Dodaj do ulubionych

propozycja dotacji z Modern Financial system

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.18, 10:41
Witam, czy mogę prosić o opinie kogos kto korzystal z tej firmy przy pomocy uzyskania dostacji? Wymagana jest oplata dla kuriera już przy odbiorze paczki 250 zl, a obecnie jestem w dolku finansowym, wiec trochę szkoda wyrzucić pieniądze w bloto...... Dziekuje. Dotyczy dotacji unijnej dla małego/średniego przedsiębiorstwa, dzialalnosc gospodarcza.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Marti30 IP: *.play-internet.pl 25.07.18, 10:16
    Ja korzystałam na otwarcie działalności. Za 2 miesiące mija rok od otrzymania dotacji, więc będę mogła skorzystać jeszcze raz. Na pewno ponownie skorzystam z ich usług
  • Gość: Reb IP: *.centertel.pl 03.08.18, 11:42
    Zdecydowanie zrezygnuj...
  • Gość: joasik IP: *.adsl.inetia.pl 11.09.18, 11:00
    Witam. Ja właśnie dostałam propozycje otrzymania pożyczki unijnej z tej firmy, czym podpierasz się mówiąc, żeby nie korzystać z ich usług?
  • bajerek26 04.12.18, 17:02
    W dużym skrócie - uległem rozmowie telefonicznej bez sprawdzenia firmy. Mój błąd. Rzecz w tym, że 250 złotych to przecież żaden pieniądz, a co za tym idzie - można ryzykować. Do tego gwarancja zwrotu pieniędzy jak nic z tego nie wyjdzie :) nic tylko brać :D Rzeczywistość jest bardziej szara.

W moim urzędzie dowiedziałem się, że nie ma dotacji, czy raczej programu, a bardziej precyzyjnie - program na który MFS się powołuje nie jest dla mnie przeznaczony, a co za tym idzie - nie dostanę z niego środków. Pracownik urzędu dał mi do zrozumienia, że zostałem oszukany. MFS natomiast twierdzi, że wszystko jest na dobrej drodze, czekają tylko na uruchomienie środków :D
    Jeszcze kilka kwiatków - pro formę otrzymałem, natomiast właściwej faktury już nie (z tego co widziałem w necie - nie jestem jedyny). Kolejna sprawa - obieg dokumentów. Nie otrzymałem podpisanej przeze mnie umowy, także ciężko będzie sprawę skierować na postępowanie sądowe (dokumenty, w tym umowę dostajesz kurierem, musisz je podpisać i odesłać, żeby oni mogli podpisać :D ). Taki cyrk. Straciłem 250 złotych - nie wiele, ale znalazłem kilkadziesiąt wpisów które wskazują, że nie jestem jedyny w tym cyrku. Wiele osób zbierało się, żeby wnieść pozew zbiorowy (tu trop się urywa). Cóż - wielu narzeka, że kontakt się urwał. Ja akurat mam to "szczęście", że ode mnie odbierają i regularnie mnie informują, że czekamy na uruchomienie środków :D Za dwa miesiące będzie rok :D
    Tylko nadmiar pracy i brak czasu nie pozwala mi tam jechać i załatwić sprawę twarzą w twarz :)
    Obawiam się jednak, że większość czytających ten wpis jest już po podpisaniu umowy, a to już trochę za późno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.