatę która nadaję się tylko pod topór.
Za te pieniądze mógł by lepiej pomóc biednym albo wybudować publiczne toalety w Czernikowie a jeżeli chodzi o chałupę na Włęczu to powinien za nią zapłacić Chrobak bo on najwięcej tam przebywa .
Edytor zaawansowany
 • terminator007 19.07.19, 12:12
  Wójt bardzo dobrze umie zarządzać gminnymi pieniędzmi, malejące wskaźniki zadłużenia są tu dowodem racjonalnego zarządzania. Trzeba podziwiać, że przy stanie finansów jakie zastał udało się mu znaleźć dodatkowe pieniądze na ochronę zabytku, którym jest chata we Włęczu. Po odnowieniu, z pewnością będzie to ciekawe miejsce dla mieszkańców.
 • marta70o 21.07.19, 05:21
  Fakt jest taki mógł pojechać za ta kase na szkolenie z ładną panną do Sopotu ariwa co by bylo taniej..... Ale to już bylo
 • 7qwerty 27.08.19, 13:11
  A kto niby stwierdził, że jest to zabytek? To, że Chrobak tak go nazywa nie znaczy, że tak jest.
 • stekliniak 19.07.19, 13:25
  A ile zabulił za chałupinę?
 • marta70o 21.07.19, 05:15
  T
 • piespluto.13 30.07.19, 13:24
  Pozostałości po chacie to nadaję się wyłącznie do pieca. Jak Chrobak z kilkoma osobami chce to niech sami kupią chatę, nie trzeba marnować tylu publicznych pieniędzy na tą ruderę, są pilniejsze potrzeby w naszej gminie. Nawet jak ją odnowią co kosztuje miliony to kto tam będzie przyjeżdzał to zwiedzać na te zadu..ie, nawet trafić tam cięzko.
 • skazaaa 27.08.19, 10:28
  Racja, szkoda kasy na tą ruinę, co wy chcecie tam odrestaurowywać? Ta kupa desek nie przetrwa pewnie zimy, a co to znowu za zabytek? Jara się tym chyba tylko Chrobak i jego dworek przebierańców.
 • filemon.felkowski 27.08.19, 12:04
  A ile za to zapłacili ?
 • fajny_kaszalot 27.08.19, 13:09
  Macie rację, że szkoda publicznych środków na takie fanaberie. Wójt niby ciągle jęczy, że kasy brak i trzeba oszczędzać, a tu szasta sobie naszymi pieniędzmi na ruinę. Nie na tym polega gospodarność drogi panie.
 • filemon.felkowski 27.08.19, 13:41
  Macie pewność że zostało to kupione czy to plotki jakieś pewne info za ile co i jak czy jak to bywało szczujnia klakierów ?
 • czernikowiak1 27.08.19, 16:11
  Polaki Cebulaki. Tylko potraficie krytykować. Już za parę lat kolejne wybory na Wójta Gminy. Każdy może spróbować swoich sił w zarządzaniu Gminą, o ile wygra wybory. Ponad to nie sądzę by ktoś miał takie kwalifikacje jak obecny Wójt. Co do Pana Chrobaka, to jemu również nie dorastacie do pięt. Spójrzcie może w lustro i odpowiedzcie sobie na pytanie, co ja zrobiłem/am dla dobra mojej małej ojczyzny? Najwięcej zawsze papla mordą ten co nic nie robi. Amen
 • fajny_kaszalot 27.08.19, 20:40
  Ja do Chrobaka nic nie mam. Jest zakręcony ale pozytywnie. Natomiast jeśli on i jemu podobni tak się zafiksowali ta chata we włęczu, to powinni znaleźć sponsorów albo wyłożyć swoja prywatna kasę a nie czerpać z naszej wspólnej. Kto im dał do tego prawo?
 • edekzfabrykikredek12345 27.08.19, 22:28
  czernikowiak1 napisał(a):

  > Polaki Cebulaki. Tylko potraficie krytykować. Już za parę lat kolejne wybory na
  > Wójta Gminy. Każdy może spróbować swoich sił w zarządzaniu Gminą, o ile wygra
  > wybory. Ponad to nie sądzę by ktoś miał takie kwalifikacje jak obecny Wójt. Co
  > do Pana Chrobaka, to jemu również nie dorastacie do pięt. Spójrzcie może w lust
  > ro i odpowiedzcie sobie na pytanie, co ja zrobiłem/am dla dobra mojej małej ojc
  > zyzny? Najwięcej zawsze papla mordą ten co nic nie robi. Amen

  curz to za kfalifikacje ma obecny wujt? mba? morze oksword? a hrobak to jakaź swieta krowa? nie morzna krytykowaź? morze z niego dyrechtor szkoly dobry???? jak hodzi o tanzen i zabawen to jest zuper ale na dyrechtora szkoly to sie nadaje jak wuł do karety niestety wiadomo wieiskie ókłady som jakie som myszy tancujom jak kota nie czujom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka