Dodaj do ulubionych

Dokąd na urlop?

30.01.19, 20:54
Gdzie lepiej nie jechać na wakacje? Brytyjskie MSZ opublikowało mapę zagrożeń terrorystycznych

https://img.picload.org/image/dciwiadp/44700.jpg

Europa już wiele miesięcy temu przestała być miejscem bezpiecznym. Nikogo więc nie zdziwi fakt, że na brytyjskiej mapie zagrożeń terrorystycznych Francja, Niemcy czy Hiszpania są oznaczone tym samym kolorem co nękana od lat wojną domową Syria czy uznawana za państwo upadłe Somalia. Na tle Rosji, Europy Zachodniej oraz Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, nasz region prezentuje się jako oaza spokoju.

Ogromne zagrożenie atakiem terrorystycznym w Europie występuje w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Niemczech, Rosji i Turcji. Nieco „bezpieczniej”, a raczej mniej niebezpiecznie (duże zagrożenie) jest we Włoszech, Austrii, Holandii, Danii, Szwecji, Grecji, Macedonii, Kosowie, Bośni i Hercegowinie oraz na Ukrainie - wynika z mapy przedstawionej przez Foreign Office.

Niewielkie zagrożenie występuje w Szwajcarii, Słowenii, Czechach, Mołdawii, Estonii, Islandii oraz na Węgrzech, Litwie i Łotwie. W tej grupie jest także Polska.

Poza Europą do najniebezpieczniejszych regionów należy Afryka Północna, Róg Afryki, Bliski Wschód, Indie, Indochiny oraz Australia. W miarę spokojnie można podróżować do południowej części Afryki Subsaharyjskiej, większości krajów Ameryki Południowej oraz właśnie Europy Środkowej.

W trosce o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych warto uwzględnić raport brytyjskiego MSZ przy podejmowaniu decyzji o miejscu spędzaniu urlopu.

Read more: www.pch24.pl/gdzie-lepiej-nie-jechac-na-wakacje--brytyjskie-msz-opublikowalo-mape-zagrozen-terrorystycznych-fb,44700,i.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=post&utm_term=fb&fbclid=IwAR16RXIxiBd3gzz19F6ImtSppRj45yNXTiY8RkdG8fD8f84VY-3zCLJvWIU#ixzz5e7eYyyRx


--
http://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
Edytor zaawansowany
 • al-szamanka 30.01.19, 21:40
  Hmm, chyba bym trochę inaczej te państwa pogrupowała...


  --
  http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg


  AL
 • m.maska 31.01.19, 01:05
  Ja tez... w moich oczach Szwecja jest bardziej niebezpieczna niz Hiszpania. Faktem jest, ze kilka zamachow bombowych w Hiszpanii bylo, to czego nie bylo w Szwecji, ale na co dzien zycie w Szwecji jest chyba jednak bardziej niebezpieczne niz w Hiszpanii - w kazdym razie sadzac po tym co sie czyta.

  --
  http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
  www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
 • a74-7 31.01.19, 10:29
  Ja z kolei z bardzo niebezpiecznego kraju lece do rowniez niebezpiecznego k(raju) smile
 • rena-ta49 31.01.19, 15:14
  Ja lecę na urlop do kraju ,który tu w ogóle nie jest ujęty.
  Rozumiem ,że musi być bardzo bezpieczny?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka