jeep jogger Dodaj do ulubionych

przeszukałam całe forum i niestety nie znalazłam żadnej opinii (dodam ze mam na mysli Jeep firmy Kolcraft z USA a nie Hauck z Niemiec), wiec postanowilam ze sama sie przekonam czy warto go kupic

szukałam wózka trójkolowego, ale na duzych kolach i przednim nieskrętnym, wózka typowo terenowego, chciałam aby miał rozkładany podnóżek (tego jeep niestety nie ma) i oparcie (oparcie rozkłada się tylko częsciowo, ale w pozycji maksymalnie odchylonej część która jest pod głową jest nieco bardziej odchylona niż część która jest pod pleckami, dzięki temu jak dziecko zaśnie to głowa nie leciu mu do przodu i wydaje się że jest mu całkiem wygodnie)

wózek mam juz od tygodnia ale chciałam go przetestować w różnych warunkach zanim się wypowiem na jego temat

moje pierwsze uczucia były mieszane, wydawało mi się ze wózek jest średniej jakości, ale po pierwszej wycieczce byłam (i jestem) nim zachwycona

- bardzo łatwo się go prowadzi, wózek nie jest zbyt dobrze zamortyzowany, ale duże pompowane koła zupełnie wystarczają,
- wózek podbija się jedną ręką,
- jest stabilny
- daszek jest płytki, ale odpina się go całkowicie i można przysłonić dziecko od frontu, pozostawiając tym samym przewiew, uważam to za duzo lepsze rozwiązanie niż wielka buda pod którą dziecko ma piekarnik

dzisiaj byliśmy na większej wycieczce i wózek zmagał się z wysoką trawą, błotem i piaskiem - dał radę smile
ogólnie jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że jest to chyba najtańszy wózek tego typu, rozwazalam jeszcze x-landera x-run, ale odstraszył mnie pałąk na wysokości twarzy i nieco wyższa cena, bo poniżej 1tys nie znalazłam
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.