Dodaj do ulubionych

Strasburg nieczuły :)

01.12.19, 14:22
Strasburg nieczuły na skargi SBeków, którym odebrano wysokie emerytury…

Cztery dni temu Europejski Trybunał Praw Człowieka nie dopuścił do rozpatrzenia skargi byłych funkcjonariuszy UB i SB na polskie przepisy odbierające im wysokie emerytury. To ostateczny wyrok, który oznacza, że nic już nie cofnie decyzji polskiego parlamentu. Świadczenia dla służących w reżimowych służbach pozostaną obniżone – podaje wPolityce.

„Sędziowie zwrócili uwagę, że emerytury nie są nienaruszalne. Zaznaczyli również, że esbecy nie zostali bez środków do życia i ich uposażenia są ciągle wyższe niż emerytury w systemie ogólnym. Pojawił się również argument moralny. Trybunał przypomniał, że funkcjonariusze SB pracowali dla aparatu bezpieczeństwa wzorowanego na sowieckim KGB, porównał służby PRL do Stasi i Securitate i stwierdził, że powstały one po to, by łamać prawa człowieka – chronione przez Europejską Konwencję Praw Człowieka, którą kieruje się w swoich orzeczeniach trybunał w Strasbourgu.”

--
http://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
Obserwuj wątek
  • m.maska Re: Strasburg nieczuły :) 01.12.19, 14:27
   Ale to trzeba miec tupet, cale lata niszczyc ludzi i jeszcze pojsc ze skarga do Strasburga, bo im obcieli apanaze, za to.
   To sa ludzie bez skrupulow bez zadnej refleksji - oni naprawde nadal uwazaja, ze nic zlego nie ma w tym, ze lamali innym kregoslupy dla wlasnych korzysci i uwazaja, ze nalezy im sie za to jeszcze zaplata.
   Zapewne teraz uwazaja, ze Trybunal Sprawiedliwosci w Strasburgu tez ich skrzywdzil.

   --
   http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif
   www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka