Dodaj do ulubionych

Dziś przyszedł mój bee+"D

08.04.11, 19:06
Jest słodki i Wit jest zadowolonybig_grin
Ja też, a oto cudko:
https://lh3.googleusercontent.com/_NLMI7rmj-X0/TZ8tGgFFl_I/AAAAAAAACa4/1LClWjbW-PQ/s512/DSC_0573.JPG
--
Dobrawka
Wit
Edytor zaawansowany
  • agnes_nyc 08.04.11, 20:13
    Moj tez taki piekny tylko ja mam tez wkladke niebieska planuje zakupic jakas pasiasta

super ze jestescie zadowoleni ja kocham swoj wozeczek tylko brakuje mi skladania takiego jak w bj
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/b7911682fe.png
  • monjan 08.04.11, 20:31
    śliczny
    --
    moje Słonko .
    Synek
    73/93 65FF
  • didis 08.04.11, 20:38
    Składanie gorszesmile, ale... dziś mini sprzedałam, niedaleko bo do siostry mężabig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • pomilak1 08.04.11, 20:47
    piękny jest, niestety nie na moją kieszeń...może przy drugim coś się uda poskładać i jakiś używany kupić smile
  • didis 08.04.11, 21:05
    Uda się udasmile Ja przy pierwszym dotarłam do Froga, przy drugim miałam już cameleona, bj cm a został mi bb bee+ - dzisiejszy i MB UJ - jedyny wózek stałkabig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • coco_rosie 08.04.11, 21:36
    A ja się Twoim szczęściem nie cieszę, bo mi go sprzed nosa sprzątnęłaś, że tak powiem smile
  • saras-wati 08.04.11, 21:44
    O, to fajniesmile jesteś zadowolona?

ciekawe, kiedy zaczniesz poszukiwania kolejnegowink no bo jednak trzeba cały czas gonić króliczkabig_grin tylko, że teraz mając taki zestaw będzie trudno znaleźć pretekst, hahawink
  • didis 08.04.11, 21:54
    sprzątnęłambig_grin
    Gonię, wciąż rozglądam się za stokkiem. To mój ostatni króliczeksmile Muszę go jednak przetestować i jużbig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • pomilak1 09.04.11, 07:52
    Saras hehe i tego się obawiam, że jak już kupię tego bee+ i wydam tyle kasy to już będzie brak możliwości wymiany tongue_out
  • didis 09.04.11, 08:27
    No właśnie, bo na co się przesiąść. JA na 100% nie kupię małej parasolki - nie znoszę. Waga mi nie przeszkadza, a składa się lekko. świeci słońce - chyba pójdę na spacerbig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 09.04.11, 09:09
    a ja chyba odpicuję swojego buga i wystawie, a może się sprzedać uda hahaha
    Liwia coś przestała go lubić, więc mam pretekst by zawalczyć o bee tongue_out
    A co pozazdrościłam hahah, tylko co mój mąż na to powie suspicious
    --
    Wózkomania

• agnes_nyc 09.04.11, 09:44
    sylki nie wierze ze to zrobisz hehehehe

kupuj bo wozek naprawde swietny

jednak nie ma jak bugaboo smile
    --
  • isabel_o 09.04.11, 10:05
    To fakt. Bugaboo to bugaboo wink Ja swojego plusa mawet po zakonczeniu wozkowania nie sprzedam big_grin Zostawie na pamiatke wink
  • pomilak1 09.04.11, 10:17
    Sylki ja bym kupiła Twojego bboo tylko co na to mój M tongue_out zamówiłam xq i jestem w kropce, może powiem że dla Kuby tongue_out ale dla 3 latka cameleona????
    za mną "chodzi" dużo wózków ale skąd kasę na nie wziąć tongue_out
  • isabel_o 09.04.11, 11:09
    pomilak. Za mną też długo chodził cameleon i w końcu się skusiłam i kupiłam używanego jak mój syn miał 2,5 latka i jestem baaaardzo zadowolona. Cały czas go używamy. Stoi cały czas na wierzchu jako nasz główny wózek a inne wyciągam czasamismile Po cameleonie najczęsciej używanym teraz przez nas wózkiem jest bee plus, zwłaszcza jak potrzebuję go do samochodu wziąć lub gdzieś gdzie jest mało miejsca na wózek... Wcześniej tą funkcję spełniał mini, ale teraz jest już spakowanywink
  • pomilak1 09.04.11, 12:33
    Isabel oj kusisz tongue_out no my teraz jeździmy mini ale złamała mi się rączka i M mi naprawił więc o sprzedaży nie ma mowy, no chyba że za grosze ale to już wolę go trzymać aż się całkiem rozpadnie tongue_out tak więc na nowy wóz musimy "zbierać" od nowa uncertain myślałam żeby dokupić volo i juz zakończyć tą wymianę ale jak czytam jakie cacka kupujecie to mnie zżera tongue_out dobrze że juz w lipcu 2 dzidziuś to może "przerobię" moje "marzenia" big_grin
  • isabel_o 09.04.11, 14:01
    Eeeeeee, to luzik wink Skoro spodziewasz się następnego dzidziusia to wszystko przed Tobą! Cały szmat czasu na przetestowanie wielu wózków big_grin Ale masz fajniewink Gratulacjebig_grin
  • didis 09.04.11, 14:27
    Ale fajnie - też zazdroszczę - w ten sposób od razu bym kupiła stokkabig_grin, a tak muszę troszkę myśleć dłużej.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • lucyna_1980 10.04.11, 11:14
    Didis , a jaki to jest kolor wkladki? Bo chcę kupić ale taki żeby pasował do różowej i filetowej budki i myślałam o beżu. A twoja jest b. ładna to jest beż czy kremowy?
    --
    www.suwaczki.com/tickers/gyxwdf9h3m91mjkp.png
  • hanna79 10.04.11, 16:30
    Śliczny!!! Oj, jak mi się marzy Bee plusik smile Ma nadzieję, że przy drugim dziecku się uda...
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-33749.png
    http://s2.pierwszezabki.pl/027/0274669d0.png?2493
  • didis 10.04.11, 20:51
    beż - bardzo praktyczna, bo pasuje do każdej budkiD:
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 11.04.11, 11:00
    strasznie kusicie tym wózkiem... kompletnie mi on niepotrzebny, ale przez te Wasze zachwyty zaczęłam o nim myśleć...na szczęścia uruchomiła się opcja rozsądku, która mnie trochę stopujebig_grin
  • sylki 11.04.11, 11:03
    To tak jak u mnie, już sprzedaje cameleona, ale cholera szkoda mi go. Z drugiej strony mam Teutonie więc po co mi cameleon, bee kusi bardzo big_grin
    --
    Wózkomania
  • agnes_nyc 11.04.11, 12:14
    hehehe ja tez to przechodzilam teraz juz mam i nie oddam zostalo mi tylko upiekszanie mojego cacka smile

i chyba jak Izabel zostawie go na pamiatke po wozkowaniu ale u mnie to jeszcze daleka droga bo planuje drugie i juz mysle o orbicie smile
    --
  • didis 11.04.11, 13:40
    saras u mnie rozsądek włączył się tydzień temu i już wymiękł. Właśnie kupuję stokka, tylko w bardzo niepomyślnej cenie. Kurde pewnie sporo stracę przy sprzedaży sad
    --
    Dobrawka
    Wit
  • dima1312 11.04.11, 20:07
    didis coś za coś! ja na wszystkich swoich wozkach straciłam majątek
  • sylki 11.04.11, 20:15
    No i właśnie ta strata pieniędzy mego męża najbardziej denerwuje sad
    A ja tak chciałabym mieć jeszcze bee wink
    Ale cóż jak nie teraz, to za jakiś czas (oczywiście najbliższy czas smile), ale tego mój mąż już wiedzieć nie musi big_grin
    --
    Wózkomania
  • saras-wati 11.04.11, 20:24
    didis, no ja Ci mówię, że ty jeszcze z rozpędu kupisz tego orbitawink ja na każdym wózku straciłam minimum 30%, no ale nie miałam ich jakoś szczególnie dużo, więc i strata jeszcze nie jest dużawink

rozsądek mam włączony i najbardziej gryzę się, bo mam ochotę kupić ergo beco po raz drugi...

a w jakim kolorze tego stokke'a kupiłaś? ten fiolet bardzo ładny był...

sylki, mój mąż na szczęście nie orientuje się w wózkach i w ogóle go to nie interesuje, więc nie muszę niczego z nim uzgadniaćbig_grin

a co do bee...hmm, to kto wie? nie mówię nie i pilnuję ogłoszeń dimybig_grin
  • sylki 11.04.11, 21:05
    heeh no mój mąż się orienituje big_grin i w sumie też je lubi, ale gorzej z kasą, której i tak nie ma uncertain
    Nie uzgadniam z nim, bo się mnie boi tongue_out ale też nie mam skąd wziąć np na nowy wózek kasy, więc coś kosztem czegoś. Jakbym sprzedała cameleona, to mogłabym myśleć o bee, ale kurde nawet po sprzedaży cameleona ba bee + mnie stać nie będzie, a chyba bardziej wolałabym plusa.
    Dodam, że mając teutonię i bee+ mogłabym spokojnie sprzedać buggstera ;P
    --
    Wózkomania

http://th1222.photobucket.com/albums/dd500/Austin_Candler/th_cute_panda.gif
  • didis 11.04.11, 21:18
    Bee + kupisz za 1600-1700 na ebayubig_grin
    Odważ się dziewczyno.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 11.04.11, 21:35
    Wiem że na ebayu jest, ale najwięcej z odbiorem osobistym sad a ja nie umiem gadać z ludźmi po angielsku by mi wysłali jednak do PL
    Musiałby mi ktoś pomóc
    --
    Wózkomania
  • didis 11.04.11, 21:40
    Ja Ci mogę pomócwink Trzeba napisać, czy zgodzą się na to, że ty zamówisz kuriera na ich adres - zazwyczaj się zgadzająsmile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • cortinka 11.04.11, 21:23
    Ja też marzę o Bee, właściwie odkąd pojawił się na rynku. Pinik mnie zaraziła smile
    Robiłam już do niego kilka podejść, teraz cały czas myślę o Bee +. Bardzo bym chciała żeby mi go ktoś skutecznie obrzydził wink.
  • didis 11.04.11, 21:31
    nie ma szansbig_grin
    allegro.pl/bugaboo-bee-seria-limitowana-rozne-kolory-i1558491057.html
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 12.04.11, 05:48
    jak już mi się wyłączy rozsądek(mam jednak nadzieję, że nie), to kupię ten z fioletową budą, no strasznie mi się podobabig_grin
  • agnes_nyc 12.04.11, 08:26
    saras - to tak jak i mi narazie walcze ale pewnie przegram i kupie a raczej wezme fiolecik smile
    --
  • didis 11.04.11, 21:25
    Umwóiłam się z dziewczyną, że kupię od niej ten błękitny z nowej linii z gwarancją śpiworkiem i holderem na kubek za 2400, a na ebay za 2999+ 100 zł przesyłka zestaw jeszcze dodatkowo z torbą i zimowym zestawem - tym okryciem - tylko, że bez gwarancji. No i nie wiem co zrobić - ten drugi navy. Marzyło mi się to zimowe okrycie, ale szkoda mi kasy - jakoś nie widzę stokka śmigającego po zaspach. I co potem sprzedam taki zestaw za 2500??A ile potem mogę dostać za taką stokkową spacerówkę? Mąż dziś się dowiedział i tylko wycedził, że może opony do samochodu kupięsad Dobrze, że sprzedałam mini i bugaabig_grin Trochę się boję wydać 3000 na wózek, który jest w Anglii i to z przesyłką z firmą która nawet nie wystawia dowodu zabrania. Tak sprowadzałam MB i mega się bałam... No co robić...bo, że kupić to wiembig_grinbig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 11.04.11, 21:39
    Dzisiaj gadałam z Agnes o bee+ z alla za 2000 wszystko super, nowy ale bez gwarancji, więc chyba jednak wolałabym dołożyć te 400 zł i mieć nowy ale z gwarancją.
    W twoim przypadku wziełabym chyba tańszy, mnie to zimowe wdzianko stokka nie bierze, poza tym jaką masz pewność, że dotrze do ciebie ;/
    To za duża kasa by tak ryzykować.
    --
    Wózkomania
  • didis 11.04.11, 21:42
    masz rację, poza tym stracę najwyżej z 300 złbig_grin)
    --
    Dobrawka
    Wit
  • agnes_nyc 11.04.11, 22:07
    no a ja nie mam zadnego wozka na oku ktory bym chciala miec no procz city mini purple ale to bede miala w zasiegu reki smile

i bardzo dobrze ze mi sie stokke nie podoba choc kiedys bylam napalona ale wyleczylam sie jeszcze w usa bogu dzieki smile

orbitka moze dla drugiego dziecka sobie zapodam

bugaboo przetestowane i pelne zadowolenie

Sylki kupuj tego bee bo bedziesz zalowac smile

bez gwarancji ja bym nie kupila za taka kase
    --
  • didis 11.04.11, 22:29
    Mówisz o mnie czy o bee sylki??
    Ja z bee jestem mega zadowolona, a stokke cóż, kiedyś mi się nie podobał a teraz patrz co ze mną zrobił? Zero rozumkusad
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 11.04.11, 22:40
    hehe Didis, to tak jak ja z bugaboo, no za cholere mi sie nie podobal, moze my po prostu nalezymy do ludzi ktorzy musza sie oswoic z czyms, a pozniej bach i wiesz, ze musisz to przetestowac smile
    szczerze to i stokka bym przetestowala, ale raczej na zasadzie pozycz mi go na tydzien dwa, a powiem ci czy chce go miec hehe. Chociaz jakbym mogla sobie pozwolic, to pewnie kupilabym bee+ oraz stokka, orbita i pewnie jeszcze pare innych nie sprzedajac przy tym zadnego innego hehe bo ja do wozka sie przywiazuje. To tak jak teraz do teutoni, no zakochana jestem, dlatego tez mysle o sprzedazy bugaboo, bo na cholere mi dwa wozki o podobnych cechach.
    A teraz powinnam pisac biznesplan, a siedze i czytam co naskrobalyscie uncertain

--
    Wózkomania

• didis 11.04.11, 23:10
    Sylki, czyli teutonia lepsza niż cameleon? Niewierzęsmile)) ?Sprzedaj i kup bee konieczniesmile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 11.04.11, 23:22
    nie jest lepsza, ale stoja na rowni, szkoda ze nie mam modelu beyou, bo to juz w ogole byloby super.
    Teutonia jest nowa, ma swietne materialy, bajery, a przede wszystkim moja cora ja uwielbia, dostep do kosza rewelacja, chociaz bbo ma bardziej pojemny. Aaa no i teutonia sklada sie w calosci a nie w dwoch czesciach.
    Dodam jeszcze ze jakosc materialow w teutoni jest lepsza, bo tu wydajac na spacerowke powiedzmy 2500-3000 mam wozek. Ktory nie straci kolorow przebywajac na slonu, a przy bboo niestety mam gwarance ze mi tapicerka wyblaknie.
    Jednym slowem bboo powinno byc za ta cene niezniszczalne nawet przez slonce

--
    Wózkomania

• didis 11.04.11, 23:27
    Zgadzam się.

--
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 12.04.11, 05:47
    a mi buda w teutonii spłowiała zeszłego latasad sylki nie chcę Cię martwić, ale lato jeszcze przed Tobą...
    didis, ja bym kupowała ten na gwarancjiwink choć teutonię ściągałam z Niemiec, ale dlatego że była tańsza, no i od ręki mieli kolor, który chciałambig_grin
  • sylki 12.04.11, 08:27
    no nie wiem, bo u mnie w miscie teutoni jezdzi sporo i zadna nie splowiala. Bugaboo nie trzeba stac na sloncu by wyplowial, wystarczy nim pojezdzic po naslonecznionych miejscach. Skoro tyle kosztuje, to tapicerka powinna byc niezniszczalna,a skoro nie jest , to do cholerki niech bedzie tansza, a nie kosztuje tyle co mala spacerowka wink
    Teutonii jak juz pisalam nigdy nie widzialam wyblaklej.
    Z tym, ze bugaboo mimo jego wady ciezko sie rozstac smile
    --
    Wózkomania

• saras-wati 12.04.11, 08:30
    na pierwszy rzut oka nie było tego widać, ale jak się przyjrzałaś, to miejsca przy kieszeni schowane były zdecydowanie intensywniejsze...no, ale jak mówię, to trzeba się przyjrzeć, bo na pierwszy rzut oka ok;D
  • sylki 12.04.11, 08:49
    aaa no widzisz, to zmienia postac rzeczy wink bo w bboo po prostu widac i to mnie wkurza, ale niestety jak widac nie mozna zrobic idealu, bo takie wariatki jak my przestalyby istniec wink
    --
    Wózkomania

• saras-wati 12.04.11, 10:21
    ja na razie ideał mamsmile aż mi się nawet nie chce mieć innego wózkawink czyli mb swiftbig_grin ciekawe, jak długo potrwa fascynacja?
  • didis 12.04.11, 11:11
    Ja mam juz 2 ideały, mam nadzieje, że 3 się nim nie okażesmile
    Powiem tak - bee myślałam, że się strasznie składa, ale nic podobnego - pięknie spłynie to składanie. Jedyny minus to ciężko mi wychodzi odwracanie siedziskasmile, ale to wg mnie moja winabig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 12.04.11, 13:40
    to wlasnie fascynacja wink gdy minie, to i slowo ideal odejdzie tongue_out
    --
    Wózkomania
  • didis 12.04.11, 17:10
    Brutalniebig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 13.04.11, 06:38
    nawet mnie straszcie, bo po swifcie, to już tylko bee mogłabym kupić...
  • didis 13.04.11, 09:35
    bee zamiast swifta chyba się nie nadaje - to jednak nie jest wózek terenowysad
    --
    Dobrawka
    Wit
  • kakunia.k 13.04.11, 19:51
    widzę, że mowa o wózkach bugaboo bee? moja przyjaciółka rozważa właśnie zakup takiego wózka, więc przeprowadziłyśmy małe śledztwo. rozmawiałam ze sprzedającym właśnie o tym wózku, i twierdzi, że na wszystkie te wózki jest pełna 24miesięczna gwarancja, tak, jak w normalnym sklepie.
    --
    Wiedźmy gotują!
  • didis 13.04.11, 19:57
    bo pewnie jest to gwarancja międzynarodowa - ja bym brałabig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • agnes_nyc 13.04.11, 20:38
    a ja bym nie wierzyla sprzedawcy i zapytala dystrybutora i nie wiem czy bugaboo nie ma polityki cenowej

na stronie dystrybutora sa drozsze te wozki wiec dziwne ze sprzedawca ma taniej niz dystrybutor nie sadzicie smile
    --
  • sylki 13.04.11, 20:49
    Dokładnie, na słowo to ja mogę kupić ale wózek za 200 zł, a nie 2000 tys, a później w razie co się lekko rozczarować uncertain
    --
    Wózkomania

• bromila 13.04.11, 21:09
    agnes stwierdziłaś że nie ma gwarancji ale czy sprawdziłaś to? bo na aukcji jest napisane że wózek z gwarancją.
  • sylki 13.04.11, 21:33
    Agnes nie stwierdziła, nie wiem gdzie ty wyczytałaś to stwierdzenie?
    Ta osoba ma chyba 4 aukcje z bee, do któregoś momentu w ogóle nie miała wpisane, że wózki są na gwarancji. zauważ, że na jednej, gdzie już jest osoba licytująca takiej wzmianki nie ma.
    Tak więc dlaczego mam wierzyć sprzedawcy, który nie ma teczki, jest raczej szarą strefą, przez co łatwo może sie wykpić jakiej kowiek gwarancji.
    Agnes napisała tylko, że ona osobiście by to sprawdziła i tyle, nigdzie nie napisała, że tej gwarancji nie ma wink

bromila napisał:

> agnes stwierdziłaś że nie ma gwarancji ale czy sprawdziłaś to? bo na aukcji jes
    > t napisane że wózek z gwarancją.

--
    Wózkomania

• agnes_nyc 14.04.11, 14:15
    zalecam czytanie ze zrozumieniem

kiedy ja ogladalam ta aukcje nie bylo zadnej informacji o gwarancji

znam bugaboo i jego polityke cenowa wiec moge byc podejrzliwa i ostrzegam przed tytm swoje kolezanki smile

Ja kupujac wozek od tego allegrowicza zadzwonilabym do importera i zapytala czy wspolpracuja z ta osoba jesli nie to facet moze pisac o gwarancji co tylko chce a i tak jej nie bedzie. Natomiast jesli owy Pan jest na liscie dystrybutorow to z wielka chcecia sama bym kupila wozek jesli bym go nie miala smile

Dla mnie to podejrzane i tyle... albo az tyle smile
    --
  • coco_rosie 14.04.11, 22:06
    W Holandii b. bee+ można kupić w promocji za ok. 480 euro. Kupując oddzielnie bazę i budkę można znaleźć jeszcze taniej.
    Tylko trzeba się wstrzelić jak wózki są, bo pojawia się duża partia a potem trzeba czekać kilka tygodni. Wysyłka do PL to zazwyczaj ok 50 euro. Więc polityka cenowa chyba jednak z pewnymi ustępstwami wink
    A ja się zastanawiałam, czy ten sprzedawca z aukcji, to nie ktoś 4kids, bo oferta wózków ta sama, i sprzedający z Krakowa.

Boże, muszę kupić ten wózek, bo oszaleję smile Ale sobie go zostawiam na końcówkę wózkowania, przed nim postanowiłam trochę powymieniać, bo może nie być już okazji.
    Tymczasem zamówiłam p&t smart buggy i czekam, czekam, czekam smile

• womysia 17.04.11, 04:10
    coco_rosie, koniecznie podziel się wrażeniami, jak już smart do ciebie dotrze!

--
    'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
  • didis 11.04.11, 23:44
    Nam to by się przydał kiedyś zjazd wózkowy by te wszystkie cuda wypróbować
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 12.04.11, 05:48
    o, zjazd, to dobry pomysłsmile zjazdy chustowe są, wszystkie kluby kangura etcwink
  • agnes_nyc 12.04.11, 08:25
    ta gwarancja tyczyla sie do tego bee+ z allegro

choc stokke tez bym nie kupila za taka kase bez gwarancji

co do blakniecia materialow to te starsze blakna ale te najnowsze materialy maja lepsze - moj jezdzil cale lato w usa a slonce tam jest dluzej niz w PL i jest ok - didis nawet ty to czytalas gdzies smile bo te info mam chyba od ciebie

--
  • didis 12.04.11, 08:38
    No widziszbig_grin Jak tyle szukam, że już nie pamiętam wszystkiegosmile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 12.04.11, 08:55
    no fakt pisalas mi kiedys, to jest szansa ze moj zielony jest z nowszego rzutu i nie zblednie.
    Kurcze powinnyscie mi go obrzydzic tongue_out tak na was liczylam, a wy nieee ide rozmyslac tongue_out

hmmmm, a moze jak juz otworze swoj small biznes, to sobie kupie bee+ bez sprzedawania cameleona.
    No i widzicie przez was zaczynam swirowac big_grin moj maz sie ze mna rozwiedzie
    --
    Wózkomania

• didis 12.04.11, 09:04
    Ja zostawię 3 na jakiś czas - pewnie stokkiem pojeżdżę przez wakacje i sprzedam smile A bee zostanie ze mną do końcasmile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • agnes_nyc 12.04.11, 10:19
    Sylki moj tez sie moze rozwiesc - mam tylko nadzieje ze nic nowego nie wejdzie na polski rynek bo na bank bede panna do wziecia smile

ale spoko zalozymy klub samotnych wozkomaniaczek hehehe

moje materialy sa ok wiec sie nie przejmuje

ale chyba sprzedam sam stelaz do buga bez motylkow bo mam dwa pelno gratow w piwnicy zaczelam wyprzedaz juz smile
    --
  • didis 12.04.11, 11:10
    A sprzedałaś już Bugaboo Cameleona?
    Ja swojego sprzedałam za śmieszne pieniądze, ale porozdzielałam dodatki więc i tak zarobiłamsmile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • agnes_nyc 12.04.11, 17:39
    Nie sprzedalam jeszcze od trzech dni wisi na allegro
    --
  • didis 12.04.11, 18:24
    Trzymam kciuki, mi bardzo ulżyło, że już mi nie zalega - a dziewczyna, która kupiła jest bardzo zadowolona. Swoją drogą mam takie spostrzeżenia apropos zdjęć. Zrobiłam zdjęcie każdej ryski, każdej kreseczki i okazało się, że właśnie moja szczerość i tak dokładna dokumentacja były powodem dla którego mój wózek tak długo "wisiał". Był najlepiej udokumentowanym wózkiem na allegro, inne wózi - ten sam rocznik, podobne zużycie sprzedawały się w normalnej cenie, zwyczajnie ludzie nie przesadzali z dokładnością zdjęć. U mnie bardzo zaniżyły one cenę. Jednak kobieta napisała, że "ma nadzieję, że w tym wózku hamulec będzie działał" i że nie jest rozklekotany - proponując 1000zł. Pewnie odebrałam personalnie, bo wózek prócz rys był w świetnym stanie, a rysy miała jak większość wózków na allegro.

--
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 12.04.11, 18:31
    czy można go wyregulować w jakiś cudny sposób wink
    Bo nie łapie mi dobrze na jednym kole hehe i fajnie by było jakby jednak w autobusie czy też tramwaju stał w miejscu wink
    --
    Wózkomania
  • didis 12.04.11, 19:14
    Zadzwoń do 4kids, oni są bardzo uprzejmi i może udzielą ci informacji:")
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 12.04.11, 18:34
    Ja może kupię sobie torebkę miu miu lub chloe o której marzę od lat, albo świetny ekspres do kawy. Mąż się ze mnie śmieje i mówi, że to w zasięgu ręki - raczej ekspres - wystarczy zostać z jednym wózkiem - zgrywusbig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 12.04.11, 18:41
    A nie wiem, co sobie kupię, pewnie pójdę na zakupy ciuchowe dla siebie i tylko siebie, bo póki co trochę o sobie zapominam wink
    --
    Wózkomania
  • pomilak1 12.04.11, 18:47
    oj u mnie to chyba nigdy nie nastąpi tongue_out wiele wózków nie jest w moim zasięgu finansowym więc zawsze będę na coś zbierać tongue_out no przynajmniej przez najbliższe 3-4 lata tongue_out
  • agnes_nyc 12.04.11, 18:44
    jak wyjde juz z wozkow to stane sie chyba jesli mi nie przejdzie maniaczka butow mam juz chyba z 30 par i ciagle mi malo choc jeszcze duzo mi brakuje do maniaczki

--
  • tygisek 12.04.11, 19:54
    hm.. ja tam zawsze bede miec wieeeelka dziure budzetowa na moje potrzebywink czy to z wozkami czy bez...ale przynajmniej i sprawe roznych "gadzetow" nowinek technicznych, sprzetow audio itp, aparatow, wypasnych ekspresow do kaw i na dodatek moich kolejnych 50 par butow z "gornych" polek (choc i tak pomykam w jednej ulubionej parze sportowych wygodnych cichobiegow) z pewnoscia zalatwi moj Malz smile na takie rzeczy kasa zawsze sie znajdzie, spada z nieba i jest, wystarczy mialknac ze by sie przydalowink niestety z wozkami to nie dziala...
    kiedy juz zgromadze tabor wozkowy (docelowo of kors mini, a wogole niepotrzebnie zawrocilyscie mi w glowie bee+), mysle, ze przydaloby mi sie wymienic juz wysluzonego maca appla na nowszy model wink i tu znow niestety "mijam" sie z gustem mojego Malza, bo gdybym tylko powiedziala, ze chce np sony vaio, mialabym go najdalej za tydzien, natomiast ja chce maca, a on ma na nie niezrozumiala alergie!
  • didis 12.04.11, 20:33
    Pomiałcz jednak o bee+ wink jest naprawdę suuper - jedynie czego żałuję, to to, że kupiłam go przed stokkiem i teraz kupując stokka mam 3 wózki, niepotrzebnie... a bee+ nie chcę się pozbyć...
    Uroczyście przyrzekam, że to ostatni... naprawdę to ostatnia moja wymarzona sztukabig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 12.04.11, 20:59
    didis napisała:
    > Uroczyście przyrzekam, że to ostatni... naprawdę to ostatnia moja wymarzona szt
    > ukabig_grin

hahahahahahahahahahahhahaha
    Didis padłam
    co za kłamstwo tongue_out

--
    Wózkomania

• didis 12.04.11, 21:08
    no no! Dam radębig_grinbig_grintongue_out
    --
    Dobrawka
    Wit
  • tygisek 12.04.11, 21:11
    jak znam zycie, to pewnie nie bedziemy Cie za mocno wspierac w Twoim przyrzeczeniu wink to forum zdecydowanie wodzi na pokuszenie!!!!
  • didis 12.04.11, 21:19
    Wypiszę się, oj wypiszębig_grin
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 12.04.11, 21:26
    nie bluźnij tongue_out
    --
    Wózkomania
  • didis 12.04.11, 21:27
    ale jakby co to bana na prośbę dostanę??smile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 12.04.11, 21:33
    zapomnij big_grin
    Skoro ja mam przekichane, to inni lepiej mieć nie będą tongue_out
    --
    Wózkomania
  • cortinka 14.04.11, 22:03
    Dwa miesiące temu kupiłam Volo White i też to miał być ostatni wózek. Zdecydowanie.
    A teraz myślę nad Bee+ smile

• didis 15.04.11, 08:51
    No tak tylko ja juz nic doskonalszego kupić nie mogębig_grin (nawet jeśli się mylę, bardzo prosze z błędu mnie nie wyprowadzać.) Uwielbiam swoja błogą nieświadomość.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • saras-wati 15.04.11, 09:49
    a jak ten wózek podbija? myślisz, że może być jako jedyny wózek np. dla dwulatka? tak wybiegam w przyszłość...
  • didis 15.04.11, 09:53
    Podbija się dobrzesmile Powiem tak, to zależysmile Czy dziecko będzie chodziło duzo samo, na jak długie spacery. Zimą te małe kółka to nie za bardzo, w lesie na wydeptanych ścieżkach ok. Wg. mnie jak kupisz bee+ i do tego zostawisz Swifta to masz tandem doskonały i uważam, że przestaniesz szukać.
    --
    Dobrawka
    Wit
  • didis 15.04.11, 09:58
    Jak będziesz w Poznaniu to wpadnij potestujesz wszystkie moje "mustangi" smile
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 15.04.11, 10:15
    didis napisała: Didis ja raz w roku na bank w Poznaniu jestem big_grin

> Jak będziesz w Poznaniu to wpadnij potestujesz wszystkie moje "mustangi" smile

--
    Wózkomania

• didis 15.04.11, 11:14
    Zapraszam wobec tego na latte i testybig_grin I proszę wejść sylki i pochwalić mojego stokka, bo Ciebie mi tam brakuje!
    --
    Dobrawka
    Wit
  • sylki 15.04.11, 13:01
    zazdrość mnie zżarła i nie mogłam nic napisać, ale zaraz się poprawię big_grin
    --
    Wózkomania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka