Dodaj do ulubionych

Biznes plan- ma ktoś namiary na wzory ?

IP: 193.138.241.* 13.03.09, 09:26
Chcę otworzyć sklep spożywczy . Macie może linki do stron z takim przykładowym
biznes planem ? Ciężko mi to idzie .
Edytor zaawansowany
  • Gość: wujek dobra rada IP: *.chello.pl 16.03.09, 20:09
    zobacz sobie tutaj, może ci się przyda. Ogólnie - strona-rewelka dla przedsiębiorcy, sa różne wzory, ale nawjażniejsze: wzory o dotacje
    www.nowe-dotacje.pl/
  • Gość: smok IP: 193.138.241.* 21.03.09, 14:29
    Dziękuję :)
  • 04.04.09, 20:00
    Ja polecam jedno forum, które ostatnio odkryłam biznesplan.frix.pl/
    Znajdziesz tam sporo biznes planów i pomoc!

--
    Pozwól innym poznać siebie i swoją twórczość!
    Forum twórczości Hand Made Zaprasza:
    handmade.frix.pl/
  • Gość: sylwia IP: *.cdma.centertel.pl 06.11.13, 17:47
    potrzebuję biznes planu na sklep hand made, renowacja figur
  • 28.02.14, 13:40
    Dobrze, że przykładasz się do biznesplanu. Teraz każdemu wydaje się że powie kupie spolke i dostanie gotowy projekt, a by odnieść sukces, potrzeba znacznie, ale to znacznie więcej. Powodzenai!
  • Gość: Single_lady IP: *.man.tk-internet.pl 05.03.14, 21:50
    Tutaj znajdziesz ciekawy i co najważniejsze darmowy e-book ze wskazówkami dotyczącymi pisania biznesplanu poradnik.wfirma.pl/-e-book-jak-napisac-profesjonalny-biznesplan
  • Gość: mimik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.14, 10:29
    Tutaj np. można znaleźć wozry do PUPu (pod dotacje) www.biznesplany24.pl/biznesplan-pup-wzory.html
  • 21.10.15, 12:49
    Ja polecam wzór biznes planu z tej firmy ibadvisors.pl/Sklep_wzor_biznes_planu.html , zleciłem im kiedyś biznes plan i był rewelacyjny jak zgłosiłem się ponownie bo potrzebowałem na uczelnię to zaproponowali wersję do samodzielnego uzupełnienia z Wordem i Excelem za 499 zł, w jeden dzień powstał materiał za który normalnie płaci się 2500 zł. Generalnie firma godna zaufania www.ibadvisors.pl
  • Gość: Erik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.15, 19:41
    Dobry biznes plan to podstawa sukcesu.Polecam bardzo dobrą aplikację do pisania biznes planu jak napisać biznes plan
  • 07.12.16, 08:44
    Witam
    Dużo przykładów można znaleźć na stronie www.biznesplan.waw.pl
  • 07.12.16, 08:44
    Witam Dużo przykładów można znaleźć na stronie www.biznesplan.waw.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.