Dodaj do ulubionych

gdzie są używane MB?

14.02.11, 15:19
no właśnie? o tych ramkach, to czytałam, hahabig_grin Jednak pytam serio? Czytam na forum, że sporo osób miało swifta lub UJ, ale ja tych wózków nie widuję ani na allegro, ani na forum...urbana dimy przegapiłam(no, ale wtedy jeszcze nie myślałam o zakupie)?

Wchodząc na ebaya czy to angielskiego, czy amerykańskiego jest ich naprawdę wiele! Dlaczego, to takie niesprawiedliwe? Teraz wiem, że muszę kupić ten wózek, tylko jeszcze nie wiem, jak, bo kupiliśmy mieszkanie i wymieniliśmy flotę(ja na mniejszy, stąd dodatkowo problem czy taki swift mi w ogóle się zmieści)...

Isabel i inne posiadaczki swifta, powiedzcie czy ten wózek nada się , jako ostatni wózek? Moja starsza córka raczej duża była, ale jeździłyśmy wózkiem tylko do 2,5 roku. Jednak, jakbym miała MB, to pewnie dłużej powoziłabymwink No, ale choć na tym etapie młodsza jest drobniejsza, to i tak z tych większych dzieci.
Rozmiary ma zbliżone do mini - rozstaw kół 62 cm, tylko dla długość po złożeniu mnie martwi, bo to prawie 100cm - może pod kątem go wcisnę? Pewnie w sklepie nie pozwolą mi przymierzyćsad
Edytor zaawansowany
  • ollasja 14.02.11, 20:48
    Hm... Pewnie nie bardzo pomogę... Ale UJ Dimy to mam akurat ją... Od tygodnia. I chyba powoli zaczynam rozumieć,dlaczego ludzie ich nie sprzedają smile jak już wszystkie dzieci urosną- wózek stoi w domu jako ozdoba wink
  • didis 14.02.11, 21:04
    Czy to nie ty mnie pytałaś, czemu się tak uparłam, jak swój sprowadzałamsmile (to chyba nie do końca było pytanie). Ja kupiłam w UK i tam naprawdę warto, płacisz paypal a kurier za 100zł ci przywiezie - translublin polecam (czy jakoś tak).Kup zestaw najlepiej z folią p/deszczową smile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 14.02.11, 21:32
    chyba nie jawink

A jak kupowałaś? Przez ebay, czy w jakimś sklepie? Chyba przyjdzie mi zarejestrować się na ebaywink
    Czym różnią się nowe modele od starszych? Wiem, że swift ma inne szprychy od 2008. Co jeszcze się zmieniło i na jakie roczniki warto patrzeć?
  • saras-wati 14.02.11, 21:34
    szczęściara z Ciebiewink a ja do teraz nie myślałam poważnie o MB, a szkoda...może wrzucisz fotki do wątku fotograficznego?
  • didis 14.02.11, 21:39
    Wiesz ja wolę te składane w NZ, skoro mam taką możliwość. wink Teraz na bieżąco już nie jestem z różnicami. Najpoważniejsza miała miejsce w 2010, budka inna większa, pałąk w podstawowym zestawie itd, no ale produkcja made in china. Prawda taka, że jak większość wózków. JA jednak kupując używany już wolałam sprawdzoną jakość kupić. A na swiftcie się nie znam niestety. Do wątku zaraz wstawiętongue_out
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 15.02.11, 09:20
    Mogłybyście mi podać szerokość wózka pomiędzy rurkami? Niestety najwcześniej na początku marca wybiorę się do sklepu na dokładne oględzinysmile
  • saras-wati 21.02.11, 17:39
    myślenia ciąg dalszy, zwłaszcza, ze nie mogę pojechać i wymierzyć tego wózka...wózek po złożeniu jest dłuższy niż mój bagażniksad ale może wejdzie po przekątnej?

no i wymyśliłam idealne rozwiązanie: mb swift, a na zakupy sismile co myślicie? si będę trzymała w domu, swifta w bagażniku, by nie wnosić go na górę.

Albo swift, a na szybkie wypady ergonomik?
  • didis 21.02.11, 21:08
    Idealne! Kupuj a dalej debatuj tylko nad koloramibig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 21.02.11, 21:17
    wiesz, te wózki, to już mi się we wszystkich kolorach podobająwink chyba flint? w sumie przy swifcie dużego wyboru nie mawink
  • saras-wati 21.02.11, 21:21
    czy on ma amortyzację, jak urban?
  • didis 21.02.11, 21:24
    Myślę, że tak , ale ja go nie miałamsad
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 21.02.11, 21:25
    no to muszę się pomęczyć, bo pojadę go dokładnie obejrzeć dopiero za tydzieńsad
  • saras-wati 22.02.11, 13:02
    przeglądałam opisy i właściwie realnie to różnica nie jest duża...chyba, że się mylę? dł. po złożeniu swift to ok. 96cm, urban 103cm, waga swift 9,5kg, urban 11kg.

no właśnie, to rzeczywiście jest 11 kg? mogłybyście podać mi rzeczywistą wagę urbana? znalazłam takie fotki porównawcze:

www.flickr.com/photos/25654684@N06/4544360747/in/photostream/
    właściwie to siedzisko jest trochę większe, tylko te koła są spore...
    ciekawe czy zmieści się do corsy?
  • didis 22.02.11, 18:35
    Poczekaj do piątku, to może włożę ci urbana do Corsy teściowejsmile Nie ważyłam, ale wg. mnie więcej nie ma.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 22.02.11, 20:09
    poczekam, poczekamsmile będę Ci bardzo wdzięcznasmile
  • ollasja 22.02.11, 19:39
    Wg mojej wagi łazienkowej urban ma dokładnie 11 kg.
  • didis 22.02.11, 20:17
    Tylko ona ma tą starą corsę, jest różnica bagażnikowa?
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 22.02.11, 20:26
    starą? jak starą? bo ja też nie mam jakiejś nówki, tylko z 2004 roku, to C po tzw. liftingusmile sprawdzę te bagażniki.

Didis, a spróbujesz go upchnąć najpierw z kołami? Podejrzewam, że tak nie wejdzie, ale wciąż się łudzęwink
  • didis 22.02.11, 20:47
    starsza, chyba z 96/97, ale postaram sięsmile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 25.02.11, 16:51
    wprawdzie nie swift, a urban, ale jest i to w kolorze, który mi się podoba!!!!

Didis, kochana - czekam tylko na Twój cynk, czy go zmieszczę?!! Możesz też spojrzeć, czy opłaca się? Na zdjęciach niewiele widać, ale w takiej cenie? Rany, mam tylko nadzieję, że nikt go mi nie sprzątnie sprzed nosa!!
  • didis 25.02.11, 18:13
    Sprawdzę ci koniecznie! A ty tymczasem upewnij się, czy folia jest w komplecie. Popytaj o stan i wady. Nawet jak się nie zmieści to za takie pieniądze bierz!smile)
    Dziś w nocy będziemy wciskać, nie wiem czy uda mi się go fotnąć, ale opiszę dokładniesmile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • mak-111 25.02.11, 20:09
    saras wati tez go widzialam i juz prawie namowilam m., ale doszlam do wniosku, ze jednak potrzebuje czegos lekkiego. wiec trzymam za ciebie kciuki smile.
  • saras-wati 25.02.11, 20:24
    brać? nie ma folii w zestawie, zdjęcia są kiepskie...babka twierdzi, że ma pół roku...
  • saras-wati 25.02.11, 20:26
    dam sobie rękę odciąć, że jest starszy, sprowadzony z Niemiec...ech...ryzyk? jak to się mawia, kto nie ryzykuje, nie pije szampańskiego...no i musiałabym pozbyć się mini, zanim mb do mnie dotrze...
  • saras-wati 25.02.11, 21:19
    siedzę i patrzę na to allegro i nie wiem...czuję, ze to trochę za duży wózek, ale z drugiej strony chciałabym go choć na chwilę...tak sobie myślę, że chyba powinnam się sama zbanować na tym forumbig_grin
  • didis 25.02.11, 21:42
    Urban wchodzi bez kół, ale wchodzibig_grin i wepchniesz jeszcze trochę zakupów. Corsa do której wkładałam jest z 1997 - 3 drzwiowa.
    Co do rocznika na bank nie jest 2009 ani 2010 ani 2011tongue_out)
    Wg mnie z tego co śledziłam kolorystykę to 2007 może 2008.
    Ja mam 2007, ale serio jest bez wad.
    Kup najwyżej sprzedasz, a do samochodu wchodzi. Koła zdejmuje się migiem. W żadnym nie zdejmuje się tak dobrze.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 25.02.11, 21:43
    Przy tym wkładaniubig_grin zdjęć nie zrobiłam, bo nie miałam aparatu.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 25.02.11, 21:48
    Nawet nie wiesz, jak jestem Ci wdzięczna!!! Czekam tylko na męża i ustalimy cośsmile Jak Ci się on widzi? Słabe te zdjęcia, co?
  • didis 25.02.11, 21:51
    Słabe i babka kręci z datą. Chyba, że okazyjnie kupiła z 2007 nowy?! i pojeździła 6 mcy.
    Powiem jednak, że te wózki mają tak prostą konstrukcję, że nie da się w nich wiele zepsuć. No bo co?! Jeśli nie ma dziur i materiał nie jest wypłowiały - zapytaj konkretnie o to! - to ja bym kupiła. W takiej cenie tego wózka nie widziałam dawno. Ja swój kupiłam 2*drożej.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 25.02.11, 21:57
    Właśnie szukam, bo chyba Cię ja w błąd wprowadzam - myślałam, że on jest taki fioletowawy a on jest granatowy. Opieram się na tym znaczku na podnóżku. Ja mam z 2007 i on ma takie góry jakie są przy tych modelach teraz - na ich stronie firmowej. Natomiast chyba w 2008 lub 2009 był właśnie taki jak u tej Pani. Nie wiem czy wszystkie mają taki kolorowy napis z tych roczników, czy ten znaczek zależy od kraju, rocznika... Szukam. Ten wózek może być z 2009 - bo na 100% nie jest z 2010r.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 25.02.11, 22:11
    no właśnie, też patrzyłam na ten znaczek i np. na amerykańskim ebayu takie znaczki mają wózki z 2009/2010...
  • saras-wati 25.02.11, 22:10
    wg mnie ona nim w ogóle nie jeździła. Mówi, że to wózek sprowadzony z Niemiec...nie będę już teraz do niej dzwonić, bo jest późno... mówiła, że stan jest świetny i że miała jeszcze jeden czekoladowy, który od ręki się sprzedał na allegro. Szukałam w zakończonych aukcjach, ale nie znalazłam...uncertain
  • didis 25.02.11, 22:29
    Kupuj i się nie oglądaj, stan świetny! sama bym kupiła zaraz, gdybym nie miałatongue_out
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 25.02.11, 21:48
    Rączkę na maxa w dół złóż, jak złożysz do góry to nie wejdzie.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 25.02.11, 22:00

mountainbuggy.babies1st.com/proddetail.asp?prod=ZM20307FL
    wygląda jak ten z aukcji??!! Jednak 2010, ale czemu sprzedaje tak tanio?
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 25.02.11, 22:03
    tu masz porównanie do najnowszych:
    www.diapers.com/product/productdetail.aspx?productid=26025&site=CI&cm_mmc=cse-_-shoppingdotcom-_-strollers-_-MG-024&srccode=cii_13736960&cpncode=00-2439742-2
    Ok chyba już starczysmile) Daj znać jak kupisz.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 26.02.11, 07:22
    tak się zastanawiam, co z tymi rocznikami? Czy MB wypuszcza, jak np. speedi, co roku inna kolorystyka, by po kolorze można było określić rocznik? No i jeszcze można pewnie dokupić tapicerkę, prawda?
    ech...zobaczymy, jak przyjdzie i w jakim stanie...
  • saras-wati 26.02.11, 07:08
    bo nie mogłam dopuścić didis do tego, by Twoje marznięcie i wysiłek poszedł na marnebig_grin

teraz będę czekać ze zniecierpliwieniem na finałsmile

Oczywiście teraz nabrałam wątpliwościsad Do bagażnika wejdzie(o ile nie zmienili nic w mojej corsie przez ten czas...) - obawiam się tylko jednego, że codziennie wkładanie go i wyciąganie doprowadzi mnie do szału lub szybko zmęczy. No, ale nie będę wybiegała w przyszłość...może do tego stopnia zachwyci mnie, że nie będzie to miało dla mnie znaczenia? Mam nadzieję tylko, że w tym czasie nie pojawi się żaden okazyjny mb swift, na którym w rzeczywistości mi zależałobig_grin
  • saras-wati 26.02.11, 07:23
    Tak się zastanawiam czy nie przytłoczy mnie jeszcze jego wielkość...jak kupiłam tfk joggster, to jak zobaczyłam rozmiar budy i ogólną 'krowiastość', to wiedziałam, że nie zaprzyjaźnię się z tym wózkiem.

ok., kończę pisanie, dopóki wózek do mnie nie dotrzewink
  • tygisek 26.02.11, 09:18
    Saras mysle, ze Cie nie przytloczy wielkosc urbana, poniewaz to naprawde bardzo zgrabny wozek...moim zdaniem przekonasz sie ze nie ma lepszego na swiecie, bedziesz zaskoczona i to pozytywnie smile
  • didis 26.02.11, 11:22
    Cieszę się. I trzymam mocno kciuki, abyś byłą tak zadowolona jak mybig_grin Poza tym pisała kiedyś pinik, która kupiła swifta, że jest mały - ja właśnie na tej podstawie kupiłam UJ. Jakoś ufam jej opiniombig_grin:big_grinbig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 26.02.11, 13:49
    ja też ufam pinik, ale ona miała starszego swiftasmile isabel pisała, że nowy ma wyżej budkę, więc będzie wygodny i dla starszego dzieckabig_grin
  • saras-wati 26.02.11, 13:49
    oby...no i mam nadzieję, że wszystko będzie oksmile
  • didis 26.02.11, 14:05
    A widzisz już nie śledziłam tego. To kiedy dojdzie, na wtorek?
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 26.02.11, 14:37
    Wiesz, napisałam do nich maila, ale cisza...chyba zaraz zadzwonię...no mam nadzieję, że we wtorek!
  • saras-wati 26.02.11, 15:06
    wysyła w poniedziałek - jeszcze przesyłka 100pln i wóz będzie u mniebig_grin oby mnie zaskoczył, bo teraz nabrałam wątpliwości...uncertain
  • agnes_nyc 26.02.11, 16:55
    przesylka 100 zl wow to czym ona wysyla ten wozek w kartonie ze zlota czy co

podaj babce namiar na kuriera taniego za 20 zl ci wysle a pobranie max 35 zl
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/b7911682fe.png
  • emma301 26.02.11, 10:14

Gratulacje! Mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
    Daj znać, jak dotrze - jakie wrażenie itp.
    Ja dzisiaj jadę oglądac swifta (środa nie wypaliła).
    pozdrawiam
  • pomilak1 26.02.11, 11:38
    Saras czekam na Twoją opinię! wiesz za Tobą kupiłam mini tongue_out może i MB kupię tongue_out ale ja bym chyba wolała swifta dla mojego 2,5 latka smile
    orientuje się ktoś gdzie mozna zobaczyć na śląsku te wózki????
  • saras-wati 26.02.11, 13:50
    pomilak, ja też wolałabym swiftawink
  • coco_rosie 26.02.11, 14:04
    Moim zdaniem 2,5 latek w tym wózku raczej nie pojeździ - mój synek za niecałe 3 mies. kończy 2 latka i myślę, że lato jeszcze przejeździmy, no góra do października w lżejszych ubrankach - a potem jak nadal będzie mocno wózkowy (oby smile) to się przesiądziemy w BJ elite.
    Aha, mam ten model nowszy, z podniesioną budką, choć tak naprawdę, to różnica jest tylko taka, że druty (stelaż budki) są inaczej wyprofilowane, tak bardziej do góry.
  • saras-wati 26.02.11, 14:12
    no to trochę mi ulżyło...moje dzieci raczej większe są - Sonia wzrostowo jest w 75 centylu, więc nie jest to mało!
    Myślałam, że tak budka będzie znacząco zmieniona? Nie wkleiłabyś jakiś fotek?
  • coco_rosie 28.02.11, 16:01
    Fotek nie mam - jakoś tak wyszło. Ale postaram się zrobić i wstawię, pewnie w weekend jakoś wink
    Miałam możliwość kupna tego starszego modelu, więc mierzyłam do niego młodego. Miejsca nad głowa ma ciut więcej teraz - znaczy w tym nowszym - ale nie jest to diametralna różnica.
  • saras-wati 26.02.11, 14:37
    Czytałam twoje wcześniejsze posty i skłaniałaś się bardziej do urbana. Jednak masz swifta, tak? Teraz oglądam fotki i ta buda w urbanie taka wielgachna mi się wydaje...swift jest taki zgrabniutki...no najwyżej sprzedam urbana(haha, jeszcze go nie dostałam nawet) i kupię swiftasmile Może trafi się jakiś lekko używanysmile
  • srebrno-listka 26.02.11, 21:35
    chwilę mnie nie ma a tu takie zmiany big_grin daj znać jak Ci się będzie podobał w akcji big_grin
    --
    http://lb2f.lilypie.com/QWJ7p1.png
    biżuteria
  • coco_rosie 28.02.11, 16:04
    Nie, ja swifta chciałam od początku ale jakoś długo trwało zanim się zdecydowałam. No ale nie żałuję bo to boski wózek.
    A że swift jest mniejszą kopią urbana, będziesz swoim nowym wózkiem zachwycona, zobaczysz!
  • sadzik81 27.02.11, 18:05
    A czy moglabys podac link do aukcji w ktorej kupilas ten wozek?,tak chcialam obejrzec z ciekawosci.
  • saras-wati 27.02.11, 18:26
    pewniesmile

allegro.pl/wozek-dzieciecy-mountain-buggy-urban-jungle-wozki-i1479404147.html
    Może Tobie uda się określić rocznik?

A jak wózek do mnie dotrze, to myślicie, że znajdę gdzieś info o jego roku produkcji?
  • sadzik81 27.02.11, 19:46
    Nie chce Cie wprowadzac w blad,wydaje mi sie ze to jest rocznik 2010 ale nawet jak starszy to jezeli jest naprawde w swietnym stanie to oplacalo sie i to bardzo,troche Cie chyba tylko za duzo skasowala za kuriera,powinna tak max 50dyszek.
    Ten wozek jest piekny,fakt ze troche duzy ale jak pierwszy raz zobaczylam go w sklepie to odrazu sie w nim zakochalamsmile
    I czy to czasami nie jest handlarka wozkami i innymi rzeczami?ja tez zezby szybko sprzedac wozek wystawilam go za mniej niz 40procent ceny sklepowej a wozek byl w super stanie,przynajmniej szybko jej poszedl ,jeszcze musisz folie dokupic ale to chyba jakas uniwersalna.
    Pewnie teraz nie mozesz sie doczekac wtorku.
  • saras-wati 27.02.11, 19:53
    wiesz, ten kurier to ona raczej otwarta jest, tylko nie ma kartonu, a tani kurier za niestandardową paczkę bierze więcejsad Ewentualnie mogę jeszcze się zdecydować na paczkę?

Folię, to chyba dokupię oryginalną, bo jest fajnasmile

no fakt, nie mogę się doczekać wtorkusmile
  • didis 27.02.11, 19:59
    Folie koniecznie kup oryginalną i pałąk. Ja mam od wczorajbig_grin Sprowadzałam na zamówieniebig_grin
    Tylko folię zakłądaj od tyłu a nie od przodu bo nie naciągniesz dobrze - ale to tak na przyszłość.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 27.02.11, 20:10
    Znalazłam taką stronę - może pomoże:
    strollersandprams.com/strollers/587/Mountain-Buggy-Urban/reviews.html
    strollersandprams.com/strollers/brands/Mountain%20Buggy.html
    To musi być rocznik 2008/2009 potem wrócili do gór w tych znaczkachbig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 27.02.11, 20:11
    To naprawdę była mega okazja!
    Myślę, że sprzedasz go z 80% zyskiembig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 28.02.11, 06:30
    didis, hahah to by jakaś odmiana była, bo zawsze sprzedaję ze stratą min 40%sad no,ale liczę że tak mnie zauroczy, że zostanie co najmniej dwa lata ze mnąbig_grin
  • saras-wati 28.02.11, 06:44
    też mi się wydaje, że to może być 2008/2009; choć nie wiem czy widziałaś, bo na stronie bobowózki mają te z niebieskim znaczkiem i napis, że 2010? no, ale mogą mieć nieaktualne zdjęcia...

kolor to podobno jest fiolet, nie granat - no, ale o tym przekonam się już jutrobig_grin
  • agnes_nyc 27.02.11, 20:33
    saras-wati napisała:

> wiesz, ten kurier to ona raczej otwarta jest, tylko nie ma kartonu, a tani kuri
    > er za niestandardową paczkę bierze więcejsad Ewentualnie mogę jeszcze się zdecyd
    > ować na paczkę?
    >
    > Folię, to chyba dokupię oryginalną, bo jest fajnasmile
    >
    > no fakt, nie mogę się doczekać wtorkusmile

saras jesli juz masz list przewozowy to kurier nie moze ci odmowic zabrania paczki bo zlecenie przyjete u tanich kurierow to nadawca drukuje sam list przewozowy ja tez wysylam niestandardowe paczki

--
  • ollasja 27.02.11, 20:28
    Gratuluję zakupu smile
    Co do folii... Ja mam np. do MB folię od Jane Slalom. Miała być tymczasowo, ale pasuje rewelacyjnie, leży jak ulał, więc w razie czego możesz też brać ją pod uwagę wink
    Jak dostaniesz wózek , wklej proszę zdjęcia na forum, bo na tych akcyjnych nic nie widać crying
  • sadzik81 27.02.11, 22:02
    Jezeli chodzi o wysylki to ja wozki zawsze wysylam poczta,paczka pocztowa priorytetowa ,w polsce mieszkam w malej miejscowosci i mam poczte pod nosem to nie chce mi sie kombinowac z kurierami,jak do tej pory to zawsze wszystko dochodzilo na czas i bez problemu i duza nie biora i napewno zlozony i dobrze zapakowany mb nie bylby policzony jako niestandardowa przesylka,kiedys wysylalam buggstera z gondola ,paczka byla ogromna,wysoka i policzyli normalnie,zaplacilam ponad 40zl.Na poczcie maja przedzialy zawsze mozna sobie obliczyc wczesniej ile to wyniesie.
    To naprawde byla okazja ale nie ma co przesadzac ze sprzeda sie z duzym zyskiem ale napewno na nim nie stracisz abo nawet cos zarobisz jezeli cos Ci sie nie spodoba i bedziesz go chciala sprzedac a to juz duzy sukces.
  • saras-wati 28.02.11, 06:33
    Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi i poradysmile

Zdjęcia, oczywiście wrzucę, jak tylko dotrzesmile
  • didis 28.02.11, 21:39
    A ja sprzedaję teraz nowy w bardzo dobrej ceniesmile)= w kartonikubig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 01.03.11, 06:01
    no ładnysmile już wkładek nie potrzebasmile
  • saras-wati 01.03.11, 06:16
    nie kusi Cię, by sprzedać swój, a zostawić sobie ten? Choć Twój przepiękny jest, ale dla odmiany?

Tapicerki można wymieniać? Chyba tak, prawda?

A mój już się zbliżasmile
  • saras-wati 01.03.11, 06:18
    tak mi przyszło do głowy, że skoro udało Ci się znaleźć tyle tańszego urbana, to może udałoby Ci się znaleźć tyle tańszego swifta?
  • didis 01.03.11, 09:20
    Niestety mam tylko Urbana i chyba rzeczywiście sobie zmienię, tylko tapicerka mi się w moim bardzo podoba.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • emma301 01.03.11, 09:43
    kusi mnie Twoja oferta na Urbana, oj kusi
    zastanawiała sie nad swiftem, ale w sumie, bardzo na rozmiarach po złożeniu mi nie zależy...
    ładny jest - myślę intensywnie
    a rózni się czymś od modeli z 2010?
    pzdr
  • dima1312 01.03.11, 10:24
    hej pytałaś o rocznik modelu z aukcji napewno jest to stary model z budą bez mozliwości podniesienia i bez osłony p. słonecznej
  • didis 01.03.11, 14:31
    Tak jak pisała dima - to wózek z 2009r, nowiutki, ale nie ma nowych rozwiązań typu osłonka wysuwana z budki i podnoszona buda. Ja mam tez ten stary model i nie narzekam. No i jakoś mnie bardziej przekonuje ta Nowa Zelandiabig_grin, ale to mniesmile
    A może chcesz za 1200 kupić ode mnie stelarzsmile (model ten sam tylko używany ) i nowiutką tapicerkę jak ta z aukcji. Bo kusi mnie by sobie wymienić.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 01.03.11, 15:40
    Jestem mega ciekawa, czekam na niego jakby miał do mnie przyjśćbig_grinbig_grinbig_grin:big_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 01.03.11, 17:30
    No więc jestsmile Wszystko po koleismile Wózek jest cudny i w bardzo dobrym staniesmile Poza jedną rzecząsad ma dziurę na siedziskusad Poza tym tapicerka cud miódsmile Jest przepięknie fioletowa!! Wózek ten jest wyprodukowany w Nowej Zelandii, ale nie mogę znaleźć daty - na pewno ma chowane bolce z tylnich kół, więc musi to być rocznik 2008/2009smile Póki co próbowałam go 'na pusto', bo tapicerka się pierzesmile Wrażenia przednie, w ogóle nie czuć tej wagibig_grin

Niestety, jak zobaczyłam go po złożeniu, to trochę się przeraziłam...no i wcisnęłam go do bagażnika(sam stelaż), ale nie dam rady dwa razy dziennie wykonywać tej operacjisad( Tzn. jak będzie pogoda, to nie ma problemu, ale zabłocone kółka...sad buuu...sadwniosłam wózek na trzecie piętro i teraz ledwo chodzę(chyba muszę bardziej szanować kręgosłup)!!

Jutro testowanie terenowe - nie mogę się doczekać!!! Pogoda piękna, więc jak tylko tapicerka wyschnie, ruszamy do lasusmile

Byłam też w świecie dziecka - mają przecenione urbany - 1890pln i swifty - o tym pisałam. Przymierzyłam małą do swifta i jest to wózek akurat dla niej na teraz - ma 14 miesięcy. Nie wiem, jak wyglądałaby w nim mając 2,5 roku...Poza tym wózek boski, lekki( chyba waży tyle, co mój mini ze śpiworem). Niestety przymierzyłam go też do mojej corsy i bez ściągania tylnich kół nie da rady go włożyć do bagażnika...Na oko jest węższy od mini(zrobiłam fotki, ale tylko telefonem).

Tak więc jestem w okropnej sytuacji, bez wyjścia...

Poradźcie coś!! Najrozsądniejsze wydaje mi się sprzedać i mini i urbana, a kupić swifta, bo zakochałam się w mountain buggy, tej lekkości, zwrotności i podbijaniusmile

Jutro też wkleję fotkismile
  • didis 01.03.11, 20:18
    Dziura - to fatalnie sad
    Bardzo szkoda, że jednak nie dogadasz się z wielkością Urbanasad(, mi się wydaje, że to wózek idealny wink
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 01.03.11, 20:33
    Idealny byłby bj mini, gdyby miał takie kółka, jak swiftsmile dla mnie oczywiściebig_grin Wiesz, chyba jednak swift...on jest taki mały, zgrabny....chyba jednak lubię małe wózkismile ale wyleczyłam się z pp sismile
  • mak-111 01.03.11, 20:49
    kurcze, ale kombinujesz smile. przez ciebie napalilam sie i na MB i na BJ wink. i teraz juz sama nie wiem jakiego wozka mi potrzeba. mlody ma 14 miesiecy i wazy juz 11 kg- wiec lzejszy wozek bylby wygodniejszy,
    ale za to na pompowanych kolach lepiej jedzie i sprawdzi sie tez w terenie.
    kolejny argument za lekkim-mieszkam w miescie czyli w terenie nie bywam poza wakacjami jakos strasznie czesto... eeeech zazdroszcze ci tego MB. i tego BJ tez. i sama nie wiem, ktorego bardziej wink.i postanowilam, ze MUSZE kupic jakis wozek tylko jeszcze nie wiem ktory big_grin.
    koniecznie wstaw fotki swojej nowej bryki.
  • saras-wati 01.03.11, 21:50
    Zrobione teraz, więc trochę ciemnosad

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2636824,2,1,MBUJ.html
  • dima1312 01.03.11, 21:55
    hej! nie marudż bardzo ładny kolor!! skoro kupiłaś to pociesz się nim trochę nie sprzedawaj
  • tygisek 01.03.11, 21:57
    no sliczny jest poprostu smile
  • saras-wati 01.03.11, 22:07
    no ładny jestsmile Dzięki za Wasze posty, uwagi i pomocsmile)
  • didis 01.03.11, 22:14
    Jest bardzo fajny! Jutro pójdziesz na spacer i wierze, że go nie sprzedaż.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • afroddytta 01.03.11, 22:18
    Jest super, a ten fiolet smile
    Kurczę jak bym chętnie się nim przejechała...
  • agnes_nyc 02.03.11, 06:39
    a mnie wozki tego typu nie zachwycaja

nie podoba mi sie ani BJ Elitte ani MB - jedynie czym moglabym sie zachwycic to moze jazda

zdecydowanie wole mniejsze wozki bee , city mini

no i ja jezdze tylko po drogach miejskich smile a teraz po dziurach i ulicach miejskich hehhee
    --
  • saras-wati 02.03.11, 06:55
    agnes, ja po obejrzeniu urbana i swifta też mogę powiedzieć, że wolę mniejszesmile Swift jest zgrabniejszy od minismile Na pewno węższysmile
  • pomilak1 02.03.11, 07:30
    saras śliczny jest! jak myślisz wejdzie do swifta prawie 3 latek? w sumie nie za grubiutki - 13kg i 90cm smile
    szkoda że mieszkasz tak daleko bo chętnie bym się nim przejechała, ale tak na dłużej to chyba jest dla mnie za duży. Ja raczej po alejkach parkowych jeżdzę więc jakoś nie widzę potrzeby mieć tak dużego wózka smile Mini jest dla mnie ideałem, jakby można było tapicerki zmieniać jak w bboo to by było super tongue_out
  • saras-wati 02.03.11, 08:25
    postaram się wrzucić fotkę, jak młoda siedzi w swifcie, a obok stoi mini(tylko robione telefonem, więc kiepskie);
    Budka wydaje mi się, że jest na tej samej wysokości, ale swift jest węższy. W ogóle wydawało mi się, że swift ma takie maleńkie i płytkie siedzisko, ale tylko sprawiało takie wrażenie, bo ono jest jakoś pod kątem, że jak posadzisz dziecko, to siedzi bardzo wygodniesmile no cudo!!
  • pomilak1 02.03.11, 14:03
    byłabym wdzięczna za fotki smile wtedy musiałabym się zdecydować czy mini czy swift smile
  • saras-wati 02.03.11, 15:09
    napisałam privwink
  • ollasja 02.03.11, 08:38
    Bardzo ładny-trochę zaryzykowałas,ale jak widać się opłacało! Piękny kolor! No i jestem ciekawa,czy po pierwszej przejażdżce nadal będziesz chciała go sprzedać... A te dziurę mocno widać? Ją oglądam te zdjęcia na telefonie,więc nic nie widzę...
  • saras-wati 02.03.11, 09:06
    nie widać, bo będzie teraz pod śpiworem, potem pod wkładką - maluch na niej siedzi...no, ale sam fakt jej istnienia doprowadza mnie do szału...jednak tygisek podsunęła mi świetny pomysł i niedługo pozostanie tylko niesmaczne wspomnienie o dziurze
  • saras-wati 02.03.11, 15:02
    no więc Moje Drogie już wiem, co miałyście na myśli mówiąc, ze wózek płyniesmile) To była bajka - śmigał przed siebie aż miło - w ogóle nie musiałam wkładać w niego siły. Rozstaw tylnych kół ma niewiele większy od bj mini, więc i w wąskiej piekarni nie było problemów. A ten kolor - bajeczny i do tego szary śpiwór od Magdy pasuje idealnie - zdecydowanie lepiej niż do mojego mini.

ale są też 'ale' - musiałam go wnieść na 3 piętro (próbowałam zmieścić do corsy, ale młoda zaczęła drzeć japę, jest odwilż więc koła w błocie, ja w błocie, młoda w błociesad)...po wniesieniu go na samą górę do teraz mam zadyszkęsad

Niestety po przejechaniu się tym wózkiem, mini faktycznie przestało spełniać satysfakcjonujące mnie 90% ideału(oj didis, miałaś rację). Tak naprawdę teraz podniosła mi się poprzeczka. Decyzja zapadła! Sprzedaję urbana(może pomożecie mi w wycenie, bo nie ukrywam, że chciałabym coś na nim zarobić - ponieważ chcę sobie kupić swifta). No i jak sprzedam urbana, sprzedam też minismile
  • variuss 02.03.11, 08:58
    fajny kolorek- gratuluję zakupu!!!
    jeszcze jak dokupisz kolorowa wkładke to bedie miodzio!
    opisz wrażenia po spacerze
  • kornnella 02.03.11, 10:06
    ale ładny smile
    Nie chcesz czasem sprzedać BJ Mini? Jak coś to poproszę szczegóły na priv
  • saras-wati 02.03.11, 10:18
    haha, coś sprzedawać będęsmile opcje są takie:sprzedam urbana lub sprzedam mini albo(na razie skłaniam się ku niej) sprzedam i mini, i urbana, by kupić mb swiftsmile Marzy mi się urban minibig_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka