stokke - gdzie kupic? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam po raz pierwszy,
    za dwa tygodnie mi sie narodzi dziecie i czytajac wasze forum przekonuje sie do stokke. Powiedzcie, gdzie wy je kupujecie? Interesuje mnie i wersja nowa i uzywane. Uzywane to pewnie na all i ebayu, ale tam sie troche boje, bo sie nie znam, a piszecie o jakichs skladakach, albo starych modelach, co byly gorsze. W polskich sklepach int, ktore mi sie wyswietlily cena byla powyzej 4 kafli, to jednak troche duzo jak za wozek dla jednego dziecka. Niby potem moglabym odsprzedac... Czy sprowadzony z zzagranicy bylby istotnie tanszy? Moge poczekac troche dluzej niz dwa tygi, bo po z szpital, po drugie mam inny wozek w odwodzie smile A moze widzialyscie jakies dobre oferty nowe/uzywane do polecenia???
    BEDE WDZIECZNA ZA WSZELKIE INFORMACJE I MOZE DOLACZE do grona stokke-posiadaczeksmile
    PS kolor mi wlasciwie nie gra roli. Na pewno nie zielony i nie jakies slodziaki straszne. Chetnie czarny, bordo, fiolet, ale opcja open.
    dzieki
    • W sklepie Mama i ja zestaw z gondolą mozesz mieć za 3600 (łódź, gdańsk)
      Na bobowózkach maja zestaw za 3299 - ale nie wiem czy mają towar.
      A jak sie nie uda z tych opcji to każdy inny sklep stacjonarny albo internetowy i cisnięcie sprzedawcy o dobry rabat smile
    • Kolezanka teraz kupowała na ebay.de, różnica ok 1000zł. Ale kolor różowy. Trzeba polować na all lub ebay.de - na co.uk są drogie. ona może dać Ci namiar na już sprawdzonego sprzedawce.
      Te starsze wersje nie sa takie złe. Róznice dotycza tylko siedziska - jest płytszesmile i buda jest mniejsza, tył siedziska i pałąk nie jest okryty materiałem. Podnóżek jest inaczej wysuwany, a pałąk w satrym nie wysuwa się wcale., ale chyba na tym koniec.
      Ja polecam gorąco - no nie ma drugiego tak fajnego wózka. A już wiele przetestowałambig_grin
      --
      Dobrawka
      Wit
    • 11.10.11, 20:12
      tu masz fotkę jaka jest różnica między nowym, a starym stokke smile

a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/198397_10150122705362712_132132872711_6848170_4250693_n.jpg
      http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/198397_10150122705362712_132132872711_6848170_4250693_n.jpg
      --
      Wózkomania
      • 11.10.11, 20:27
        ja zawsze radzę nowy model stary też miałam i męczyłam się przede wszystkim z pałąkiem w zasadzie to dlatego go sprzedałam miałam dosyć wciskania małego przez pałąk...a w nowym ulepszyli wszystko co mnie wkurzało w starym więc nie ma sensu starego kupować ze względu na sporo niższą cenę
        • 11.10.11, 20:34
          Dokładnie tak jak piszesz Dima, w zasadzie ten podnóżek można byłoby przeżyć, ale kurcze pałąk ni chu chu.
          Poza tym nowy, a w zasadzie ulepszony design jest piękny
          big_grin
          --
          Wózkomania
    • Również jestem zainteresowana kupnem wózka Stokke. Z tego co się orientowałam, to najtaniej jest na niemieckich stronach. Na www.bobowozki.com.pl owszem była cena 3300zł, ale podnieśli cenę i kosztuje teraz prawie 4000zł. Podaję strony sklepów niemieckich: www.babymarkt-alvo.de, www.babyonlineshop.de, www.newkids-online.de, www.baby-online-kaufhaus.de. Tam wózki kosztują 719euro, ale nie wiem niestety czy wszyscy wysyłają do Polski.
    • 12.11.11, 16:31
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
    • 19.02.14, 11:05
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.