Dodaj do ulubionych

Najskóteczniejszy radny gminy czernikowo

23.08.19, 18:04
ja obstawjam radnego duszeńskiego poprosił wujta o taczkie piahu i dostal. reszta nie zrobila kumpletnie niczego.
Edytor zaawansowany
  • leitz87 24.08.19, 11:02
    Edek jeżeli chodzi o skuteczność to mam lepszego radnego a jest to nikt inny jak radny z Mazowsza,wstawił wczoraj fotkę na facebook z 2018 roku o budowie parkingu przy OSP z podpisem "Budowa parkingu przy OSP w Mazowszu ruszyła"
    Ludziska zobaczcie za jaką ciemnotę Was ma te całe WDM!
  • mieszkaniec123 24.08.19, 11:37
    Ano i jeszcze chodnik przy 10. Od 2015 roku sobie listy piszą i gowno efekty. Ale się nie poddają!!!!

Ich facebook to tera jakieś odgrzewane kotlety, kto gruby, kto chudy, kto pryszczaty, a kto łysy rok temu był, albo jak biegali rok temu, kto się przewrócił a kto pobiegł dalej...
    Kogo to obchodzi.
    Haloooo budzimy się !!!

Z taka skutecznością pierwszy punkt programu zrealizują w 2028! Tak trzymać !
  • totu2010 25.08.19, 12:17
    Jakbyś naprawdę i szczerze interesował się działaniem Wójta i Rady Gminy, to byś wiedział że jest OK i tych pieprzonych bzdur nie wypisywał.
    Widać nieźle cię kopnęła zmiana Władz Samorządowych w Czernikowie i ból du*ska jeszcze ci nie przeszedł.
    Ale rób tak dalej, abyśmy nie zapomnieli do następnych wyborów że istniejecie i wasza szczujnia kryje się w chwastach, gotowa parzyć i kłuć każdego kto wam się sprzeciwi.
  • edekzfabrykikredek12345 26.08.19, 09:56
    totu2010 napisał:

> Jakbyś naprawdę i szczerze interesował się działaniem Wójta i Rady Gminy, to by
    > ś wiedział że jest OK i tych pieprzonych bzdur nie wypisywał.
    > Widać nieźle cię kopnęła zmiana Władz Samorządowych w Czernikowie i ból du*ska
    > jeszcze ci nie przeszedł.
    > Ale rób tak dalej, abyśmy nie zapomnieli do następnych wyborów że istniejecie i
    > wasza szczujnia kryje się w chwastach, gotowa parzyć i kłuć każdego kto wam si
    > ę sprzeciwi.

jeźli morzesz to opisz te wspaniale dzialania wujta i rady gminy co takiego pżes rok zrobili.
  • leitz87 26.08.19, 10:26
    I ja też chętnie poczytam o zasługach,bo za cholerę nie mogę się ich dopatrzyc,także totu2010 czekamy na odpowiedź.
  • mieszkaniec123 26.08.19, 10:51
    totu2010 dajesz!

jak nie zmieścisz się w liczbie znaków to rozbij na dwa posty!
  • fabian39 26.08.19, 16:08
    totu2010 dawaj ja też chcę wiedzieć,bo z tego co widzę to nic a nic nie robi nowa władza odkąd obieli rządy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka