Dodaj do ulubionych

Histeria :-)

25.07.19, 10:15
Histeria liberałów i lewicy krzyczących o faszyzmie skończy się fatalnie. Nikt nie będzie słuchał jak przyjdzie prawdziwy wilk

Faszyzm. Odmiana tego słowa w czasie rządów prawicy jest na lewicowo-liberalnych salonach częstsza niż choroby weneryczne u „pań lekkich obyczajów”. W ostatnich dniach słyszymy, że w Polsce rodzi się faszyzm, bo grupka bandytów pobiła manifestantów LGBT. Oczywiście faszyzmu by nie było, gdyby ci sami uliczni bandyci pobili manifestantów w czasie rządów liberałów i lewicy. Wtedy byłaby mowa o dopiero nadchodzącym faszyzmie na opozycji podniecającej „ksenonofobiczne i homofobiczne nastroje”. Nikt nie mówi o rodzącym się komunizmie w krajach, gdzie przemocy ulicznej dopuszczają się czerwoni terroryści z Antify a rządzi akurat lewica. Jeżeli będący u władzy konserwatyści, sprzeciwiając się agendzie lewicowej w takich kwestiach jak legalizacja małżeństw gejowskich, wzmacniają radykalizm wycierających sobie gęby wiarą i narodem bandziorów, to dlaczego nie stawiać tezy, że rządząca lewica tankuje paliwo bandziorom czerwonym?

Nie wolno takiej tezy stawiać, bo przemoc występuje wyłącznie po jednej stronie. Po stronie faszystów. Fakty się zaś nie liczą. Słyszę infantylne i pełne ignorancji przedstawicielki amerykańskiego Kongresu, marzące o lewackiej rewolucji, które mówią o rodzącym się w USA faszyzmie. Serio? Kraj, gdzie większość mediów radykalnie atakuje prezydenta USA, a opozycja próbuje go obalić za pomocą impeachmentu ( wczoraj pomysł padł po kompromitujących dla Demokratów i lewicowych mediów sugerujących związki Trumpa z Putinem zeznaniach prokuratora specjalnego Roberta Muellera) jest faszystowską dyktaturą?
Kraj, gdzie na każdym rogu można kupić obrażające prezydenta USA gadżety, obniża się podatki dla biznesu i dokonuje jeszcze większej liberalizacji rynku jest faszystowski? Faszyzm polega na nacjonalizacji gospodarki i silnej biurokracji. Faszyzm jest lewicowy gospodarczo, czego pragną zresztą rewolucjoniści z nowej fali lewicy Demokratów. Faszyzm tworzy własny język wykluczający inaczej myślących. Faszystowska jest poprawność polityczna. Słuchając wywodów Bernie Sandersa i Alexandri Ocasio-Cortez nie mam wątpliwości, że to oni są bliżej niektórych założeń faszystowskiego państwa niż Donald Trump. Jednak ja nie nazwę ich faszystami.
Ja jednak wychowałem się ideologicznie na konserwatywnych klasykach, a nie lewicowych histerykach. Tej histerii jest niestety wiele też na polskiej prawicy, przesiąkniętej niebezpiecznie rewolucyjnym duchem, którym z zasady brzydzić się powinien każdy konserwatysta. Konserwatysta budujący republikę winien zawsze wspierać wolność. Wolność do mówienia tego, czego sam nie lubi. Wolność do manifestowania każdego poglądu i wolność osobistą od wszechwładzy państwa. Bez wątpienia tak robi w USA administracja Donalda Trumpa. W Polsce większość mediów jest opozycyjna, a na ulicach nawet takich średnich miast (gdzie mieszkam) jak Olsztyn, odbywają się spokojne manifestacje LGBT ( Białystok w ostatnim czasie to wyjątek na mapie) i innych oponentów rządu. Gdzie jest faszyzm, skoro w największych opozycyjnych gazetach można przeczytać o rodzącej się w Polsce dyktaturze? Oczywiście o wolność osobistą należy walczyć każdego dnia. Ja mam przekonania libertariańskie, więc z zasady nie ufam władzy centralnej i uważam, że każda może się przerodzić w autorytaryzm. Niemniej jednak dziś w USA czy Polsce nie jest jej do tego bliżej niż za rządów liberałów przed kilkoma laty.
Problem histeryków krzyczących o faszyzmie jest taki, jak problem dzieci krzyczących, że w lesie ich atakuje wilk. Po kilku fałszywych alarmach, nikt nie będzie na te krzyki zwracał uwagi. Gdy pojawi się na horyzoncie prawdziwy autorytarysta, to właśnie z winy lewicy i liberałów nikt nie będzie słuchał. A wilk będzie syty. I owca zjedzona.

autor: Łukasz Adamski
Edytor zaawansowany
 • al-szamanka 25.07.19, 11:03
  Dokladnie i w punkt.
  Ale niestety, ta lewacka histeria przycmiewa im tak rozum, ze po paru latach wrzasku sami w ten faszyzm wierza, chociaz na poczatku jeszcze wiedzieli, ze to tylko zabieg propagandowy z ich strony.
  Zadziwia jednak, ze czestokroc ludzie z wyzszym wykszatlceniem wykazuja kompletny brak rozsadku i powtarzaja "prawdy" objawiane przez prymitywnych skrajniakow robiacych z siebie ofiary "dyktatury"


  --
  http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg


  AL
 • rena-ta49 26.07.19, 07:02
  W Polsce rodzi się faszyzm, bo grupka idiotów pobiła grupkę idiotów. To znaczy, że faszyzmem zalana jest juź cała Unia. Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania...
 • al-szamanka 26.07.19, 09:27
  rena-ta49 napisała:

  > W Polsce rodzi się faszyzm, bo grupka idiotów pobiła grupkę idiotów. To znaczy,
  > że faszyzmem zalana jest juź cała Unia. Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania...  Szczególnie Niemcy, w których na wielotysięczne przemarsze faszystów i czcicieli Hitlera wydawane są pozwolenia.
  --
  http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg


  AL
 • a74-7 26.07.19, 10:59
  ale umowmy sie - przecietny idiot ,nawet mieszkajacy w Niemczech o tym nie wie,nie czyta i wiedziec nie chce smile
  A polski idiot zamiast pietnowac jewropke, ze pozwala na takie praktyki w Niemczech i przymyka oko - stosuje metode "stulpysk co mnie to obchodzi,wina pis." Lepiej drzec ryja - wilk!
 • m.maska 26.07.19, 11:21
  To sa biedni ludzie, ktorzy maja straszne kompleksy z powodu tego, ze urodzili sie Polakami - nieszczescie ich spotkalo, bo przeciez wszedzie indziej jest tak pieknie, tak wspaniale, taka wolnosc, manna spada z nieba - oni by chetnie stali sie Niemcami - a tu takie nieszczescie i wszystko im w tej Polsce nie pasuje. Co innego gdyby np. rzad lizal piety Niemcom, juz by sie poczuli lepiej, bo to tak jakby juz byli w przedsionku zachodniego "raju".

  --
  http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
  www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
 • a74-7 26.07.19, 11:39
  No i znowu wyjatkowo trafnie .smile
  Po naszemu nazywa sie to "chip on the shoulder "
 • m.maska 25.07.19, 12:46
  a74-7 napisał:

  W ostatni
  > ch dniach słyszymy, że w Polsce rodzi się faszyzm...

  A porod jest dlugi i bolesny, rozne "autorytety" i rozni pseudointeligenci zwiastuja ten faszyzm juz od pazdziernika 2015 roku... Hitler, Stalin, Mussolini - porownania i wyliczanka wielokrotnie powtarzana do znudzenia - po ponad trzech latach te idiotyczne porownania juz na nikim nie robia wrazenia - ilez razy mozna to samo bredzic, bo czytanie mozna olac. Powtarzaja jak mantre bo wydaje im sie, ze powtorzone po raz 4589-ty w koncu dotrze do tej "ciemnej masy" kiedy taka "oswiecona jednostka" przekonana o wlasnych racjach powtorzy to samo po raz 4590-ty.
  --
  http://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
  www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
 • al-szamanka 25.07.19, 13:13
  m.maska napisała:

  > a74-7 napisał:
  >
  > W ostatni
  > > ch dniach słyszymy, że w Polsce rodzi się faszyzm...
  >
  > A porod jest dlugi i bolesny, rozne "autorytety" i rozni pseudointeligenci zwia
  > stuja ten faszyzm juz od pazdziernika 2015 roku... Hitler, Stalin, Mussolini -
  > porownania i wyliczanka wielokrotnie powtarzana do znudzenia - po ponad trzech
  > latach te idiotyczne porownania juz na nikim nie robia wrazenia - ilez razy mo
  > zna to samo bredzic, bo czytanie mozna olac. Powtarzaja jak mantre bo wydaje i
  > m sie, ze powtorzone po raz 4589-ty w koncu dotrze do tej "ciemnej masy" kiedy
  > taka "oswiecona jednostka" przekonana o wlasnych racjach powtorzy to samo po ra
  > z 4590-ty.


  A ta tak czesto wysmiewana przez tych "oswieconych" "ciemna masa" jak najbardziej rozum posiada, tudziez samodzielne myslenie... i to jest ta nadzieja na przyszlosc, ze jednak poki ona zyja Polska nie zaginie i nikt jej nie zdola zaprzedac za 30 srebrnikow.


  --
  http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg


  AL
 • a74-7 25.07.19, 16:55
  w sumie powinno cieszyc, ze idiot czyta jednak skrupulatnie forum ....
  choc z drugiej strony
  niech idiot nie traci energii na zrozumienie , niech idiot dalej krzyczy :mamele tatele - wilk!
  postarajmy sie byc wyrozumiali dla owczego pedu ktorym kieruje sie idiot.
 • al-szamanka 25.07.19, 19:41
  W Polsce istnieje judaszowa grupa popierana przez bezmyślnych degeneratów, która koniecznie chce przykleić Polsce łatkę faszyzmu - będą fałszować wszystko, wierzyć w dawno obalone kłamstwa, rozpowszechniać nieprawdziwe historyjki żądnych sławy idiotów...
  Dlaczego?
  Z nienawiści do swoich własnych korzeni, z nienawiści do swoich matek i ojców, i wreszcie z nienawiści do samych siebie, chociaż z tego nie zdają sobie sprawy.

  --
  http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg


  AL
 • a74-7 26.07.19, 16:55
  Muzulmanie obchodza swieto Aszura raz w roku,natomiast polscy lewicowi "szyici " biczuja sie caly rok.
 • czarek_sz 27.07.19, 14:54
  A taka krzywda /za obecnych rządów/ dzieje się im że na ulicach robią co chcą wrzeszcząc że w Polsce jest terror i zamordyzm że w Polsce rządzi kościół itd. Ja to wszystko zaczynam postrzegać jako konsekwentne zaorywanie się lewaków ,totalnych i tych spod znaku lgbt. Jedno co mnie ciekawi to jak długo wytrzymają tę wyniszczającą ich wojnę z Polakami. Bo przecież w Polsce degeneraci i złodzieje władzy już nie zdobędą.
 • al-szamanka 27.07.19, 18:12
  czarek_sz napisał:

  > A taka krzywda /za obecnych rządów/ dzieje się im że na ulicach robią co chcą w
  > rzeszcząc że w Polsce jest terror i zamordyzm że w Polsce rządzi kościół itd. J
  > a to wszystko zaczynam postrzegać jako konsekwentne zaorywanie się lewaków ,tot
  > alnych i tych spod znaku lgbt. Jedno co mnie ciekawi to jak długo wytrzymają tę
  > wyniszczającą ich wojnę z Polakami. Bo przecież w Polsce degeneraci i złodziej
  > e władzy już nie zdobędą.

  Masz rację, zachowują się tak, jakby chcieli sami założyć sobie pętlę na szyję.
  Im bardziej pokazują swoja degenerację, tym bardziej rośnie poparcie dla PiSu.


  --
  http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg


  AL
 • a74-7 27.07.19, 19:17
  I tak trzymac big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka