Dodaj do ulubionych

Zidiocenie - czyli polityczna poprawnosc

01.08.19, 17:19
Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem

Amerykański aktor i prezenter, Mario Lopez: ,,Jestem daleki od tego, żeby mówić komuś jak ma wychowywać swoje dzieci, i uważam, że jeśli ktoś wychował się w środowisku pełnym miłości, to wszystko się dobrze ułoży, ale zarazem - dobry Boże, jeśli masz 3 lata i mówisz, że czujesz się tak czy tak, że czujesz się chłopcem, dziewczynką albo czymkolwiek, to po prostu uważam, że to niebezpieczne dla rodzica podejmować na tej podstawie decyzję - okej w takim razie od tej pory będziesz chłopcem, albo od tej pory będziesz dziewczynką. To jest w pewnym sensie alarmująca sytuacja i, rany, myślę sobie jakie mogą być tego konsekwencje... Kiedy jesteś małym dzieckiem, nic nie wiesz o seksualności, jesteś po prostu małym dzieckiem."

Znam was jak łyse konie, wiem, że już rwiecie się do pisania komentarzy w stylu: ,,No nareszcie jakiś normalny!" ,,Brawo, głos rozsądku!" ,,To smutne że trzeba kogoś chwalić za pisanie oczywistych rzeczy, ale brawo!" - i tak dalej.

No to się powstrzymajcie.

Na pana Lopeza, jak się domyślacie, posypała się lawina lewicowego oburzenia, zmasowana fala protestów. Efekt?

,,Moja wypowiedź była ignorancka i nieczuła. Teraz mam głębsze zrozumienie tego, jak bardzo była krzywdząca. Zawsze byłem i zawsze będę wielkim sympatykiem społeczeństwa LGBTQ, i zamierzam wykorzystać to co się stało do poprawienia swojej edukacji na te tematy."

Czyli w luźnym tłumaczeniu: ,,Wygłupiłem się, nie powinienem wychylać się z okopu. Co z tego, że to co napisałem jest w 100% prawdziwe, skoro w dzisiejszych czasach jedyne co mnie może spotkać za słowa prawdy to ostracyzm w środowisku, bojkot, nagonka, brak propozycji pracy i załamanie mojej kariery zawodowej? Wolę wiec zachować się jak tchórz i wyrzec się własnego zdania. Od tej pory będę wypowiadać się wyłącznie poprawnie politycznie i zgodnie z postępowym duchem czasu. Jak 2-letnie dziecko gaworzy, że jest bocianem, matka ma prawo zostawić je na parapecie i zamknąć okno, i nic mi do tego."

Trudno uwierzyć w jakiej żyjemy rzeczywistości, i w jakim tempie postępuje światowe spierdolenie. Kosmici i komety nas omijają bo nie chcą się zarazić.


--
http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
Edytor zaawansowany
 • al-szamanka 01.08.19, 20:32
  Straszne jakich spustoszeń w ludzkich postawach dokonało wspierane przez kretyńską lewicę LGBT.
  To jest po prostu terror, i już prawie nikt nie jest na tyle odważny i niezależny, aby mieć własne zdanie i nie wchodzić dewiantom w d...


  --
  http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg


  AL
 • rena-ta49 01.08.19, 21:58
  Ta "poprawnośc polityczna" przybiera już formę terroru.
  Swiatowe lobby zboczęńców jest bogate i przeznacza ogromne kwoty na niszczenie tych,którzy nie pozwalaja na niszczenie ludzkości.Przecież z nich potomstwa nie będzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka