Dodaj do ulubionych

Wózki - podobna klasa cenowa a jednak ....

13.05.12, 14:17
Witam, rozważamy zakup któregoś z wózeczków. Wózki są w podobnej klasie cenowej chodź od najtańszego z nich do najdroższego różnica będzie już znaczna. Przede wszystkim zależało nam na tym żeby spacerówka była odwracana tył przód co każdy z tych wózków spełnia. Kolejnym kryterium to jakość wózka no i oczywiście wygląd.

- X lander x move (gondola + spacerówka + fotelik Besafe) – w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Chodź niekoniecznie przekonuje nas sam wygląd, zwłaszcza gondoli (wielka chamska buda) no i sam stelaż jest jednym z brzydszych spośród czterech rozważanych (czarny).

- Jane Rider Reverse (gondola + spacerówka + fotelik Strata) – Bardzo fajny wygląd, jakościowo wydaje się znacznie lepiej wykonane od poprzednika i ładniejszy. Ale oczywiście i tutaj minusy to słaba kolorystyka a raczej jej brak. Spodziewamy się chłopca a kolory są mocno stonowane, przeważają szarości, ciemne kolory. Minusem wydają się też być piankowe koła. Chociaż sprzedawcy zapewniają , że centralny tylni amortyzator nadrabia koła pompowane to jednak jakoś mnie to nie do końca przekonuje.

- Mutsy 4Rider (gondola + spacerówka + fotelik Maxi Cosi) – Tutaj największym minusem jest cena. Kolorystyka, wygląd OK. Oczywiście minus to mały kosz na zakupy oraz to, że wszystko tez oczywiście za dopłata, od większego kosza, poprzez folie przeciwdeszczowe itd.

- Graco Symbio (gondola + spacerówka + fotelik Graco Logic) – Bardzo ładny i w kolorze Artic Blue idealny dla nas. Niemniej sporo w sieci powtarza się zarzutów co do jego skrzypienia i trzęsienia. Wiele mam z kolei twierdzi, że to nie prawda więc albo jakaś felerna partia, wybrakowane sztuki albo czarny PR ktoś im robi. Niektóre z Was narzekają też na to, że mała spacerówka, inne, że im czterolatek się tam mieści. Jak to z nim jest ?

Mamy zamiar dokupić również bazę Isofix chodź to nie wymóg konieczny np. dla Straty gdyż sporą część czasu dziecko będzie jeździło w gondoli ( bo taka opcja przewożenia dziecka jest) i sam fotelik nie na długo będzie nam służył.

Może ktoś z Was miała styczność z nimi? Proszę o opinie na ich temat, który wózek wielofunkcyjny polecacie?
Edytor zaawansowany
  • pstrabiedronka 13.05.12, 20:01
    z tych co wymieniałaś brałabym albo Xlandera albo Jane, choć chyba jednak Xlander.

Mutsy - na spacerówki często dziewczyny narzekają, ja osobiście nie miałam ale duzo chłodnych opinii o tej spacerowce czytała, ze dzeicko zjeżdża, że niewygodna.

Graco - moim zdaniem to najgorsza firma jakościowo z tych co wymiełaś.

Xlander jakościowo jest świetny i wcale Jane nie jest porządniejsze. Spacerówki obu firm sa ok, choc Jane ma fatalnie małą, płytką budkę a Xlander extra - bo przedłużaną. To bardzo duża zaleta przy słońcu lub wietrze. W czasie spaceru siedziska przekładac nie będziesz i duza buda jest baaardzo przydatna. Parasolki przeciwsłoneczne to ogólnie porazka - mega niepraktyczne, więc jeszcze raz - duża buda to podstawa smile Ja sobie powiedziałam że juz nigdy wózka z płytką budą nie kupię.
    Kolejna rzecz - fotelik Strata jest słaby, mały, na krótko starcza.
    Przewożenie w gondoli to opcja pomyślana z myśla o wczesniakach które po prostu nie moga być inaczej przewożone. Ale tak ogólnie to jest 10 razy mniej bezpieczne niz w foteliku. POczytaj oceny bezpieczeństwa.

Jeszcze co do amortyzacji - pompowane koła nie dają żadnej amortyzacji smile albo śmiesznie małą. Amortyzację daje dobra zawieszenie a nie rodzaj kół.
    Najlepiej amortyzowane są wózki na wahaczach, czyli takie o klasycznym wyglądzie, jak ten:
    www.tosia.pl/sklep/product/p/210/emmaljunga,city,cross.html
    ten wózek z linka ma koła piankowe - jest tak samo amortyzowany jak jego odpowiednik na kołach pompowanych.

W innych typach wózków amortyzację dają zazwyczaj jakies sprężyny i trzeba ja po prostu wypróbować.
    Jeszcze raz zapewniam - koła pompowane amortyzacji nie dają smile
    --
    http://lbym.lilypie.com/AU5Jp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/zZ3sp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/Bi1Pp1.png
  • sylki 13.05.12, 20:09
    tylko ze Jane Rider i xlander x move to dwa zupełnie różne wózki i porównywanie ich jest bez sensu. Co innego slalom i x-move smile

Z tych 4 wziełabym x landera
    --
    Wózkomania
  • martuska1982 13.05.12, 20:29
    Ja tez bym brała xmove z tych czterech, choć kolorystycznie mi nie pasuje ta nowa kolekcja xlandera. uncertain
    No ale to kwestia gustu, a więc ze wszech miar subiektywna.
    Mutsy 4rider też mi się bardzo podoba. Miałam urbana, który ma takie samo siedzisko jak 4rider. Dziecko mi nie zjeżdżało, tylko budka mnie wkurzała, bo po złożeniu jej okienko z materiałem budki lądowało na głowie dziecka. W xlanderze tego feleru nie ma, bo budka jest dośc wysoko, no i wybrałabym z tego zestawu xlandera własnie głównie z powodu tej budki, aczkolwiek amortyzację zdecydowanie lepszą ma mutsy.
  • malpeczkaka 13.05.12, 21:04
    Czemu uważasz, że to dwa różne wózki? w czym bardziej slalom jest bardziej podobny do move?
  • sylki 13.05.12, 21:08
    choćby koła oraz siedzisko smile
    --
    Wózkomania
  • meg.26 13.05.12, 21:35
    Też jestem na etapie szukania wózka - jeszcze nie podjęłam decyzji ale brałam pod uwagę te modele co ty - oprócz Jane. Graco odrzuciłam na początku - mimo wszystko jestem uprzedzona do tej marki. Mutsy mimo wielu zalet też już prawie odrzuciłam ze względu na małą budkę. Szukam wózka dla drugiego dziecka więc już wiem, że duża budka to podstawa wink
    Został x-lander x-move ale nie do końca pasuje mi pod względem kolorystyki (chociaż czarny stelaż wg mnie jest super) i dlatego że już miałam x-landera i mam ochotę teraz na jakąś inną markę. Do x-landera kupiłabym jednak zdecydowanie fotelik maxi cosi cabrio fix (bezpieczny i funkcjonalny).
    Jeśli podoba Ci się Graco symbio to może obejrzyj jeszcze Joolz day. Ja biorę też pod uwagę Teutonię ale to już wyższa klasa cenowa.
    --
    Bartuś i ...
  • mancipi 13.05.12, 21:42
    meg.26 napisała
    Do x-landera kupiłabym jednak zdecydowanie fo
    > telik maxi cosi cabrio fix (bezpieczny i funkcjonalny).

fotelik besafe ma dokładnie te same oceny jak maxi cosi, nie jest to dawny fotelik xcar tylko BeSafe IziGo
  • tereferefretka 13.05.12, 22:01
    raany, mutsy nie ma zadnej amortyzacji przeciez,jak juz ktos slusznie napisal, pompowane kola to nie amortyzacja, nie wiem jak jest w x-move, ale xa raczej tez nie ma amortyzacji. odpuscilabym go sobie, ciezki, i nieporeczny, duzy po zlozeniu, doplacanie 150zl za kosz na zakupy to lekkie przegiecie, tapicerka w x-landerze o ile taka ja w zeszlym roku, i tak milsza dla dziecka niz mutsy, a najmilsza pewnie ma jane, ktoregos macalam, to byla super w dotyku.

buda w mutsy to zart, to raczej daszek, a nie buda, na dodatek to okienko, ktore w kazdym roczniku chyba pęka, bo folia niezbyt dostosowana do eksploatacji, no coz.
    ja sie mutsy pozbylam baardzo szybko.
  • martuska1982 13.05.12, 22:55
    tereferefretka napisała:

> raany, mutsy nie ma zadnej amortyzacji przeciez,jak juz ktos slusznie napisal,
    > pompowane kola to nie amortyzacja

ale jest miękki (to pewnie kwestia konstrukcji stelaża, jednak mnie się miękko jechało zarówno urbanem jak i sliderem, przy czym urban kiepsko się manewruje, ale slider manewruje się super). To własnie miałam na myśli nieprecyzyjnie sie wyrazając. Ogólnie mutsy jest wózkiem miękkim (no chyba ze transporter, ten jest sztywny).
  • martuska1982 13.05.12, 22:57
    Jeśli pójdziesz za radą forumowiczek Małpeczko i rozejrzysz się za czymś lepszym używanym (ja bym zdecydowanie tak zrobiła) to również polecam teutonię. smile
    Jak się zakochałam tak na każdym spacerze kocham jeszcze bardziej. smile
  • tereferefretka 14.05.12, 08:54
    zdecydowanie popieram taki myk, zeby kupic uzywke z gondola, na przyklad teutonie, emmaljunge, a potem kiedy dziecko wyrosnie z gondoli jakas wypasiona spacerowke,
    a co do mutsy, ja mialam urbana, innego nie mialam mozliwosci testowac, dla mnie nie byl miekki, dzieckiem mi telepalo na wszystkie mozliwe strony,manewry tragicznie ciezkie, a i akcesoria,no sredniej jakosci, glownie spiwor i torba, strzepil sie material jak cholera, dlatego sie pozbylam miedzy innymi.

nie wiem jak w tym graco,ale x-lander ma ciasna gondole.

z wiekszych i obszerniejszych gondolek, maxi-cosi mura tez ma spora, i chwaloną, ale wersji 2w1 ze spacerowka,nie wiem czy warto kupowac, bo ta znowu mala, ciasna, oparcie niskie.
  • malpeczkaka 13.05.12, 21:54
    Graco chyba tez odrzucimy gdyż na jednym z for doczytaliśmy o trzeszczeniu i ktoś wspomniał ze jest ono słyszalne na filmiku pod linkiem www.youtube.com/watch?v=LBeNOtI2oBw&feature=related
    średnio zresztą on tam wypada smile

Jane aktualnie ma bardzo slaby wybór kolorów - nowe maja być wkrótce ale tez niespecjalne. Niemniej wygląda troszkę lepiej niż move i kolorystycznie i jakościowo.

Move faktycznie kolorystycznie najładniejszy nie jest - chyba było lepiej i rama i same kolory.
    co do besafe to ma on linie kolorystyczna pod mova i tutaj taki o jakim myśleliśmy
    p.alejka.pl/i2/p_new/54/17/fotelik-samochodowy-be-safe-izi-go-0-13kg-turkus-black_0_b.jpg
    no nic przeważają glosy za move, może ktoś jeszcze wypowie sie, mamy jeszcze trochę czasu chociaż juz coraz mniej a nie tylko wózek trzeba wybrać smile

dziękuję wszystkim za opinie
  • afroddytta 13.05.12, 22:03
    Nie wiem jak to się ma cenowo, ale może sprawdz też Joolz, wózek superchwalony, chyba jakość też lepsza. Na allegro są wypasione używane zestawy w przystępnej cenie np. teraz
    Na forum dużo na temat tego wózka, szczególnie ostatnio.
  • z.blanka.z 13.05.12, 22:38
    Ja bym na Twoim miejscu pochodziła po sklepach, pomacała i kupiła coś zupełnie innego, bo wszystkie wymienione przez Ciebie wózki mi zupełnie nie leżą: przede wszystkim brak amortyzacji, małe gondole, ciężkie podbijanie (to w X-lander i Jane, o Graco i Mutsy bym w ogóle nie myślała).
    Może jednak lepiej wózek lekko używany niż nowy, a lepszy? Np. coś z oferty teutonii, Baby Jogger, Emmaljungi?
  • sylki 14.05.12, 09:00
    Teutonie miałam, model Cosmo, z czystym sumieniem mogę polecać, jest miękki, można dorwać w ciekawej kolorystyce smile
    Koleżanka coś przebąkała o sprzedaży swojej 2w1 albo 3w1 smile
    --
    Wózkomania
  • martuska1982 14.05.12, 09:16
    Zanim wsiedliśmy na urbana czy slidera jeździłam xlanderem xa, quinny speedi, ziko herbie, abc designem 6tec, mc murą, quinny buzzem - no ogólnie niezbyt miękkimi wózkami, dlatego ten typ podwozia co w mutsy (taka jakby wygięta rura) na wybojach wydał mi się miękki, no ale daleko temu to teutonii, więc też polecam jakby co. smile
  • meg.26 14.05.12, 10:42
    Czyli mówicie, że jednak do Teutonii warto dopłacić? Cały czas bije się z myślami a wymarzyła mi się Be You, która tania niestety nie jest (nowa).
    W x-move dużo moim zdaniem poprawili (porównując do starego modelu xa) ale nadal daleko mu do ideału.
    Planuję kupić nowy wózek i potem go sprzedać a naczytałam się, że Teutonie ciężko sprzedać tym bardziej w dobrej cenie.
    Brałam pod uwagę jeszcze Joolza i ostatecznie Casualplay Kudu ale 1. obu wózków nie widziałam jeszcze na żywo (w Kudu budka wydaje się mała i nie wiem jak z wymiarami spacerówki), 2. może być ciężko z ich odsprzedażą.
    --
    Bartuś i ...
  • sylki 14.05.12, 10:53
    joolza sprzedasz, zwłaszcza takiego na czarnej ramie, z teutonią są problemy, zresztą podobnie jak z emmą, kupują i owszem ale najchętniej za darmo, dlatego te wózki dobrze odkupić używane.
    Kudu nie znam, ale Casual nie ma zbyt rewelacyjnych opinii wink

x-landerów nie lubię za dużo się tego po mieście pałęta, poza tym na XA narzekają, a X-move to nowość, więc cholera wie co mają niedopracowane
    --
    Wózkomania
  • martuska1982 14.05.12, 11:10
    sylki napisała:

> joolza sprzedasz, zwłaszcza takiego na czarnej ramie, z teutonią są problemy, z
    > resztą podobnie jak z emmą, kupują i owszem ale najchętniej za darmo, dlatego t
    > e wózki dobrze odkupić używane.
    > Kudu nie znam, ale Casual nie ma zbyt rewelacyjnych opinii wink
    >
    > x-landerów nie lubię za dużo się tego po mieście pałęta, poza tym na XA narzeka
    > ją, a X-move to nowość, więc cholera wie co mają niedopracowane

No własnie zwróciłam uwage, że tutonie sa wystawiane w mega cenach i nie idą, a na licytacjach BCM osiągają niskie kwoty (ja tak kupiłam). Xlandera w Plsce zawsze sprzedasz, nawet przechodzonego ze starej kolekcji. tongue_out
    joolzy jak mówi Sylki też dobrze idą. Jeszcze nie trafiłam na joolza w licytacji BCM, 2w1, który poszedłby za mniej niż 1000-1200zł. A im więcej dodatków tym wyższe ceny. smile

BTW- ile kosztuje nowy joolz? o.O
  • sylki 14.05.12, 11:46
    to zależy gdzie i czy dadzą rabat smile
    ale przeważnie 2700 z gondolą - niestety goły wózek uncertain
    --
    Wózkomania
  • martuska1982 14.05.12, 11:50
    sylki napisała:

> to zależy gdzie i czy dadzą rabat smile
    > ale przeważnie 2700 z gondolą - niestety goły wózek uncertain

Myślałam, że wiecej. o.O
    choć dla mnie i tak za duzo big_grin
  • sylki 14.05.12, 11:53
    no sporo niestety, jak dla mnie powinien tyle kosztować z daszkiem folią i torbą

--
    Wózkomania
  • meg.26 14.05.12, 13:42
    martuska1982 napisała:

> Xlandera w Plsce za
    > wsze sprzedasz, nawet przechodzonego ze starej kolekcji. tongue_out

Sprzedałam w 2008r xa model z 2007r a teraz znalazłam kilka ofert właśnie takiego modelu za cenę niewiele niższą niż ta za którą ja wtedy sprzedałam...

W x-move boje się właśnie tego, że to nowość. Opinii praktycznie brak i nie wiadomo bardzo czego się spodziewać. Do tego ta powszechność x-landerów jest dobijająca sad
    Mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji. Będe uważnie śledzić forum i może w końcu podejmę jakąś decyzję.

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8dtiu5pt7j.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5ejugn69be.png
  • sylki 14.05.12, 14:00
    x landery sprzedają się różnie smile

Jak masz czas, to tak jak piszesz nie ma się co śpieszyć, a może bardziej wpadnie ci w oko Easy Walker June - choć producenta poniosła fantazja przy ustalaniu ceny big_grin
    --
    Wózkomania
  • agaciha 14.05.12, 12:00
    Ja dodam jeszcze tylko, ze absolutnie nie zaleca sie przewozenia dziecka w samochodzie w gondoli jesli nie ma ku temu wskazan zdrowotnych. Najbezpieczniejszym miejscem dla dziecka w samochodzie jest dobrze zamocowany fotelik samochodowy a nie gondola.

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/atdc6iyee23qcgt4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc20mmxeoh6tuf.png
  • malpeczkaka 14.05.12, 19:21
    Dziś po raz kolejny wybraliśmy się do sklepów z wózkami i do rozważań dołączył model Jane Slalom. Może któraś z Was posiada i może się podzielić opinią?
  • konwalia-82 14.05.12, 19:52
    to, ze można, to nie znaczy, że warto, bezpieczniej zdecydowanie w foteliku, i jak dziecko nie ma wskazań medycznych do przewozu na płasko, to nie woziłabym w gondoli, tylko ZAWSZE W FOTELIKU(z testami)
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-53262.png
  • sylki 14.05.12, 20:05
    Jest pełno wątków odnośnie Jane smile
    Zwłaszcza moich, niedawno jedna z forumek kupiła Jane slaloma reverse, może ona coś by ci napisała o nim
    --
    Wózkomania
  • malpeczkaka 14.05.12, 20:59
    sylka z tego co widziałam TY użytkowałaś Slaloma? Jak się prowadził jako 3-kołowiec?
    Zauważyłąm też że ma niskie podwozie /zawieszenie, sporo niższe niż w Jane, czy to jest wygodne?
  • sylki 14.05.12, 21:01
    Prowadzi sie go bardzo fajnie, ja lubię 3 kołowce na trudniejszy teren, ale ja narzekałam, bo miałam porównanie z jego poprzednikiem i tam bardziej pasowała mi rączka smile
    --
    Wózkomania
  • malpeczkaka 14.05.12, 21:22
    Przeczytałam włąśnie temat "Jane slalom reverse" gdzie rozmawiałaś z magdulną 79 - namówiłas ja n kolor calm blue mi sie też on straaaasznie podoba tylko problem jest taki że będę miała synka wiec chyba średnio pasuje kolor jak myslisz? Z jeszcze dostęnych ze starej kolekcji jest district ale nie jestem przekonana (mężowi się podoba). A tak poza tym to mam dylemat czy Rider czy Slalom może mogłabys coś doradzić
  • sylki 14.05.12, 21:42
    wolałabym slaloma, rider mi nie pasuje od początku, w sumie nei wiem czemu, coś mi nie pasuje i już smile
    Zresztą slalomem pojedziesz nie tylko po miescie, zimą na sniegu też da rade
    Czy ten niebieski/morski dla chłopca się nadaje, moim zdaniem tak, ale ja i fiolet dla chłopca bym wzięła smile
    u mnie po osiedlu jeździ ten allegro.pl/jane-reverse-slalom-oslonka-torba-folia-i2327780332.html super wygląda smile
    --
    Wózkomania
  • malpeczkaka 14.05.12, 22:27
    a orientujesz się może czy ten kolor i model jest z kolekcji 2010 czy 2011 ?allegro.pl/show_item.php?item=2334406990. Bo nie ma go w poprzednim katalogu więc musi być starszy. Czymś się różnią Slalomy od 2010 i 2012?Nie wiem czy nie zaczekać na dostawę pod koniec maja ma być 2012 Cena korzystna wg Ciebie ?
  • malpeczkaka 14.05.12, 22:27
    a orientujesz się może czy ten kolor i model jest z kolekcji 2010 czy 2011 ?
    allegro.pl/show_item.php?item=2334406990.
    Bo nie ma go w poprzednim katalogu więc musi być starszy. Czymś się różnią Slalomy od 2010 i 2012?Nie wiem czy nie zaczekać na dostawę pod koniec maja ma być 2012 Cena korzystna wg Ciebie ?
  • sylki 14.05.12, 23:15
    to jest pierwszy model reverse smile
    te z 2010 mialy najldniesza kolorystyke.
  • malpeczkaka 14.05.12, 23:17
    aha czyli jednak 2010, a wiesz może czym się różnią? czy od tego czasu były jakieś udoskonalenia/zmiany ?
  • martuska1982 15.05.12, 07:40
    Skoro jesteście przy jane to ja podpytam. Zauwazyłam, ze Jane, Concord i Nurse są identyczne niektóre modele wózków i gondol. Np.Jane i Nurse mają gondole capazo, a concord proton - są niemal identyczne.
    Gondola transporter Jane ma też jakby swój odpowiednik w firmie concord, tylko nazwy nie pamiętam. To samo z wózkami - któryś model jane (nazwy nie pamiętam, a nie chce mi się szukać) jest niemal identyczny jak fusion concorda. Kilka jest takich przykładów.
    nie wnikam czemu tak jest, czy te firmy mają ze sobą coś wspólnego. Interesuje mnie natomiast czy to oznacza, ze np.gondole jane pasują na concorda i odwrotnie?
  • sylki 15.05.12, 08:23
    Jane i Nurse to ta sama firma, nie wiem czy są ze sobą kompatybilne gondole, tak samo Concord

Gdzieś czytałam, że Concord i Jane mają pasujące do siebie gondole, ale czy tak jest nie wiem.
    --
    Wózkomania
  • magdashero 15.05.12, 13:02
    dokładnie Sylki to ja pisałam, wszytko praktycznie między nimi pasuje, sama montowałam capazo na stelażu concorda fusiona i neo, tak też jest z każdym fotelikiem, a mc zamontujesz po przez adaptery te same i na jane i concord
    --
    Midia 30.VI.2011 godz. 17:20 4100g i 59cm
    Natan 8.XII.2008 godz. 22:08 3770g i 58cm
  • sylki 15.05.12, 14:57
    Tak myślałam, że to ty big_grin
    Wiesz, ze kiedyś pytałam sklep czy MC na slalomie zamontuje, to powiedzieli, że nie, bo nie ma adapterów, ciekawe hehe
    --
    Wózkomania
  • sylki 15.05.12, 08:24
    Modele slaloma reverse różnią się tylko kolorystyką smile
    Na rynek powraca też zwykły slalom
    --
    Wózkomania
  • malpeczkaka 15.05.12, 11:15
    sylki
    Slalom z tego linka allegro.pl/jane-slalom-pro-reverse-gondola-fotelik-torba-i2346285880.html
    to model Reverse Pro czy samo Reverse ?
  • sylki 15.05.12, 11:36
    To jest reverse czyli jak wskazuje jego nazwa ma obracane siedzisko smile
    --
    Wózkomania
  • malpeczkaka 16.05.12, 11:36
    Dziewczyny pomóżcie, który kolor wam się bardziej podoba ?
    allegro.pl/jane-slalom-pro-reverse-gondola-fotelik-torba-i2346285880.html
    www.bobowozki.com.pl/images/paps/905kolor_District.jpg
  • martuska1982 16.05.12, 11:42
    malpeczkaka napisała:

> Dziewczyny pomóżcie, który kolor wam się bardziej podoba ?
    > allegro.pl/jane-slalom-pro-reverse-gondola-fotelik-torba-i2346285880.html
    > www.bobowozki.com.pl/images/paps/905kolor_District.jpg

Calm blue jest ładny, ale ten district wydaje się taki bardziej hmm... nie wiem jak to określić... szlachetny? Chodzi mi o to, że jest bardziej stonowany i uniwersalny.
    chyba jednak calm blue bym wybrała, gdybym musiała wybierać z tych dwóch. wink
  • sylki 16.05.12, 11:50
    wziełabym calm blu, szlachetności w tym beżowo czarnym nie widzę big_grin
    a tak wygląda na real fotach calm blue
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/hc/wi/tjcq/v4UGKEaBskQAdUPyVB.jpg
    z moją wtedy 3 latką
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/hc/wi/tjcq/OUMIwE3eyk8LSg2VDB.jpg
    i z moim kochanym malutkiem big_grin - ciasno nie miała, ten wózek robi takie wrażenie smile
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/hc/wi/tjcq/5s9rFFVqbSrOggvE2B.jpg

gdzies miałam jeszcze fotę w słońcu, ten kolor jest po prostu piękny smile
    --
    Wózkomania
  • martuska1982 16.05.12, 11:58
    sylki napisała:

> wziełabym calm blu, szlachetności w tym beżowo czarnym nie widzę big_grin
    A ja tam widzę, wydaje się bardziej elegancki przez to, że jest stonowany.
  • sylki 16.05.12, 12:03
    Jest smutny, elegancki beż IMHO wygląda inaczej
    Ten by mnie zdołował bardzo szybko smile
    --
    Wózkomania
  • pomilak1 16.05.12, 12:55
    Uwielbiam brązy, ale musiałabym ten kolor zobaczyć w realu. Ten niebieski też fajnysmilejeżeli ma być chłopiec wzięłabym niebieski, jeżeli dziewczynka wzięłabym ten brązsmile
  • martuska1982 16.05.12, 13:03
    pomilak1 napisała:

> Uwielbiam brązy, ale musiałabym ten kolor zobaczyć w realu. Ten niebieski też f
    > ajnysmilejeżeli ma być chłopiec wzięłabym niebieski, jeżeli dziewczynka wzięłabym
    > ten brązsmile

Ten calm blue ma na siedzisku i dodatkach takie małe fajne kwiatki i właśnie dla dziewczynki super pasuje. smile

Chociaż kiedyś dla siostry córki kupiłam używanego speedi wagtail (z tym różowym) i wcześniej nim chłopiec jeździł, więc... wink

w sumie wózek jest dla mamy, nie oszukujmy się, a przechodnie zagadujący czasem na o dziecko ubrane od stóp do głów w róż potrafią spytać "chłopiec?", wiec w sumie nie ma co się liczyć z tym, bo świat i tak jest ślepy. wink
  • sylki 16.05.12, 13:21
    To nie są kwiatki, tylko kółka, kolor jest uniwersalny smile
    --
    Wózkomania
  • martuska1982 16.05.12, 14:15
    sylki napisała:

> To nie są kwiatki, tylko kółka, kolor jest uniwersalny smile
    O widzisz, nie przyglądałam się. wink
    Na pierwszy rzut oka wyglądają jak malutkie kwiatki. wink
  • pomilak1 16.05.12, 13:39
    Martuska wiem że ludzie ogólnie ślepi, bo wiele razy do mojej "różowej" córki usłyszałam komentarze "śliczny chłopczyk" ale ja bym sobie tak kupiłasmile
    aha no i w niektórych regionach ubiera się dziewczynki w błękity a chłopców w róże, więc wiesz co kraj to obyczaj smile
  • martuska1982 16.05.12, 13:01
    sylki napisała:

> Jest smutny, elegancki beż IMHO wygląda inaczej
    > Ten by mnie zdołował bardzo szybko smile

A ja bym sobie sprawiła kiedyś czarny wózek. smile Tak dla odmiany, bo generalnie lubię soczyste, energetyczne kolorki. Jedynie fun system mam w kolorze czekoladowym. smile
  • sylki 16.05.12, 13:22
    A czarny lubie wyjątkowo, ale może dlatego, że można go super ożywić.
    Brązy i beże do mnie nie przemawiają, choć to też zależy od wózka, bo np czarny stelaż i beżowa tapicerka w Joolzie mi się podoba smile

Nie dogodzisz mi normalnie haha
    --
    Wózkomania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka