Dodaj do ulubionych

bj elite, bj gt czy mylo + nipper -znaczy co robić

01.07.12, 19:35
no dobra, przyszedł czas na decyzje, wymagania są następujące:
- dziecko przełom października i listopada
- 3 piętro w kamienicy, bez windy z teoretyczną możliwością zostawienia na 1 piętrze
- codzienne tereny spacerowe-wzdłuż odry (droga gruntowa) + wrocławskie stare miasto czyli kostka pomieszana z nierównymi płytami i płatami asfaltu; okazjonalnie większe i mniejsze górki
- polskie odśnieżanie chodników + wrocławski bruk

koncepcja ogólnie była taka że bierzym GT bo miał być idealny, no ale jak wynika z waszych opinii nie jest taki do końca, jego przewagą nad elitem była przede wszystkim waga, plus mniejsze rozmiary po złożeniu
elite-no full wypas, szczególnie nowy materiał, ale waga-przy założeniu że trzeba by go za każdym razem wnosić na 3 piętro (a przynajmniej 2 razy dziennie w opcji robi to M) stanowi lekką rysę na tym obrazie
ogólnie w BJ zachęca mnie system składania, nawet przy gondoli zakładam że po jej wypięciu złoże stelaż i spokojnie go wniosę, przy spacerówce już w ogóle full wypas
ale jest jeszcze mylo, które tak za mną chodzi i chodzi, też ma dobre składnia, wagę pomiędzy GT a elitem, tylko mam obawy odnośnie polskiej zimy (wątpię aby 2 razy mogła być taka jak ostatnio). stąd wpadłam na pomysł aby do mylo dokupić nippera, który w zimie w zestawie z fotelikiem wystarczy do przewierzenia dziecia przy zaśnieżonych (a raczej słabo odśnieżonych) chodnikach + na wiosnę będzie idealny na wypady w teren. ceny nipperów ostatnio spadły więc w zestawie z mylo (szczególnie używanym) wyjdzie niewiele drożej niż elite+gondola a będę miała 2 wózki suspicious przy okazji jak wy to robicie, że wasi mężowie akceptują więcej niż 1 wózek, mój już zadał pytanie "jak to więcej niż jeden"
w sumie to najlepiej aby coś powiedziała saras bo ona miała/ma prawie wszystkie te wózki big_grin
Edytor zaawansowany
  • ironia-losu11 01.07.12, 20:59
    Hmmm, codzienne wnoszenie i znoszenie Elite'a na 3 piętro to niezłe wyzwanie wink
    Nie do końca rozumiem, jaki masz chytry plan na to bieganie po schodach - w sensie, że Ty chesz wypiąć gondolę i w jedną rękę chwycić dziecko w gondoli, a w drugą złożony stelaż i tak lecieć na 3 piętro? Jeśli tak, to odradzam - wprawdzie BJCE składa się banalnie prosto, ale już do noszenia na dłuższe dystanse nie jest jakiś megawygodny, no i swoje jednak waży. Poza tym jest cudowny, na każde warunki miejsko-terenowe, oprócz malych sklepów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.