Dodaj do ulubionych

Sugestia odnosnie forum

26.07.14, 13:44
Cześć,
Kiedyś tu bywałam częściej teraz wróciłam i przeraziłam się jak przeczytałam niektóre wątki...
Moderatorce tego forum sugerowałabym wykasowanie wątków umieszczonych tu przez "wrog_numer1" i "Biodermę". Wypowiedzi na tym poziomie zniechęcają do odwiedzania tego forum.
Nigdy nie miałam ze dobrego zdania o kobietach, dla których poślubienie cudzoziemca to szczyt życiowych marzeń, choć wiadomo różnie w życiu bywa, jednak to co prezentuje sobą ta osoba to już poprostu dno dna.
Edytor zaawansowany
  • felinecaline 26.07.14, 13:56
    Dzieki, Apollo drogi za cenna i teoretycznie doskonala rade. Jednak nie kasuje ich wlasnie dlatego, zeby nie "mnozyc bytow" - w niedlugim czasie "wrog nr 1 dodalby sobie nowy numerek, myslnik lub lacznik, "bioderma" zapisalaby sie jako "biodema" i .nic by sie nie zmienilo.
    Tak wiec chcacym brac udzial w dyskusjach nie pozostaje niestety nic oprocz przywdziania odziezy ochronnej i maski przeciwgazowej - to oczywiscie zart, najlepszym antidotum jest zaprezentowane wczoraj przez Fedo- zwyczajne poczucie humoru. Pozdrawiam.
  • aqua48 26.07.14, 15:44
    felinecaline napisała:

> nie kasuje
    > ich wlasnie dlatego, zeby nie "mnozyc bytow" - w niedlugim czasie "wrog nr 1 do
    > dalby sobie nowy numerek, myslnik lub lacznik, "bioderma" zapisalaby sie jako "
    > biodema" i .nic by sie nie zmienilo.

A moim zdaniem należy kasować. Moderacja ma wprowadzać porządek. Inaczej forum językowe zamieni się w poletko dla żenujących cyklicznych popisów osób wychodzących na przepustkę ze szpitala psychiatrycznego lub zarzucających o regularne braniu leków.

• gat45 26.07.14, 18:14
    A kiedy tutaj była ostatnia ciekawa dyskusja na temat językowy czy ogólnie rzecz biorąc na temat kultury francuskiej ? Przypomnijcie, proszę, bo moja pamięć jakoś nie sięga.
  • felinecaline 26.07.14, 18:37
    Chyba przed pierwsza seria goscinnych wystepow wrogiej madamy biodermy.
  • gat45 26.07.14, 18:55
    Jako że od bardzo dawna unikam kontaktu z detergentami - taka skóra - używam specjalnego szamponu tejże firmy. I, przyznaję, od jakiegoś czasu szukam innego produktu, bo nazwa na flakoniku mnie razi. Nie znalazłam równie dobrego jak Bioderma Nodé, więc przelewam kupioną w aptece zawartość do neutralnej buteleczki sad

Uwaga : nie "lokuję produktu", co dobre dla mnie z moją skórą, wcale nie musi się sprawdzać u innych. To NIE jest reklama !
  • fedorczyk4 27.07.14, 00:07
    Gat serdecznie sie usmialam smile
    A jak chodzi o meritum to ja bym kasowala. Wpisy tej chorej osoby sa tak rozpoznawalne, ze zeby nie wiem ile nickow sobie stworzyla, to od pierwszego wpisu wiadomo kto zacz.

---
    - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot.
    Wino jest dla ludzi dobrych, woda dla złych, potop jest najlepszym na to dowodem. Ja jestem dobrym człowiekiem!
  • felinecaline 27.07.14, 00:18
    No to niech sobie jeszcze popisze tej nocy (zauwazcie typowe zaburzenia rytmu snu i czuwania, chyba, ze pisze po kryjomu).
    Jutro sobie poczytamy i skasujemy.
  • gat45 27.07.14, 05:01
  • gat45 27.07.14, 05:23
    Przepraszam za poprzedni pusty post, nie to wcisnęłam, co miało wciśniętem być.
    Ja też mam zaburzenia rytmu czuwanie /sen, ale to trwa od niemowlęctwa i bardzo to sobie chwalę smile
    Już-już miałam coś napisać o mojej firmie szamponowej, ale po zastanowieniu postanowiłam odpuścić. Szkoda mi ludzi rozedrganych i tak niepewnych siebie, że walczyć muszą na urodę mężów (choć czasem niesmacznie ujęty, ten aspekt akurat uważam za wyjątkowo zabawny) oraz na adresy smile No i że w ogóle muszą wciąż walczyć (powiedział spokojny z natury Gat).
    Ale uczciwie : ja się źle czuję w towarzystwie, używającym środków ekspresji naszej koleżanki - chodzi mi tak słownictwo, jak i o zakres poruszanych tematów : wszystko kręci się wokół pieniędzy z podtekstem łóżkowym, okraszone kompleksem bycia z Polski. A wszechobecna w jej wpisach agresja sprawia, że ja się na dodatek boję, jak od zawsze bałam się osób niezrównoważonych.
    Uważam, niestety, że to forum nie ma wielkich szans na przetrwanie w formie dla mnie akceptowalnej. Duch Biodermy wisi nad nim i - jeżeli o mnie chodzi - zawsze już będę się bała desantu chamstwa z opluwaniem wszystkiego wokół. Kiedyś przemknęła mi myśl założenia forum francuskiego bis, ale po pierwsze - żadna ze mnie organizatorka, a po drugie - musiałoby ono być zamknięte, a według moich doświadczeń fora zamknięte prędzej czy później się degenerują.
    Czyli impas, a Gat mówi pas sad
  • felinecaline 27.07.14, 09:40
    Gat-cie smile, probowalam sie z Toba skontaktowac na priva, niestety - klops, moja poczta gazetowa nie dziala a chcialabym z powodow nie tylko pycho-dermatologicznych pogaac z Toba na osobnosci, masz moze rozwiazanie problemu (ewentualnie FB, moje "dane osobowe" juz znasz tongue_out).
  • gat45 27.07.14, 11:47
    Załóż sobie jakieś dowolne konto na gazeta.pl z pocztą i wyślij z niego maila na gat45@gazeta.pl (moja poczta działa) - w tekście się przedstawisz jako F-C. Ja FB nie używam, a sama rozumiesz, że żadnych swoich danych na tym (ani na żadnym innym otwartym) forum nie podam, szczególnie teraz sad
  • gat45 27.07.14, 12:41
    Znalazłam i odpisałam smile
  • wrog_numer1 27.07.14, 07:03
    Przypuszczam, iz panstwu de G. moglo chodzic o propozycje mieszkania w zamian za seks z mlodymi Polkami:
    vivreaupresent.over-blog.com/article-appartement-contre-sexe-le-scandale-du-xxie-s-76468658.html
  • gat45 27.07.14, 07:18
    Dzisiejsze poranne wpisy chyba już weszły na teren diffamation qualifiée, a przede wszystkim zawierają dane personalne, w tym czynnego (? tak myślę) sędziego RP.
    Radziłabym Ci zgłosić sprawę do redakcji GW, niech oni sprawdzają w swoim dziale prawnym, w jakim stopniu prawo zostało przekroczone i niech oni podejmują odpowiednie działania. Obawiam się, że poziom zwykłej moderacji społecznościowego, dość niszowego forum, został przekroczony.
  • fedorczyk4 27.07.14, 18:18
    O matko, she made my day smile Poplakalam sie z radosci czytajac ta loghoree werbalna.To powinno byc osobno archiwizowane i udostepniane odplatnie studentom psychiatriii jako material dyplomowy wink
    Gat, osoby chore nalezy leczyc, leczonym nalezy pomagac i wspolczuc. Osoby chore puszczone samopas sa niebezpieczne dla otoczenia, a odpowiedzialnosc prawna spada na najblizsze otoczenie. Rodzina tej pani (jesli ja ma) powinna podjac stosowne kroki, bo to na co Bioderma pozwala sobie wobec Feline podpada pod paragraf i to nie jeden. Na miejscu Feline zglosilabym "organom"

--
    - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot.
    Wino jest dla ludzi dobrych, woda dla złych, potop jest najlepszym na to dowodem. Ja jestem dobrym człowiekiem!
  • felinecaline 27.07.14, 19:08
    Organa - Fedo kochana, znaja madame bioderme nie od dzis i to miedzynarodowo . I to wlasnie z powodow, ktore wyluszczylas w swoim poscie: choroba psychiczna do momentu, kiedy chory nie zagraza otoczeniu nie pozwala na wyciagniecie wobec niego sankcji prawnych. Kiedy zagraza - stosuje sie leczenie przymusowe.
    Skad taka "niechec" (eufemizm, oczywiscie ;d) madamy do mnie? Otoz w trakcie jej poprzednich "goscinnych wystepow" na forach (bo i inne nawiedzala) znajac jej dane oso bowe tak polskie jak i francuskie odszukac na FB jej slawnego malzonka i ostrzec go, ze sytuacja wymknela mu sie "deczko" spod kontroli i dobrze byloby, zeby zadbal o ciaglosc kuracji , co w przypadku tej choroby jest wyjatkowo grozne. Po czym "tworczosc" madame nagle sie zakonczyla, az do tegorocznego paroksyzmu.
    Jak widzisz madama uwaza sie za nietykalna, w pewnej mierze zreszta slusznie, bo kto przy zdrowych zmyslach mialby na to czas i ochote? To tak, jak dawniej z "nietykalnoscia tredowatych".... Administracja forow GW zna sytuacje, Agora posiada swoich radcow prawnych i z pewnoscia w odpowiednim momencie wykorzysta ich autentyczna znajomosc prawa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka