Dodaj do ulubionych

Nie bedzie wiz do USA !

04.10.19, 18:45

PIS ma wybory w kieszeni smile
Obserwuj wątek
   • a74-7 Re: Nie bedzie wiz do USA ! 04.10.19, 19:03
    https://pbs.twimg.com/media/EGCymw-WwAAlLLp?format=jpg&name=small

    10. Adam Andruszkiewicz
    @Andruszkiewicz1
    Prezydent Donald Trump ogłosił, że Polska dołącza do programu bezwizowego! 😊🇵🇱🇺🇸 Jest to możliwe dzięki skutecznej polityce zagranicznej oraz wewnętrznej naszego Rządu!💪 13 października - wszyscy idziemy na wybory! smile
  • a74-7 Re: Nie bedzie wiz do USA ! 04.10.19, 19:12
   W godpodarce pl

   [PILNE i WAŻNE] Prezydent USA znosi wizy dla Polaków!   Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

   4 października 2019
   17:39

   Tagi: Donald Trump Polska ruch bezwizowy USA zniesienie wiz dla Polaków


   Prezydent USA Donald Trump powiedział w piątek dziennikarzom, że podpisał zgodę na włączenie Polski do programu ruchu bezwizowego.
   Rozmawiając z dziennikarzami przed Białym Domem, Trump powiedział, że podpisał zgodę na zniesienie obowiązku wizowego dla Polaków.
   Dodał: „wkrótce podpiszę (…) będziemy podpisywać pełen program bezwizowy”.
   24 września prezydent Andrzej Duda, po spotkaniu w Waszyngtonie z amerykańskim przywódcą powiedział, że wszystko wskazuje na to, iż stosowne wymagania zostały przez Polskę spełnione i droga do programu bezwizowego prawdopodobnie staje dla nas otworem. Dodał, że być może jeszcze przed końcem roku udałoby się, żeby wiz do USA nie było.
   „To są takie nieformalne informacje od administracji amerykańskiej, że proces ewaluacji wizowej zbliża się ku końcowi, bo to koniec września jest tą datą graniczną i że wszystko wskazuje na to, że wymagania zostały przez Polskę i Polaków w tym zakresie spełnione” - oświadczył Duda. (PAP)
   Zniesienie wiz dla Polaków było zapowiadane wiele razy w ostatnim czasie zarówno przez prezydenta Donalda Trumpa i ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher.
   Warunkiem włączenia Polski do programu ruchu bezwizowego było zmniejszenie odsetka odmów wiz dla Polaków poniżej 3 proc. w ciągu roku. Rok rozliczeniowy w tej sprawie zakończył się 30 września.
   Program, do którego ma być włączona Polska, umożliwia obywatelom uczestniczących w nim krajów na podróżowanie do USA w celach biznesowych i turystycznych na 90 dni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka