Dodaj do ulubionych

szybka sonda- bj city mini czy pp pliko mini????

24.05.12, 11:28
Jak pisałam mam cameleona, teraz potrzebuję dla mojego 8-miesiecznego synka drugi, szybki wózeczek, tzn. w bagażniku non stop i na wczasy.
z poprzedniego posta gdzie doradzałyście wybór padł na dwa wózki:
1. bj city mini- czy gt, różnica tylko w kółkach, który lepszy?
2. peg perego pliko mini- bardzo fajna parasolka
Niby auto małe kombi, ale jak na wczasy jechać z dwójką dzieci to czy nie będę potrzebowała 3 wózka jak kupię city mini smile
więc liczę na doradzenie...a kolory...city mini chyba mi się podoba czarny...a pliko mini neon?
Edytor zaawansowany
  • babette11 24.05.12, 11:34
    trudno zdecydować bo ja mam pliko mini i bjcm gt smile
    każdy inny ale obydwa są super
    kup obydwa wink
  • konwalia-82 24.05.12, 11:44
    dla mnie mini
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-53262.png
  • saras-wati 24.05.12, 13:56
    dla mnie to są bardzo różne wózki - mini jest dużo cięższy niż pliko mini...z drugiej strony na wczasach, to zdecydowanie lepszy dla takiego malucha byłby bj mini, ale na zakupach i w bagażniku pliko miniwink
  • pomilak1 24.05.12, 14:29
    no i mini i GT różnią się jeszcze rączką i ciut siedziskiem smile
    kupiłabym GT + pliko mini wink
  • babette11 24.05.12, 14:50

pomilak1 napisała:

> no i mini i GT różnią się jeszcze rączką i ciut siedziskiem smile
    > kupiłabym GT + pliko mini wink

o tak, to idealna kombinacja smile
  • annulka79 24.05.12, 16:02
    Też pomyślałam, że te dwa to super połączenie wink
    Wózeczki zupełnie różne, łączy je chyba tylko łatwa składanie i obszerne siedzisko.

Jeśli BJ mini to Gt, koła pompowane więc większy komfort jazdy, siedzisko nieco udoskonalone, no i ta regulowana rączka jest fajna. To taka zgrabna terenówka smile
    PP mini to leciutki wózeczek. Siedzisko ma spore a małe wymiary po złożeniu i wagę dużo mniejszą niż BJ. Jednak to parasolka na małych piankowych kółkach z podwójną rączką ...

Jak kupisz obydwa będą się super uzupełniały. Oba zgrabne i wygodne a gdzie PP nie wiedzie tam Gt weźmiesz wink
  • srebrno-listka 24.05.12, 18:11
    Mini, najlepiej gt wink
    --
    http://lmtm.lilypie.com/fTOZp1.png http://lb3m.lilypie.com/mbzjp1.png
    Biżuteria hand made | Wózkomania | zdjęcia | Gotowanie
  • majowa_mamma 24.05.12, 20:12
    Gt już mam ale to pliko też by się przydało.... Chłop by mi karty chyba poblokował smile. No chyba, że tak się składa, że w szufladzie kuchennej schowam smile

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/atdchdge2sild9t7.png
  • cayenne28 24.05.12, 22:33
    super by mieć trzy wózki, ale mąż nie rozumie , że są dwa potrzebne sad ehhh....to ja już nie wiem sama, tak bardzo bym chciała city mini, ale chyba potrzebuję pliko...a może ma któraś z tych wózków do sprzedania????????????
  • annulka79 25.05.12, 10:07
    Zastanów się co jest dla Ciebie ważniejsze:
    niska waga (będziesz go nosić?) czy komfortowa jazda po trudniejszym terenie (czy w ogóle jeździsz często po kostce, wybojach itp)
    Moim zdanie jak odpowiesz sobie na te dwa pytania to sama będziesz wiedziała co wybrać. Jednak rozumiem że to jak rozmowa serca i rozumu wink
  • cayenne28 25.05.12, 23:46
    kupuję ten www.calineczka.pl/sklep/perego-pliko-mini-cartoon-wozek-spacerowy-p-15436.html?cPath=63_421

a za rok cameleon na allegro, a kupuję gt smile

dzięki wielkie, pozdrawiam

ps. czekam na recenzje easywalker june, bo też może być fajny
  • gaga-sie 25.05.12, 13:48
    A ja na twoim miejscu korzystałabym z cameleona ile się da, dokupiłabym pliko mini do bagażnika, po wyrośnięciu dziecka z cameleona sprzedałabym go na rzecz gt.
  • saras-wati 25.05.12, 17:10
    gaga-sie napisała:

> A ja na twoim miejscu korzystałabym z cameleona ile się da, dokupiłabym pliko m
    > ini do bagażnika, po wyrośnięciu dziecka z cameleona sprzedałabym go na rzecz g
    > t.

podpisuję się pod tymsmile
  • annulka79 25.05.12, 17:34
    Bardzo dobry pomysł smile
    Mają rację dziewczyny.
  • madziarek26 26.05.12, 16:25
    ja mam joolza i pliko mini - i żałuję, że zamiast pliko nie kupiłam inglesiny trip albo bjcm.

Pliko jest rozklekotany, głośny na kostce o podbijaniu już nie wspomnę.
    Jedyny plus to, to że zajmuje mało miejsca.

Chyba sprzedam dwa i kupię BJ - tylko czy da radę w zimę na śniegu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka