Dodaj do ulubionych

nipper czy bj city mini gt

17.10.12, 08:46
jak wypada bezpośrednie porównanie tych dwóch wózków?
Edytor zaawansowany
  • agusia041 17.10.12, 09:16
    Ja też chętnie się dowiem, mam gt i wielką chęć na nippera smile
  • djulliet 17.10.12, 09:26
    Jak to ładnie ujęła któraś z forumek GT to wózek miejski, który da radę w terenie, a Nipper to terenówka, która super radzi sobie również w mieście smile
    --
    Pomóżmy Bartusiowi stanąć na własnych nóżkach www.bartekbulat.pl
  • agusia041 25.10.12, 14:09
    Mając obecnie na stanie obydwa wózki zastanawiam się którego bym wybrała. I naprawdę nie wiem...
    Pierwsze spostrzeżenie jakie nasunęło mi się po przejażdżce nipperem to fakt, że jest jednak stabilniejszy od gt. Amortyzacja też zdecydowanie lepsza, super jeździ po nierównym terenie podczas gdy gt nie jest taki miękki i dzieckiem więcej trzęsie.
    Siedzisko, oparcie - dużo więcej miejsca ma maluch w gt. W nipperze jest taki dopasowany z każdej strony. Mojemu 10 mies. synkowi brakuje do końca oparcia ok. 6 cm, podczas gdy w gt zostaje mu dwa razy więcej smile
    Buda, wiadomo baby jogger wygrywa, chociaż w nipperze nie jest taka zła, od słońca chroni dostatecznie gorzej od wiatru sad
    Nipper ma siedzisko ok.10 cm niżej niż gt, w sumie to ja jednak wolę chyba wyższe wózki...
    Chociaż jak mały zacznie chodzić to będzie raczej na plus smile
    Rączka jak dla mnie poręczniejsza w nipperze, składanie, regulowany pałąk fajniejsze w gt.

W sumie to nipper ma nad gt jedną, istotną przewagę, prowadzi się go lepiej, lżej i przyjemniej smile I jak na terenówkę z tak dużymi kołami jest naprawdę niewielki.
  • azymut17 25.10.12, 14:27
    Właśnie się zastanawiam nad tymi dwoma. Na razie na korzyść GT przemawia to, że nie ma pompowanych kół - mam do pokonania wiele wertepów, niestety zaśmieconych. Przejażdżka po tłuczonym szkle czy ostrych kamieniach to codzienność, dlatego chyba Nipper odpada sad Chociaż amortyzacja kusi, oj kusi.

A może te koła nie są takie łatwe do przebicia? Macie doświadczenia na tym polu?
    --
    Lobby broni, Lobby radzi...
  • afroddytta 25.10.12, 17:27
    Ja w ciągu 6 lat wózkowania i praktycznie zawsze miałam wózek na pompowanych kołach nigdy gumy nie złapałam, po żadnych ekstremalnych śmieciskach nie jeżdziłam, ale również nie tylko po parkowych ścieżkach, generalnie wszędzie i wózków nie oszczędzając smile
  • ollasja 25.10.12, 20:57
    A ja i owszem, bo najechałam kołem na zwykłą pinezkę...
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd2n0abqcw5yhg.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/5b0982c3jfa6k28t.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.