Dodaj do ulubionych

Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke

07.05.11, 21:19
Nie wiem, czemu nie kupiłam go już z gondolą. Dziś spędziłam z nim cały dzień i jest suuper.
Pamiętacie jak pisałyśmy jeszcze na starym forum, że ta wysokość jest przereklamowana i tylko o nią chodzi??. Po pierwsze nie tylko, bo wózek przeczywiście jest dopracowany w każdym detalu - każda śrubka jest ładnie wykończona (w bee+ np. są dziury od strony wewnętrznej - zastanawia mnie dlaczego ich nie zakryli w wózku za tyle kasy i tej klasy), wszystko chodzi na dotyk, wózek ma 7 lat gwarancji. No a wysokość - to jest genialne - gdy Wit siedzi tak nisko rzeczywiście mam z nim słabszy kontakt a tu mogę mu patrzeć w oczka nie schylając się, karmić nie schylając się i idącbig_grin Buda pięknie go osłania no i wózek super się prowadzi.
Łatwość z jaką przekłada się siedzisko z dzieckiem w środku jest extra - w Cameleonie i Frogu niegdy mi to tak łatwo nie szło. Wiecie chyba dla mnie Stokke jest lepszy. Składanie też ma o niebo łatwiejsze.
Już nie wspomnę o reakcji ludzi, dziś wózek zrobił furorę, jeszcze nigdy nie zatrzymało i nie zapytało mnie tyle osób o wózek smile)
Ogółem uwielbiam ten wózek.
--
Dobrawka
Wit
Obserwuj wątek
    • pinik Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 07.05.11, 21:22
      A ktory model stokke masz? Ten nowy? Ja przed laty mialam stary i dla mnie obsluga go nie byla taka fajna... Np. to wkladanie podnozka, gdzie trzeba bylo trzeciej reki przy przekladaniu siedzonka...

--
      Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
      • didis Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 07.05.11, 21:34
        Nowy, właśnie na ten stary dzięki Twojej opinii się nie zdecydowałambig_grin
        W nowym do zdejmowania podnóżka wystarczy jednabig_grin
        Ogólnie wszystko chodzi płynnie - bardzo mi się podoba. Jedyny minus to sa materiały - mam jasny kolor i brudzą się bardzo - po dzisiejszym spacerze jest w chrupkach i nie da się tego jak w przypadku innych wózków zmyć gąbeczką wilgotną... No i po złożeniu jest długi, więc nie dla każdego, chociaż nie jest dłuższy niż MBUJ, ale za to składa się z dwóch części.
        Dziś spała w nim moja 4 letnia córka, a ja prowadziłam z nią wózek i małego niosłam w Manduce, wózek nie stracił na zwinności i lekkości mimo 16 kg obciążenia na górze i sporego w koszu. Jedynie podbijanie jest średnie, ale o zdecydowanie lepsze niż w BJCM.
        Dziś stokke radził sobie nieźle nawet po wertepach, chociaż nie jest to wózek w teren i cieszę się, że nie musi być moim jedynym właśnie z racji tego.
        Jeśli któraś się zastanawia polecam. Mogę zaprezentować go Poznaniubig_grin
        --
        Dobrawka
        Wit
        • pinik Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 07.05.11, 21:44
          haha! Czytalas moje opinie o Stokke smile

Wlasnie ciekawa jestem, co w nowym modelu ulepszyli. Ten podnozek to juz duzo. To mnie strasznie wkurzalo. I brak pozycji do spania, jak dziecko do przodu patrzy. Ja nie bylam w stanie z dzieckiem przelozyc siedzonka w druga strone. Ale moze to ulepszyli.

Jak bedzie trzecie, to sobie nowego stokke zafunduje z gondolka. Mnie sie on podoba, jak gondolka jest nisko. Mnie sie go tez b. dobrze prowadzilo. Fajny wozek, ale nie jako jedyny.

--
          Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
          • didis Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 07.05.11, 21:47
            Dokładnie tak - nie jako jedyny. Ja nie mam najmniejszego problemu z przełożeniem z 11miesięcznym malcem, pewnie ze starszakiem 3 letnim byłby problem, ale wagowy.
            Buda wydaje mi się, że jest większa, siedzisko jest szersze i większe - dziś zmieściła się w nim i spała moja 4latka - 110cmbig_grin i torba na zakupy jest pojemniejsza i naprawdę bardzo bardzo fajnabig_grin
            --
            Dobrawka
            Wit
            • gatta28 Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 07.05.11, 23:12
              Nigdy nie byłam fanka tego wózka i zazwyczaj wzbudzał we mnie uśmiech na twarzy, bo wydawał mi się mega niewygodny dla dziecka jak i dla rodzica ( to tylko na podstawie obserwacji, nigdy go nie prowadziłam), więc teraz widzę jak człowiek może się mylić smile. Kilka dni temu w mojej pipidówce widziałam ognisto czerwonego Stokka i nie mogłam oczu oderwać, piękny był. Chociaż jak dla mnie model za bardzo kosmiczny smile. Ale wrażenie robi.
              --
              http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09ks2lgxejn.png
              "Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
            • srebrno-listka Blog - Didis, Dima 09.05.11, 11:17
              > Właśnie - Twój blog. Postaram się - daj mi jakieś wytyczne co powinnam tam umie
              > ścić. No i może dima by coś napisała - bo ona miała go dłużejbig_grin

Założeniem bloga jest pisanie opinii własnej - czyli co Ci się w nim podoba, jakie ma wady, przy jakich warunkach własnych (np. ja piszę z punktu widzenia osoby wysokiej) i terenowych wokół wózek się sprawdza lub nie. Wymiary, waga - jak rózni sie od tego, co podaje producent smile
              I jakieś zdjęcie wózka, bez dziecka (no, chyba że ktoś chce suspicious), ale własne (prawa autorskie etc.)
              Na blogu oczywiście będzie, kto jest autorem zdjęc i tekstu (jak w przypadku wpisu nt. Teutonii napisanego przez Saras-wati)
              smile
              O, jeśli by i Dima opisała swoje wrażenia, byłoby super smile
              --
              http://lb2f.lilypie.com/QWJ7p1.png
              biżuteria | Wózkomania | zdjęcia
                • marge.s Re: Blog - Didis, Dima 11.05.11, 22:57
                  Dlaczego dopiero teraz czytam takie wiesci ? tongue_out
                  A ja sie meczylam z wyborem pomiedzy Bee+ a Stokke wink wiem dwa odmienne wozki ale Stokke wydawal mi sie przereklamowany i nie bylam pewna czy spacerowka sie juz nada dla 5 miesiecznego dziecka i stanelo na Bee+
                  I jak teraz czytam Twojego posta to zaluje troszke i zazdroszcze tongue_out
                  • didis Re: Blog - Didis, Dima 12.05.11, 08:49
                    Wiesz, ja chorowałam jakiś czas na stokke. Raz prawie go kupiłam, ale okazało się,że w emocjach kupiłam samą gondolę, bez siedziska spacerowego. Wtedy zrezygnowałam i nagle pojawiło się bee+ więc kupiłam - też chciałam je mieć. Tydzień później czytam, że jedna z koleżanek z forum sprzedaje stokke i to nowy model używany kilka mcy więc od razu nie zqastanawijąc się długo kupiłam i jego. Bee+ od kiedy mam stokke jest używany rzadko, bo w stokke mam bliżej do dziecka. Powiem szczerze, że to idealny wózek na teraz - mój mały miał 10 mcy jak kupiłam. Maleństwa siedziałyby w nim wygodniej niż w bee+ wg mnie bo bee jest jak dla mnie wygodniejsze dla nieco starszych - chociaż mój mały już siedzi wygodniesmile

--
                    Dobrawka
                    Wit
                      • marge.s Didis :) 12.05.11, 10:30
                        No trudno, chyba mi nie bedzie dane wyprobowac go juz. Szkoda mi pozbywac sie Bee+ bo jak mi mala podrosnie to bede pewnie wdzieczna, ze go mam wink
                        Specjalnie skusilam sie na nowego ze wzgledu na 2 lata gwarancji.

Postanowilam, ze kupie do niego juz ostatni wozek wink i raczej bedzie to MBUJ.
                        Ale powiedz mi Didis majac do wybory Stokke i MBUJ na co bys sie zdecydowala ? tongue_out
                        Biorac pod uwage,ze:
                        - mala ma 5 miesiecy
                        - to ostatnie dziecko
                        - na stanie obecnie Bee+ i Emma - ale emma juz wystawiona na sprzedaz
                        - ma to byc juz ostatni kupiony wozek

suspicious
                        • didis Re: Didis :) 12.05.11, 11:13
                          Ja mam akurat 3 te wózki ale najczęsciej używam MB i Stokke.
                          To zależybig_grin Jeżeli musisz często pokonywać trudne terenowe drogi to weź MB, ale jesli nie to bierz Stokke, dla samej przyjemności wypróbowania, sprzedaż go, kupisz MBUJ i jeszcze Ci zostanie. Ja dla takiego malucha kupiłabym Stokke. MB jest duży - moje maleństwo jeździło w spacerówce ze śpiworkiem i grubo ubrane, Twoje już nie będzie miało takich wypychaczy.
                          Minusy MB i Stokka - duże po złożeniu. Stokke na leśnych ścieżkach daje radę, ale jak wejdziesz gdzieś w spore góry i nierówności to o stokke zapomnij.
                          Ja traktuję go jako wózek do CH, i do miasta, ma wspaniałą budę, ma piękny (wg mnie ) design i wielki koszbig_grin Dla takie maluszka będzie wygodniejszy niż Bee i MB. Tak jak pisałam, potem sprzedaż i będziesz mieć na używanego MB i jeszcze Ci zostanie.
                          --
                          Dobrawka
                          Wit
                          • lamciad Re: Didis :) 12.05.11, 11:42
                            O rety,a mysłałam,że cameleon to dla ciebie wóz NUMBER ONE!Hmmm....mi się zarówno stokke jak i bugaboo w ogóle nie podobały.Potem przekonałam się do bugaboo,teraz co raz bardziej do stokke,czyli z wiekiem gusta się zmieniająwink Mi osobiście w stokke nie podoba się podbijanie.Dla mnie najważniejsze dwie rzeczy to właśnei podbijanie i amortyzacja,wydaje się,że cameleon spełnia te dwie funkcje bardzo dobrze,a stokke???W sklepie cholernie trudno mi go było podbić i to na pusto!

Ja tu o wózkach,a drugiego dzieciaka,jak nie było,tak nie ma...
                            --
                            Kajtek
                            tickers.tickerfactory.com/ezt/d/4;10721;29/st/20080118/e/Kajtula/dt/13/k/6f52/event.png[/img]
                            • marge.s Re: Didis :) 12.05.11, 12:11
                              Lamciad ale to tylko kwestia czasu, nim sie obejrzysz bedziesz eozek dla malca szykowac big_grin

Didis aleee kuuusiiisz suspicioussuspicioussuspicioussuspicious
                              Jest tylko jedno ale: nie podoba mi sie ten spiworek do Stokke uncertain ze ta rura idzie miedzy nogami dziecka.
                              A szykuje argument dla meza na kolejny wozek, ze chce wozek bardziej zabudowany ze na zime bedzie lepszy niz Bee...
                              Stokke by u mnie przeszedl gdybym Bee+ nie kupila, a sprzedajac teraz dwutygodniowe Bee+ pewnie duzo strace sad

raaanyyy co ja sie na kombinuje tongue_out
                              • didis Re: Didis :) 12.05.11, 12:14
                                ?Śpiworek jest ciepły i bardzo praktyczny, ale na 100% nie sprzedawaj beee! Kup jako dodatkowy, używany, na ebay.co.uk jest ich trochębig_grin
                                --
                                Dobrawka
                                Wit
                                • lamciad Re: marge.s 12.05.11, 12:48
                                  Widzę,że kombinujesz z tymi argumentami,jak ja kiedyśwink Aż w końcu usiadłam i powiedziałam szczerze mojemu mężowi,że to moje hobby (zbocznie,jak kto woli) i że byłabym mu wdzięczna,gdyby to uszanował. Oczywiście nie omieszkałam porównać tego do jego pasji,czyli samochodów big_grin Łatwiej mu wtedy było zrozumieć hehehee. Bidulek już wie,co go czeka przy drugim dziecku (juz bym chciała "zanim się obejrzysz",bo od roku się tak oglądam na wszystkie strony i nic).

No i pozostanie mi pytanie,czy stokke czy bugaboo,jako ten pierwszy wózek...
                                  --
                                  Kajtek
                                  tickers.tickerfactory.com/ezt/d/4;10721;29/st/20080118/e/Kajtula/dt/13/k/6f52/event.png[/img]
                                  • marge.s Re: marge.s 12.05.11, 13:17
                                    Lamciad - przepraszam bo latwo sie mowi kiss

Ja na drugie tez tak dlugo czekalam na wiedziec czemu (pierwsze bylo za pierwszym podejsciem suspicious) a trzecie tez sie udalo blyskawicznie.
                                    Zatem mocno trzymam kciuki za Ciebie i mala fasolke big_grin i czekam na radosne wiesci !

Co do kombinowania to nie jest tak zle tongue_out moj maz tez ma swoje hobby na ktore tez juz troche wydal i wie, ze wozki to teraz moja mania wink tylko nie wiedziec czemu zarzekalam sie, ze Bee bedzie ostatni heheheh wink

Hmmmmm Didis czyli radzisz mi zostawic Bee ???? To juz zerkam na ebaya - moze cos wypatrze tongue_out tylko, ze mi najbardziej by odpowiadal ten najnowszy po tych wszystkich zmianach juz co by podnozek moc wyjmowac jedna reka a nie bawic sie w srubki itp bop to by mnie pewnie zaczelo wkurzac po czasie wink
                                    • didis Re: marge.s 12.05.11, 14:21
                                      No innego mowy nie mabig_grin tylko najnowszybig_grin Ja taki mam.
                                      Dziewczyny jak już pisałam - zalezy od terenu. Jeśli jesteście"miastowe" to Stokke, jeśli pełno terenu to MB. Stokke łatwiej się składa niż BBoo Cameleon - składanie Cam. jest uciążliwe i ogólnie mi się teraz bardziej podoba - ale mam ten komfort, że Cameleona wypróbowałam.
                                      --
                                      Dobrawka
                                      Wit
                                    • isabel_o Re: marge.s 12.05.11, 14:45
                                      marge.s nie sprzedawaj pochopnie bee+! Jak dziecko podrośnie to Ci się jeszcze bardziej przyda. Zobacz tutaj zdjęcie (zrobione dziś) mojego smacznie śpiącego trzylatka w bee+ (oczywiście w garści ściska swoją ukochaną zabawkę, z którą nie rozstaje się ani na spacerach, ani nawet we śnie smile )Nogi sobie układa dowolnie jak mu się podoba. Może je sobie wyprostować i nie zwisają albo rozwalić na boki bo ma na to miejsce. W innych wózkach nie ma aż takiego pola do popisuwink

http://img841.imageshack.us/img841/5632/img2011051200377.jpg
      • marge.s Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 12.05.11, 18:18
        Napisano w tresci aukcji, ze niby dwa ostatnie i juz wiecej nie beda mieli sad
        Na stronie przedmiotu zaznaczone, ze mozna skorzystac z Place z allegro ale w opisie przedmiotu pisza jednoczesnie, ze nie akceptuja uncertain
        Ja mieszkam w Irlandii i tylko taka opcja wchodzi w gre, ze moge placic visa.
        Pisza o przelewie ale czy zagraniczny przelew zaakceptuja wink

Didis wielkie dzieki, cos wykombinuje by go kupic tongue_out
          • marge.s palak do Bee+ 14.05.11, 10:51
            Jak do tego doszlas ???
            Wybacz Didis bo to kompletnie nie na temat Twojego watku ale strasznie mnie tym Isabel zaintrygowala.
            Juz szykowalam sie by robic przelew do rodzicow i jakos przez nich go kupic - ale nie chce mi sie wierzyc, ze ktos tak zawyzyl cene tego palaka na allegro sad
            Tez bym go kupila za te 199 zl bo bardzo mi w Bee palaka brakuje, tylko nie wiem komu go bardziej brakuje mi bo zawsze wszystkie moje wozki mialy czy dziecku wink

Napisz prosze cos wiecej Isabel, jesli mozesz, prosze big_grin
            • isabel_o marge 20.05.11, 10:38
              O tym, że jest to pałąk chicco pisały dziewczyny na forach angielskich. Potem dima go kupiła i faktycznie to ten sam pałąk.
        • mama1dawidka Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 21.05.11, 23:07
          Wiem smile
          ale to jest caly wozek noi nie tak zeby reklame robic towidzialam na ebayu belgijskim jestduzo tych stokke smile
          to numer aukcjii jak chcesz mozez zobaczyc nowy nabytek heheheh
          180668962197
          noi teraz dopiero ogladam bo chyba staregoszczepa kupilam
          w opisie pisze jak nowy ale nie wiem który to rok sad
          puki co nikt mi jeszcze nie odpisal co do odbioru
          noi moze dam ogloszenie ze zamienie na cameleona? jak myslicie mialo by tosens?
          --
          http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv7385hljm4u.png
          http://www.suwaczki.com/tickers/zem320mmgsul9ah5.png
            • mama1dawidka Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 21.05.11, 23:38
              a myslisz bedzie szansa zamienic na cameleona?
              bo jak juz pisalam zalicytowalam na głupa...
              ale mysle jak na stary model bynjamniej z fotkiwyglada ok chodzi mi o kolor siedziska
              noii chyba mnie czeka jutro wycieczka do belgii o ile ta pani odpisze :p
              jak go odbiore porobie fotki
              Dima1312 a wiesz moze gdzie wtym wózku rocznika szukac?
              w quinniakach sana taicerkach a w tym stokke?
              noi czym róznisie ten stary od nowego?

hehe

--
                • mama1dawidka no to mam :) 22.05.11, 19:53

i powiem tak ja na taka duza ilosc plastiku jest super....
                  najbardziej spodobal mi sie mechanzm tego skladania do schodów smile
                  maz powiedzial ze mu sie on najbardziej podoba to jest jego bryka
                  a mi.... jak to mi pasuje ale troszeczke...... noi caly czas o cameleonie mysle
                  koszt taki niepozorny jak złozony jesta w rzeczywistosci ogromny wór
                  jak go wyopiore to zrobie fotke smile

--
        • mama1dawidka Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 23.05.11, 11:01
          zobaczymy dzisiaj pierwszy spacer zobacze co to cudo jest warte smile a co do barierki to narazie itak mi nie przeszkadza bo w innych wózkach tez jeszcze nie odczepialam :p
          ale juz dalam ogłoszenie ze zamienie na cameleona moze akuret ktos sie znajdzie smile tylko nie wiem co mezowi powiem bo on sie w nim zakochal
          musze jeszcze tylko poczytac jakie sa róznice omiedzy cameleonem a frogiem
          a co do stanu to kurde na ramie ani jednej ryski
          kółeczka malo zjechane

--
              • mama1dawidka Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 23.05.11, 21:11
                napewno
                bylam dzisiaj z nim na "miescie"
                nawet jest fajny ale ma swojeminusy
                szkoda ze na raczce nie ma gabki przyzwyczalilam sie do gąbki
                mala co prawda sala wygodnie ale sa niekiedy dzieci co lubia spac na boku a w nim nie idzie
                budka mogłabybyc ciut wieksza ale nie narzekam bo Natala była w nimzadowolona
                no mozna jeszcze troszeczke czepic sie podbijania
                ale i tak nie jest źle peg erego skate jest goraszy w podbijaniu
                noi kolosalne wymiary po złozeniu ale chyba gowezme jako wózek do samolotu tylkoczym ochronic tapicerke? myslicie ze zwykły worek na smieci da rade?
                noi jak mi go zniszcza to idzie odzyskac jakies odszkodowanie? pomimo tego ze rachunku za niego nie mam?
                --
                • womysia Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 24.05.11, 08:08
                  big_grin bardzo mnie ten post rozbawił - czyli tak:

wózek słabo się podbija,
                  siedzisko spacerowe nie umożliwia przyjmowania różnych póz śpiącemu dziecku,
                  ma gigantyczne rozmiary po złożeniu,
                  ma nieprzyjemnie plastikową gołą rączkę.

to jakie są zalety? oprócz czynnika luksusu, który wynika z ceny nowego około 1,000 EUR? tongue_out byliśmy ostatnio na urlopie w kanadzie i miałam okazję pobawić się z tym wózkiem - jak dla mnie, to zachwyty nad nim są nieuzasadnione. a te wielkie elementy z gołego szarego plastiku kojarzą mi się z wnętrzem tanich aut.

--
                  'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
                  • sylki Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 24.05.11, 08:20
                    big_grin
                    no to podsumowałaś tongue_out
                    też nie rozumiem zachwytu, za wyjątkiem tego, że siedzisko jest wysoko.
                    No ale chciałabym sama zobaczyć o co kaman z tym wózkiem, tylko skąd kasę wziać, bo ja starego modelu nie chce tongue_out
                    Na all jest stary za 1300 zł
                    --
                    Wózkomania
                    • didis Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 24.05.11, 10:03
                      Ja też nie rozumiałam, ale już rozumiem. A co do serwisu- jasne, że najlepiej aby go nie potrzebować, ale jak w Bboo potrzebowałam to same wiecie jaki był, tu załatwiono mi wszystko od ręki, przy mnie i bardzo miło!
                      Sylki ja kiedyś będę sprzedawaćbig_grin
                      --
                      Dobrawka
                      Wit
                  • didis Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 24.05.11, 08:21
                    Piszesz o starym modelu a to jest zupełnie inna bajka. Mi podbija się dobrze, dziecko śpi w różnych pozach wygodnie, serwis jest na 7!, ja mam dostęp do dziecka na wysokości wzroku jest idealnie, mam odpinany pałąk i plastik nie razi, bo jest obity!
                    --
                    Dobrawka
                    Wit
                    • womysia Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 24.05.11, 09:44
                      nie, nie - ja bawiłam się nowym zielonym. plastik jest wszędzie - rączka, podnóżek, podstawa ta olbrzymia na dole przy kołach, szkielet przy kołach. obity to jest wyłącznie pałąk.

no nie podoba mi się projekt tego wózka i już. kwestia bardzo indywidualna...

a jakość serwisu mało mnie przekonuje - lepiej, żeby w ogóle nie był serwis potrzebny, nie? big_grin

--
                      'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
                      • olus22 Re: Jeszcze bardziej uwielbiam Stokke 25.05.11, 14:58
                        Ja też użytkuję wózek stokke i uważam że jest on rewelacyjny a mam z czym porównywać ponieważ miałam Emmaljungę City Jet, EDGE duo combi- ogromny wózek, Maclrena XLR, Graco
                        Zależy komu na jakim wózku zależy i gdzie będzie się nim poruszał.
    • didis Sylki mam pomysł:D 24.05.11, 10:06
      Jak już wpadniesz do Poznania to się moim pobawisz i zobaczysz czy chcesz czy nie. Moja 4 letnia córka w nim spałabig_grin
      A podnóżek to jaki miałby być? Metalowy?
      hahhaha.. no tak kocham ten wózek, że osobiście odbieram krytykę i właśnie się na tym złapałambig_grinbig_grinbig_grin:
      Macie rację, ja kocham, ale wy nie musiciebig_grinbig_grinbig_grin

--
      Dobrawka
      Wit
      • sylki Re: Sylki mam pomysł:D 24.05.11, 10:09
        no pewnie, że się pobawię. U mnie na osiedlu same stare modele są.
        A co do zachwytu, nie podobał mi się bugaboo i co i mam tongue_out
        ale żałuję sprzedaży cameleona strasznie sad
        No ale cóż, nie można mieć wszystiego, a bee wnoszę z córką po schodach i nie będę się musiała nikogo prosić by wejść do komunikacji miejskiej big_grin

--
        Wózkomania
        • mama1dawidka no ok! 24.05.11, 19:48
          ok oprócz tego ciut ciezkawego podbiijania
          wózek jest super....
          kurde w zyciu nie myslalam ze naisze o nim takie cos
          zawsze było to dla mnie kawalek plastiku
          i to ja mam stary model! to nowe to dopiero musi byc super
          noijuz nie wiem czy go sprzedawac i zamieniac na bugaboo...
          bo w sumie bugabolców duzojezdzi a tych stokke nie
          --
    • didis Dziś byłam z nim w lesie 25.05.11, 18:18
      I jest naprawdę nieźle - nie spodziewałam się - lekko i spokojnie pokonuje nierówności, gorzej z wystającymi korzeniami, ale tu i Cameleon stawał.
      Na kostce brukowej trzęsiesad
      Ogólnie nie ustaję w swoim zadowoleniu.
      --
      Dobrawka
      Wit
      • sylki Didis 25.05.11, 18:36
        Pokaż mi wózek, którym na kostce brukowej nie trzęsie, z konkursu wykluczam wszelakie dziwadła na stelażach krzyżakowych oraz paskach big_grin
        --
        Wózkomania
    • mama1dawidka i co? 25.05.11, 20:43
      własnie dostalam proozycje zamiany na concorda neo kolor bamboo
      co mysicie otakiej zamianie?
      kurde a juz sie przyzwyczajalam
      co innego wózki do sprzedania ale ten mial byc mój
      kurde zawsze tak gadam...... i tak to mam 3 wózki ostatnie moje....
      z czego zappa zostawilam na kiedys...
      buggster lezy... (mial byc do samolotu....)
      w pl teotonia noi ten stokke
      tych raczej nie sprzedam
      ale.... taka proozycja?
      zamienilybyscie?? stokke na concorda?
      --
            • sylki Re: i co? 26.05.11, 07:49
              Ja Concorda kojarze i dlatego bym nie zamieniła wink
              Zamienił stryjek siekierkę na kijek tongue_out
              To nie ta klasa wózka ehehe
              --
              Wózkomania
              • saras-wati Re: i co? 26.05.11, 10:23
                dla mnie concord to klasa janesmile przedwczoraj jeździłam fusionem i naprawdę okwink no, ale mi mi stokke kompletnie się nie podoba, jest plastikowy i nic mnie do niego nie przekonawink poza tym młoda nawet nie dała się do niego wsadzićwink

• saras-wati Re: i co? 26.05.11, 11:21
                    stokke i bbo, to klasa MB...choć chyba polemizowałabym...MB jest tańszy, ale jakością...przewyższa dwa pierwszewink

a ja mimo wszystko wolałabym jane lub concorda z niższej klasy niż stokke, zwłąsza, że mama1dawidka ma tego starego stokkewink
                    • sylki Re: i co? 26.05.11, 11:26
                      a ja po przygodach z jane podziekowałabym concordowi, wolałbym cameleona wink
                      mb nie miałam wiec sie nie wypowiem tongue_out

--
                      Wózkomania
                      • saras-wati Re: i co? 26.05.11, 11:51
                        ale concord jest chyba niemiecki, prawda? zresztą, sylki o czym my mówimywink przecież to nie my mamy wymienić te wózki i nie mamy stokke, by go na cokolwiek wymienić, czy sprzedać, hahahbig_grin

a swoją drogą, to coś kupiłabym...tylko co?

sorry za OTwink
                          • mama1dawidka Re: i co? 26.05.11, 13:57
                            eh nie ma zamiany powiedzialam o tej zamianie mezowi i chcial sie rozwodzic hehehe smile
                            powiedzial nie wazmi sie go zamieniacczy sprzedawac
                            czyi stary stokke zostaje z nami
                            w sumie cieszy oko a jak jeszcze pomyse ile za niego dalam tymbardziej cieszy smile
                            --
    • mama1dawidka gondolka stokke 27.05.11, 13:58
      dziewczyny mam okazje kupic gondolke do mojego gratka smile
      za 200 zlotych ciemno czerowną
      i do tego jest jeszcze poszycie do spacerówki oczywiscie stary model
      noi te poszycie troche wyblkaniete tzn budka wyblaknieta
      i nie wiem czy kupic
      i zrobic np mój czarny daszek z czeronym siedziskiem
      myslicie ze by to jakos wygadalo?
      bo chyba cena okazyjna?

--
        • mama1dawidka Re: gondolka stokke 27.05.11, 14:06
          no wlasnie a babka ma komplet samego siedziska nie sprzeda musi byc i gondolka
          no ale za 200 złto chyba sama gondolkepotem sprzedam smile
          michodzi o czerwone siedzisko i moja czarna budka smile
          Sylki wzielabys?
          bo w sumie sie wacham a mialabym juz komplet tongue_out
          za 800 złotych...... :p

--
            • sylki Re: gondolka stokke 27.05.11, 14:21
              Jeżeli siedzisko nie jest wyblaknięte, to tak wzięłabym.
              W sumie to tak jakbyś płaciła za gondole, a reszte masz gratis.
              Gondole może sprzedasz u nas w PL smile
              --
              Wózkomania
              • mama1dawidka Re: gondolka stokke 27.05.11, 14:32
                no wezme to bo tam jeszcze jest nawet folia ta do daszku przyczepiana
                i... bede miesiac czekala az zobacze bo dzisiaj zapace to w poniedzialek wtrek bedzie
                a ja w niedziele na miesiac od Polski..... dobrze ze M zostaje to paczke odbierze :p
                a ja nadal nie mam nic wykombinowane do tego samolotu
                noi tak sie zastanawiam co by sie stalo jakby mi by go polamali a ja ani tachynku nie mam za niego to co wtedy?
                mialaktóras z was przygode w połamanym lub zepsutymwózekiem? co sie wtedy robi?

--
                    • sylki Re: gondolka stokke 27.05.11, 15:03
                      No wiesz, nie iwem jak to wygląda w przypadku lini lotniczych, ale cholera chyba za bagaże odpowiadają w jakiś sposób i za ich zniszczenie?
                      Miałam/mam fajną torbę w której przyleciał mi buggster, szkoda że ty nie z PL lecisz tylko do PL, bo stokke by się w niej zmieścił pokojnie haha stokke i całe twoje bagaże tongue_out

--
                      Wózkomania
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka