14.12.19, 15:35
czyli Klawiterapia. Jest jeszcze doskonalszą terapią od akupunktury (i bez nakłuwania), wynaleziona przez doktora Ferdynanda Barbasiewicza. Wyniki niesamowite. Warto zapoznać się, jeśli ktoś o niej nie słyszał.

Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: Dziobanie 19.12.19, 17:01
      Czytałam kiedyś, że ta terapia potrzebuje prawdziwego samozaparcia gdyż jest bardzo bolesna. Poza tym pozytywne opinie pochodzą przede wszystkim od samego wynalazcy i jego najbliższego otoczenia.
      Czy doświadczyłeś jej już na sobie?

--
      AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
      • al.1 Re: Dziobanie 21.12.19, 17:57
        al-szamanka napisała:

> Czytałam kiedyś, że ta terapia potrzebuje prawdziwego samozaparcia gdyż jest bardzo bolesna.

Z pogranicza pólu - jak opisano

> Poza tym pozytywne opinie pochodzą przede wszystkim od samego wynalazcy i jego najbliższego otoczenia.

Nie od wynalazcy, ani nie od najblizszego otoczenia, bo pisza osoby, którym terapia pomogla.

> Czy doświadczyłeś jej już na sobie?

Nie mam talich sztuców i samemu sobie jest bardzo niewygodnie stosowac taka kuracje, wiec moze nie przyniesc spodziewanego rezultatu.

• al.1 Re: Dziobanie 22.12.19, 17:12
            al-szamanka napisała:

> Z tego, co czytałam, niewielu pomogło, za to większość narzeka i twierdzi, że nic nie dało.
            A ja slyszalem, moge przytoczyc, ze wielu pomoglo. Ale to jeszcze trzeba wiedziec jak to robic. Dlatego organizowane sa szkolenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka