• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

jeep jogger

• 10.07.11, 16:53
    przeszukałam całe forum i niestety nie znalazłam żadnej opinii (dodam ze mam na mysli Jeep firmy Kolcraft z USA a nie Hauck z Niemiec), wiec postanowilam ze sama sie przekonam czy warto go kupic

szukałam wózka trójkolowego, ale na duzych kolach i przednim nieskrętnym, wózka typowo terenowego, chciałam aby miał rozkładany podnóżek (tego jeep niestety nie ma) i oparcie (oparcie rozkłada się tylko częsciowo, ale w pozycji maksymalnie odchylonej część która jest pod głową jest nieco bardziej odchylona niż część która jest pod pleckami, dzięki temu jak dziecko zaśnie to głowa nie leciu mu do przodu i wydaje się że jest mu całkiem wygodnie)

wózek mam juz od tygodnia ale chciałam go przetestować w różnych warunkach zanim się wypowiem na jego temat

moje pierwsze uczucia były mieszane, wydawało mi się ze wózek jest średniej jakości, ale po pierwszej wycieczce byłam (i jestem) nim zachwycona

- bardzo łatwo się go prowadzi, wózek nie jest zbyt dobrze zamortyzowany, ale duże pompowane koła zupełnie wystarczają,
    - wózek podbija się jedną ręką,
    - jest stabilny
    - daszek jest płytki, ale odpina się go całkowicie i można przysłonić dziecko od frontu, pozostawiając tym samym przewiew, uważam to za duzo lepsze rozwiązanie niż wielka buda pod którą dziecko ma piekarnik

dzisiaj byliśmy na większej wycieczce i wózek zmagał się z wysoką trawą, błotem i piaskiem - dał radę smile
    ogólnie jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że jest to chyba najtańszy wózek tego typu, rozwazalam jeszcze x-landera x-run, ale odstraszył mnie pałąk na wysokości twarzy i nieco wyższa cena, bo poniżej 1tys nie znalazłam
    Edytor zaawansowany
    • 10.07.11, 22:25
      Czy to jest model Jeep Overland? Mieszkam w USA i joggery Jeepa widuje dosc czesto, sa to jednak modele ze skretnym kolem i 'kierownica' na tacce. Kiedys sie zastanawialam nad nim, ale jednak troche za ciezki na moje potrzeby (skladanie po spacerach i wnoszenie na pietro). Moze jakies zdjecia wink ?
      • 11.07.11, 15:59
        tak, to jest jeep overland, mam dokładnie taki sam jak na zdjęciu
        www.kolcraft.com/jeep/strollers/jogging/238-jeep-overland-limited-jogging-stroller
        • 11.07.11, 21:06
          No fajnie wyglada, tylko ja wlasnie musze miec kolo skretne do lazenia. Do biegania, to tylko wlasnie takie nieruchome. Fajna tapicerka, chyba z tych 'niepotliwych'? Lepiej zrobiony podnozek niz w Jeepie ze skretnym kolem, tam nogi dzieciak trzyma w koszyku... Ciesze sie, ze Ci sie dobrze prowadzi smile
        • 15.07.11, 21:26
          iggi44 z nieba mi spadasz smile ja właśnie chcę kupić ten wózek smile powiedz mi jak się sprawuje i czy tylko do biegania się nadaje czy też w mieście można nim się poruszać? Mój syn ma 8,5 miesiąca teraz mam x-landera XA i chcę go zmienić właśnie na tego jeepa ale nie znam nikogo kto mógłby mi dać rzetelne informacje o tym wózku bo niestety w Polsce jest on niespotykany sad nad czym ubolewam... Pozdrawiam!
          • 17.07.11, 21:17
            iggi44 proszę o odpowiedź bo aukcja z tym wózkiem będzie trwała jeszcze tylko kilka dni sad
            • 19.07.11, 22:59
              jak już pisalam z wózka jestem baaardzo zadowolona, mój synek ma niecale 9m-cy więc podobnie do Twojego, wydaje się ze jest mu wygodnie, a nawet bardzo
              spanie w tym wozku to tak 8/10
              oczywiscie ze w miescie mozesz sie nim poruszać - nikt Ci nie zabroni wink
              fakt ze przednie kolo jest nieskretne moze Ci utrudnic manewrowanie po sklepach, ale wózek bardzo latwo się podbija i z kolem w powietrzu mozna skrecac, szczerze mowiac do centrum handlowego zabieram parasolke bebeconfort a ten wozek jest na codzienne spacery i wycieczki

jak cos to pytaj, postaram się szybciej odpisac
              • 20.07.11, 20:28
                Dzięki wielkie za odp smile napisz mi jeszcze czy widziałaś może gdzieś w Polsce te wózki? chodzi mi o sklep.... dokupowałaś w USA folie i torbę do niego? i jak z ciężarem tego wózka? ja mieszkam na 3 pietrze ale będę sprowadzać go do piwnicy a i jeszcze jaki duży jest po złożeniu? zmieści się do vectry combi? a i jak w końcu jest z ta budka bo na you tube widziałam że jest na zamek i można ją powiększyć a z Twojego opisu wynika że jej jest kawałek i po rozpięciu zamka można go przesunąć w przód ale wtedy się blokuje? jak byś miała czas i możliwość to mogłabyś mi wysłać kilka fotek? mogę podać Ci email jak nie chcesz na necie... wózek na aukcji kosztuje ok 600 zł do tego przesyłka 110 folia ok 100 i torba 159 więc razem koło 1 tyś a w Stanach te wózki kosztują grosze .... sad
                Pozdrawiam!
                • 20.07.11, 20:30

Ps jaki on ma wymiar tzn od tyło do przodu? przez to przednie kółko jest chyba dłuższy co?
                  • 20.07.11, 21:51
                    Ps2 W jaki sposób rozkłada się oparcie? - tak mi się jeszcze przypomniało smile
                    • 20.07.11, 22:55
                      po kolei smile

wózka nie ma raczej w żadnym sklepie w PL, kupiłam w stanach (tzn przez net)
                      niedokupowalam ani foli ani torby, torba mi niepotrzebna (kosz jest duuzy), folie mam zamiar dopasowac od innego trojkolowca
                      nie wiem jaki jest ciężar, ale jak na wozek z dmuchanymi kolami nie jest ciezki poza tym kola sa duze i mozesz go sprowadzic po schodach (choc ja nie mialam okazji bo mieszkam w parterówce)
                      wygodnie sie go sklada do vectry powinien sie zmiescic, ja mam land rovera wiec generalnie nie mam problemu zeby mi jakis wozek tam nie wlazl wink mozna bardzo latwo kolka jeszcze odpiąć jak by co
                      budka tak jak piszesz - jest jej kawalek, odpina sie zamek i ustawia tam gdzie świeci slońce, na tą pore roku - super, zimą - niekoniecznie
                      oparcie - niestety na pasku uncertain ale nie jest to takie straszne jak mi sie wydawalo
                      wymiary i foto to moze jutro mi sie uda

jesli mieszkasz w bloku i ma to byc jedyny wózek, to jeszcze to przemyśl, ja mam jeszcze bebecara "po domu" - czyli do lulania który tez pewnie wroci do spacerów zimową porą bo ma mega bude i jest w ogole taki masywniejszy "cieplejszy" i parasolke bebconfort w aucie na zakupy itp

jeep jogger jest taki typowo terenowo-spacerowy, do jezdy miejskiej tylko to moze cos ze skrętnym kolem (no chyba ze bedziesz biegac)?

• 20.07.11, 23:25
                        No właśnie zastanawiałam się co zimą? bo on raczej na takie bardziej ciepłe dni.... sad ja mam jeszcze w domu baby disaign sunny po starszym synu - juz chyba takich nie produkują ale wygląda jak nówka z tym że nie pasuje mi to że bardzo ciężko się go podbija np pod krawężnik i ciężko się prowadzi tzn przechodząc z x-landera -pompowane koła na te piankowe i małe to masakra.... mam jeszcze parasoleczkę - taką najbardziej prostą jak można żeby babcia sobie poradziła ze zniesieniem z 3 piętra smile
                        • 20.07.11, 23:27
                          też myślałam o zakupie przez net ze sklepu w Stanach ale podobno jest problem z cłem i odbiorem jak nie taka firma przewozowa się tym zajmuje.... tam są dużo tańsze ok 350 zł w tej chwili....
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.