21.02.13, 17:35
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
      • martuska1982 Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 18:07
        dowód przelewu to też nie wszystko!!!
        To tak ku przestrodze napiszę.
        Jak zapewne wiecie od dłuzszego czasu na tablicy grasują oszusci.Latem był wręcz wysyp "mega okazji".Moja koleżanka też się tak złapała, z tym ze to było w niedziele.Zaufała, wysłała pieniadze na konto, po czym przyszło jej do głowy, zeby sprawdzic sprzedajacą.
        Po tym jak wysłała jej potwierdzenie przrlewu elektroniczne, babka na zapytania z innego meila pisała, ze jak najbardziej aktualne bla bla bla.Koleżanka w akcie desperacji zadzwoniłą na infolinię swojego banku, wyjaśniła o co chodzi i jej anulowali ten przelew.Gdyby to było w tygodniu to by nie zdążyła pewnie.
        Jednak morał taki, ze nawet jak nam pokażą dowód to nie znaczy, ze kasa dotrze. uncertain

Jest też taki portal oszusci czy jakos tak (google powinno wyrzucić).Moja znajoma (ta sama) tam teraz szuka potencjalnych kontrahentów i tak sie złożyło, ze chciała ostatnio kupić wózek, dostała dane do przelewu i na tym portalu wyskoczyło kilka historii. Inny numer konta, dane, ale adres ten am i email ten sam.

Tam mozesz Pomilak zgłosić podejrzaną osobę, choćby po to by ostrzec innych.
        • magda79pn Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 18:33
          i to jeszcze poznań !!!
          nawet nie wiem gdzie jest taka ulica w poznaniu...

--
          ==================================================================
          1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• lucyna_1980 Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 18:36
      Słuchaj, póki co bierzesz dane tej Pani, dowód nadania paczki, po numerze paczki drukujesz ze strony kuriera historię paczki (nawet jako print screen) tam zapewne jest potwierdzenie, że została ona odebrana, ewentualnie zdjęcia wózka - swoje albo z netu jak on wyglądał i zasuwasz na policję i to jak NAJSZYBCIEJ!
      Jest szansa, że jeśli podała swój prawdziwy adres to zostanie on odzyskany, ale tu czas działa na Twoją niekorzyść, a z tego co czytam to ona ma go od wtorku a dziś już jest czwartek... działaj dziewczyno!!!
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwdf9h3m91mjkp.png
      http://www.suwaczki.com/tickers/a8do3e3k7ayi3kd4.png
      • pomilak1 Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 18:59
        magda ulica musi taka być, bo wózek został odebrany.
        Lucyna sprawę na pewno wraz z dokumentacją zgłoszę jutro na Policji.
        Martuska oczywiście, że prosiłam o potwierdzenie, ale Pani miała milion wymówekuncertain

Już mówiłam Saras, że dopiero po fakcie się kapnęłam, że to krętacz, bo najpierw pisała, że "maż jeździ po Polsce" a w niedzielę "jeździł na karetce" i potwierdzenia nie miała jak wysłać.

Dziewczyny sprzedałam BC vit, kwota śmieszna, bo 110zł z wysyłką!po prostu chciałam się wózka z domu "pozbyć", bo wiedziałam, że i tak go nie użyję przy Oliwii.

No mam nauczkę i tyle. A ja jeszcze koła szczoteczką do zębów czyściłam uncertain:/uncertain

http://img801.imageshack.us/img801/5536/dsc0788pp.jpg

• annulka79 Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 19:18
          Adres podany istnieje:
          maps.google.pl/maps?hl=pl&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42661473,d.Yms&biw=1143&bih=525&q=klonowa+6/27+pozna%C5%84+61-468&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47045ac6fe5c014b:0x20a4693ae0a8875f,Klonowa+6,+61-468+Pozna%C5%84&gl=pl&sa=X&ei=MWQmUafyMImp4AT8qoCgCg&ved=0CCkQ8gEwAA
        • tygisek Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 19:19
          nie wazne za ile, wazne, ze cos takiego mialo miejsce, jesli Ty nie zglosisz tego na policje, to babsko bedzie sobie bezkarnie dalej pogrywac, to stara cwaniara....ja tez jakis czas temu zostalam oszukana - nie w sprawie wozkowej, ale rowniez chodzilo o zakupy przez internet, w sklepie, w ktorym wielokrotnie wczesniej dokonywalam zakupow na wiele wieksze kwoty, wiec bez obaw wyslalam pieniadze za zakupiony towar i toarunie otrzymalam, poczatkowo mily Pan odbieral telefon, pozniej juz nie, kiedy zadzwonilam z tel. meza odebral i zapewnial, ze juz paczka zostala wyslana i to byl ostatni kontakt, jaki mialam ze Sprzedawca, po kilku tyg. zglosilam sprawe na policje, za kazdym razem informujac czlowieka o podjetych krokach i dzialaniach, zeby nie byl zaskoczony, niestety bez odzewu, po dwoch latach otrzymalam zwrot kwoty z jakimis smiesznymi odsetkami, ale otrzymalam, zdziwilam sie coprawda, ale jak sie okazalo nie bylam jedna - Tu Pani Ridka4 ma bogata przeszlosc oszukancza - dodam, ze kazdy wpis na forum swiadczy tylko przeciwko tej Pani i moze byc wziety jako dowod na kretactwa i matactwa, klamstwa jakimi karmi otoczenie i osoby z ktorymi zawiera umowy kupna sprzedazy, wiec nie wahalabym sie, zadne pieniadze piechota nie chodza, nie ma co darowac sobie, utwierdzajac Pania Ridke4 w przekonaniu, ze moze sobie bezkarnie dalej naciagac oszukiwac i przekrecac, oraz OKRADAC...
    • agnes_nyc Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 20:05
      a moze byc tak Pani ridki znajomym wyslac link do forum niech wiedza jaka maja zolze w znajomych

bo na profilu ridki nie mozna nic napisac ale poinformowac znajomych mozna

tak wiec do dziela tylko 140 znajomych to nie duzo

ja kilku wysle ale nie dam rady sama pomozecie ?? hehehee zabawimy sie
      --
      Zapraszam na forum wozkowe
      Wozki Dzieciece - Wozkomania
      www.rea24.pl
      http://www.suwaczek.pl/cache/0e10fda5ac.png
    • agnes_nyc Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 20:32
      na allegro tez opini nie ma dobrych

allegro.pl/show_user.php?uid=15377937
      jak ja nie lubie oszustow sama jednemu dalam sie wkrecic teraz czekam na proces sadowy bo nie podarowalam
      --
      www.rea24.pl
      • mama1dawidka Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 20:37

--to siadam na kompa i do dziela
        Dzieki temu bedziemy mieli wiecej wejsc na forum a znajomi i rodzina dowoe sie jaka
        Jest ta ridka faaaanjna
        No jasne a dlaczego komus darowac?
        Same pieniazki nie przychodza a tak to taki oszust jak raz zaplaci za sprawe
        To sie zastanowi na drugi raz
        Ja jestem zdania jak krasc to miliony a nie jakies drobne smile
        Czesto to moim kupujacym mowie

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv7385hljm4u.png
        http://www.suwaczki.com/tickers/zem320mmgsul9ah5.png
      • martuska1982 Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 20:55
        kurcze,żebym pamięć miała lepszą... Pamiętam, ze po tamtej akcji z ridką, co oszukała laskę na stoke "explorera" wink przeszperałam allegro i wyczaiłam, że ma też inne konto ta ridka, ale za chiny nie potrafię sobie teraz przypomnieć nicka. Może poszperam to coś jeszcze znajdę.
        • gorligorligor Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 21:48
          martuśka wejdź na ALL na kupujących od tej Ridki, pewnie i od siebie coś kupowała, żeby sobie podreperować opinie, może skojarzysz drugiego nickasmile
          pomilak bardzo Ci współczuję...
          ridkaprzykro mi, że Pani dziecko ma taki wzorzec....pewnie odbije się to na PAni w przyszłości, ale wtedy będzie już za późno...może warto się zmienić już dziś, teraz! dla SYNA!!!
      • magda79pn Re: Zostałam oszukana!!! 21.02.13, 23:34
        ten wózek (czarna bartatina) kojarzy mi się z tym sprzedawcą ( allegro.pl/2w1-ziko-herbie-mamas-papas-najladniejszybcm-i2972533537.html ) widziałam tą bartatinę jakiś czas temu na allegro, a Swarzędz jest zaraz koło Poznania smile

tak mi się skojarzyło, ale głowy nie daję wink

--
        1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• monika_kas Re: Zostałam oszukana!!! 22.02.13, 08:05
      a ja tak czytam i czytam i normalnie krew się w żyłach gotuje!

jak można być takim podłym... matka a okrada inne matki! oszukując jak się tylko da... nawet to kłamstwo z rzekomą śmiercią męża... a co będzie następnym razem!? może wymyśli śmierć dziecka... wszystko po to by kraść, kłamać i oszukiwać dalej.... szok.

a jak tak patrze na to jej konto na all... to chyba sama kiedyś chciałam coś od niej kupić, bo nick taki znajomy się wydaje.

też rozpowszechnię wiadomość o naciągaczce - złodziejce! a co! nie można darować...
      • monika_kas Re: Zostałam oszukana!!! 22.02.13, 08:16
        a tak wogóle to poza oczywistą stratą pomilak, to bardzo szkoda mi dziecka tej Ridki4.. jaki ten chłopiec ma przykład? mało powiedzieć, że żaden... on ma po prostu fatalny przykład. biedne to dziecko... sad
      • sylki Monika 22.02.13, 10:10
        Jej dziecko już miało poważną nagle ujawnioną wade serca i biedna Marika musiała zrezygnować z wakacji na rzecz operacji big_grin
        Nie życzę jej, by wszystkie te kłamstwa nagle się spełniły , ale los potrafi być przewrotny
        • monika_kas Re: Monika 22.02.13, 10:48
          jestem z tych osób co nie życzą nigdy nikomu źle, ale mam nadzieję, że tę "Panią" spotka kiedyś kara za jej oszustwa... oczywiście nie dotyczy to jej dzieciaczka, któremu życzę jak najlepiej i mam nadzieję, że mając taką matkę - oszustkę wyjdzie na ludzi...
    • sztucznamrowka Re: Zostałam oszukana!!! 22.02.13, 09:54
      To straszne co Cię spotkało pomilak sad
      Ale moim zdaniem wózek bardzo charakterystyczny i jak go ta oszustka gdzieś wystawi to będzie można łatwo go znaleźć (tak myślę).
      Ja obecnie sprzedaję bardzo wartościowe rzeczy z moich zbiorów domowych (biżuteria) I Twoje doświadczenia są dla mnie ostrzeżeniem.
      • gorligorligor Re: Zostałam oszukana!!! 22.02.13, 11:10
        ja zawsze czekam na wpłynięcie pieniążków na koncie i dopiero wysyłam. Rzadko w sumie coś sprzedaję, ale to u mnie zasada podstawowa i chyba tak najlepiej. Najlepsze, jak sprzedałam komplet Marity za śmieszne w sumie pieniądze i jeszcze zapłaciłam za przesyłkę, a potem oczywiście allegro zażądało jakiejś opłaty. Ja to nie za bardzo chyba umiem robić interesy. Z drugiej strony, jeśli widzę na aukcjach, że ktoś wystawia wózek za dużo większą cenę i on nie schodzi miesiąc, dwa itd. to kurcze chyba coś za coś. Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja tam odrazu liczę się ze stratą jeśli sprzedaję wózek po dzieciach i jakoś źle bym się czuła "oszwabiając" kogoś. Ja się bardziej przejmuję chyba, niż kupujący: czy wszystko ok? czy zadowolony? czy czegoś źle nie opisałam/pokazałam itd. Dla mnie sprzedaż to strestongue_out
        • martuska1982 Re: Zostałam oszukana!!! 22.02.13, 12:27
          gorligorligor napisała:

Najlepsze, jak sprzedałam komplet Marity za śmieszne w sumie pieniądze i jeszcze
          > zapłaciłam za przesyłkę, a potem oczywiście allegro zażądało jakiejś opłaty.

bo jak się sprzedaje na allegro to od sprzedaży płaci się prowizję. wink
        • pomilak1 Re: Zostałam oszukana!!! 22.02.13, 13:49
          Gorligorligor ja też tak mam!zawsze wózki czyszczę, psikam, kółka szoruję itd. Starannie pakuję i jak już wózek jest w drodze to mam stresa czy rzeczywiście wszystko ok!
          Nigdy na wózku nie zyskałam najmniejszego grosza!Teraz tego vita też sprzedałam za bezcen, więc do głowy mi nie przyszło, że można komuś stówki nie wpłacić!
          • pomilak1 Dziewczyny:) 22.02.13, 13:51
            Dzięki za odzewsmile
            Przynajmniej wiem,że są jeszcze "normalne" forumki smile
            Mamadawidka, Agnes dzięki za rozesłanie mojego wątku do znajomych "przemiłej" Pani smile
            • martuska1982 Re: Dziewczyny:) 22.02.13, 14:42
              to i ja poproszę o podziękowania. big_grin a co!
              wysłałam ponad połowie znajomych, aż mi fejs konto zablokował. tongue_out
              Na szczęście konto lewe.Wiem, wiem, niezgodne z regulaminem.Wisi mi to. tongue_out
            • escapezone Re: Dziewczyny:) 22.02.13, 14:43
              tak sobie przegladam fb nie bede pisac co poczynilam tu tongue_out bo pewnie czyta. i patrze ze na forum trojmiasta probowala sprzedawac , i na gumtree tez jest ale nic nie sprzedaje poki co, ale na allegro sie loguje.. co za lambadziara... masakra...
              ale ja bym nie darowala i bym sie przejechala dopoznania , nawet za te cholerne 100zl, ew. najpierw jakbym kogos miala ze znajomych kazalabym zrobic wywiad srodowiskowy i pozniej wjazd na chate , nie cierpie oszustów.... nie podarowalabym nawet 5zł. ale zdjątko widze ze na fb ma z tunezji , coz powodzi sie na cudzym nieszczesciu
              --
              http://www.suwaczki.com/tickers/dqprx1hpde1opbml.png
                  • martuska1982 Re: Dziewczyny:) 22.02.13, 15:20
                    agusia041 napisała:

> wiecie co ja to naiwna jednak jestem, bo myślałam, że ona po tej akcji wpłaci t
                    > e pieniądze, albo chociaż będzie próbowała jakoś się wytłumaczyć tongue_out
                    sorry, ale..... BUAHAHAHAHAHAH XD

nie ten adres kochana, nie ten adres. tongue_out
                  • mama1dawidka Re: Dziewczyny:) 22.02.13, 15:37
                    welkome :
                    Niestety zaden ze znajomych sie nie zaintesowal
                    Zadnej odpowiedzi
                    Niestety sad
                    Cholera tu na fb udaje kurde baba zadbana
                    Klapeczki
                    A 110 zlotych nie umie wplacic?
                    Sylki ona nie zbiera na wakacje
                    Raczej na dlug po poprzednich suspicious
                    Bo kogos kogo nie stac na wozek za 110 zl
                    To i nie stac na wakacje w tunezji
                    Ech Ewa
                    Bylas na policji?
                    Bo ja bym nie podarowala ani grosza bo czemu niby?

--
                    http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv7385hljm4u.png
                    http://www.suwaczki.com/tickers/zem320mmgsul9ah5.png
                      • agnes_nyc Re: Dziewczyny:) 22.02.13, 15:56
                        ja odzewu nie mialam ale wyslalam tez lasce o tym samym nazwisku wiec moze meza siostra badz bratowa wstydu moze sie i najadla

bo ja bym sie zapadla pod ziemie po takiej akcji a znajomych omija szerokim lukiem ze wstydu

szkoda ze tutaj szanowna pani nie chce sie odezwac

ja zycze jej wszystkiego co najgorsze i mam nadzieje bog rychliwy ale sprawiedliwy i pokaze ja jak tylko bedzie mogl szkoda mi tylko dzieci jej ze ma taka pusta i glupia matke

a ten maz czy on nie widzi kogo ma w domu

do beczki z kapusta z nia i zawekowac na kilka lat moze rozumu sie nauczy
                        --
                        www.rea24.pl
                          • agnes_nyc Re: Dziewczyny:) 22.02.13, 16:08
                            mama1dawidka napisała:

> swoja droga ciekawe czy ona wg ma meza?
                            > Bo mam wrazenie ze dalaby sobie o kazdego grosza dupe ogolic smile
                            > Noi jak moze miec meza jak on dwa razy juz umarl?

chrystus tez zmartwychstal smile wiec u ridki moze cuda sie tez dzieja

--
                            www.rea24.pl
                            • blondynkaapoznan Re: Dziewczyny:) 22.02.13, 16:38
                              tacy ludzie nie mają wstydu, mają cholerny tupet i jeszcze uważają że są super !!!

znam bardzo podobny przypadek, niestety z poznaniu jest ich więcej...

łazi po Łazarzu (dzielnica Poznania) pewna Anetta (przez dwa "T" big_grin ) metr pięćdziesiąt w kapeluszu, kacza dupa itp, od wszystkich wokół pożycza pieniądze, ciągle się przeprowadza (uciekając z poprzednich, niezapłaconych i zadłużonych mieszkań) no i łazi ta wylęga z ryjem w górze, rudy włos zarzucony do tyłu i śmiga tymi swoimi kaczymi nóżkami, zachowuje się jak gwiazda, jakby była modelką conajmniej big_grin zero wstydu, a przekręty robi takie, że głowa mała smile

wyłudza pieniądze, potem nie chce ich oddać, bieda aż piszczy że do gara nie ma co włozyć (odbiera wszystkie możliwe dodatki dla samotnej matki z MOPRów), ubiera się na szmateksach w różne gustowne stroje, oczywiście firmówki wink adidas i nike ze znaczkami na całe plecy big_grin
                              ma dwóch synów, jeden z którego postanowiła zrobić piłkarza (bo to są dobre pieniądze big_grin ) i drugi prawie 5 latek którego wozi ciągle we wózku, przykrytego stertą kocy i wyglądają razem jak bezdomni...

ale ma piz.. gadane takie, że wszyscy jej ufają, naciągnęła pewną kobietę na obóz dla dzieci organizowany w kościele, wzięła kasę i miała obóz załatwić, oczywiscie ani obozu nie było, ani kobieta nie mogła kasy się doprosić sad chodzi też po pseudoznajomych i wymyśla, że to syn chory i potrzebuje 600zł na lekarstwa (w rzeczywistości pieniądze były potrzebne na firmę która wykonuje przeprowadzki, aby uciec z mieszkania), a to coś tam innego... i tak tu 50zł, tam 30zł, gdzie indziej 100 i juz jest do przodu i chodzi sobie jakby nigdy nic się nie stało smile

dla niej każda okazja jest okazją do zrobienia kasy smile zaprosiła dzieci na urodziny syna, i dzieci podobno zepsuły (złamały) łóżeczko turystyczne, nie dosyć że ich nie dopilnowała, bo przecież u niej w domu urodziny, to ona odpowiada, to jeszcze chciała od rodziców dzieci zaproszonych, wyłudzić pieniądze, aby odkupić sobie łóżeczko !!! tych przykładów mogłabym napisać ze sto smile najgorsze jest to, że z jej starszego syna wyrasta taki sam cham jak matka, dzieciak jest bezczelny, przebiegły, umie doskonale knuć intrygi i próbuje wszystkich wrobić tak, żeby dzieciaki płaciły mu za szkody !!! ale nie ma się co dziwić, w końcu uczy się od najlepszych...

Matka ta, udziela się bardzo w warta poznań, tak więc ostrzegam wszystkich przed tą przebiegłą mamuśką smile

• martuska1982 Re: Zostałam oszukana!!! 23.02.13, 18:48
        ja własnie ostatnio sprzedałam na all, wysłałam za pobraniem i paczka do mnie wraca.Koszta niestety poniose.Dowiadywałam się czy mogę coś zrobić by odzyskać poniesione straty i przy okazji dowiedziałam się, że na allegro zawiera się umowę cywilno-prawną (oczywiste), a jako potwierdzenie jest sama transakcja na allegro plus meile (w sądzie uważane sa za dowód pisemny).Trzymaj meile i walcz. smile
        Trzymam kciuki za powodzenie.Ktoś wreszcie musi się tej kryminalistce dobrać do dupy.Kryminalistka piszę z pełnią swiadomością mając na mysli osobę nagminnie łamiącą prawo.
        • paula2306 Re: Zostałam oszukana!!! 23.02.13, 19:56
          Pacta sunt servanda- umów należy dotrzymywać, jedna z kluczowych zasad prawa cywilnego, która oznacza, że osoba, która zawarła umowę, musi się z niej wywiązać. W przeciwnym razie, druga strona może dochodzić roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania. Umowa zawarta na odległość (np. poprzez Allegro) ma taką samą moc prawną jak umowa zawarta pomiędzy stronami podczas bezpośredniego, osobistego kontaktu. Tak więc nie można odpuszczać oszustom, tym z Allegro także. Czasem kosztuje to dużo czasu, nerwów, ale warto, tym bardziej gdy w grę wchodzą duże kwoty.
          --
          http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n73mlciwhqy.png
          Nataszka 19.03.2010
          • majkusia08 To prawda 23.02.13, 20:11
            takim ludziom nie należy odpuszczać ale pozostaje zgłosić sprawę na Policję i poczytaj sobie to:
            gazetylokalne.pl/a/tuchola-kupil-na-allegro-ciagnik-za-32-zlote
            I darujcie sobie tą "oszustkę" bo to może Was zaboleć ja ta kobieta poda Was do sądu o znieważenie,bo jak na razie,żaden sąd nie udowodnił jej że tą oszustką jest.
            Nie popieram poczynań tej osoby ale uważajcie.
            --
            Pozdrawiam smile
            Monika
            • sarenka1983 Re: To prawda 23.02.13, 20:27
              To boli...
              ciężko harujesz od rana do nocy a ludzie mają taki tupet...
              jak można spać spokojnie tak oszukując ludzi, tak kłamiąc...
              opowiadać takie bajki....
              Ta Pani musi zostać ukarana aby inne osoby nie doznały takiej krzywdy jak my...
              to nie są małe pieniądze, nie można tego tak zostawić...
              możemy zebrać się wszystkie i każda z nas może wytoczyć proces...
              ja nie odpuszczę, należy tępić takie zachowanie...
                • escapezone Re: To prawda 23.02.13, 22:30
                  Proponuje założyć jakiś watek zamknięty dla wybranych osib bo nie wiadomo co taka szuja może wymyślić czy poczynić. A odwiedziny dobry pomysł szkoda ze daleko do poznania
                  --
            • pomilak1 Re: To prawda 24.02.13, 11:11
              Ale sory to ja się mam jej bać??zniesławienie?to czysta prawda!co innego jak bym ją tu oczerniała, bo mi wpłaciła pieniądze o dzień za późno!ale jeżeli ktoś mnie okradł to dlaczego mam siedzieć cicho?!
                  • sylki Re: To prawda 24.02.13, 13:37
                    Dokładnie tak, kurcze będzie cię taki chciał okraść, rozwalisz mu łeb w obronie własnej i co z tego będziesz mieć, a no to, że napastnik może domagać się odszkodowania.
                    Komedia, a nie prawo
                    --
                      • escapezone Re: To prawda 24.02.13, 13:56
                        Tu się zgadzam .osobiscie byłam świadkiem jak na komendę przyszedł facet ze został oszukany ba allegro i chciał zgłosić na policje
                        zbyli go a tomowiac żeby zgłaszał ba allegro później ze dużo pracy naja i nie ma kto go przyjąć i spisać wszystko akwita była duza ok 10 tyś zł. Chore...
                        --
                        • pomilak1 Widzę.... 24.02.13, 14:16
                          że moderatorzy na innych forach czuwają.
                          ha ha śmieszy mnie to, że ktoś jawnie robi przekręty i nic nie można zrobić, bo jest chroniony bardziej niż osoba, która doznała krzywdy.
                          Mam to, więc w d** niech Pani M sobie dalej kręci wałki, współczuję ludziom, którzy coś od niej kupią...
                          Sylki usuń zatem i ten wątek, bo widzę, że to walka z wiatrakami.
                          Wszystkim forumkom, które był/są po mojej stronie dziękuję, reszcie życzę podobnych transakcji do mojejtongue_out
                          Mam nadzieję, że Policja jednak coś zadziała...
              • martuska1982 Re: To prawda 24.02.13, 16:08
                pomilak1 napisała:

> Ale sory to ja się mam jej bać??zniesławienie?to czysta prawda!co innego jak by
                > m ją tu oczerniała, bo mi wpłaciła pieniądze o dzień za późno!ale jeżeli ktoś m
                > nie okradł to dlaczego mam siedzieć cicho?!

Z tego co mi wiadomo, oczywiscie pani Marika moze pozwać Pomilak za ten wątek, sęk w tym, ze będzie musiała udowodnić, że to co tu napisano to nieprawda.Niestety nie udowodni.Nie sadze by Pomilak za ten wątek groziła sprawa o zniesławienie. tongue_out
                • kedro-dasos Re: To prawda 24.02.13, 16:32
                  dziewczyny, a co z ochroną danych osobowych? jestem całym sercem za pomilak, myślę,że dzięki wątkowi,który tu założyła ostrzegła wiele osób, ale nasz kraj jest chory( jak ktoś tu wczesniej ) i może rzeczywiście lepiej wykasować jej dane, a zostawić tylko link z allegro. Z drugiej strony jeśli ridka 4 poszłaby z tym na policję, to sama na siebie ukręci bata, może wygra jedną sprawę, ale za oszust kilka może i posiedzi.Może jej wtedy też ekstra paczkę za kratki poślemy.
                • gosia_gd Re: To prawda 24.02.13, 17:26
                  Dżizas, czytam to wszystko i uwierzyć nie mogę. Ja też kiedyś na all zostalam w balona zrobiona. Pomilak, wiem co czujesz. Podłe to poczucie, że są ludzie, którzy tak perfidnie oszukuję. Mam nadzieję, że baba w końcu zostanie ukarana za swoje machloje!

--
                  http://www.suwaczki.com/tickers/h84ftrd8a640ahox.png