Dodaj do ulubionych

Słaba ochrona na dożynkach

02.09.19, 10:42
Wójt wraz z przewodniczącym rady gminy nie zadbali o porządną ochronę na dożynkach na których doszło do kradzieży tablic rejestracyjnych i przebicia dwóch kół przy jednym ze samochodów .
Koszty za naprawę kół od tego samochodu i odnalezienie tablic rejestracyjnych powinni pokryć wójt i przewodniczący rady gminy ale z własnej kieszeni .
Edytor zaawansowany
 • rolanda 02.09.19, 14:58
  To idź do UG, do wójta i przedstaw sprawę, zgłoś na policję. Niestety ochrona wszędzie nie będzie a bardziej skupiała się tam gdzie bawili się ludzie niż pilnować parkingu.
 • anka.nowa2208 02.09.19, 17:11
  O ile wiem to jeżeli parking jest bezpłatny to jest niestrzeżony. Więc każdy właściciel auta pozostawia auto na własną odpowiedzialność na takim parkingu. Przykry jest ten akt wandalizmu ale odpowiedzialność ponosi tylko sprawca, powodzenia w szukaniu. Podpytaj się wśród znajomych osób, może ktoś coś widział.
 • czernikowiak1 02.09.19, 21:19
  Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował i biadolił. Takie sytuacje zdarzają się niestety wszędzie. Współczuję poszkodowanemu... Nie wydaje mi się, żeby odpowiedzialność za to ponosił Wójt lub Radni. Wiem, że niektórych to boli, ale dawno nie było tak dobrze zorganizowanych dożynek. Gratulacje dla Wszystkich, którzy przyczynili się do tego. A maruderom pozostaje pisanie oszczerstw pod adresem Wójta i pozostałych. Taki już ich smutny przypadek...
 • filemon.felkowski 03.09.19, 15:25
  Na tak udanych dożynkach to jeszcze nie byłem wszystkiego pod dostatkiem do nocy nie tak jak poprzednio kolejki i grochówki po godzinie zabrakło teraz wszystko ile kto chciał bez dziadowania pomimo wielu wątpliwości widać że organizacyjnie wszystko dopięte ...................... Brawo Pan Wójt pokazał Pan klasę Brawo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka