Dodaj do ulubionych

pytanie do użytkowników nippera

02.09.12, 15:38
Witam,
nastawiłam się dość mocno na ten wózek ale właśnie przeczytałam opinię o nim, że jest strasznie wywrotny i że roczniak nie dość że ledwo wlezie do tego wózka to na dodatek od razu leci do tyłu;/ To prawda? Bo ja już chciałam go kupić...ehhh....proszę o informację.
pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • aga7-77 02.09.12, 15:41
    Kto Ci takich rzeczy naopowiadał? Nipper jest bardzo stabilnym wózkiem, moja dwulatka wchodzi sama do niego i jest OK. Kup, a myślę że na pewno będziesz zadowolona smile
  • kkitka 02.09.12, 18:11
    Też jestem ciekawa gdzie to znalazłaś. Mój jest jeszcze mały, ale próbowałam na krawężnikach czy jest wywrotny i nic z tych rzeczy. To że ma dość szeroki rozstaw kół powoduje, że jest właśnie stabilny moim zdaniem. Mój M. podejrzewał, że wszystkie osoby które dobrze piszą o tym wózku, są zatrudnione przez firmę która go sprzedaje wink Ale jak już zakupiliśmy to nawet jemu ten wózio się świetnie prowadzi, a dziś na spacerku to był trochę zły jak wreszcie i ja chciałam pojeździć wink
    --
  • pomilak1 02.09.12, 20:24
    Dla mnie bzdura!moja roczna córka sama wchodzi i schodzi, opiera się o oparcie (jak chce postraszyć nasze rybki waląc w akwarium łapkami tongue_out )nigdy nam się wózek nie przewrócił.
  • magdaimiko 02.09.12, 20:28
    wlazłam na jakąś stronę gdzie najpierw przedstawiają produkt a potem ludzie go oceniają. No i wózek dostał chyba z 90% pozytywów i jedynie ta jedna babka napisała, że wózek straszny bo jak wsadza do niego roczniaka to wózek leci do tyłu. ni trochę jak dla mnie tu logiki, wózek i tak zakupię ale chciałam się upewnićsmile Dzięki za odpowiedzismile
  • magdal-enas 02.09.12, 20:57
    Potwierdzam, jest stabilny. No, chyba że torbę 100kilową zawiesisz na rączce, ale to chyba każdy wózek by padł. A dziecko na 100% go nie wywróci.
    Ja po wakacjach jestem nipperem urzeczona i dojrzewam do sprzedaży Teutonii.
  • aminkowa 03.09.12, 19:09
    Hej, a ja mam pytanie do jakiego wieku dziecka wystarczy nipper, jak z wysokoscia oparcia? Zaciekawił mnie ten wózek, zastanawiam się czy nie zamienić mojej terenówki quinny freestyle na niego?
  • delphine_delphine 03.09.12, 23:26
    I ja mam pytanie: jak jest z amortyzacją tego wózka? Zastanawiam się (zachęcona waszymi opiniami) nad nipperem lub baby joggerem city elite - na tereny piaszczyste i drogi żwirowe. Który odpowiedniejszy na takie tereny?
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0a5fn8044h.png
  • aga7-77 04.09.12, 08:47
    Wysokość oparcia ok. 50 cm (oparcie jest zaokrąglone), siedzisko obszerne, amortyzacja wyczuwalna, wózek nadaje się na trudny teren - dużo już na ten temat pisałyśmy smile
  • magdal-enas 04.09.12, 21:13
    Do jakiego wieku, to wg mnie zależy od gabarytów pasażera. Moja córka jest drobna, ma rok i niecałe 3 miesiące i ma kupę luzu. Z pewnością wystarczy na bardzo długo, do końca wózkowania. Ale to jest naprawdę obszerny wózek w porównaniu z innymi spacerówkami. Jak patrzyłam w czasie urlopu na inne wózki, to na żaden bym się nie zamieniła. A dziewczyny pisały, że i 4 latek się mieści smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka