Dodaj do ulubionych

Najlepsze dożynki w historii gminy !!!

03.09.19, 20:10
Bez dwóch zdań - "Steklinek 2019" to najlepsze dożynki gminne w jakich uczestniczyłem na przestrzeni ostatnich 10 lat !!! Dlaczego ?
1) zero problemu z parkowaniem auta - przyjechałem o godzinie 19-tej a tutaj szerokie pole dla aut
2) ku mojemu zdziwieniu gratis kiełbaska z grila i grochóweczka z chlebusiem; potem kupiłem chłodnego browarka za jedyne 5 zł
3) taneczna muzyka że aż nóżki mi same tańczyły w miejscu
4) full wypas z dmuchańcami dla najmłodszych
5) ostatnie co chciałem napisać to nasi kochani, zapracowani rolnicy - to oni byli najważniejsi tego dnia, to był ich dzień, ICH !!! a nie kogoś innego
Brawo dla organizatorów. Za rok proszę raz jeszcze o powtórkę tego co było w ubiegły weekend.
Edytor zaawansowany
  • edekzfabrykikredek12345 03.09.19, 21:07
    wiktor.winnicki napisał:

> Bez dwóch zdań - "Steklinek 2019" to najlepsze dożynki gminne w jakich uczestni
    > czyłem na przestrzeni ostatnich 10 lat !!! Dlaczego ?
    > 1) zero problemu z parkowaniem auta - przyjechałem o godzinie 19-tej a tutaj sz
    > erokie pole dla aut
    > 2) ku mojemu zdziwieniu gratis kiełbaska z grila i grochóweczka z chlebusiem; p
    > otem kupiłem chłodnego browarka za jedyne 5 zł
    > 3) taneczna muzyka że aż nóżki mi same tańczyły w miejscu
    > 4) full wypas z dmuchańcami dla najmłodszych
    > 5) ostatnie co chciałem napisać to nasi kochani, zapracowani rolnicy - to oni b
    > yli najważniejsi tego dnia, to był ich dzień, ICH !!! a nie kogoś innego
    > Brawo dla organizatorów. Za rok proszę raz jeszcze o powtórkę tego co było w ub
    > iegły weekend.

ad1. lódziuf malo to i problemuf z parkowaniem nie było
    ad2. zimny brofar byl zafsze po 5 pln gróchufka i kiełbaha ruwnierz tyle ze tym razem ludzi malo to styklo a nawet zostalo
    ad3. nuszki tanczyly w miejscu - moje tanczyly po polu
    ad4. dmuchncóff wczesniej na dorzynkach nigdy nie bylo?
    ad5. a wczesniej nie byli najwarzniejsi?
  • filemon.felkowski 04.09.19, 13:23
    1- ludzi było dużo i to bardzo
    2 grochówka i kiełbasa była wcześniej też za darmo ale kończyła sie po godzinie od zakończenia oficjalnych uroczystości i to nie dlatego że było sporo osób tylko dlatego że ilości były śladowe
    3 jeśli twoje nuszki tańczyły po polu to chyba w kukurydzy pytanie co tam robiłeś było boisko
    4 wcześniej liczyli się rolnicy hehehe dobre

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka