nowy nipper

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Właściwie, to walker go zauważyławink

allegro.pl/out-n-about-nipper-360-single-nowosc-i2027830397.html
    Rozumiem, że to jest ten ulepszony model, tak? Ma regulowana rączkę i chyba ładniej wyglądasmile

Teraz czy ktoś mi powie, jak wygląda złożony? Jak się prowadzi? Czytałam, ze porównywalnie do MB, ale czy prawda jest taka??

Czy ktoś już go ma? Bardzo jestem ciekawa, zwłaszcza zdjęć rzeczywistychsmile
    • 30.12.11, 12:56 Odpowiedz
      Jezu jaki on jest paskudny tongue_out
      Tak mnie zastanawia ten podnózek, czy on nie jest za wysoko? Bo obawiam się, że starsze/wyższe dzieci kolana przez to mogą mieć pod brodą uncertain
      --
      Wózkomania
      • 30.12.11, 13:10 Odpowiedz
        no ten sam problem mam ze swiftem i jego podnóżkiemsad...dlatego jestem ciekawa, jak to wygląda w rzeczywistościwink

urodziwy nie jest, to faktwink ale jeśli powalałby swoją funkcjonalnością, to może przymknęłabym okowink albo kupię swifta i niech się tam mała gnieciesuspicious
    • 30.12.11, 19:42 Odpowiedz
      ee nie jest taki brzydki łądniejszy od starego modelu i chyba ma cos w sobie choc tak jak saras uwazam ze te podnozki przeszkadzaja wiekszym dzieciom ale lubie swojego swifta i ten nipper jakby był troche tanszy mogły byc fajna alternatywa dla swiftasmile
      • 30.12.11, 20:52 Odpowiedz
        Dziewczyny, a kupiłybyście Nippera lub Swifta zamiast BJCM? Coś mnie znowu szarpie, żeby sprzedać mojego Mini i kupić większe kółkabig_grin
      • 02.01.12, 10:40 Odpowiedz
        misiunia22.0 napisała:

> ee nie jest taki brzydki łądniejszy od starego modelu i chyba ma cos w sobie ch
        > oc tak jak saras uwazam ze te podnozki przeszkadzaja wiekszym dzieciom ale lubi
        > e swojego swifta i ten nipper jakby był troche tanszy mogły byc fajna alternaty
        > wa dla swiftasmile

mi się wydaje, że nipper może być alternatywą dla urbana lub bj elite, bo jest sporo tańszy(zwłaszcza od urbana), a wygląda mi na większy od swiftawink

• 30.12.11, 21:06 Odpowiedz
      Moze piekny nie jest, ale tez nie duzo brzydszy i nie bardzo inny od BAby Jogger City Elite, a duzo lzejszy (to chyba glowna zaleta tego wozka).

Ja go sobie zamierzam zakupic, jak mala mi do spacerowki podrosnie. MOze na wyjazd nad morze do Turcji w maju/czerwcu? Bylby dobry pretekst, bo chcialabym cos, co sklada sie w jednej czesci i chetnie duze kola...

--
      Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
      • 30.12.11, 21:11 Odpowiedz
        ja bym zamieniła ze względu na reg. rączki i fajniejszą amortyzację no i po to żeby wypróbować tongue_out może na następną zimę tongue_out
    • 01.01.12, 22:20 Odpowiedz
      Ja mam stary model nippera, ale jesli ten prowadzi się tak jak jego poprzednik, to rzeczywiście jest dobrą alternatywą dla swifta. Swifta miałam okazję prowadzić kilka razy (znajoma miała, niestety szybko musiała sprzedać, bo dzieć ok. 2 ,5 roku już się do niego nie miescił). Nipper płynie, wg mnie, równie lekko jak swift. Jeśli chodzi o wagę, to nie ma sobie równych wśród wózków terenowych. Po złożeniu nie jest niestety najmniejszy i żeby zapakować go do mojego bagażnika (peugeot 206) muszę ściągać jedno kółko. Nipper w wersji V2 jest ladniejszy od mojego i ma wszystko czego mi brakowało w V1(regulowana rączka, pałąk i możliwośc wpięcia fotelika). Nie jest to wózek "do lansu", ale użytkuje się go rewelacyjnie.
      Tak wygląda z 15miesięcznym "załadunkiem" wink
      http://images46.fotosik.pl/1038/9138bf127f5226a7.jpg
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnkrhmlarqzf2z.png
    • 01.01.12, 23:13 Odpowiedz
      Ma ktos fotki tego nowego modelu z koszykiem na dole?

--
      Pinik

• 01.01.12, 23:58 Odpowiedz
      Na stronie 4kids pisza, ze nipper ma kola 16". Czy to prawda??? Mnie one na 12" wygladaja i takie bylyby praktyczniejsze.

--
      Pinik

• 23.01.12, 13:55 Odpowiedz
      Dziękuję Wam, zwłaszcza walker i nanna, za opiniesmile Teraz i ja oczekuję na swoją terenówkęsmile Mam nadzieję, że będę równie zachwycona, jak Wybig_grin
    • 23.01.12, 14:53 Odpowiedz
      widze ze 4-kids czuwa big_grin
      Dostałam właśnie w mailu
      "10% rabatu wpisz w zamówieniu w poli kod rabatowy hasło: "nipper"
    • 24.01.12, 14:10 Odpowiedz
      Wózek przyniósł mi na moje poddasze kurier i nawet się nie zasapał - karton naprawdę mały i niepozornysmile Wyciągałam wózek z lekkim drżeniem, hihismile Na szczęście, podobnie jak walker i nanna muszę napisać pozytywy na temat tego wózkasmile

Może od początkusmile Wózek ma bardzo ciekawy design - jak sportowy samochód - jest niski i szeroki. Siedzisko jest naprawdę fajne(Sonia od razu usadowiła się w nim) odpowiednio szerokie, głębokie i bardzo przytulnesmile Materiały bardzo dobrej jakości - takie płótno na kształt mb czy bbo, może odrobinę cieńsze, ale zdecydowanie przyjemniejsze w dotyku niż ortalion bj. Materacyk bardzo miękki(mógłby być bawełniany, jak wkładka pani Helenkibig_grin) i to chyba dzięki niemu siedzisko staje się takie przytulne - myślę też, że jakieś ciekawy materacyk w tym kształcie bez problemu uszyje pani Helenka i na pewno wiosną zwrócę się do niejbig_grin

Starannie wykończony, nic się nie strzępi, nie zaciąga i ma sporo ciekawych kieszonek, ten worek jest fajnym rozwiązaniemsmile

No i rzecz, której najbardziej się obawiałam - te amortyzatory po pierwsze nie rzucają się w oczy, są całkiem w porządku i nawet ładnie komponują się ze sportową sylwetką wózkasmile

To tyle, tytułem wstępusmile) Wózek zostaje na 100% Jest naprawdę fajny i stanowi połączenie komfortu i jakości za rozsądne pieniądzesmile

O prowadzeniu i podbijaniu zdam szczegółową relację, jak napompuję koła, hihibig_grin
      • 24.01.12, 14:12 Odpowiedz
        A jak kolor?
        Ładny
        --
        Wózkomania
      • 24.01.12, 14:20 Odpowiedz
        Hmmm...kolejna w superlatywach o nipperze smile
        Tylko...musiałabym się pozbyć mini... wink
        --
        Nie ma nic piękniejszego od szczerej radości dziecka smile
        fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2974408,2,1,DSC-0028.html
        • 24.01.12, 14:22 Odpowiedz
          a czy do nippera pasowałby śpiwór "magdowy" szyty pod mini?
          --
          • 24.01.12, 18:39 Odpowiedz
            mam śpiwór szyty pod mini i do tej pory pasował mi do wszystkich wózkówsmile jutro na spacer postaram się zamontować, to napiszę, a może nawet uda mi się zdjęcia zrobićsmile
            • 25.01.12, 09:08 Odpowiedz
              założyłam śpiwór i leży perfekcyjniesmile Śpiwór mam czarny i świetnie wygląda - kończy się idealnie wraz z końcem podnóżka i super się układa, bo ten podnóżek jest pod mniejszym kątem spadku(nie wiem czy wystarczająco to zobrazowałam) niż w miniwink
              swoja drogą śpiwory Magdy są naprawdę perfekcyjne - nie było wózka, na którym źle się prezentowałsmile
      • 24.01.12, 14:25 Odpowiedz
        Fajniesmile To na pewno wygodny wózek! Czekamy na fotki i dalsze relacje!
      • 24.01.12, 14:57 Odpowiedz
        Cieszę się, że nipper przypadl do gustu tak "doświadczonej" wózkomaniaczcewink Czekam na relację z pleneru i fotki - szczególnie jak już będziesz miała wkładkę od p.Helenki. My póki co mamy zamontowany śpiwór (kupiłam w komplecie z wózkiem),ale na wiosnę też chciałam jakoś "wystroić" mojego nippera.
        --
        • 24.01.12, 16:01 Odpowiedz
          no to kolejny dopisany do listy "te muszę mieć" tongue_outtongue_out fajnie, że Ci się podobasmile czekam na fotkismile
          • 24.01.12, 16:04 Odpowiedz
            zdjęcia mam, nawet dla ciekawych zrobiłam porównanie z bee+ po złożeniu - nie uwierzycie, ja też nie mogłam, ale one są podobnej wielkości po złożeniuwink
            • 24.01.12, 17:53 Odpowiedz
              o to wrzucaj!! kurcze chyba sprzedam bee+ tongue_outtongue_out
            • 24.01.12, 18:05 Odpowiedz
              Szukam wózka, który zmieściłby się w bagażniku Pandy ... czyżby była szansa, że nipper wejdzie? Nie przepadam za małymi kółeczkami, za to uwielbiam takie terenowe wózki, chyba muszę dokładnie przemierzyć bagażnik....
              • 24.01.12, 18:23 Odpowiedz
                megkati, nipper po złożeniu jest wielkości bbo bee+ zaraz zamieszczę zdjęciebig_grin
              • 24.01.12, 18:25 Odpowiedz
                Super, że jesteś zadowolona!
                Z tego co czytałam, twoja córka jest ponad dwuletnia, mam pytanie od jakiego wieku polecałbyś ten wózek (no i od razu do jakiego wieku)?
                Mój synek ma teraz 7 miesięcy, więc chyba jeszcze nie dorósł do tego wózka, pewnie główna przeszkodą będzie podnóżek,
                a bardzo mi się spodobał po obejrzeniu zdjęć walker, i ciekawa jestem Twojego kolorku, czekam na fotkismile
                • 24.01.12, 18:38 Odpowiedz
                  Wydaje mi się, że byłby odpowiedni dla Twojego synka, bo teraz mieściłby się w całości na siedziskusmile później mógłby być taki gorszy moment przejściowy, jak wyrośnie z siedziska, a nie dorośnie jeszcze do podnóżka - jednak to siedzisko jest wyprofilowane i nie powinny nóżki wisieć - jest jakby pod kątem - wiesz może, co mam na myśli?
            • 24.01.12, 21:40 Odpowiedz
              no, to jest naprawdę zadziwiające, jak się składa! jak ten june nie będzie fajny, to na jesieni ja także zostanę właścicielką nippera tongue_out

--
              'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
              • 24.01.12, 21:41 Odpowiedz
                jeszcze bym chciała czarne orurowanie, znaczy stelaż cały tongue_out może sobie wysprejuję, bo to nie jest drogi wózek...

--
                'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
    • 24.01.12, 17:51 Odpowiedz
    • 24.01.12, 18:44 Odpowiedz
      robione na szybko(pod presją, hihi)smile

http://img823.imageshack.us/img823/4530/nipper.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img29.imageshack.us/img29/4453/nipperv2.jpg

http://img714.imageshack.us/img714/2204/nipper360.jpg

• 24.01.12, 20:32 Odpowiedz
      fajnie się czyta, jak się wzajemnie nakręcacie wink)) Aż sie zrobiłam ciekawa. No, zdjęcia złożonego nippera vs bee - Saras! spadłam z krzesła prawie! Ale naprawdę, patrzę i patrzę ... no i urodą to on naprawdę nie grzeszy, niestety - chyba ta buda jest najgorsza sad Ale wygląda faktycznie na wózkowy kompromis "dizajnu" i praktyczności. Z wozkowej ciekawości czekam na relacje po spacerze. Ile on faktycznie waży?
      Mam nadzieję, że mnie ten wózek jednak nie opęta, bo postanowiłam sobie nie sprzedawać Urbana wink)) ale z tym forum to już naprawdę nic nie wiadomo.
      • 24.01.12, 21:29 Odpowiedz
        Wg. mnie ten wozek absolutnie nie jest brzydszy od BJ City Elite.

Moim zdaniem zawojuje absolutnie to forum. Najpozniej latem.

Mnie tam sie podoba i wiem, ze go nabede, jak dziecie mi dorosnie. Narazie sie naciesze gondolami.

--
        Pinik

• 24.01.12, 21:30 Odpowiedz
          Pinik, myślisz że nadchodzi 5 minut nippera big_grin
          --
          Wózkomania
          • 24.01.12, 21:39 Odpowiedz
            tak, tak teraz będzie nipperowy szał tongue_outtongue_out sama mam na niego chrapkę tongue_outtongue_outtongue_out
          • 24.01.12, 22:27 Odpowiedz
            Przypominam, że to ja pierwsza wywróżyłam ten potencjalny szał wink

A wózek muszę chyba po prostu zobaczyć na żywo.
            Określenie Lucy na budę - kaczy dziób - rozwala mnie na łopatki za każdym razem, jak na nią spojrzę wink Ale absolutnie nie zarzekam się, że jak się okaże, że mój koszykarz się do niego zmieści, to go nie zanabędę wink
            • 24.01.12, 22:34 Odpowiedz
              No ja oglądam i ogladam.... no i nie podoba mi się.... no nie podoba.... Może dlatego że on nie ma nic co bym tak bardzo chciała zmienić w MB... Bo w sumie MB zaspokoił moje potrzeby jakie ma spełniać wózek terenowy, więc i tez na siłę nie szukam czegoś innego....
              Ja to do końca wózkowania chyba pozostane wierna MB smile

No ale ten daszek wg. mnie jest mało wyjściowy.... jakby mu kto deską przywalił z góry smile
              • 24.01.12, 22:38 Odpowiedz
                oj tam Lucyna, czepiasz sięsmile czegóż więcej chcieć - kompaktowa terenówka dobrej jakości w rozsądnej ceniesmile nie każdy może sobie pozwolić na MBwink

Ja tam byłabym daleka od porównywania go do MB...Urban prawie 1000 pln więcej kosztuje, więc róznice muszą być, hihismile

a swoją drogą hasła Lucyny też mnie rozbrajają, hihi - a najbardziej 'toksyczna miłość do parasolek'big_grin

coco, to ja zapraszam na kawęwink
                • 24.01.12, 22:55 Odpowiedz
                  sama kiedyś pisałam ze mi sie nie podobał a teraz kupić go chciałam gdyby ciut większy-wyższy był to juz dzisiaj bym zamówiła bardzo fajny i za dobrą cenę
                • 24.01.12, 23:55 Odpowiedz
                  Nie chodzi o to, że jeśli coś drogie to dobre bo skoro oceniacie, że ten nipper jakościowo za 1300 zł jest naprawdę OK - to pewnie tak jest... i pewnie gdzieś go sobie oblukam bo jestem go ciekawa...wizulanie na zdjęciach nie podoba mi się, może w realu inaczej wygląda?
                  No i jak z każdą nowością jestem ciekawa opinii po 3 miesiącach użytkowania czy nic się z tym wózkiem nie dzieje itd... jeśli faktycznie technicznie będzie bez zarzutu to ten wózek może byc ogromną konkurencją dla MB.

No dobra - nie wybaczę Ci zdrady MB wink Ty która tak go kochałaś..... niewierna wózkomaniaczko.. big_grin big_grin big_grin

I z pozytywnych rzeczy....kolor Twojego nippera jest naprawdę ładny smile
                  Chociaz coś dobrego napisałam - hehe smile

• 25.01.12, 09:48 Odpowiedz
                    Lucyna, ale nie nie jestem zdrajczynią! MB swift, to absolutnie najcudowniejszy i najładniejszy wózek, jaki miałamsmile

Nie sądzę też, aby nipper miał być konkurencją dla MB. Twój urban jest liderem, ale w jego cenie można kupić trzy nipperywink Myślę, że to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią dużo wydawać na wózki, ale z drugiej strony cenią sobie komfort prowadzenia, jak i dziecka, a przy tym wymagają kompaktowych rozmiarów po złożeniu.

Wiesz, że szukałam wózka, który poradzi sobie w bardzo trudnym terenie, który zmieści moją dwulatkę i będzie naprawdę mały po złożeniu - do tego jest w atrakcyjnie cenie, co cieszy mnie jeszcze bardziej. Zamierzam go przetestować w bardzo trudnych warunkach, do tego transport też nie będzie lekki - jeśli to wszystko przejdzie bez zastrzeżeń, to wystawię mu odpowiednią laurkę! Na razie jednak muszę ograniczyć się do pierwszych wrażeń i naprawdę są dobresmile

Jeśli musiałabym już go porównywać, to ja widziałabym na półce z bj, quinny...może tfk(miałam twista, który też był ciekawym wózkiem, choć niezłym koszmarkiem, hihi)

Dziękuję za komplementwink Jak naładuję aparat, to zrobię zdjęcia z magdowym śpiworek, naprawdę ładnie się prezentujesmile
                    • 25.01.12, 10:04 Odpowiedz
                      To ja czekam na te fotki smile Jestem już prawie zdecydowana, na razie wystawilam mini na sprzedaż, zobaczymy czy będzie zainteresowanie... tylko...jak już to jaki kolor wziąć? podoba mi się ten Twój camel ale czy podnózek nie będzie się zbytnio brudzil... no i buda, czesto wkładam wózek do bagażnika ( a latem to non stop tam siedzi smile).
                      Myślałam też nad czarnym, ale mini czarne juz mi się znudziło sad

A propo porównania go do MB - ja miałam wielką ochotę na swifta, ale po pierwsze - wydał mi się mały i bałam się, że dziecię moje będzie miało ciasno, po drugie - kiepsko się składał (dla mnie to bardzo ważne kryterium) no i cena - zbyt wysoka aby pomimo tamtych wad go nabyć. Ale nadal mi się bardzo podoba, a MB UJ to dopiero piękność - szczególnie w wersji Midnight czy runway cool blue smile
                      --
      • 25.01.12, 15:08 Odpowiedz
        Chciałabym wyrazić swoje zdanie co do kilku rzeczy smile, mianowicie:

Nipper jest lepszej jakości niż Speedi, zaryzykowałabym, że lepszej niż BJ. BJ (miałam 4 i jeden pożyczony) zdarzają się wystające nitki, niedokładnie przyszyte rzepy, tapicerka jest ortalionowa i moim zdaniem gorzej wyglądająca. Speedi ma budkę taką, że jak syn siedział (choć w tym wózku siedzieć się nie da, jest to raczej pozycja półleżąca) to głowę miał poza budką, a jej koniec na karku. Do innych rzeczy nie mogę się przyczepić. Wiem, że można zrobić samemu pozycję siedzącą, ale fabrycznie jej nie ma.

Buda w nipperze niej jest pierwszego wyglądu - ale się sprawdza, mój syn w ulewę był suchy. Budy jakie mają BJ są super owszem, ale dla młodszych dzieci z prostego powodu - starszak nie da sobie zasłonić całego widoku. Więc jest buda, ale nie do użycia na co dzień.

Co do ceny nippera to uważam, że 1300 zł za wózek to wcale nie jest mało. I owszem w porównaniu do Stokke czy limitowanego Urbana to mało. Ale nawet Ci którzy mają zasobne portfele niekoniecznie wydają na wózki ponad 3000 zł. Ba, nawet 1300 zł to czasem za dużo. Nipper, dla mnie, to wózek w średniej cenie. Miałam znacznie droższe wózki, "niby" z wyższej półki cenowej, nie szkoda mi też zapłacić 500 zł więcej, jest tylko jeden problem.

Stokke nie miałam. Jeżeli chodzi o MB to miałam 2 wózki i z dwoma mam do czynienia (koleżanki). Oba były wyprodukowane w Chinach. Nie wiem jak było z tymi wyprodukowanymi w NZ. ALE:
        *pałąki w tych wózkach obcierają stelaże do krwi smile zostają rysy do metalu, wygląda to okropnie
        * pałąk sięga dziecku pod brodę
        * dwa wózki, z którymi miałam do czynienia pojechały do naprawy, bo miały usterki wynikające z używania na co dzień, będące usterkami niepozwalającymi na dalsze użytkowanie
        * jednemu z wózków odpinała się tapicerka w pozycji leżącej

Po co to pisze?
        Bo niekoniecznie wózek drogi oznacza super jakość. Niekoniecznie drogie akcesoria są super jakości (przykład WK Sylki). To banał, ale to tak w temacie tych przysłów.

Często na forum jest tak, że nie pisze się oficjalnie o wadach wózków, są pozostawiane one w tajemnicach prywatnej korespondencji. A wózki niestety mają wady, psują się, są produktami oddawanymi do reklamacji. I cena nie zawsze stanowi tutaj wykładnik awaryjności.
        Często też słyszy się, że się mówi "za te pieniądze, nie powinno się to zdarzyć, gdybym zapłaciła za wózek 500 zł to zrozumiałe, ale za X nie". Cóż, dla chińskich małych rączek nie ma znaczenia czy to cześć z wózka za 2000 zł czy za 200 zł. Niestety...

Po tygodniu korzystania z Nippera nadmienię, że jestem coraz bardziej zadowolona. I wreszcie nic mi nie trzeszczy, nie dzwoni, po 16 wózkach się doczekałam.

A i Pomilak mi świadkiem, Swift też dzwoni jak jedzie smile

• 25.01.12, 15:23 Odpowiedz
          Zapomniałam napisać jeszcze jedno - MB ma świetny serwis big_grin
          • 25.01.12, 17:12 Odpowiedz
            Ten WK to dobry i niedobry przykład big_grin
            Tak naprawdę firma stokke sama strzeliła sobie w stopę metką odnośnie instrukcji prania.
            Nie wiem kto to wymyślił, że futro można moczyć w wodzie, po prostu nie wiem.
            Zresztą po rozczesaniu porządnym futro wygląda teraz zdecydowanie lepiej, zresztą chyba nawet fajniej wygląda, bo jest takie gęste i bardziej nachodzi mi na dłoń, przez co jest mi cieplej big_grin

Zgodze się, że każdy wózek ma wady, ale też nie każda firma ma super serwis np bugaboo uncertain czy też w chwili obecnej x-lander, gdzie udają, że wszystko jest ok wink

1300 zł, a w zasadzie 1400zł w dzisiejszych czasach za wózek, to nie jest dużo, biorąc pod uwagę, że wszystko poszło do góry sad
            --
            Wózkomania
        • 25.01.12, 17:01 Odpowiedz
          walker- super,bardzo rzetelna opinia, bo mam wlasnie czasami wrazenie,ze poprzez pryzmat nowego wozka i euforii jaka temu towarzyszy,wady uciekaja przezz palce i forumki przymykaja na nie oczy wink

nipper nie w moim guscie,bo my nie terenowi,ale sledze watek, z ciekawoscia czy jestescie zadowolone wink

Sylki,a co z ta twoja mufka?? widzialam zdjecie na fb,dalo sie cos z nia zrobbic?
          • 25.01.12, 17:14 Odpowiedz
            Napisałam wyżej, że dało, rozczesałam ją pięknie psikając odżywką do włosów tongue_out
            W sumie nie miałam nic do stracenia, mufka wygląda teraz bardzo fajnie smile
            --
            Wózkomania
            • 25.01.12, 17:54 Odpowiedz
              hmm no te metki,to fakt,nie wiem kto je wszywa,ja ostatnio mialam podobna sytuacje z kurtka puchowa ktora w kapturze(wewnatrz)ma futro z jenota...
              i shit,oczywiscie metka,ze mozna prac w pralce,noo nie chcialabym zobaczyc puchowki z futrem po odwirowaniu w automatycznej pralce ;p;p

super,ze sie udalo uratowac, a co do dalszej konserwacji, serwis sie jakos oddniosl do tego?? trzeba bylo zareklamowac,pewnie by wymienili wink
        • 25.01.12, 17:23 Odpowiedz
          no musze sie z toba zgodzic nie cena wózka swiadczy o jego jakosci niestety choc tak powinno byc i dlatego mini zostaje ze mna na 100% do konca;p mimo ze nie jezdzie jak marzenie ale i tak go lubie nie wiem czemu moze dlatego ze 3 latek nie wyglada głupio w nim jakby miał przymały wózek a co do swifta i nippera no tak fakt lepiej sie jedzie nipperem choc porównac nie moge bo moj wyladowal w serwisie ale i tak co prawda to prawda swift jest stokroc ładniejszy a z tym pałakiem tak ryzuje stelaz ale moj dziec nie ma go pod broda;p i bardzo go lubi i nawet w spiworze mu wygodniesmile no ale kazde dziecko inne;p a swift rzeczwysicie dzwoni i to chyba te guziczki do sciagania kół choc nie jest to az tak upierdliwe raczej ciche dziwięki i chyba musiałabym byc w muzeum zeby to dobrze słyszecsmile
          • 25.01.12, 18:56 Odpowiedz
            To co w swifcie "dzwoni" a raczej klekocze to te czerwone nakładki na hamulcu. Wystarczy włożyć pół zapałki albo wpuścic kroplę silikonu sanitarnego by te luzy ustały i nie klekotało.

A pałąk w MB to kwesta tego gdzie sie go zakłada... ja zawsze zakładam poniżej tego plastiku na rurkę owiniętą rzepem (takim z pasamanterii "z metra") i w ten sposób chronię stelaż przed zarysowaniem. Choć odpukać ten w Urbanie - nie rysuje, ten w swifcie był felerniejszy...
            • 25.01.12, 19:18 Odpowiedz
              Wiesz, mnie bardziej chodzi o to, aby wszystko było super bez zbędnej kombinacji. Aby siedzisko było fabrycznie do pionu (jak ktoś tego oczekuje), aby pałąk wpinać tam gdzie ma być, aby nie trzeba było niczego obklejać czy coś podobnego, aby nic nie dzwoniło i nic nie trzeba było podklejać. I nie mam tutaj na myśli Swifta (bo wiecie przecież, że go kocham) ale wszystkie marki jakich to dotyczy.
              A nipper mnie właśnie tym wszystkim zaskoczył. Ma wszystko tak jak być powinno, może nie wszystko piękne i cudowne, ale praktyczne i bardzo wygodne w użytkowaniu.
        • 25.01.12, 20:19 Odpowiedz
          walker85 napisała:

Budy jakie mają BJ są super owszem, ale dla młodszych dzieci z prostego powodu - starszak nie da sobie zasłonić całego widoku. Więc jest buda, ale nie do użycia na co dzień.

Budy BJ będę bronić własną piersią do upadłego, bo ona mi uprzyjemnia spacery. Właśnie mój starszak korzysta z niej bez marudzenia, a wręcz odwrotnie-marudziłby, gdyby jej nie było. Co do tapicerki ortalionowej-owszem, taka jest, ale dzięki temu wózek nie wymaga zakładania folii podczas słabszego deszczu ( wiadomo, przy ulewie każdy wymaga). A na siedzisko i tak zakładam wkładkę bawełnianą latem lub śpiworek zimą.
          Co do Nippera-widać,że wózek jest WYGODNY, co prawda nie urzeka urodą ( jak dla mnie-buda go szpeci), ale to jest chyba mniej ważne. Życzę przyjemnego użytkowania i napiszcie dziewczyny, co sądzicie-do jakiego wieku będzie wygodny dla dzieciaka?
          • 25.01.12, 20:33 Odpowiedz
            O z tą budą też się zgodzę, bo jak moja Liwka mająca niespełna 2 lata i mniej nie znosi bud, za to Weronika, gdy tylko siada do wózka od razu sobie ją rozkłada big_grin
            --
            Wózkomania
            • 25.01.12, 20:52 Odpowiedz
              wink mój ma 19 miesięcy i już go zakwalifikowałam do starszakówwink Ale on od początku nie ma problemu z budką bj ( nie wiem, jakby było w przypadku tych innych budek, typowo naciąganych do pałąka-one mi się mniej widzą jakoś. Bj ma rozkładaną jak wachlarz ). W każdym razie Nomada ciągnęłam pod słońcesad Nie wspominając o padającym na spacerze śniegu-buda bj
              i Magdowy śpiwór to najlepsza ochrona.
              • 26.01.12, 14:35 Odpowiedz
                Moja na nie lubi jak ja zakrywam buda ale jak spi to jest rewelacja za to jak bylismy w Grecji caly czas zasuwala bude zeby jej nie swiecilo i nogi zakladala na tackewink

--
                http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ej28lswm4jwv.png
              • 12.02.12, 22:09 Odpowiedz
                z tą budą to u nas było etapami...jak mała miała +/- 12 miesięcy, to nie było mowy o zaciąganiu budy, gdy nie spała - jednak na większości spacerów spała; teraz, jak nie śpi, to budę sobie sama zaciąga, ale bardziej zabawowo - nie protestuje też, jak pada deszczwink

tak sobie myślę, że brak olbrzymiej budy przy starszym dziecku nie będzie aż takim problemem, bo raz można dokupić daszek, a dwa może założyć czapkę z daszkiem i okularysmile
    • 25.01.12, 08:13 Odpowiedz
      Ja użytkuję nippera dłużej niz 3 msce.Był z nami kilka razy w górach i nad morzem i nigdy nas nie zawiódł. Kilka osób zaczepialo nas i pytało co to za wózek, bo tak dobrze sobie radzi "w terenie" Jak dotąd nie ma z nim żadnych problemów, ale obiektywnie stwierdzam że MB Lucyny jest o niebo ladniejszywinkChociaż może trudno w to uwierzyc , ale latem jechalismy nipperem po plaży a obok przechodziła pani ciągnąc za sobą ślicznego Urbana (też spoglądała z niedowierzaniem co to za "pokraka" radzi sobie lepiej w piachu niż MB)wink
      --
przejdź do: 1-100 101-122
(101-122)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.