pomysł na tuning Maclaren XLR; róż dla syna;) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny, mam po córce maclarena XLR w kolorze brąz z różem. Teraz będzie nim jeździł synekwink
    Jestem kompletnie upośledzona jeśli chodzi o kolory, design itd
    Doradzcie mi proszę jak mogę lekko odświeżyć ten wózek pod kątem nowego pasażera? Może zalinkujecie jakąś wkładkę, która waszym zdaniem będzie pasowała? Moze można dokupić pasy w innym kolorze?
    Zmieniać wózka nie chcę bo mój jest w bardzo dobrym stanie a przy zakupie innego, u zywanego nie wiem na co trafię.
    Poradźcie proszę

dzieki
    --
    Małżeństwo - zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować
    kwiaty, a zaczyna kupować warzywa.
    • Nieraz na allegro można zakupic samą tapicerkę do maclarena xlr, ale bardzo rzadko się to zdarza, ale się zdarza smile jakiś czas temu była czarno-beżowa, a wcześniej widziałam czerwono-beżową czy jakąś taką smile
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/bl9chdgep74wjg3h.png
    • Może faktycznie czarna, żeby ten róż zagłuszyć? Może zamówisz u Pani Helenki? Zobacz, może któryś z jej materiałów będzie pasował, a jak nie, to czarny na pewno uszyje. Razem z pasami naramiennymi, mi nawet uszyła nakładkę na krokowy.
      --
      Aguti
      • a macie jakiś namiar na Panią Helenkę? Sama nie bardzo wiem co zrobić z tym różem. Wkładkę odwróciłam na drugą stronę i jest brązowa więc poza pasami i budką niewiele tego różu zostaje. Czarny jakoś mi sie wydaje ze nie bedzie za bardzo pasował (położyłam czarny koc do niego wi wgląda nieciekawie.
        Sama kiedyś widziałam zestaw pasów i materacyk na all, ale we kolorze różowym Pani sprzedawala co jej zostało po skradzionym pod sklepem wózku.
        --
    • a myslicie ze wymiana pasów na pomarańczowe coś by dała? chyba miałabym możliwość dodkupienia takich.
      i która wkładka (materacyk) wtedy ??
      --
      • Maclaren ma swoje oryginalne wyściółki, kt.na pewno będą pasować. Też mam takie i używam ich w techno xlr,a także w x-lander xa. Są b.dobrej jakości i mają 2 strony w różnych kolorach. Ja swoje kupiłam na allegro, ale na polskiej stronie Maclarena jest ich teraz b.dużo.Z założenia mają pasować do wszystkich spacerówek Maclarena,dlatego są nieco węższe i ta oryginalna z techno xlr będzie odrobinkę wystawać po bokach.
      • a do pomarańczowych pasów to może taki pomarańcze?
        maclaren.pl/product_info.php?products_id=372
    • za pasy jak sie okazalo chcą 100 zł, do tego wkładka 100 i jakś fajny ichniejszy kocyk to w sumie 300 zł; za dużo jak dla mnie za moją bądź co bądź fanaberię wożenia synka w innym kolorystycznie wózku. Zwłaszcza, że będzie to tylko częściowa zmiana. Będzie mocno widać, że wózek udaje coś czym nie jest. Nie wiem, może komuś przyjdzie do głowy pomysł na lekką modyfikację kolorystyczną, ale żeby wózek wyglądał jak "przebieraniec".
      --
    • odpisałam
      --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.