Dodaj do ulubionych

Wózek carino - fajny

21.09.11, 07:06
Nawet wygląda ciekawie

dadaparadisogroup.com/produkty
--
Nikoli Blog - 1%dla Nikoli
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3kmtv0nx3t.png
Obserwuj wątek
      • sylki Re: Wózek carino - fajny 21.09.11, 10:55
        srebrno-listka napisała:

> Owszem, ale ma bardzo płytka budkę, a moim zdaniem to dyskwalifikuje wózek.

Dokladnie, buda jest straszna.
        Ze też jeszcze produkują takie oszczędne w materiał budy uncertain
        --
        Wózkomania

• tygisek Re: Wózek carino - fajny 23.09.11, 08:41
            no zalezy czego sie oczekuje od tej "budy", na jednym z tych zdjec spacerowki wyglada wlasciwie, ze budy to ten wozek nie posiada, tylko jakies cos w rodzaju parawanu?? przeciez ta budka nie zaslania nawet boczkow wozka, a jak sobie wyobrazic siedzace w nim dziecko to na glowe tez bedzie kapac, slonce swiecic prosto w twarz, a wiatr bedzie lapany w zagiel a nie buda oslaniac siedzace w wozku dziecko...ok, ja jestem moze troche "skrzywiona" przez bude baby joggera, ale jak dla mnie ta buda jest straszna
            • sylki Re: Wózek carino - fajny 23.09.11, 08:54
              Nie jestes skrzywiona, teraz wiekszość dobrych firm robi wózki z dużą budą, lub poprawiają stare modele.
              x lander np
              szkoda, że quinny tego jeszcze ze speediem nie zrobiło, a Jane zepsuło swoje dwa wiodące modele wink

Buda w wózku z linka jest mała, dla mnie straszna i już.
              --
              Wózkomania

• kocurek.sc Re: Wózek carino - fajny 23.09.11, 11:38
        mnie tam nie przeszkadza ta buda, ale chętnie dowiem się jaki wózek waszym zdaniem ma odpowiednio głęboką budę, przystępną cenę, zawiera wszystkie potrzebne elementy, jest ładny, porządnie wykonany itd...
          • srebrno-listka Re: Wózek carino - fajny 23.09.11, 15:08
            Jak Ci się ten wózek podoba, to go kup. Ty będziesz bawiła się w parasolki od słońca i osłonki od wiatru. My swoje zdanie wypowiedziałyśmy. Miałam wózek z za płytką budka i wcale to nie było fajne, zwłaszcza jesienią, kiedy problemem był wiatr, a nie słońce.
            Poza tym, albo nie umiem znaleźć, ale jakie są wymiary wewnętrzne gondoli? wydaje się mała i płytka, ale może się mylę. A wielkość gondoli ma znaczenie - nie chodzi o to, aby długo dziecko w niej wozić, a o to, by przez cały czas miało wygodnie. Głupio przesadzać niesiedzącego bobasa do spacerówki tylko dlatego, że z gondoli wyrósł.
            Poza tym, ten fotelik, czy wiadomo cokolwiek na temat jego bezpieczeństwa? testowany był w crash-testach? jak nie, to można na stelażu zamontować np. maxi cosi?
            Wygląd wózka to kwestia gustu i sprawa naprawdę drugorzędna. Ważna jest wygoda dziecka.
            --
            biżuteria hand made | Wózkomania | zdjęcia
        • thea19 Re: Wózek carino - fajny 23.09.11, 16:05
          jakby buda byla tylko plytka a zgrabna, to jeszcze ujdzie (sama mam dosc krotka w murze ale nie az tak)
          a tam do tego dynda jakis fartuch? falbana? przypomina mi to grzywke romana giertycha.
          ogolnie wozek jako taki mi sie nie podoba
          ladny ma za to kolor czarno biały i pikowanie na tapicerce
    • pszczolka_2008 Re: Wózek carino - fajny 25.04.13, 13:54
      Muszę się włączyć bo strasznie mój wózek krytykujecie - tymczasem naprawdę nie jest zły wink My z moją córą jestesmy zadowolone, nawet tata nie narzeka, mimo że wozimy się w babskim różowym kolorze (tak naprawdę to delikatny blady róż - fajny, nawet kilka osób zaczepiło mnie o niego w na ulicy).
      Co do budki - ona na zdjęciach wyglada na płytką, ale w rzeczywistosci składa się b. głęboko do środka, więc Zosce niestraszne są spacery nawet przy dużym wietrze. Teraz przesiadłyśmy się w spacerówkę i tutaj to już małą można praktycznie całą zasłonić (pod warunkiem ze spi, bo inaczej jest awantura o ograniczanie widocznosciwink)
      Poza tym wózek jest lekki i zwrotny, co się sprawdza w miescie. Mój starszy synek miał ICoo, który też był fajny, tylko miał jedną wadę - był cholernie ciężki. Wsadzanie go do samochodu to dla mojego kręgosłupa była tortura wink
      Dlatego nie skreslajcie Carino tak od razu na podstawie zdjęcia - ja używam i polecam smile
      • magda79pn Re: Wózek carino - fajny 25.04.13, 19:46
        ja nie będę krytykować bo nie widziałam na żywo, ani nie jechałam, ale nie podoba mi się z wyglądu i tyle

nie wiem tylko nad czym ten zachwyt, wózek zwyczajny jak miliony innych polskio-chinskich na ulicach

--
        ==================================================================
        1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

==================================================================
    • sztucznamrowka Re: Wózek carino - fajny 26.04.13, 18:25
      Ja widziałam jeden wózek Carino "na żywo" i mnie nie zachwycił a co do budy to zgadzam się z wcześniejszymi wpisami, że płytka i niepraktyczna.
      A co do wózków firmy DadaParadiso - u mnie na osiedlu jeździ jeden - model Etno na białym stelażu. Obecnie dziecko ma około roku. Jak widziałam ten wózek na placu zabaw dwa dni temu to byłam przerażona jego stanem technicznym i wizualnym - paski na stelażu wytarte, tapicerka na budzie popruta, koła zdarte a najgorsza rączka - cała łysa (ani śladu pianki czy skóry) - ogólnie masakra.
      Ten wózek wyglądał jakby jeździło nim już co najmniej troje dzieci a nie jedno!
      Przyznam, że w necie bardzo mi się podobał Etno w kolorowe paski na czarnym stelażu.
      myślę, że właścicielka wózka wyjątkowo nie dba o wózek ale jego jakość pozostawia wiele do życzenia.
      • kar-ula Re: Wózek carino - fajny 27.04.13, 22:29
        Oj, nie jest wcale fajny...
        Widziałam dziś taki wózek na moim osiedlu. Pominę już walory wizualne - jak dla mnie dziwne zestawienie kolorów: beżowa tapicerka, biały stelaż, czarno-białe koła. No ale de gustibus - wiadomo.
        Wózek jechał w wersji spacerowej, ale raczej z małym dzieciątkiem, bo niewiele było tam widać, wiec pewnie miał nie więcej niż 9-12 miesiecy. Niby tapicerka zadbana, ale ten biały stelaż - taki nieświeży się wydawał. Nie wiem, czy to takie rysy, czy po prostu brudny, no ale jak sie juz kupuje biały stelaż, to raczej trzeba o niego dbać. Sylwetka wózka dziwna z zalożoną osłoną na nóżki- dziwniejsza nawet niz jedo w wersji spacerowej, taka nieproporcjonalna.Buda nie wydała mi się jakoś skandalicznie mała - ot taka jak w Babyactive czy takich wózkach na E (nie wiem, jakie, bo nigdy nie zdążę przeczytać logo, ale pełno ich na moim osiedlu).Ale tam gdzie zwykle się zapina pokrywę wózka, zeby dziecku nie wiało, miał jakąś dziwną folię, pewnie po to, zeby dziecko widzieć i ono nas widziało, ale schludnie to nie wyglądało. No i trzeszczenie - wyraźne. Ja bym się na niego nie rzucała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka