Dodaj do ulubionych

Citi mini GT

29.06.12, 10:51
Dziewczyny jestem na 99% pewna, że biorę ten wózek, ale brakuje mi tego 1% który znajduje się w podnóżkusmile
Jedna z dziewczyn pisała jakiś czas temu, że skuszona opiniami kupiła a jest niezadowolona bo nie może niczym wypełnić tego podnóżka, powiedzcie czy od tamtego czasu coś się zmieniło i jest już jakiś patent jak w mini na niego?? I nie piszcie proszę o przeglądarce bo już wszystko przeczytałamsmile)

Edytor zaawansowany
  • dziustynka 29.06.12, 11:27
    od tamtego czasu, czyli przez półtora tygodnia myślisz, że coś zmienili?

wszystko po staremu, trzeba wypychać
    --
    http://lb2m.lilypie.com/GARWp1.png
  • gniesia007 29.06.12, 11:43
    Ja sie nie pytam czy cos zmienili tylko czy moze ktoras z forumek znalazla na to sposob, poniewaz czytalam, ze jest problem z wypchaniem go.
  • dziustynka 29.06.12, 11:58
    ah bo mnei wkurza, że muszę poprawiać to wypchanie podnóżka w GT
    w cm4 raz po pół roku wymagało moje wypełnienie poprawki
    a wg mnie podnóżek musi być na tyle ile się da prosto
    nie cierpię, jak nóżki dziecko ma nawet oparte o ten materiał, ale w pionie
    on t eż lub sobie położyć
    ogólnie denerwuje mnie coraz bardziej GT wink
    --
  • gniesia007 29.06.12, 12:03
    Widzisz ciebie to denerwuje bo juz go masz a ja jeszcze nie i tez mnie denerwuje fakt, ze tak nie fajnie sie wypowiadasz a ja przeciez tylko pytam, uwazam ze jezeli ktos nie chce konkretnie odpowiedziec na moj post to po co zaraz sie zloscic ze ktos pyta.
    A jak cie denerwuje to mi go sprzedaj, jaki masz kolor gt??
  • dziustynka 29.06.12, 12:06
    wybacz, może źle zrozumiałam Twoje pytanie, nic to

denerwuje mnie, kolor mamy szary
    --
  • agusia041 29.06.12, 11:50
    Ja się czepiałam tego podnóżka ale prawda jest taka, że jego nie da się skutecznie wypchać. Może w zwykłym mini to się udaje. W sumie ten podnóżek nie jest aż tak niezbędny, powierzchnia spania jest naprawdę długa, jak dziecko siedzi to nóżki też mu nie zwisają tylko opierają się na materiale.
  • tygisek 29.06.12, 11:30
    sluchaj, j anie chce Cie przekonywac na sile, ale mom zdaniem wypelnianie podnozka jest niekonieczne a nawet zbedne...
    jak duze jest Twoje dziecko?? moj synek jest duzy, ale sypia w tym wozku, wiec jak spi, wiadomo, nozki zwisaja bezwladnie, nie dotykaja konca podnozka, ale zapewniam Cie, ze ani mu nie wiedna ani nie cierpna, ani nie bola, po czym to wnioskuje, ano po tym, ze sie po pierwsze nie skarzy, a to wyjatkowo typek taki co to zaraz powie ze mu zle i nie pasi, no i po tym, ze zaraz po dwoch godzinach snu wyskakuje z wozka i nie potrzebuje czasu na rozruch tylko "biegnie" gdyby nogi zdretwialy podczas snu pewnie tak by nie zrobil smile mysle, ze im mniejsze dzieco tym wogole klopot jest zaden, bo mniejsze dzieci mieszcza sie na siedzeniu z nogami, a ta czesc nog co wystaje nie wystaje wiecej niz w jakiejkolwiek parasolce z regulowanym niby podnozkiem, nie oszukujmy sie i nie demonizujmy, przewozowe parasolki moze i maja regulowane podnozki ale te podnozki nie podpieraja calych nog dziecka tak zeby nie wystawal ani kawalek, czy sie bardzo myle??
  • gniesia007 29.06.12, 11:59
    Dziekuje za pozytywną opinie.
    Jak sobie czytam niektóre uszczypliwości ze strony innych forumek to sie czasem zastanawiam dla kogo to forum jest.
    Bardzo fajnie to napisałaś i przykład wydaję się być bardzo logiczny dokładnie taki jak dla matek poleksmile
    Moja mała ma prawie 17 mc ma koło 83cm ale też lubi dużo spać, ostatnimi czasy podkurcza nóżki pod siebie jak żabka albo na pałąk kładzie, w xq tez podnozek jest taki dosc gleboki i wcale nie jest na rowni z siedziskiem, wiec te nozki i tak sie glownie opieraja na siedzisku, tylko tyle ze tam siedzisko jest plytkie ma 24cm mam nadzieje ze w Gt jest glebsze oparcie jest wyzsze napewno a szerokosc maja tą samą 33cm.
    A parasolki fakt ten podnozek to nie wiem sama po co tam jest, ja mialam tripa ale ciagle mi w nim zjezdzala i ten podnozek nic nie dawal a oparcie do polowy bylo puste, bo zuza lubi wlasnie tak sie jakos pokladac w wozku wiec oparcia w BJ sa akurat dla niej. Swoja droga ciekawa jestem jak dalekood oparcia jest ten pas umocowany miedzy nogami to tez jest dosc wazne zeby dziecko nie zjezdzalo na koniec siedziska.
  • gaga-sie 29.06.12, 12:04
    Ten pasek w kroku dobrze trzyma, dziecko nie zjeżdża ( zwracam na to szczególną uwagę, bo umordowałam się z Nomadem).
    Odnośnie podnóżka-ja nie wiem, czy w gt się go wypycha, nawet nie sprawdzałam, mam takie spostrzeżenia jak Aga-Tygisek; mój 2-latek też czasem sypia w gt i łydki opierają się mu na podnóżku.
  • gniesia007 29.06.12, 12:11
    Wiek pewnie nie ma znaczenia tylko to jak dzieciątko jest duże, ale pewnie twoj 2 latek jest wiekszy od mojej Zuzy. A o tym pasku nikt wcześniej nie pisał nawet w opiniach a ja też uważam że jest to bardzo ważne bo za przeproszeniem trafiało mnie jak musiałam mala ciagle podciagac do góry, pozatym mam manie równości dlatego tak sie czepiam tego podnozka, nie moge patrzec jak cos jest inaczej wiecie np. pasy nie rowno leza, wkladka sie zsunęła albo dziecko sie krzywo uklada czy czapeczka nierowno zalozona, jakas taka fobia nieuleczalnasmile) ciągle coś u małej poprawiam i mąż też już szału dostaje, że ciągle coś w tym wózku poprawiam.
  • saras-wati 30.06.12, 13:24
    gaga-sie napisała:

> Ten pasek w kroku dobrze trzyma, dziecko nie zjeżdża ( zwracam na to szczególną
    > uwagę, bo umordowałam się z Nomadem).
    > Odnośnie podnóżka-ja nie wiem, czy w gt się go wypycha, nawet nie sprawdzałam,
    > mam takie spostrzeżenia jak Aga-Tygisek; mój 2-latek też czasem sypia w gt i ły
    > dki opierają się mu na podnóżku.

a ja mam zupełnie odwrotne...uważam, że ten podnóż k nie jest dobrze wyprofilowany; jest za bardzo do pionu i dziecko śpi z opuszczonymi nogami(jakby się siedziało w fotelu i tylko oparcie rozłożyło, dla mnie to wygodne nie jest) - zdecydowanie lepiej i dłużej moja mała śpi w wózkach z podnóżkiem, choć ten kończy się pod łydkami - lecz mimo wszystko ma wygodniejsze podparcie niż w mini; wydaje mi się, że MB czy nipper ma to lepiej rozwiązane, bo podnóżek jest pod większy kątem i te nóżki mają zdecydowanie lepsze podparciesmile

nie mniej to moje piąte mini, więc ma ten wózek sporo zalet, skoro do niego wracam i wg mnie warto go wypróbowaćsmile ja lubię go najbardziej za to, że jest duży po rozłożeniu, ale mały po złożeniusmile
    dużym minusem jest dla mnie rurka - wzmocnienie rączki - okropnie brzydko to wygląda, bo naciągniety jest na nią materiał z budy, co psuje kształt bryły wózka(wiem, czepiam się, ale lubię, jak wszystko dobrze wygląda), no i najgorsze, że moje dziecko ma tą budę prawie na głowie, więc wysokość oparcia w praktyce jest skrócona z 10cm - dla mnie to problem, bo głównie użytkuję wózek ze złożoną budąsad
  • agusia041 29.06.12, 12:06
    Pas jest umocowany mniej więcej na środku siedziska od oparcia ok.12 cm.
  • gniesia007 29.06.12, 12:17
    W xq jest na 15 cm i to bylo za daleko bo musiałam go ciągle sciągać na dół żeby był ciaśniej.
    Hmm mowisz mniej wiecej na srodku znaczy ze tez siedzisko ma 24 cm czyli wcale takie głębokie nie jest, a nasza dupka dość spora, tak odbiegając od tematu zakładamy pampersy 6, przybliżając obraz rozmiarowysmile) dupka po mamusi:-p
    A są tam takie uchwyty po bokach oparcia, żeby wkladke przywiazac np. zeby sie nie zsuwala???
  • dziustynka 29.06.12, 12:28
    są uchwyty tzn takie spłaszczone plastikowe kółeczka

faktycznie dupka duża, mój nosi nadal 4 smile
    a nogi ma długie dlatego mnie tak pewnie wkurza ten brak podnóżka

--
  • dziustynka 29.06.12, 12:29
    uchwyty po bokach siedziska są
    --
  • gniesia007 29.06.12, 12:58
    Tak poza tematem my 5 jeszcze czasem zakladamy ale czesto przepuszczaja, a na noc to juz wogole, caly tydzien noc w noc mokro, wiec zmuszona bylam na 6 przejsc i jeszcze musze ja w nocy zmienic zeby wytrzymala, bardzo duzo pije moj dziec.
  • gniesia007 29.06.12, 13:03
    Masz moze foto jak twoj syn jest w wozku zeby luknac jak to wyglada, tzn te nozki??
  • dziustynka 29.06.12, 13:09
    świeżego nie mam, strzelę mu jakąś fotkę może jutro i wstawię
    --
  • bogna_78 29.06.12, 15:44
    ja co prawda mam City Mini, ale nawet nie wypycham tego podnóżka. wypychałam, gdy dziecię było niechodzące, od tej wiosny (mały teraz ma 19 mies,) nawet zapomniałam o wypychaniu, a syn nie protestuje, ze mu niewygodnie smile Dla mnie to żaden problem.
    co do siedziska (tak jest w Mini, myslę że w GT podobnie) - to jest ono trochę hamakowe, więc dziecko troszkę sie zapada, nie siedzi prosto, lecz półleży jak basza, jak to ja mówię smile no ale zaznaczam, że tak jest w zwykłym Mini, niech może dziewczyny sprostują, jeśli w GT jest inaczej.
  • gniesia007 29.06.12, 16:13
    Heh nie zauwazylam posta ale ogladalam zdjecia i dojzalam wlasnie to o czym napisalas i zapytalam a teraz wiedze ze mnie uprzedzilassmile)
    Wlasnie jestem ciekawa czy tylko w Mini jest tak miekko, bo jak wczesniej pisalam ze dziecie juz 12 kg ma i pewnie pupka jej wpadnie jak na tym fotosmile)
  • agusia041 29.06.12, 12:34
    Co do siedziska to ona ma ok.24-25 cm długości, ale tego nie da się tak dokładnie zmierzyć, bo oparcie nie jest tak zupełnie pod kątem prostym. Odnośnie uchwytów to po bokach siedziska są umocowane takie plastikowe półkola, ale szczerze mówiąc sama niewiem do czego służą. Może dziewczyny bardziej oświecone są. Ja mam wkładkę bugaboo i ona rzeczywiście trochę zjeżdża, trzymają ją jedynie pasy. Spróbuję przywiązać ją za te kółka.
  • dziustynka 29.06.12, 12:53
    ja do tych kółek przywiązuję wkładkę od p. Helenki, która akurat na tej wysokości ma troczki

a czy one służą faktycznie do przywiązywanai wkładek? ciekawe...
    --
  • gniesia007 29.06.12, 12:55
    Te uchwyty pewnie sa do umocowania spiworka zeby nie zjezdzal moj mial zaczepy i jak wkladka ma sznureczki albo paski na napy to tez mozna zamocowac, jak tak u siebie robilam tylko ze paski byly za dlugie wiec na dwa razy je wciskalam i napem spinalam i juz mi tak nie zjezdzala ta wkladka,
  • gniesia007 29.06.12, 16:09
    mam jeszcze jedno pytanie czy w Gt i Elite siedzisko jest tez takie miekkie ze pupa sie zapada?? To jest tak jak w parasolce??
    www.facebook.com/photo.php?fbid=10150410138598942&set=a.10150090098203942.286835.172219308941&type=1&theater
  • sylki 29.06.12, 16:15
    w nowym mini i GT siedzisko jest usztywnione
    --
    Wózkomania
  • agusia041 29.06.12, 16:31
    Od spodu jest usztywnione takim plastikiem (nie wiem jak to inaczej nazwać), na górze gąbka. Myślę, że miękkie i dość wygodne. Widzę. że też myślisz o elicie. Ja wybrałam gt ze względu na mniejszą wagę i kompaktowość chociaż elite kusił mnie tym podnóżkiem rozkładanym. Kiedy zobaczyłam je na żywo to ten drugi nie jest wcale taki wielki jak mi się wcześniej wydawało. Wizualnie trochę wyższy i dłuższy. Tyle, że te 2,5 kg więcej.
  • gniesia007 29.06.12, 16:49
    Ja caly czas mysle Gt czy Elite, wczoraj porownalam wlasnie te wymiary bo sie naczytalam ze ten elite jest taki ogromny a sie okazalo ze jest ciut mniejszy od xq ktorego obecnie mam i 3kg lzejszy a Gt az o 5,5kg wiec jest sie nad czym zastanawiacsmile)
    Ja nie mam gdzie ich zobaczyc, jutro jade do tych nieszczesnych bobowozkow w gdyni bo tam ponoc maja jakies modele ale jak jest w rzeczywistosci to nie wiem. A tak z wygladu to te kola w elite jak wygladaja, naprawde sa takie duze jak na fotkach, qrcze ten Gt jest taki idealny nie za duzy i nie maly a ja sie glupia tyle nad nim zastanawiam, ze sama sie sobie dziwie ile to trwa, juz miesiac wybieram, masakra.
  • zona.102 29.06.12, 17:17
    Ja tez balam sie braku podnozka ale jakos w ogole ani mnie ani dziecku go nie brakuje. Moj syn jest szczesliwy, bardzo ludzi ten wozek i lubi w nim spac. Ma 15m, nosi 80-86cm i pampersy 4 wink
  • gniesia007 29.06.12, 17:21
    Jakieś malutkie te wasze dzieciątkasmile) a może masz gdzieś foto żeby zerknąć albo w którymś poscie dodałaś??
    Dobrze ci się nim jeździ np. po piaszczystych sciezkach??
  • agnes_nyc 29.06.12, 17:26
    Elitte jest nie usztywniony trzeba dokupic usztywnienie

city mini 2012 ma usztywnione siedzisko + oparcie

--
    Zapraszam na forum wozkowe
    Wozki Dzieciece - Wozkomania
    www.rea24.pl
    http://www.suwaczek.pl/cache/0e10fda5ac.png
  • gniesia007 29.06.12, 18:50
    Mozesz spojrzeć na pocztę?? Mam nadzieje, że pod dobry adres napisałamsmile
  • agnes_nyc 29.06.12, 22:06
    gniesia007 napisała:

> Mozesz spojrzeć na pocztę?? Mam nadzieje, że pod dobry adres napisałamsmile

odpisalam juz dawno w poludnie powinnas miec odpowiedz tylko wejdz na swoj profil smile

--
    www.rea24.pl
  • gniesia007 29.06.12, 22:14
    Ah na gazetowego, a ja czekam na swoja i patrze w te poczte i mysle nie odpisujeszsmile)
  • zona.102 30.06.12, 21:51
    Fotki nie mam, po piaszczystych sciezkach super a anwet jak przez portojne torowisko w kiepskim stanie przejezdzam to spokojnie daje rade i dziecku glowy nie urywa smile
    Z minusow to raczka, dla mnie nie wygodna bo nie jest gladka no i taki nie fajny material ... jednak wkladka bawelniana na cieple dni bardzo wskazana.
    No i organizer koniecznie do dokupienia bo brak kieszonki -niby jest taka siateczkowa ale dla mnie to lipa.
  • agusia041 29.06.12, 17:31
    Ja je widziałam również w bobowózkach tyle, że w Zamościu. Tam mają wystawione wszystkie modele baby jogger. Tylko szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej. Jeśli możesz to rzeczywiście porównaj je sobie dokładnie i wtedy podejmiesz decyzję.
  • agusia041 29.06.12, 17:38
    A te koła w elite wcale nie są takie wielkie, mi na zdjęciach ten wózek naprawdę wydawał się dużo większy.
  • remip 29.06.12, 20:16
    jak ja byłam w Gdyni w Bobowózkach to nie mieli BJ. BJCM był w Gdańsku w Mama i Ja ale elita akurat nie mieli w tym momencie.
  • saras-wati 30.06.12, 13:31
    sylki napisała:

> w nowym mini i GT siedzisko jest usztywnione

Sylki jesteś pewna, że w gt też jest w siedzisko usztywnione? Mi ono się miękkie wydaje, ale sprawdzę jeszcze, jak młoda wróci ze spacerusmile
  • saras-wati 30.06.12, 21:00
    saras-wati napisała:

> sylki napisała:
    >
    > > w nowym mini i GT siedzisko jest usztywnione
    >
    >
    > Sylki jesteś pewna, że w gt też jest w siedzisko usztywnione? Mi ono się miękki
    > e wydaje, ale sprawdzę jeszcze, jak młoda wróci ze spacerusmile

Cofam pytaniewink Oczywiście jest usztywnione, a miękkie jest z zewnątrz, bo jest gąbka - chyba mi się upał rzucił na jasnośc umysłutongue_out
  • jsg2 29.06.12, 22:28
    Wózkowym ekspertem nie jestem,wózków z 3 kołami nie lubię,podnóżek musi być rozkładany!.Aż pewnego dnia zobaczyłam Gt.Kocham ten wózek!!! Mój synek też!!! Prowadzi sie cudnie,podnóżek wypchałam grubym styropianem plus folia przeciwdeszczowa.Czasami musze poprawić ale nie zatruwa mi to życia. A na marginesie to w Macu nóżki młodemu wisiaływink
  • gniesia007 29.06.12, 22:41
    Qrcze wszystko zmierza w dobrą stronę, tyle pozytywnych komentarzy, az zal nie bracsmile, jutro tylko pojade moze uda mi sie zobaczyc i moze kupic, a jak nie to gdzies zamowie, tylko ciekawe jak z czasem i dostepnoscia, chyba bedzię ciężka przeprawa bo wszystkie czarne poszłysmile)
  • saras-wati 30.06.12, 13:33
    poczytaj sobie jeszcze te negatywne, abyś nie była później rozczarowana...dobrze jest być świadomym wszystkich 'za' i 'przeciw' oraz przeanalizować je wg własnych priorytetówwink
  • gniesia007 30.06.12, 22:28
    Dzięki dziewczyny za odzew, decyzja zapadla GT stoi w domku kolor shadow crimson.
    Jestesmy juz po pierwszym spacerze, teraz sama widze za i przeciw, ale juz powoli wymyslilam jak je zwalczyc, troche pokombinuje i bedzie ok, pozniej zdradze jak sobie z nimi radze. Aha a co do tych wlasnie przeciw to tez mi sie wydaje, ze jest to kwestia podejscia i jak ktos chce je znalezc to i tak znajdzie. Poki co o niebo lzej mi sie prowadzi niz xq szczegolnie jak mala mi ucieka i musze ja gonicsmile. Zdjecia zrobione, jak wrzuce zapodam linka.
  • saras-wati 01.07.12, 08:11
    gratulacjesmile jakie minusy i plusy widzisz? jeśli chodzi o podejście, to nawet nie tyle, co kwestia podejścia, co potrzeby danej osobywink jeden ma dziurawe chodniki i potrzebuje dużych amortyzowanych kół, a drugi ma wysokie dziecko, więc buda musi być wyżej, jeszcze inna osoba potrzebuje podnóżka, a trzecia pałąkawink
    na szczęście jest w czym wybierać i kazdy poprzez pryzmat swoich potrzeb, może sobie wybrać fajny i funkcjonalny wózsmile
  • martuska1982 01.07.12, 09:01
    Podpinam się pod pytania saras-wati, ciekawa jestem jakie po pierwszym spacerze widzisz plusy i minusy. smile
  • gniesia007 01.07.12, 09:13
    Dokładnie o to mi chodziło, pisałam późno i jakoś nie chciało mi się długo myśleć nad wypowiedziąsmile)
  • gniesia007 01.07.12, 10:21
    Więc tak, pierwsze co zauważył mąż to brak amortyzacji z tyłu, ja o tym wiedziałam, bo i kółka mniejsze to mówi samo za siebie, ale dodam ze wjechał na parking z taką dziurawą kostką, nie wiem jak to nazwać, ale trzepało straszniesmile, z tym że przednie koło ogromna róznica bardzo fajnie podjeżdża pod krawężnik i wcale nie trzeba zawsze podbijać.
    Prowadzi się lekko jedną ręką, po dziurawych i wyboistych chodnikach trzeba trzymać obiema rękami.
    Rączka dla mnie ok, nakładki nie potrzebuje bo strsznie nie lubie tych piankowych i dobrze, ze takiej tam nie ma.
    Pomimo tego środkowego pasa mała troche mi zjeżdża ale nie miałam wkładki więc póki co jeszcze zaczekam z opinią. Przyzwyczajona do ruchomego paska, ten jest chyba przyszyty z reguły go przesuwałam tu nie mogłam, ale jeszcze nie wiem czy na na minussmile ale fajnie, że jest cienki bo mała ma dość postawne udkasmile koniecznie potrzebuje pałąk bo mała dostaje nerwicy w górnych pasach i chyba?? jak pisała saras-wati jak jej nie zapne w domu to na dworzu nie ma opcji, mam nadzieje, że się nie pomyliłam co do osoby.
    Oparcie jest pod kątem, ale założe tam taki pasek, który będzie trzymał je w pionie bo można bez problemu ręką podciągnąć, jeszcze nie wiem czy potrzebujemy pion ale tak na wszelki wypadek spróbuje póki nie mam pałąka.
    Budka ogólnie super ale faktycznie troszkę schrzaniona pod względem korzyści z oparcia ale wystarczy tylko tą pierwszą cześć wysunąć a reszta pięknie przylega i nie przeszkadza, ja akurat jestem przyzwyczajona do otwartej budki więc mi to nie przeszkadza.
    Mała w tym wózku wygląda tak, że widać wózek z dzieckiem a nie odwrotnie. W xq juz troszkę nam brakowało oparciasmile jak sobie teraz patrze na fotki.
    Podnóżek to już się nie rozpisuje jak coś wymyśle to dam fotki. Jak mała śpi to prawie cała sie mieści na oparciu tylko stópki jej wystająsmile
    Siatka z tyłu super sprawa od razu dziecko ma jaśniej i wszystko widze co sie dzieje, tak samo okienka są super wszystko widać są tak duże.
    Kolor wzięłam crimson i musze powiedzieć ze z różowym bardzo fajnie wygląda, nie mogłam sobie tego wyobrazić póki nie zobaczyłam, fajnie, że nie wziełam czarno szarego bo wydawał mi się za ciemny a ten jest taki pogodny i widzę coraz wiecęj czerwonych wózków.
    Na mojej dzielnicy niestety nie ma ani jednego joggera i fakt wszyscy patrza i szeptają na nas jakbyśmy z kosmosu byłysmile
    Organizer się przyda, kosz poki co lekko wypróbowałam i nasze pudełko smakołyków obija sie trochę o tę rurkę i musiałam je przekładać ale to nic. Fajnie, że siateczki są miekkie jak dziecko śpi można spokojnie wkładać i wyciągać z koszyka.
    Hm to chyba na tyle mojego wywodu, ale to jeszcze nie koniec...smile
    Fotki picasaweb.google.com/gniesia007/BJCMGT

• agusia041 01.07.12, 12:17
    Fajny ten czerwony szczególnie dla dziewczynki. Ja mam szaro-zielony ,ten czarny też wydał mi się taki smutny .Organizer kupiłam oryginalny, idealnie się układa na rączce.Tylko zbyt pojemny to on nie jest, raczej na takie podręczne drobiazgi. A z podnóżkiem to chyba nic nie zrobisz, próbowałam wszystkiego. Jak coś się udało wypchać to na krótko. Przednie koło jest rzeczywiście trochę większe, wogóle tego wcześniej nie zauważyłam.
  • agusia041 01.07.12, 12:26
    Nie no, głupoty wypisuję (chyba przez ten upał). Wszystkie koła w gt są tej samej wielkości.
  • agnes_nyc 01.07.12, 16:57
    agusia041 napisał(a):

> Nie no, głupoty wypisuję (chyba przez ten upał). Wszystkie koła w gt są tej sam
    > ej wielkości.

no tez sie zdziwilam gniesi wypowiedza co do kol bo wszystkie sa rowne hehehe

--
    www.rea24.pl
  • gniesia007 01.07.12, 19:31
    A gdzie ja napisalam ze przednie kolo jest wieksze??? Bo ja sie tez zastanawiam gdzie to przeczytalyscie???
  • agnes_nyc 01.07.12, 19:51

gniesia007 napisała:

> A gdzie ja napisalam ze przednie kolo jest wieksze??? Bo ja sie tez zastanawiam
    > gdzie to przeczytalyscie???

tutaj tak to jest napisane jakby kolka w/g ciebie byly z tylu mniejsze i stad brak amortyzacji - ja to tak odebralam choc inna forumka rowniez smile

Więc tak, pierwsze co zauważył mąż to brak amortyzacji z tyłu, ja o tym wiedziałam, bo i kółka mniejsze to mówi samo za siebie

--
    www.rea24.pl
  • agusia041 01.07.12, 19:58
    Nigdzie nie napisałaś, ale przeczytaj sobie jeszcze raz pierwsze zdanie tak na szybko. Jakoś mnie nasunęło się stwierdzenie, że te tylne koła są mniejsze. Ale zaraz przeczytałam jeszcze raz na spokojnie i poprawiłam się.
  • pomilak1 01.07.12, 21:21
    a ja to odebrałam że kółka są mniejsze niż w xq, a w przednim kole jest większa amortyzacjasmile już się nie wgryzajcie bo nigdzie dokładnie nie napisała wink tongue_out to tak jak z moją wypowiedzą odnośnie otwierania paczki z kurierem tongue_outtongue_outtongue_out
  • martuska1982 01.07.12, 22:59
    Bo to sa własnie uroki skrótów myślowych. smile
  • gniesia007 01.07.12, 23:11
    Hehe no dokładnie, ale sylki tu jakoś nie zaglądasmile
  • pomilak1 02.07.12, 10:29
    hehehsmile
    Martuska masz rację smile też czasami coś szybko piszę, nie przeczytam i kliknętongue_out a potem nie da się edytować tongue_out
  • dziustynka 02.07.12, 14:45
    agusia, są gdzieś zdjęcia Twojego szaro-zielonego mini? Bardzo intensywnie zastanawiałam się nad tym kolorem, ciekawa jestem jak prezentuje się w realu? pokażesz?
    --
  • dziustynka 02.07.12, 14:46
    i gdzie kupiłaś oryginalny organizer można wiedzieć? pewnie nie jesteś z PL i masz go w każdym sklepie wink
    --
  • agusia041 02.07.12, 16:05
    Organizer kupiłam na o-baby.de (podejrzałam na forum zresztą). Są dwa rodzaje, wzięlam ten tańszy bo i tak kosztował z dostawą nieco ponad 200 zł. A za zdjęcia to ja się wezmę i to może jeszcze dzisiaj, tylko o wstawienie muszę syna poprosić bo ja nie bardzo zorientowana. Ta zieleń w gt jest trochę "trawiasta",ale z szarym ładnie się komponuje.
  • agusia041 02.07.12, 18:11
    zielony GT i organizer
  • agusia041 02.07.12, 18:35
    Coś popsuliśmy, próbujemy jeszcze raz. Mój Gt
  • pomilak1 02.07.12, 21:10
    Bardzo fajna ta zieleń!organizer też super, bo ma zamykane te kieszonkismile dzidzia słodziak smile
    widzę że wkładkę masz bboo dobrze się układa?nie zjeżdża?
  • agusia041 03.07.12, 08:32
    Wkładka fajnie pasuje do gt, ładnie układa się na oparciu, jest miękka i miła w dotyku. Niestety trochę zjeżdża. Z tego ortalionu to chyba ciężko żeby się nie zsuwała o ile oczywiście nie będzie przywiązana.
  • zona.102 01.07.12, 19:32
    Napisz cos wiecej o tym pasku do oparcia, co masz na mysli?
    Ja jakos je tam wypycham do przodu i wtedy jest w miare prosto ale moze Twoj patent lepszy?
  • gniesia007 01.07.12, 20:29
    Hehe no mozliwe, ze jakos tak glupio to napisalam, ale chodziło mi o sam fakt, ze jezeli kółka są mniejsze a nie ma tam amortyzatorów to siłą rzeczy trzęsie na wybojachsmile, w sumie to takie mysli mi sie nasunely patrzac na xq ze tam tez nie ma amortyzatorow ale kola sa pompowane i jakos dalo sie jechac, tylko w poscie nie napisalam ze odnosze sie do xqsmile, sorki jak kogos wprowadzilam w błąd postaram się poprawić w pisaniu.
  • zona.102 01.07.12, 23:06
    to odpowiedz na moje pytanie??? smile Nie o kola tylko o oparcie pytalam smile)))
  • gniesia007 01.07.12, 23:08
    Wrzuciłam fotki do galerii picasaweb.google.com/gniesia007/BJCMGT co mam na mysli z paskiem, dokładnie w taki sposób jak jest teraz umocowany mój czarny pasek, zamierzam ten, który jest w oparciu wyciągnąć z tego uchwytu i oparcia i wywinać go za rurki i połączyć z powrotem, jezeli nie uda mi sie tak tego zrobic, bo prawdopodobnie musialabym odpruc te plastikowe kółka na końcu paska, to u krawcowej dorobie sobie taki pas umocuje na rzep i tez bedzie sie trzymało a nie bedzie przeszkadzało w obnizaniu oparcia, bo w tej chwili jak jest to wiadomo, pasek musze popuszczac aby opuscic oparcie, tylko wiadomo nie kazdemu moze odpowiadac.
    Jesli chodzi o wyglad to nic sie nie zmieniło, zamierzam jeszcze od środka na ten kawałek materiału od budy co zachodzi na oparcie zrobić jakiś fajny wzór.
    A podnózek tez wypchalam i poprzecznie do tych paskow ktore tam są umiescilam taki materialowy pasek podtrzymujacy zawartosc aby nic nie wypadlosmile
  • afroddytta 01.07.12, 23:22
    Ja dorabiałam taki pasek dodatkowy w speedim i myślę, że lepiej zrobić mocowanie do stelaża po bokach na napy lub takie przekładki jak w plecakach, bo rzep moim zdaniem nie wytrzyma (mnie czasami nawet napa się odpinała, ale jedna wyraźnie była słabsza, przynajmniej u mnie rzep by nie wytrzymał).
  • gniesia007 01.07.12, 23:29
    Tez myslalam o napach ale nie wiem czy krawcowa da rade takie cos wszyc, zobaczymy, pomyslimy, najpierw sprobuje z tym paskiem ktory tam jest. On jest wszyty w material i powinien najlepiej trzymac.
  • zona.102 02.07.12, 22:36
    Dzieki za odpowiedz smile A Twoja corka opiera sie w wozku? Bo moj to w sumie wisi wiecznie na pałąku smile
  • gniesia007 02.07.12, 23:23
    My wlaśnie pałąka jeszcze nie mamy, a co gorsza mała nie znosi jezdzic w pasach i zaraz chce wysiadać, pozatym widze ze ciężko jej się przestawić na jazdę w stronę świata, pomimo wieku chyba ńie do końca jest gotowa. Takze poki co nie wiem czy lubi pionowo czy pół leżąco. Narazie walczymy, musze jej chyba jakieś interesujace gadzety pozawieszac zeby przestała o mnie myślećsmile najlepiej to jedzenie.
  • koala0405 18.01.14, 17:35
    Tak wiosennie dzisiaj.
    Fotki GT z dodatkami:
    pokazywarka.pl/dv8icn/
  • monika_kas 18.01.14, 18:10
    Super smile

Jak ja już bym chciała wiosnę.... Tymczasem u nas pojawiła się zima.. zawieje i zamiecie.. Ehh...

--
    www.youtube.com/watch?v=PuFmSdqVybU
  • hanna79 18.01.14, 19:05
    Oho, faktycznie u Was wiosennie, zielono wink bardzo ładnie smile
    U mnie też zima, w końcu smile przedszkolak przeszczęśliwy
  • sztucznamrowka 19.01.14, 13:00
    Miło zobaczyć swoje "zielone dzieła" na czarnym GT big_grin wink ŚLICZNIE się prezentuje, oby do wiosny!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.