Dodaj do ulubionych

Geander Alu firmy Tutek - proszę o opinie

02.03.12, 10:27
Tak jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem tego wózka, ma wszystko to co bym chciała żeby wózek miał, kolorystyka bardzo średnia ale można coś wybrać. Link do wózka: www.tutek.pl/menu,48,Grander
podoba mi się też ten www.tutek.pl/menu,59,Camaro_Sprint ale ten nie ma podnóżka na stelażu co wydaje mi się że jest przydatne przy używaniu spacerówki jak już dziecko jest większe. No i nie ma foli i moskitiery w zestawie. Dodatkowym plusem jest cena tych wózków. Bardzo proszę o opnie osób które korzystają z tych wózków.
Edytor zaawansowany
  • thea19 02.03.12, 14:21
    tu nikt tutka nie ma bo szanuje swoj komfort i pieniadze.
  • to_me 02.03.12, 19:43
    W jednym ze sklepów w Poznaniu sprzedawczyni powiedziała mi, że jest to u nich dość popularny wózek. Gdy go oglądałam, wizualnie prezentował się dosyć spójnie (choć to akurat kwestia gustu) i był całkiem wygodny, zwrotny, ale to w sumie wszystko; nie miałam już czasu, by przyjrzeć mu się lepiej, choć materiał nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia- tyle pamiętam. Gondola, o ile pamiętam, nieco mniejsza, niż w pozostałych oglądanych wtedy wózkach, a były tam jakieś Roany, Espiro, Bebetto.

Potem z ciekawości poszukałam informacji w necie i trafiłam głównie na negatywne opinie- ciągle się coś pruje, łamie itd.
    --
    aliszia.wordpress.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.