Dodaj do ulubionych

własna dzialałność-dotacja

13.10.10, 11:53
witam,
chciałabym załozyc klubik malucha (Warszawa). , dla dzieci od 6 mies. do 3 lat. Jestem osoba pracujaca, bez własnej dzialalnosci gospodarczej.Czy jest mozliwosc otrzymania dotacji na taki wlasnie cel? Jesli tak, prosze o informacje z jakiego programu.
dziekuje za odpowiedz.
Edytor zaawansowany
 • ekspert.collect.consulting 13.10.10, 13:49
  Witam serdecznie,

  Myślę, że odpowiednie będzie Działanie 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia. Wysokość dotacji wynosi do 40 tysięcy złotych. Po rozpoczęciu działalności jest możliwość uzyskania wsparcia pomostowego w wysokości ok. 800 zł miesięcznie (przez pierwsze 6 lub 12 miesięcy funkcjonowania działalności). Warunkiem udziału w tym projekcie, jest nie posiadanie zarejestrowanej działalności w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.
  Dotacje z Działania 6.2 PO KL mogą otrzymać osoby fizyczne o różnym statusie na rynku pracy (jest on określony odrębnie dla każdego projektu – dlatego niekoniecznie trzeba być osobą bezrobotną aby uzyskać taką dotację, ale jednocześnie mogą pojawić się projekty, które podczas rekrutacji będą preferować osoby bezrobotne).
  Szczegóły dotyczące podmiotów realizujących projekty w ramach 6.2 POKL (czyli podmiotów które mogą udzielić dofinansowania, do których powinna Pani złożyć formularz rekrutacyjny) można znaleźć na stronie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych (pokl.mazowia.eu/page/index.php?str=1579 ).

  Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 • wosto 13.10.10, 19:48
  o przedszkolach pisała ostatnio Rzeczpospolita

  www.rp.pl/artykul/55850,544732-Male-przedszkole-moze-liczyc-na-dotacje.html
  artykuł jest płatny- chyba kilka zotych, ale zazwyczaj wart tego.
  pozdrawiam
  --
  www.zwiatrem.pl
 • meggg 14.10.10, 13:48
  dziękuje za podpowiedz :) Przedszkole to na razie wyższa forma wtajemniczenia, może kolejny etap

  pozdrawiam
 • wosto 18.10.10, 11:43
  właśnie trafiłem na portal poświęcony w całości przedszkolnym sprawom
  zalozprzedszkole.tvn24.pl/
  pozdrawiam
  --
  www.zwiatrem.pl
 • Gość: klark kent IP: *.connect.netcom.no 17.10.10, 23:40
  nie no na klubik maluch to na pewno dostaniesz tylko musisz się udać do najbliższej komendy policji i poprosić o formularz zgłoszeniowy bo bez niego dotacji nie będzie,później wypełniony formularz trzeba przekazać komendantowi a on wypłaci pieniądze i może da jakiegoś bonusa bo w unii bonusy to rzecz normalna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka