Dodaj do ulubionych

Dieta hcg 2018

08.06.18, 13:54
Witajcie. Otwieram nowy wątek z myślą o osobach, które w roku 2018 są na diecie hcg, już po, lub dopiero planują zacząć. Chciałabym dzielić się tutaj wynikami, pomysłami na posiłki, uwagami.

Dziś mija czwarty dzień na diecie 500 kalorii. Czuję się coraz lepiej. Nie ważyłam się przed dietą, ale pierwszego dnia fazy pierwszej, etapu drugiego ważyłam 73 kg. Dziś rano waga pokazała 69,8 kg. Jem głównie kurczaka. Planuję co dwa dni robić przerwę w postaci ryby lub wołowiny. Pierwsza przerwa była z tuńczykiem w wodzie. Z warzyw pojawiła się cukinia, sałata, ogórek, kalafior i brokuł. Swoją drogą kalafior curry jest przepyszny!

Paluchy grissini pojawiły się u mnie dwa razy, korzystam z nich jedynie, jak powinnam zjeść posiłek, ale przedłużył się wypad poza dom.

Jest tu jeszcze ktoś? :)
Edytor zaawansowany
  • ilveraan 09.06.18, 09:26
    Dzień piąty. Waga pokazała 69,4. Nie dużo w dół, ale i tak cieszę się, że nie w górę po tej wczorajszej łyżce lodów :D myślałam, że jestem silna, ale kryzysy wokół obfitują załamaniami. Na obiad jadłam wczoraj kurczaka z brokułem, a wieczorem kurczaka z kalafiorem curry. Dziś w menu kapuśniak i jakaś sałata z rybką. Zliczyłam poniżej 500 kalorii. To liczenie czasem mnie zadziwia. Porcja jest ogromna, w połowie mogłabym przestać jeść, ale jem, bo inaczej dostarczyłabym za mało. Dociągam kalorie paluchami Grissini.

Mój cel to 65 kg. Wczoraj załamanie, dalej jedziemy twardo!
  • ilveraan 11.06.18, 09:16
    Piątego dnia okazało się, że wyjeżdżamy na dłużej z domu, po drodze był grill, masa czereśni i szóstego dnia waga pokazała 69,6 kg. Byłam na to gotowa, zawzięłam się i szósty dzień mocno trzymałam się protokołu. Dziś już mija pierwszy tydzień. Waga 69,0 kg. Mam mnóstwo energii. Teraz wiem, że potrzebowałam takiego kopa, wiem już czym się kończą odstępstwa, ustępstwa. Przede mną dwa tygodnie i 4 kg do zrzucenia. Bardzo bym chciała osiągnąć ten cel.

Dziś na obiad sałata z ogórkiem i tuńczykiem z wody, a na kolację kurczak z kapustką. Owoce - pomarańcza, brzoskwinia.

Podsumowanie
    1. 73 kg
    2. 72 kg
    3. 70,4 kg
    4. 69,8 kg
    5. 69,4 kg
    6. 69,6 kg
    7. 69,0 kg
  • ilveraan 13.06.18, 13:24
    8. 69,0
    9. 68,9

Zaliczyłam zastój, a nawet skok wagi. Nie posłużyła mi kapusta, już nie będę jej jeść. Dobrze mi idzie, jak do kurczaka dorzucam cebulkę i jakieś jedno warzywo, al'a zupy jakoś mnie się nie trzymają za bardzo. Ciężko jest. Nie czuję głodu. Ale ciągotki do słodkiego walczą ze mną, jak mogą. Muszę ciągle je temperować. Człowiek i jego nawyki potrafią być okrutne dla diety, ciągle atakują.
  • animaus 14.06.18, 11:08
    hey. ja jestem na diecie 4 dzien. mam krople z pregnylu. wydaje mi sie ze za malo zjadlam w ciagu tych dwoch dni ladowania bo odczuwam glod. albo i jem za malo. w ciagu dnia dwa jablka kurczak z salata i krewetki ze szpinakiem. wypilam po 3l wody plus kawa. czarna bez mleka i slodzika. nie mam jeszcze zachcianek. staruje z wagi 82kg. nie wiem ile teraz waze bo mi waga nie dziala. po tygodniu czasu sprawdze :D tych paluchow nie bede jesc bo jakos nie jestem przekonana. jedynie co mi doskwiera to suche dlonie. przesusza mi sie skora.
  • ilveraan 15.06.18, 09:13
    Dwa dni ładowanie właśnie ważne są jeśli chodzi o te pierwsze dni drugiego etapu. Im więcej się zje, tym łatwiej później. Nie wiem, jak z kroplami, ja biorę granulki, je można sobie dostosować do uczucia głodu. Liczysz kalorie? To też ważne. Bo jak za mało zjesz, to i głód będziesz czuła, i waga też nie będzie odpowiednio spadać. Najlepiej dobijać sobie do tych 500 kalorii, troszkę więcej też nie jest źle, byle by tylko nie jeść za mało. Ja zawsze sobie ważę, obliczam kalorie na internecie, doliczam owoce (teraz coraz fajniej - brzoskwinie, czereśnie) i jeśli mam za mało, to właśnie wtedy dorzucam palucha.

Może poszukaj sobie kremu, który nie zawiera olejów, najwyżej te mineralne? Polecam też nawilżające specyfiki, maski domowej roboty :)
  • ilveraan 15.06.18, 09:16
    Co do jadłospisu - polecam kurczaka w cukinią i pomidorami w puszce a'la leczo. Cukinia ma bardzo mało kalorii i objętościowo super wychodzi. Kalafior, brokuł, fasolka. Szpinaku jeszcze nie próbowałam. Dużo go wychodzi?
  • animaus 15.06.18, 09:47
    ja szpinak uzywam bio mrozony. to na 120g wychodzi 40kcal. i jestem najedzona. staram sie wlasnie dobic do tych 500kcal. mam tez dobra odzywke bialkowa ze sklepu Pepsi eliot, nie wiem czy kojarzysz jej bloga. ale nie wiem jak to wcisnac w jadlospis. czy nie bedzie kolidowalo. krople niby tez mozna sobie dostosowac. ten pierwszy tydzien to chyba bardziej taki testowy jest dla mnie, metoda prob i bledow dojde do odpowiedniej diety. dzisiaj zrobilam sobie faszerowana papryke. mieso wolowe z pieczarkam i cebula. robilam w TM na parze i poleje to sobie sosem ktory sie z tego zrobil. a wiesz czy mozna jesc bob? bo ja tak strasznie lubie i moglabym pol Kilo na jeden raz zjesc :D
  • ilveraan 15.06.18, 22:52
    ooo super, to jutro jem szpinak. Bloga kojarzę, ale nie wiem, czy sama bym tak kombinowała, za mała głowa :D O bobie nie słyszałam, jest jednak ta lista dozwolonych rzeczy, ja się jej trzymam. Wiem tylko że bób w porównaniu np z cukinią, czy brokułami ma dużo dużo więcej białka i węglowodanów.
  • ilveraan 17.06.18, 09:53
    10. 68,9
    11. 68,7
    12. 68,2
    13. 67,7

Waga spada raz bardziej raz mnie. Widać zastoje, gdy ulegnę czemuś niedozwolonemu. Ta dieta to stan umysłu :D po prostu trzeba zmienić myślenie i mocno się zawziąć.
  • animaus 18.06.18, 08:18
    ja sie zwazylam i przez caly Weekend mialam 79,1 kg. nie grzeszylam. wypilam nawet duzo wody. znalazlam w DM Balsam z aloesem. bez olejow. fajnie szybko sie wchlania. czekam cholera na te rezultaty ale ogolnie to jest dopiero moj 8 dzien. takze cierpliwie walcze z nadwaga.
  • ilveraan 18.06.18, 11:51
    Cierpliwość jest tu czasem bardzo potrzebna. U mnie dziś zastój :( A przez te 8 dni ile Ci spadło?
  • ilveraan 18.06.18, 11:52
    forum.gazeta.pl/forum/w,101414,166036795,166036795,2018_rozpoczynam_diete_jest_tu_ktos_jeszcze_.html
    chodź tutaj :) tam piszemy więcej z pineską.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.