Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

stokke - gdzie kupic? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam po raz pierwszy,
    za dwa tygodnie mi sie narodzi dziecie i czytajac wasze forum przekonuje sie do stokke. Powiedzcie, gdzie wy je kupujecie? Interesuje mnie i wersja nowa i uzywane. Uzywane to pewnie na all i ebayu, ale tam sie troche boje, bo sie nie znam, a piszecie o jakichs skladakach, albo starych modelach, co byly gorsze. W polskich sklepach int, ktore mi sie wyswietlily cena byla powyzej 4 kafli, to jednak troche duzo jak za wozek dla jednego dziecka. Niby potem moglabym odsprzedac... Czy sprowadzony z zzagranicy bylby istotnie tanszy? Moge poczekac troche dluzej niz dwa tygi, bo po z szpital, po drugie mam inny wozek w odwodzie smile A moze widzialyscie jakies dobre oferty nowe/uzywane do polecenia???
    BEDE WDZIECZNA ZA WSZELKIE INFORMACJE I MOZE DOLACZE do grona stokke-posiadaczeksmile
    PS kolor mi wlasciwie nie gra roli. Na pewno nie zielony i nie jakies slodziaki straszne. Chetnie czarny, bordo, fiolet, ale opcja open.
    dzieki

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.