Dodaj do ulubionych

Międzyzdroje - 08.lipca- kto był?

10.07.12, 11:38
Była któraś z Was w niedzielę w Międzyzdrojach? smile
Widziałam city mini fioletowego z torbą Skip Hop chyba, citi mini beżowego, urbana granatowego, concorda neo w kolorze Bamboo albo Sahara.
Ja byłam swoim czarnym Joolzem w spacerówce...
Edytor zaawansowany
  • tygisek 10.07.12, 12:15
    ja wiem, ze tak moze "glupio" zaczepic, ale pozniej "po fakcie" to czesto sie zaluje, ze sie nie zaczepilo, ja pamietam jak OKO zwiesilam na swifcie w Swidnicy i to byla Gaga!, zalowalam, ze Jej nie zaczepilam, ale co sie odwleklo to nie ucieklowink dla mnie na szczescie, bo to CeFKa czyli calkiem fajna kobitka big_grin
    musimy moze jakos sie oflagowac wink jeden rzut oka i bedzie wiadomo, czy sa TU nasi wink
  • sylki 10.07.12, 12:33
    no był pomysł na znaczki wink czy coś podobnego
    --
    Wózkomania
  • gaga-sie 10.07.12, 12:35
    big_grin
    A odnośnie oflagowania-to chyba niepotrzebne, pewnie większość ma wkładki od p.Helenki, a one są dla nas rozpoznawalnesmile
  • tygisek 10.07.12, 12:44
    ja tez "wypatruje" TAKICH specyficznych gadzetow przyznam, nie jakos tak nachalnie, ale oko wylapuje pewne rzeczy, pewne marki wink zwracam uwage na ciekawe dodatki, nietuzinkowe rozwiazania - bo takie rzeczy maja Wozkomaniaczki smile ale nie zaczepiam nikogo na ulicach, nie bojcie sie! jestem kulturalna, klturalnosc conajmiej 8 big_grin
  • emakowka 10.07.12, 13:58
    Jakieś delikatne oznakowanie przydałoby sięsmile Ja wczoraj we Wrocławiu w Ikei oglądałam się za M&P Sola a właścicielka tego wózka za moim Joolzem i tak sobie pomyślałam,czy to nie jakaś forumowa wózkomaniaczka?
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/relgkqi1ivk8w6vx.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/tb73wn15xe58hjg9.png
  • tygisek 10.07.12, 14:08
    na czole nic nie znaczaca i nie rzucajaca sie w oczy literka W smile
  • afroddytta 10.07.12, 14:12
    No ja w zeszłym roku przed wakacjami proponowałam jakieś znaczki (bryloczek, kokardka czy naklejka na wózek), właśnie po to abyśmy siebie rozpoznały. Ja wyjeżdżam w sobotę więc wymyślcie coś szybko to się załapię smile
  • ju_mi 10.07.12, 14:18
    To nie byłam ja wink ale ze mną w soboty na basen chodzi ktoś kto przywozi dziecko czarnym Navingtonem Scoonerem. Zawsze zawieszam oko na tym wózku smile
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/cc15d89e3d.png http://www.suwaczek.pl/cache/d776dd1b19.png
  • afroddytta 10.07.12, 18:25
    Tak się spytam, bo od niedawna wiem, żeś z mojej okolicy, czy to nie przypadkiem CM4? Od jakiegoś czasu często go mijam w okolicy, czerwony z wkładką jakby od p. Helenki, któraś się przyzna suspicious
  • malenstwo2010 10.07.12, 19:38
    A może napiszcie gdzie i mniej więcej kiedy wybieracie się w Polsce na urlop (jeżeli się wybieracie oczywiście) smile
    Ja mieszkam niedaleko poskiego wybrzeża zachodniego i Dziwnów, Pobierowo, Rewal, Niechorze, Międzyzdroje, czasami Świnoujście i Kołobrzeg sporadycznie to miejscowości w których bywam więc baczniej bym się wtedy rozglądała za Wózkomaniaczkami smile
  • afroddytta 10.07.12, 20:00
    Tych okolic na ten rok nie mam w planach. Teraz od soboty będę w Krynicy Morskiej 4 dni, a potem prawie 2 tyg. na Mazurach w Krytyni i okolicach, w tym roku z UJ I CM smile
    Może by jednak coś z jakąś wstążką przy rączce wykombinować, jakaś biało-czarna pasowała by wszystkim. Szkoda, że się wcześniej nie wzięłam za szycie tych osłonek na pałąk, wtedy na pewno byłybyśmy łatwe do rozpoznania big_grin
  • magdulina79 11.07.12, 00:23
    ja pochodzę z zachodniopomorskiego smile dokładnie 50 km w linii prostej od Kołobrzegu (kierunek S) kilka razy byłam na urlopie w Niechorzu, ale w tym roku nie zanosi się na wakacje w tych rejonach sad a szkoda bo chętnie zobaczyłabym na żywo Twojego czarnego Joolz'a suspicious
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmnz6ocqte.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/211xru1dor6t1pzf.png
  • aga7-77 11.07.12, 08:56
    My będziemy w pierwszej połowie sierpnia w Polanicy i innych miastach Kotliny Kłodzkiej, chyba podjedziemy też do Wrocławia. Zabieram czerwonego nippera smile
  • calineczka793 10.07.12, 20:13
    My w sobotę jedziemy do Ostrowo Karwia, pewnie będziemy też gościnnie w Jastrzębiej Górze, Władysławowie może na Helu. Jedzie z nami P&T Vibewink
    --
    ...Ad astra per aspera...
    ♥♥♥kompatybilni♥♥♥ Tobian♥♥♥Kajo♥♥♥
  • pomilak1 10.07.12, 20:21
    ja jadę w sierpniu nad Solinęsmile ale nie wiem czy u nas jest ktoś z Bieszczad smile będę nipperem smile
  • lukkoye 10.07.12, 21:51
    Solinasmilesmile my byliśmy tam w zeszłym roku,ale maluch był jeszcze w swoim przytulnym M1 czyli w brzuchu big_grin

w tym roku nie zapowiada się że gdzieś wybędziemy na wakacje niestety,ale jakby nam się udało to bankowo pojechało by z nami MYLO więc też dość charakterystyczni byśmy bylitongue_out
  • maria.szymanowska 10.07.12, 20:32
    Ja też może będę w Karwii i chyba też z Vibem big_grin Tylko nie wiem jeszcze kiedy dokładnie wyjeżdzamsmile
  • afroddytta 10.07.12, 20:41
    Czyli jak na Helu zobaczę Viba to forumka na pewno big_grin W takim razie widzimy się w weekend (ja jestem do wtorku), mój UJ to tak na prawdę Urban Elite i to szafirowy, więc na pewno mnie rozpoznacie wink
  • dziartom 10.07.12, 20:27
    A ja będę w okolicach Międzyzdroi (tak to się pisze?! wink ) od 20 do 27 lipca. Peg Perego Si Geranium.
    --
    http://lb1f.lilypie.com/zNvtp2.png
  • magdashero 10.07.12, 23:32
    ja od połowy sierpnia a może i wcześniej bo druga połowa lipca często będę w Kołobrzegu, a pierwszy tydzień w Szwecji tylko sama nie wiem gdzie...a będzie z nami Stokke z sumer kitem pink no i mój wszędzie rozpoznawalny dość ciemny mążwink
    --
    Midia 30.VI.2011 godz. 17:20 4100g i 59cm
    Natan 8.XII.2008 godz. 22:08 3770g i 58cm
  • sylki 11.07.12, 00:33
    Magda nie przesadzasz, faceci są różni, ale żeby zaraz ciemny...ok wózek ci porysował, no ale nie przesadzaj tongue_out
    --
  • agusia041 11.07.12, 06:24
    Ja jestem w Mikołajkach i tutaj fajnych wózków jak na lekarstwo, więc wnioskuję, że wózkomaniaczek brak. Mam zielonego gt bo tylko ten zmieścił się do samochodu. Może któraś będzie w Kazimierzu Dolnym albo w Nałęczowie?
  • agnes_nyc 11.07.12, 07:09
    do kiedy bedziesz w mikolajkach my moze sie sobote -niedziele wybierzemy smile
    --
    Zapraszam na forum wozkowe
    Wozki Dzieciece - Wozkomania
    www.rea24.pl
    http://www.suwaczek.pl/cache/0e10fda5ac.png
  • agusia041 11.07.12, 07:42
    Jestem tylko do piątku do południa. No szkoda trochę...
  • villemo86 12.07.12, 20:16
    Ja będę w Kazimierzu na festiwalu od 31lipca do 5 sierpnia. Będziemy jednak bez dzieci, a co za tym idzie i bez wózka big_grin
    --
  • agusia041 12.07.12, 21:20
    Może podjadę i ja, chociaż festiwalu raczej unikam ze względu na tłumy. Jeśli jednak to wybiorę się emmaljungą kolor ciemny brąz bądź zielonym bjcm gt. Chociaż myślę, że gt za cienki na te ,,kocie łby" mimo pompowanych kół.
  • afroddytta 12.07.12, 14:34
    Nie kojarzę czy któraś jest z Torunia, ja będę przejazdem w sobotę, może ktoś chętny na wspólny okołopołudniowy spacer smile (chętnie bym jakiegoś joolza lub stokke poprowadziła suspicious)
  • lucyna_1980 12.07.12, 21:33
    Afro - ty koło Grudziądza będziesz przejeżdżała smile
    Ale ja niestety w weekend będę w Giżycku (jakby co to albo bee+ albo stokke)
    Ale ....w razie czego.... do 14:00 jestem w sobotę na miejscu więc jakbys chciała to możesz liczyc na spacer stokke smile
  • afroddytta 12.07.12, 21:51
    My planujemy wyjazd z Wawy o 9ej, więc nie wiem o której do Torunia dotrzemy, pewnie koło południa i jakieś 3 godz. będziemy spacerować, ale ja z całym swoim majdanem więc nie bardzo mogę się dostosować.
    Ale mam istotne pytanie od męża-gdzie w centrum Torunia jest dobry płatny i strzeżony parking, bo musimy cały swój dobytek zostawić. Jeśli masz jakieś namiary możesz podesłać na priva.
  • lucyna_1980 12.07.12, 22:07
    wyśle ci zaraz - bo musze odszukac co to za ulice
  • czarna784 12.07.12, 22:53
    Ja jestem z Torunia,ale niestety za cienka w uszach jestem,bo posiadam chwilowo tylko speedziaka wink
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nlmcxwimyz.png
  • afroddytta 14.07.12, 22:01
    Czarna, przepraszam, że nie odpisywałam, oczywiście nie o speedziaka chodziło (ja już za 4 dni zobaczę się z moim, który był kilka mies. w dalekiej Rosji ze szwagierką smile), ale byłam zawalona pakowaniem mojej brygady. Mieliśmy też spore komplikacje ponieważ nasi przyjaciele zabierali jeszcze dwójkę maluchów brata, więc z 8 dzieci (wiek 1-6,5 r) baliśmy się, że na McDrive się skończy. Ale zaliczylismy spacer do knajpy i z powrotem po starówce, miny mijanych osób były na prawdę bezcenne big_grin
    Może kiedyś wpadniemy na dłużej w te okolice, pozdrawiam smile
  • wanielka 12.07.12, 20:28
    ja od jakiegoś czasu regularnie widuję u siebie joolza beżowo-czarnego i zawsze mam ochotę zapytać czy to nie czasem wózkomaniaczka big_grin widuję go w R. ŚL. wink

--
    Szczypior - 3.2010
    Pączek - 8.2011
  • dima1312 13.07.12, 17:06
    Ja jestem teraz przez miesiąc w Kołobrzegu i mnóstwo jeździ wózków przeróżnych ale mój Allegro blask tylko jeden- mój ostatni widziałam fioletowego Stokke czy któraś była ?
  • dima1312 13.07.12, 17:08
    O matko co to sie napisało ! Oczywiście miało być all black
  • pona85 15.07.12, 21:51
    Byłam w sobotę na Monciaku i widziałam:

- Stokke z Blue Pixel (torba beige), spacerówka z kocykiem w czerwone paski
    - Phil&Teds ze starszakiem i maluszkiem, i doczepianymi torbami po bokach (coś jak w Orbicie) ale nie pamiętam czy miał z przodu jedno, czy dwa kółka
    - ślicznego brązowego MB z dwójeczką smile
    - Baby Joggera City Elite Double, fioletowego - cuuuudo smile
    - reszta inne, dla mnie mniej ciekawe wink

Byłam baaardzo zadowolona z powodu takiego urozmaicenia smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka