Dodaj do ulubionych

Emmaljunga Ozone City - ktos uzywa?

01.03.12, 22:37
Pokochalam strasznie moja emmaljunge cerox 360. Jednak chcialabym wymienic stelaz na stelaz od nitro, bo nie chce tej przekladanej raczki z ceroxa (jest nie wyprofilowana).
I tu sie zastanawiam, czy fajniejszy jest nitro city czy Ozone (kubelkowe siedzonko) dla malutkiej dzidzi? Narazie jezdzimy gondolka, ale na poczatku lata mysle, ze mala nie bedzie chciala juz lezec na plasko. Gdzies czytalam, ze to siedzonko ozone jest bardzo fajne dla maluszkow. I jest leciutenkie. Wlasnei za to ten wozek kocham. Jest leciutki na taki komfortowy wozek gleboki (teraz takiego uzywam). Nawet nie chodzi mi o noszenie, bo nie nosze go wcale, ale pchajac czuje, ze jest lekki.

I uwielbiam jego resorki.

Sa tu uzytkowniczki ozone'a?

--
Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
Edytor zaawansowany
  • koala0405 28.03.14, 22:49
    Pinik jak wspominasz Ozone City?
    Nada się dla 8 miesięczniaka? Jest miękki?
  • pinik 28.03.14, 22:52
    Ales stary post wygrzebala smile

Ja moja mala wsadzalam na troche do tego siedzonka (glownie uzywalam ten wozek z gondola), jak miala jakies pol roczku. To kubelek (lubie u tych maluchow kubelki, bo nie zjezdzaja i nie siedza powyginane w S), ale dosc spory.

Minus: budka sie nie naciaga tak jak w innych emmach. Plus: palak mozna latwo wyjac.

Wozek jest tak samo miekki (ma regulacje amortyzacji), jak emma nitro city, bo to ten sam stelaz.

--
    Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
  • koala0405 30.03.14, 09:32
    Tak stary post... ale wychodzi na to, że oprócz Ciebie nikt go nie miał.
    Chyba są zachomikowane gdzieś w domach bo ofert sprzedaży używanych nie ma.
    Szukam coś w zastępstwie Britaxa Affinity choć pewno Emma duuuuużo większa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka