Dodaj do ulubionych

Nipper - musze go pochwalic :-)

05.08.12, 00:39
Musze pochwalic troche tutaj nipperka. Ma on tu duzo opinii dobrych, ale duzo osob tez bardzo nie lubi go z wygladu. A on naprawde baaaaardzo zasluguje na pochwaly smile

Dzis sie nim znow troche przejechalam. Upal u nas niemozliwy. Ta siateczka w budce jest super! Brakuje mi jej teraz bardzo w swifcie i UJ. Dziecko sie tam gotuje, mam wrazenie i go nie widze (moja mala jest jeszcze mala i glownie jezdzi w pozycji pollezacej lub lezacej).

Buda ladnie chroni, kieszonki w budce super na rozne szpargaly, telefon, klucze...

Jedzie jak marzenie. Dobrze sie podbija i wogole jest takie smieszny. Taka niska, szeroka zabka smile

Ja bardzo polecam. Swietny stosunek jakosci do ceny!

Na lato (buda i siatka) oraz na zime (duze kola) genialny!

--
Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
Edytor zaawansowany
  • rebelka1986 05.08.12, 07:13
    Cały czas o nim myślę jak o tańszej alternatywie dla elita... Czy Nipper jest na tyle duży, że starczy do końca wózkowania?
    --
    ‎"Małżeństwo to związek, w którym jedno ma zawsze rację, a drugie to mąż" wink
  • pinik 05.08.12, 07:36
    Nie wiem. Oparcie wyzsze ma elite. Ale pozniej mozna nippera sprzedac i kupic Mini GT smile
    Ja elite sprzedalam.

--
    Pinik

• aga7-77 05.08.12, 09:45
    Super, że jesteś zadowolona smile Też uważam, że to naprawdę świetny wózek i na lato i na zimę, a jeszcze za tą cenę smile
    Co do siedziska - jest naprawdę szerokie, tylko oparcie mogłoby być ze 3 cm wyższe. Ja jednak uważam, że nam ten wózek na pewno starczy do końca wózkowania. No chyba, że zapragniemy odmiany big_grin
  • pomilak1 05.08.12, 12:12
    Pinik powiem szczerze, że cieszę się że tak piszesz smile ja zachwalam nippera odkąd pierwszy raz odpakowałam kartonsmile czasami aż mi już głupio było po raz kolejny pisać jak on mi się podoba w użytkowaniutongue_out nipper na pewno z nami zostaje na tą zimę a na przyszłą zobaczę-chciałam GT ale nie wiem czy dam radę sprzedać mojego nipperatongue_out teraz mam joolza i nippera, zamierzam dokupić nunę albo bee+ i będzie trio idealne tongue_out big_grin
    Siedzisko wg mnie wystarczy ale moje dzieci są raczej niskie i drobne, więc nie wiem jak w przypadku większego trzylatka smile fakt oparcie mogłoby być wyższe ale ja nie narzekam bo mam niskie dzieci tongue_out
  • saras-wati 06.08.12, 16:50
    w przypadku wyższych trzylatków czy w gt, czy w niperze buda będzie już na głowie - oczywiście złożonasad
  • magdal-enas 07.08.12, 00:42
    Właśnie miałam zakładać wątek, ale dopiszę się tutaj.
    U nas też Nipper sprawdził się w 100%. Praktycznie nie mogę znależć w nim wad.
    Lekki. Koła, amortyzacja, podjeżdżanie - super. Pod niższe krawężniki w ogóle nie podbijałam, wjeżdżał sam. Duży, mała spała komfortowo, a jest ogólnie niewózkowa.
    Buda rewelacja, bardzo dobrze chroni.
    Ogólnie nad Bałtykiem porobiłam obserwacje wózkowe, królują parasolki, jakieś spacerówki Espiro, kilka razy widziałam Stokkea, Nippera ani jednego. A on jest taki wygodny!
  • pinik 07.08.12, 01:01
    My dzis bylismy na wycieczce (zaliczylismy trzy kraje w kilka godzin!). Wybralam do tego celu nippera (mamy wiele wozkow na stanie).

Moj syn (9 lat) wciaz mi go zabieral. Au w koncu slysze zdanie: mama, to najfajniejszy wozek Melli (dOdam, ze ogolnie ten temat wogole go nie interesuje). Zapytalam z czym najlepszy. Najlepiej jezdzi i ..... Najladniejszy! Hahahahaa!

Zachecona jego opinia pytam meza, jak ocenia ten wizek. On na to: zle sie prowadzi, ale super sie skladanie troche upierdliwe, a moj maz widzi wszystko na odwrot....

P.S. Prosilam o wyjasnienie tegO z czym sie zle prowadzi i powiedzial, ze za waska raczka. No ok, z tym sie zgodze smile

Chyba cos z tym moim mezem nie tak! Kazdy tu pisze o super prowadzeniu i ze skla
    --
    Pinik

• pinik 07.08.12, 01:06
    Cos mi sie tamten tekst porozcinal...

Poprawka:

My dzis bylismy na wycieczce (zaliczylismy trzy kraje w kilka godzin!). Wybralam do tego celu nippera (mamy wiele wozkow na stanie).

Moj syn (9 lat) wciaz mi go zabieral. Au w koncu slysze zdanie: mama, to najfajniejszy wozek Melli (dOdam, ze ogolnie ten temat wogole go nie interesuje). Zapytalam z czym najlepszy. Najlepiej jezdzi i ..... Najladniejszy! Hahahahaa!

Zachecona jego opinia pytam meza, jak ocenia ten wozek. On na to: zle sie prowadzi, ale super sie sklada! Akurat wiekszosc dziewczyn wychwala tu prowadzenie, a narzeka troche, ze skladanie upierdliwe, a moj maz widzi wszystko na odwrot....

P.S. Prosilam o wyjasnienie tego z czym sie zle prowadzi i powiedzial, ze za waska raczka. No ok, z tym sie zgodze

Chyba cos z tym moim mezem nie tak! Kazdy tu pisze o super prowadzeniu i ze skla
    --
    Pinik

• pomilak1 07.08.12, 11:21
    Pinik bo składanie byłoby ok gdyby nie trzeba było tego bolca wyjąćsmile mi tam się wizualnie też podoba-na pewno wypada lepiej w realu niż na zdjęciach katalogowychsmile
  • pinik 07.08.12, 11:57
    Powiem ci, pomilak, ze mi sie on tez calkiem podoba. Taki "zabkowato-kaczanowaty". Szeroki i nisko osadzony smile
    Bardzo podobaja mi sie jego felgi np.

A co do bolca: to dodatkowe zabezpieczenie, ale dosyc niepotrzebne przy normalnym korzystaniu. W innych wozkach sie tego tez nie robi (blokada, zeby sie sam nie zlozyl przeciez i tak jest wbudowana). Wiec ja tego bolca wogole nie przekladam.

--
    Pinik

• pomilak1 07.08.12, 20:17
    o widziszsmile dobrze wiedziećsmile bo mnie właśnie ten bolec najbardziej irytuje tongue_out co prawda na reszcie mam auto do którego wózka nie trzeba składać ale na wakacje będzie potrzebna większa część bagażnika tongue_out
  • nanna78 07.08.12, 12:25
    Ja od ponad roku nieustannie nie mogę się go nachwalić. Jeśli chodzi o prowadzenie i wygodę to wózek idealny! Jak dla mnie również ma rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Odkąd go mam moja wózkomania znacznie osłabła. Chociaż jest wiele wózków, które wizualnie dużo bardziej mi odpowiadają to nie mam ochoty zamieniać mojego "brzydala" na nic innego. Chociaż mam jeszcze 3 wózki "na stanie" , to zwykle wybieram nippera (jeżeli akurat nie użytkuje go moja przyjaciółka, która kocha go chyba nawet bardziej niż ja - ma stokka i bjcm a najchętniej jeździ nipperemwink )
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnkrhmlarqzf2z.png
  • pinik 07.08.12, 13:53
    No ja wlasnie sie wybieram na miasto, do banku i galerii. Chcialam wziazc stokke, zeby nim troche pojezdzic, ale coraz bardziej ciagnie mnie do zabrania nippera. On o wiele lepiej sie prowadzi. Choc wyglad stokke mnie zupelnie rozczula...

--
    Pinik

• maja3333 07.08.12, 14:36
    to najlepszy ze wszystkich wózków, które miałam smile obecnie używam go od pół roku dla drugiego syna (roczniaka). Nie widzę potrzeby wymiany na żaden inny smile jako terenowy ten sprawdza się u nas najlepiej.

W ogóle ostatnio stwierdziłam, że jak mam Maclarena (tylko ciągle nie mogę zdecydować, który z nich wolę najbardziej) i Nippera to juz nic więcej nam nie potrzeba do wożenia się wink
  • konwalia-82 08.08.12, 06:45
    a jaki laski on jest po żłożeniu? porównując z elitem? i siedzisko jest większe w elicie prawda? bo ja się dalej waham, jak tak dalej pójdzie to nic nie kupićbig_grin
    a i czy wejdzie do windy w bloku z płyty, bo mi się nipper długi wydaje
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-53262.png
  • maja3333 08.08.12, 08:30
    konwalia-82 napisała:

> a jaki laski on jest po żłożeniu? porównując z elitem? i siedzisko jest większe
    > w elicie prawda? bo ja się dalej waham, jak tak dalej pójdzie to nic nie kupić
    > big_grin
    > a i czy wejdzie do windy w bloku z płyty, bo mi się nipper długi wydaje

na to pytanie moge odpowiedziec bo tez miałam kiedyś Baby Joggera wink obydwa są dość małe po złożeniu jak na 3-kołowce , ale Nipper jest bardziej płaski po złozeniu od Elite. Na długość po rozłozeniu to nipper będzie troche krótszy. Powinien wejść do windy, nowe modele maja regulowane rączki (ja mam stary model) więc jeśli ta raczke opuści sie w dół to wózek powinien jeszcze mniej miejsca zajmować. Tak myśle smile
  • pinik 08.08.12, 08:41
    Tez mialam Elite. Dla mnie elite po zlozeniu byl fajniejszy (jakas taka bardziej szescienna, rowna paczka smile
    I skladanie mial lepsze. Wieksze siedzonko i bude.

Ale... Niedawno sprzedalam Elite i krotko potem kupilam Nippera (choc moglam miec nowego Elite). Elite jest napewno fajny. Moze to u mnie efekt znudzenia i checi wyprobowania czegos innego.

W kazdym razie nie zaluje decyzji. Nipper jest naprawde fajny.

Oparcie napewno wyzsze w Elite. Elite chyba troche ciezszy jednak jest.

Mysle, ze Nipper tak jak Elite wejdzie spokojnie do windy. Ja moim jezdze bardzo duzo metrem (a metro w Pradze jest stare, bez windy, czesto bez schodow ruchomych w dol). Bardzo lubie brac nippera, bo mozna go dobrze spuszczac po schodach. W metrze jak zloze raczke zajmuje malo miejsca (normalnie jak na wozek z duzymi kolami).

Wczoraj obserwowalam troche mocniej wozki w miescie. Chodzilam za nimi i sluchalam odglosow. Same klekoty! smile Wszystko glosne! A moj nipperek zupelnie bezszelestnie sunal po kostce smile

--
    Pinik

• saras-wati 08.08.12, 09:28
    nipper jest na pewno mniejszy po złożeniu niż bj elite; aby do mojego bagażnika nj gt wszedł idealnie na spód, muszę zdjąć jedno koło, natomiast nipper mieścił się idealnie; wklejałam zdjęcia - nipper po złożeniu był wielkości bugaboo beesmile
  • djulliet 08.08.12, 11:57
    A jak amortyzacja i prowadzenie, podbijanie w porównaniu z MB Urban Jungle i BJ Elite?
  • saras-wati 08.08.12, 13:15
    Wg mnie podbijanie lepsze niż w bj, takie jak w MBsmile Prowadzenie też na równi MBsmile
  • mancipi 08.08.12, 13:41
    saras-wati napisała:
    > Wg mnie podbijanie lepsze niż w bj, takie jak w MBsmile Prowadzenie też na równi MBsmile

jak nie przestaniecie to ja tego nippera kupię jeszcze zanim mylo wypróbuję, no to chyba nie bedzie normalne aby miec 2 wozki a jeszcze prawie 3 miesiace do narodzin dziecka suspicious
    obecnie kombinuję jak z półroczniakiem jechac na narty, bo przecież nie będę do włoch taszczyć mylo, bo na stoku nie da rady, a taki nipperek...
    a jeszcze jest ten przeklęty GT z tym fantastycznym składaniem big_grin
  • saras-wati 08.08.12, 13:59
    no ja mam gt...po złożeniu i zdjęciu kółek praktycznie nie ma go w bagażnikuwink jest osłonięty, duża buda - maxi po rozłożeniu, a mini po złożeniusmile
  • mancipi 08.08.12, 14:58
    wiem, że masz, a za takie wpisy normalnie poczęstowałabym ciętą ripostą wujka staszka tongue_out człowiek próbuje myśleć racjonalnie a tutaj go sprowadzają na złe drogi big_grin
    a tak poważnie pytając, ponieważ miałaś i mylo i nippera i masz gt to myślisz że który zestaw jest lepszy. w gt zachęca mnie buda i składanie, zniechęca materiał (jakby był ten co w elicie to byłoby super), w nipperze to zachwalane prowadzenie, zniechęca składanie. mylo-no wiadomo pierwszy wozek dla pierwszego dziecka więc ma i gondolę i odwracane siedzisko, tylko boje się pokonywania dziurawych lub nieodśnieżonych chodników, stąd myśl o drugim wozie, bardziej terenowym
  • saras-wati 08.08.12, 15:10
    hmm..gdybym była w ciąży, to...kupiłabym Cameleonasmile Mam teraz pożyczonego i jestem pod wrażeniem tego wózkasmile Nada się do wszystkiego i wystarczy na cały okres wózkowaniasmile Gdybym go miała od samego początku, to nie zostałabym wózkomaniaczką, hahasmile

mylo to bardzo ładny wózek, fantastyczną ma gondolę i super siedzisko spacerówki i design, który bardzo mi odpowiadasmile
    bj gt...mam słabość do tych wózków...bardzo mnie denerwuje w nich wiele rzeczy, ma sporo wad, ale zawsze do niego wracamwinkjednak to wózek dla starszego dziecka...
    nipper świetnie się prowadzismile

jesli mówisz o racjonalności, to nie kupowałabym dwóch dużych wózków od samego początkusmile kupiłabym najpierw jeden i zaczekała, co w codziennym użytkowaniu będzie najpotrzebniejsze akurat dla mniesmile zobacz, tej zimy(przynajmniej u mnie), śnieg był tylko przez półtora tygodnia i przejeździłam ją w większości bee+wink
  • mancipi 08.08.12, 15:26
    nie no spokojnie, nie kupuję póki co drugiego. po prostu myślę suspicious cameleony mi nie podchodzą-napatrzyłam się na nie przez rok w londynie i nie, zdecydowanie nie. co do bee+ no to fajny, na prosty londyński chodnik-wczoraj widziałam w nim noworodka w miekkiej gondoli, u mnie we wrocławiu bym go nie zdzierżyła w zderzeniu z kostką brukową
    założenie mam takie, że jak mylo nie da rady to od razu kupuję nippera lub GT, bo i tak terenowe wózio przy naszym trybie spędzania wolnego czasu się przyda, ale liczę że do wiosny dotrwam z jednym
  • saras-wati 08.08.12, 15:41
    no ja tym bee woziłam dwulatkę, nie noworodkawink a myślałaś moze o terenówce bumbleride indie? on wydaje mi się idealnysmile ale nie widziałam go w rzeczywistości, więc może wzdycham do niego bezpodstawniewink
  • e-kasia1 08.08.12, 21:48
    czuję sie zmolestowanawink i tez mam juz chrapkę na nippera. Gdzie kupowałyście swoje?
    --
    Małżeństwo - zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować
    kwiaty, a zaczyna kupować warzywa.
  • djulliet 08.08.12, 22:06
    No to teraz mam myślenie czy Urban czy Nipper smile Choć jeszcze Bumbleride Indie za mną chodzi tongue_out
  • pinik 08.08.12, 22:13
    Smiesznie, bo tez moment myslalam o tym indie. Ale nigdzie go na zywo nie widzialam i zakupilam nippera. Jak poszlam nim pierwszy raz do miasta, to po starowce jechal wlasnie Bumbleride! I powiem Wam, ze bardzo dobrze mi to zrobilo. Jechalam za nim moim nipperkiem i nipper wyglada o kilka klas lepiej. Wg. mnie ten indie badziewiasto wygladal. Przypominal mi troche klasa joggery Red Castle. Nie, no wogole mi sie nie spodobal.
    Wiec zanim zamowicie, radze go na zywo zobaczyc.

--
    Pinik

• djulliet 08.08.12, 22:22
    O widzisz, a wygląda na taki przemyślany wózek smile Na żywo to chyba najbliżej w Czechach, a Nippera mam u siebie w Krakowie w 4kids więc chyba nie ma sensu kupować Bumbleride w ciemno. Jeszcze jakby MB gdzieś obmacać big_grin
  • pinik 08.08.12, 22:28
    No wlasnie tego indie w Pradze widzialam. A jak ty z Krakowa, to pedz do 4kids (tez tam kupowalam) po Nippera smile

A o ktorym MB myslisz? Urban? Urban jest ogromny po zlozeniu (b. dlugi). Ja mam teraz nippera, urbana i swifta. W MB aktualnie nie odpowiada mi, ze budka nie ma wentylacji, a u nas wciaz upaly. NO i moja mala ma 7 mies. Chce ja widziec jadac, a w nipperze przez ta siatke ja widac, jak poloze oparcie troche. To dla mnie teraz duzy plus nippera. I bardziej miekko jedzie niz swift.
    No i cena...
    --
    Pinik

• pinik 08.08.12, 22:28
    Oczywiscie sa tez plusy MB:

lepszy kosz z lepszym dojsciem, fajniejsze raczki (lepiej wyprofilowane, szersze).

--
    Pinik

• djulliet 08.08.12, 22:37
    Tak o Urbanie myślę, zniechęca mnie jednak brak wentylacji w budce, mam na stanie BJCM oraz Teutonię i doceniam tą siatkę z tyłu w upały, rewelacja, dwa to że po złożeniu jest prawie taki sam jak przed złożeniem big_grin Cena też niestety na niekorzyść MB, tu pewnie celowałabym w używkę a Nippera mogłabym kupić nowego z gwarancją. Jak uważasz czy Nipper ma jakieś minusy poza "kaczym" wyglądem? big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.