Dodaj do ulubionych

lekki wygodny do spania, nie duży na wakacje

06.06.12, 21:36
Dziewczyny poradźcie, wyjeżdżam z córkami do sanatorium nad morze. Będę tam sama, więc potrzebuję w miarę pakownego wózka dla młodszej (1,5roku) co by całe manatki na plaże gdzieś upchnąć. Jednocześnie młodsza przyzwyczajona jest do południowej drzemki w wózku przydałoby się wygodne leżenie na płasko, no i muszę go upchnąć jakoś w dość małym bagażniku forda focusa. Obecnie dysponuję ppp3 i mac xt ale z żadnego nie jestem tak naprawdę do końca zadowolona. Mąż pozwolił mi wydać na ten cel tysiaczka. Moze być używany. Nie mam doświadczenia w małych wózkach dlatego proszę o poradę
--
Amelia dla mnie Mela 2005
Florentyna zwana Flo 2011
Edytor zaawansowany
  • dima1312 06.06.12, 21:41
    a Jane Nomad ? tylko nie wiem czy się zmieści do twojego auta nie pamiętam wymiarów ale fajny jest i do spania rewelacja
  • martuska1982 06.06.12, 23:58
    Nomad jest chyba spory po złożeniu.
  • tygisek 07.06.12, 09:39
    moze troche monotematycznie, ale ja obecnie uzytkuje BJ city mini GT, ktore rowniez kupilam pod katem wyjazdu wakacyjnego (a stal sie naszym codziennym i jedynym wozkiem)
    i uwazam, ze spelnilby Twoje oczekiwania - fanie sie sklada i zajmuje malo miejsca w bagazniku ( ja mam mniejszy bagaznik jeszcze niz ma FF), jest w miare lekki i leciutko sie prowadzi, dobrze podbija, ma spory kosz, ktory pomiesci plazowe gadzety, rozklada sie na plasko i moj 2 i 8msc synek, ktory rowniez sypia w wozku ma bardzo wygodna przestrzen do spania, ma ogromna bude, co byloby wielka zaleta nad polskim morzem, gdzie czesto pogoda w kratke, bo sloni przed wiatrem, deszczem ale i przed sloncem, oraz posiada w tej budzie wentylacje - co jest bardzo przydatne latem kiedy jest goraco a dziecko sypia w wozku, ma wiecznie pompowane kola, ktore dobrze radza sobie w zroznicowanym terenie i napewno lepiej sobie poradza nad morzem niz kolka maclarena czy pega, no i wozek jest przyszlosciowy, bo spokojnie pomiesci 3 i 4 latka - wiec w Waszym wypadku dlugo moze posluzyc jeszcze smile
    jedyne co, to nie ma ich jeszcze na rynku wtornym, a nowy kosztuje troche wiecej niz 1000...sad no i ogolnie ich malo... jest jeszcze model BJ city mini, ale on nie ma pompowanych kol ale piankowe, choc i tak wieksze chyba niz maclaren, sklada sie taksamo, powierzchnia, buda, kosz - porownywalne do GT, nie ma regulowanej raczki, troche gorsze wlasciwosci jezdne, troche gorsze podbijanie oim zdaniem przez to, ze nie ma regulowanej raczki...mini byl z nami rowniez na wakacjach nad morzem w zeszlym roku, sprawdzil sie swietnie, ale nie uzywalismy go na plazy, poza tym wykorzystalismy wszystkie jego zalety - dziecko mialo wygodnie spanie w wozku i podrozowanie, po odpieciu kol ekstra zmiescil sie do bagaznika zaladowanego po brzegi (maz zapomnial zapakowac wozek terenowy ktory mielismy zabrac pierwotnie i dlatego pojechalo mini, bo nic innego juz do bagaznika by sie nie zmiescilo, a jakis wozek musielismy miec, synek mial tyle co Twoje dziecko), no i zaleta CM jest to, ze zmiescisz sie w budzecie kupujac nowy wozek ze sklepu, czesto z jakims oryginalnym firmowym dodatkiem (palakiem, tacka lub folia np)
  • starobrno 07.06.12, 09:39
    A chicco simplicity? Rozklada sie na plasko, wyspi sie w nim moj 2,5 latek, jak w budce z tylu odkleisz rzep, to naciagniesz ja do palaka - nie swieci dziecku do oczu, kosz na zakupy duzy, zlozony wozek miesci sie do mini bagaznika w citroenie C2 mojej mamy, ja go woze za siedzeniem w WV polo, bo mi sie nie chce do bagaznika wkladac.
  • filipaldi 07.06.12, 11:02
    Właśnie nomad był moim jedynym typem (lekki obszerne siedzisko tylko buda kiepskawa ale nie można mieć wszystkiego) bo mam slaloma i córka wygodnie się w nim wysypia. Tylko właśnie nie wiem czy się zmieści do bagażnika. Nad bj się zastanawiałam ale musiałabym kupić nowy a jak się nie sprawdzi to mąż mnie chyba z tymi wszystkimi wózkami z naszych 60m2 w kosmos wyśle wink
    --
    Amelia dla mnie Mela 2005
    Florentyna zwana Flo 2011
  • dima1312 07.06.12, 11:07
    Nomad tragicznie wielki po złożeniu nie jest ale mały też nie,najlepiej coś składanego w laskę tylko z obszernym siedziskiem a P.P.SI ? duży parolatek wejdzie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.