Dodaj do ulubionych

PUP w Poznaniu

30.01.13, 11:54
Od 28.01.2013r. do 08.02.2013r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków z Funduszu Pracy oraz Europejskiego Funduszu Społecznego (projekt „Lepsze jutro”). Aktualna kwota dofinansowania wynosi maksymalnie 20.000 zł.

Więcej inf: www.pup.poznan.pl/art/5837/komunikat

Szukasz dotacji na biznes ;) ?
Chciałbyś żeby ktoś przeprowadził za Ciebie pozyskanie środków od początku do końca?


SPRÓBUJ Z NAMI STARTOWAĆ ZA GROSZE !


PBDA Consulting to organizacja studencka typu Junior Enterprise, która zajmuje się konsultingiem biznesowym. Oferujemy usługi w zakresie: tworzenia biznesplanu, analizy potencjału rynkowego, aspektów prawnych zakładania działalności gospodarczej, finansowania innowacyjnych projektów i działalności, badań marketingowych, strategii promocji, oceny kompetencji pracowników, rekrutacji, pozyskiwania funduszy, zasad zatrudniania pracowników, analizy cenowej usług lub produktów, wyboru sposobów amortyzacji, wyboru sposobu opodatkowania, rozliczania PITów, oceny przedsiębiorstwa na podstawie analizy wskaźnikowej sprawozdania finansowego !Dlaczego warto skorzystać i co nas wyróżnia?
Jesteśmy dużym zespołem ambitnych studentów znającym się na tym co robimy. Działamy od 2008 roku. Naszym podstawowym celem jest zdobywanie coraz większego doświadczenia w różnych dziedzinach. Dlatego jesteśmy najtańsi a nawet przyjmujemy niekiedy zlecenia na zasadzie umowy barterowej.
Informacje o naszej organizacji można znaleźć na stronie www.pbda.pl. W razie zainteresowania z Państwa strony prosimy o kontakt mailowy na adres m.legowski@pbda.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka