Dodaj do ulubionych

Odkrywamy Podlasie

26.06.11, 10:02
Podlasie ....to zupełnie blisko, ale dla wielu osób może być naprawdę wielkim odkryciem turystycznym. Urbanizacja w tym rejonie jeszcze nie zdążyła zniszczyć wszystkiego i można znaleźć miejsca z "nastrojem".
www.ciekawepodlasie.pl/
a Supraśl, ze swoim prawosławnym monasterem, muzeum ikon i zakolem rzeki, spodobał mi się wyjątkowo
www.ciekawepodlasie.pl/info/i/pl/21/Monaster_Zwiastowania_NMP.html
Edytor zaawansowany
  • jo-a-sia99 04.07.11, 20:19
    Widzę, że nie jestem sama. Ja też zostałam ostatnio zaproszona na Podlasie i ku mojemu zaskoczeniu zmieniło się tam WSZYSTKO. Najgorsze, że znajomi, u których byłam jakoś tych zmian nie zauważyli i stwierdzili, że będziemy się nudzić. Ale poszperałam w necie i znalazłam mnóstwo ciekawych miejsc. Najbardziej urzekły mnie okolice zerwanego mostu na Narwi i ciekawa historia z nim związana. Znalazłam to na Outour bodajże.
  • mimbla.londyn 05.07.11, 18:25

Wyprawa na Podlasie - moje marzenie...
  • jo-a-sia99 05.07.11, 23:34
    Cieszy mnie, że ktoś ma jeszcze takie marzenia. Zwykle czyta się o marzeniach o podróżach zagranicznych, egzotycznych... A tu Podlasie. I super smile
  • pzkpfw-vi-b-konigstiger 10.07.11, 22:47
    A to ja u nas, na samotnikach, prowadzę od półtora roku co najmniej propagandę tych pięknych okolic.
    Parę fajnych miejsc udało się zobaczyć, kilku osobom pokazać, że ładnie, że ciekawie, że warto.
    Sam Białystok zmienił się bardzo, ale i Supraśl, i Choroszcz, i Tykocin warte zwiedzenia, wioski tatarskie, Narew, Biebrza, lasy....
    --
    http://img205.imageshack.us/img205/5448/biedronka01ma3.gif

gg 925295
  • mimbla.londyn 11.07.11, 00:58

Wyprawe na Podlasie (i okolice wink planuje od lat. I chyba w tym roku - wrzesien, pazdziernik- moze sie udac smile
    Wszelkie podpowiedzi i wskazowki jak najbardziej mile widziane smile
  • jo-a-sia99 14.07.11, 10:49
    Żeby nie było, że reklamuję, ale dla mnie ostatnio w takich kwestiach OuTour.pl jest na prawdę pomocny smile Więc polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka