Dodaj do ulubionych

Jachira - kandydatka Schetyny do Sejmu

22.09.19, 14:37
https://s17.directupload.net/images/user/190922/dscazk4m.jpg

Dominik Tarczyński

Oto kandydatka PO do sejmu...

Wyrywano im paznokcie, wycinano powieki.

Sowieckie i niemieckie psy bestialsko mordowały naszych Braci jednak przed śmiercią wielu umęczonych zdążyło wypowiedzieć słowa Bóg, Honor, Ojczyzna.

My, rodziny Żołnierzy Wyklętych, Powstańców Warszawskich, rodziny każdego zamordowanego to widzimy.

I Bóg mi świadkiem: nie spocznę dopóki nie pozbędę się trzeciego pokolenia UB z życia publicznego w Polsce.

--
http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
Edytor zaawansowany
  • al-szamanka 22.09.19, 19:20

To co zrobiła powinno być karalne.

--
    AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
  • m.maska 22.09.19, 19:29
    Kogo chcesz karac, osobe niepelnosprawna umyslowo? przeciez to co ona wygaduje to nadaje sie dla psychiatrii - z serii: do czego czlowiek jest zdolny dla "kariery", apanazy, chorego parcia na "sukces"?
    Uwazam tylko, ze nie powinno sie tego publikowac, bo to jej napedza niepotrzebna reklame.
    Od pewnego czasu ci "celebryci" uwazaja, ze najlepsza reklama, to reklama negatywna, np. Janda na ktora nieustannie ktos s.. - przepraszam, ze dopytam, czy to jest rzadkie i splywa jej po twarzy? bo ja potrafie sobie tez wyobrazic, ze nosi to na glowie w formie twardawej...

--
  • al-szamanka 22.09.19, 19:48
    m.maska napisała:

> Od pewnego czasu ci "celebryci" uwazaja, ze najlepsza reklama, to reklama negat
    > ywna,
    np. Janda na ktora nieustannie ktos s.. - przepraszam, ze dopytam, czy to
    > jest rzadkie i splywa jej po twarzy? bo ja potrafie sobie tez wyobrazic, ze no
    > si to na glowie w formie twardawej...

I są takimi idiotami, że nie są w stanie pojąć, że to negatywne przylepia się właśnie do nich.
    Jandę, kojarzę wyłącznie ze sr....m, Holland ze smrodem, gdyż bredziła kiedyś o dusznym od bąków polskim powietrzu, Pszoniaka z obrzydliwymi grymasami na nieopisanie brzydkiej twarzy.
    Już nikt nigdy nie spojrzy na nich bez wstrętu.
    Sami to sobie uczynili.

--
    AL

• m.maska 22.09.19, 19:54
    Falszywe przekonanie o poparciu sprawia, ze wielu przestaje sie kontrolowac - nie tylko celebrytow ale takze tych, ktorzy chetnie sie z nimi identyfikuja, mamy tego wiele dowodow na forach juz od lat - nie dostrzegaja nawet tego, ze puscily im juz dawno hamulce, ze obrzucaja ludzi epitetami w przekonaniu ze... hahaha... przekonaja ich w ten sposob do swoich racji... a tu owszem ale odnosza skutek odwrotny niz w ich ciasnych rozumkach wydaje im sie ze odniosa - przecietny obserwator gardzi takimi pseudo-medrcami, celebrytami, Jachirami - i tym bardziej nie zechce stawac w tym samym co oni szeregu.

--
    http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
  • czarek_sz 22.09.19, 20:11
    Kaczyński mówiąc o politykach opozycji że to zdradzieckie mordy i drugi sort nie pomylił się nic a nic.
  • m.maska 22.09.19, 21:45
    Moge posluchac i przemyslec opinie kogos kogo szanuje, ale na pewno nie kogos kim gardze...

--
  • rena-ta49 23.09.19, 07:00
    to uosobienie intelektualnie ograniczonego elektoratu Schetyny.
    Kolejny przykład syfu, jaki płynie dosłownie i w przenośni z Koalicji Obywatelskiej.
  • al-szamanka 23.09.19, 13:30
    rena-ta49 napisała:

> to uosobienie intelektualnie ograniczonego elektoratu Schetyny.
    > Kolejny przykład syfu, jaki płynie dosłownie i w przenośni z Koalicji Obywatels
    > kiej.

Nie ma slow na okreslenie tego intelektualnego ograniczenia. To tak, jakby wszyscy naraz zarazili sie chroniczna wscieklica.

--
    AL

• a74-7 23.09.19, 16:19
    Buahahahaha, wystep w POSK w Londynie za friko!big_grinbig_grin
    Przyjezdza nas rozsmieszac ,bedzie wyklad o bobie big_grin big_grin
    www.eventbrite.co.uk/e/klaudia-jachira-w-londynie-tickets-73500496965?aff=ebdssbdestsearch
    hehe, bylam kiedys na spotkaniu z Kukizem , waste of time ; wystarczy , daruje sobie artystoF smile
  • rena-ta49 23.09.19, 18:53
    Eksperyment Grzesia Dyndały z Jachirą od początku był wspaniały! Ja uważam ,ze jej trzeba pozwolić mówic,spiewać,a PiS znów zyska kilka procent.PiS ma kilka kretów w POsmilesmile
  • al-szamanka 24.09.19, 14:15
    rena-ta49 napisała:

> Eksperyment Grzesia Dyndały z Jachirą od początku był wspaniały! Ja uważam ,ze
    > jej trzeba pozwolić mówic,spiewać
    ,a PiS znów zyska kilka procent.PiS ma kilka k
    > retów w POsmilesmile

Ale wiesz, zeby to mialo chociaz jakis glos, to moze daloby sie jakos pominac wyspiewywane bzdury… a tak - katorga dla ucha i wzroku, bo grymasy stroi szczurze.

--
    AL

• rena-ta49 24.09.19, 15:32
    Właściwe byłoby nagrodzenie panny Klaudii, np. reprezentowaniem KO w debatach w mediach i dosypanie kasy oraz etatów ludziom robiącym „sok”.

Sok z Buraka i Klaudia Jachira budzili entuzjazm w Koalicji Obywatelskiej jako narzędzia wykpiwania i upokarzania politycznych konkurentów. Gdy spojrzeć tylko na media społecznościowe, ich „dokonania” były szeroko kolportowane, podawane dalej i budziły nieskrywaną radość, a nawet podziw. I nikomu nie przeszkadzała forma, skoro liczyło się tylko „dowalanie” - z gracją i finezją łomu tudzież kafara. W wypadku absolwentki lalkarstwa były to częstochowskie rymy i złote myśli z bakelitu, czyli pierwszorzędna grafomania okraszona sporą dozą histerii pomieszanej z kiczem i pretensjonalnością. W wypadku „soku” chodziło o udające spontaniczną amatorszczyznę manipulacje, kłamstwa, insynuacje i poniżanie. W obu wypadkach tym produkcjom towarzyszyło duże uchachanie polityków i sympatyków opozycji, czasem graniczące z onanistycznymi uniesieniami. Uchachanie i uniesienia trwałyby w najlepsze, gdyby nie nieszczęśliwe przypadki.
    Wystarczyło, że dziennikarze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło zdekonstruowali rzekomą spontaniczną amatorszczyznę „soku” jako dobrze zakonspirowane, zawodowe przedsięwzięcie mające liczne polityczne i finansowe powiązania z politycznym dysponentem, żeby entuzjazm dla „soku” wyparował, a przynajmniej nie był tak otwarty. I wystarczyło, by Klaudia Jachira swoje wygłupy („Bób, Hummus,. Włoszczyzna”) zaprezentowała na tle pomnika Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, żeby entuzjazm dla jej twórczości musiał zostać mocno schłodzony. Co można na co dzień, to nie w kampanii wyborczej, gdy walczy się o głosy także tych, którzy nie tolerują zamiany hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna” na „Bób, Hummus,. Włoszczyzna”. Stąd słowa kandydatki na premiera Małgorzaty Kidawy-Błońskiej: „Takie zachowania i wpisy są nie do przyjęcia. Władze partii powinny zareagować i mam nadzieję, że zareagują. Bardzo mi zależy, byśmy w tej kampanii zaczęli ze sobą rozmawiać i się szanowali”. Stąd postulat skreślenia Klaudii Jachiry z listy wyborczej KO sformułowany przez Sławomira Nitrasa.
    Całość tu:
    wpolityce.pl/polityka/465198-problem-jachiry-i-soku-z-buraka
    Ja się zgadzam w 100%!!
  • rena-ta49 25.09.19, 20:37
    Cała koalicja prowadzona przez Schetynę to dno do potęgi entej.
    W Smoleńsku zginęli też ich przyjaciele i koledzy.
    Jeśli pozwalają deptać ich pamięć to są tacy sami debile jak ona.
    www.youtube.com/watch?v=bGa6oBWHG7Q
  • m.maska 26.09.19, 13:33
    Schetyna i POKO potknęli się na Jachirze – kopać leżącego bez litości
    Wrzesień 26, 2019 12:17 /Matka Kurka

Zacznę od tego z czym się zgadzam, chociaż głowy za to nie dam. Po tym jak 70% warszawiaków uznało, że Trzaskowski spisał się na medal przy wylewaniu gówna do Wisły, nie chce mi się nawet odwoływać do wiarygodności sondażu, bo mnie wcale nie zaskakuje, dokładnie o tym pisałem, nim to „szokujące” badanie ujrzało światło dzienne. Taka jest Warszawa „napływowa”, inne wielkie miasta też, pełna zakompleksionych prowincjuszy, którzy jako neofici połkną każde gówno i jak się okazuje dosłownie połykają. Dlatego też prognoza wyborcza Patryka Jakiego i wielu innych, dająca niezrównoważonemu psychicznie chamidłu nie tylko wejście do sejmu, ale bardzo dobry wynik, wydaje się trafiona.

W życiu różnie bywa, „salony” póki co są tak sfrustrowane, że bronią i Jachiry i „Soku z buraka”, ale jak dotrą badania wewnętrzne, że oba „projekty” ciągną POKO w dół, to wszystkie Lisy z „Gazetami Wyborczymi” zamkną buzie na komendę albo będą krzyczeć o wykluczeniu chamidła z list wyborczych. Tak czy inaczej, wejście do sejmu Jachiry, biorąc pod uwagę warszawski okręg wyborczy w ogóle by mnie nie zaskoczyło, wręcz przeciwnie, zdziwiłbym się gdyby nie weszła. Do tego mementu zgoda, dalej to już tak lekko POKO i Schetynie nie będzie. Nie wiem, jak innych, ale mnie coraz bardziej zaczyna irytować frazes mówiący o tym, że „trolla się nie karmi”. Jedynie naiwni, żeby nie powiedzieć frajerzy, nie skorzystają z takiego prezentu. POKO ma w twej chwili twarz Jachiry i „Soku z buraka” i tych trolli trzeba dokarmiać codziennie.

Wystarczy spojrzeć na to, co się dzieje wewnątrz POKO, tam trawa taka jatka, że nawet Nitras mówi o kompromitacji i skreśleniu Jachiry z list, co nie jest niemożliwe, o ile sama się nie wycofa. Podobny głos dała Lubnauer i wielu innych posłów, choćby Meysztowicz. Afery wywoływane przez prymitywną skandalistę podwójnie nie służą politykom POKO. Mało komu z warszawskich kandydatów podoba się taki „czarny koń”, który po prostu odbiera miejsce innym, stąd też protest Lubnauer, „dwójki” na warszawskiej liście. Przychodzi taka znikąd i zabiera miejsca starym towarzyszom, w dodatku jest drugi problem i to o znacznie szerszej skali. Wszyscy starzy towarzysze z POKO muszą się nieustannie tłumaczyć z wygłupów i profanacji Jachiry, co w dobry nastrój na pewno nikogo nie wprowadza. Schetyna chciał powtórzyć manewr Tuska z Palikotem, ale kompletnie przestrzelił, nie tylko personalnie, mamy zupełnie inne czasy i drugi raz do tej rzeki wejść się nie da.

Poważny polityk wszystkie dobre rady z cyklu: „nie karmić trolla”, czy jeszcze głupsze o „nastawianiu drugiego policzka” i „my musimy być inni”, powinien puszczać mimo uszu. PiS nieustannie musi się tłumaczyć z każdej pierdoły i co więcej musi bronić ludzi kryształowych, jak Mariusz Kamiński, przed atakami „moralistów” z POKO. Całymi latami przyklejano gęby Kaczyńskiemu, Macierewiczowi, Pawłowicz i w tym samym czasie w POKO brylowały takie „gwiazdy” jak Palikot, Niesiołowski, czy teraz Nitras albo Szczerba. Tak się gra, jak przeciwnik pozwala i dlatego konsekwentnie wracam do Jachiry i karmię trolla do syta. Niech się POKO tłumaczy na każdym kroku ze swojej kandydatki i wizerunku partii, jaki kandydatka sobą roztacza, w pakiecie z „Sokiem z buraka”. Ktokolwiek doradza inną taktykę, o polityce wie tyle, co Owsiak o gramatyce.
    W finale kampanii nie ma żadnych sentymentów każdy punkt procentowy się liczy i każde potknięcie przeciwnika powinno być kwitowane kopaniem leżącego, w przeciwnym razie podniesie się i sam zacznie kopać. POKO nie ma żadnych oporów moralnych, na każdym kroku przebijają dno, żeby daleko nie szukać, patrz wizyta Schetyny i Kidawy-Błońskiej w Brukseli, gdzie żebrali o to, aby Polsce odebrać dotacje. Natychmiast obije się czkawką popadanie w wysokie standardy moralne, które tak naprawdę są czystym frajerstwem, bo tu nie ma żadnej nieprzyzwoitości, jest wskazywanie palcem najpodlejszego ścieku politycznego, jaki po Internecie i mediach płynie. Kopać leżącego, żeby się nie podniósł i nie pisnął, tym bardziej, że to jest demon nie bliźni.
    --
    http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
  • rena-ta49 26.09.19, 15:12
    Ten pustak po ohydnym obrażeniu ofiar katastrofy w Smoleńsku i ich rodzin,po obrażeniu milionów wierzących Polaków poczuła się obrażona przez p. Pietrzaka!
  • a74-7 05.10.19, 19:30
    Polacy z UK do Jachiry :

Klaudia Jachira -

- Dlaczego wybraliście Londyn, co jest tutaj takiego fajnego? Nie musiałam długo czekać, gdy rozległy się głosy z sali:
    - Pani Klaudio, tutaj przez pierwszy miesiąc można w ogóle nie rejestrować działalności i "sprawdzić" czy to działa!
    - A do tego podatek się płaci po pełnych latach podatkowych.
    - A ja prowadzę już firmę 8 lat i jeszcze ani razu nie musiałem być w urzędzie, wszystko załatwiam zdalnie.
    Młodzi wyborcy dodawali:
    - Tutaj praca w sluzbie publicznej to duma, a nie powód do wstydu! Są nawet specjalne staże dla młodych, które pomagają w wejściu w zawód!
    - Pracuję w Londynie na kontraktach, to się bardziej opłaca i nikt nie nazywa tego jak w Polsce umowami śmieciowymi.
    - Ja się po marszu w Białymstoku boję wracać do kraju...
    - A ja tam się nie czuję ani imigrantem ani Anglikiem. Mieszkam w dwóch krajach na raz, przecież to tylko 2h lotu, jestem obywatelem Europy.
    Tych pomysłów było dużo, aż wreszcie padło pytanie:
    - Ok, opowiadamy pani o dobrych, brytyjskich rozwiązaniach, ale jakby nas chciała pani zachęcić do tego, byśmy wrócili? Część z nas o tym myśli...Czy edukacja będzie lepsza? Prawa kobiet zaczną być respektowane?
    Zaczęłam opowiadać o programie moim i KO, o edukacji na wzór fiński, powstrzymaniu smogu i katastrofy klimatycznej, o ulatwieniach dla przedsiębiorców, związkach partnerskich, zmianie menatlnosci na ulicy, w szkole, w służbie zdrowia, o szacunku do wiary, ale braku mojej zgody na państwo wyznaniowe. O rozliczeniu Pisu ze wszystkich afer.
    - Pani gospodarczo jest świetna, muszę panią pochwalić, ale w Konfederacji uważamy, że demokracja nie jest dobrym ustrojem, jest głupia. Monarchia jest lepsza!
    - Rozumiem, dlatego właśnie mieszka pan w Monarchii! wink
    Na sali byli starsi i młodsi, katolicy, protestanci i ateiści. Moi sympatycy, wahający się i zwolennicy Konfederacji.
    Mieliśmy często różne zdania, ale też szacunek dla siebie nawzajem. Ani razu nikt nikogo nie obraził, nie wyszedł, nie zwymyślał. Czułam, jakbyśmy znali się od dawna i prowadzili któraś rozmowę z rzędu, a tematom nie było końca.
    A więc można!
    Może z dystansu łatwiej Polakom rozmawiać?
  • a74-7 05.10.19, 19:38
    albo :Marcin Czubacki
    To coś pani napisze bo zbiera pani tylko śmietankę.
    Marcin Czubacki 15 lat w UK. Powróciłem w Grudniu ubiegłego roku do kraju. Nie boję się Białegostoku i innych przepięknych miejsc w Polsce. Nie szukam problemów nie mam ich. Podatek place bo muszę, wszędzie od Norwegii po Australię, różnica taka, że w naszym pięknym kraju lekarz mówi mi co zdiagnozował a nie zadaje pytanie, co myślę, co mi jest, myślę, że to kwestia wyuczenia fachu, dotyczy to się ws, ystkich dziedzin życia społecznego i społecznie fizycznego, znowu jak dywizjon 303 uratowalismy im dupsko przed zagląda imbecylow i ich samych. Co do chwalenia ich wspaniałej zielonej energii to prawda, ale mają wspaniałe wietrzna pogodę i mieszkają na skale więc w ten sposób można znaleźć miejsce na potężne wiatraki pod ich budowę czego brakuje np. Polsce. Kończąc moja wypowiedź, dla Pani informacji o której niestety została przed nami czytelnikami ukryta przez pania i osoby które nie mają ZIELONEGO pojęcia o tym jak wspaniałe zielona wyspa jest zasilana, to informuję, że w miejscowości HINKLEY działa elektrownia jądrowa. Jeśli cokolwiek się stanie to Czarnobyl będzie jedną tysieczna co może się wydarzyć. Jeśli natomiast pani jest tak naprawdę, źle, niedobrze i chujowo, proszę wyjechać do UK, potrzebują specjalistów do spraw Brexitu i pierdzielenia idiotyzmow na czym pani się doskonale zna, napewno znajdzie pani tam prace i bardzo dobre pieniądze oraz wspaniałe demokratyczny kraj. Niech się pani tutaj nie męczy i nie męczy innych swoją osoba. W razie nie moznosci znalezienia pracy mam kilku znajomych, pomogą. Serdecznie pozdrawiam..
    PS. Język angielski w stopniu średnio zaawansowanym wymagany.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka