Dodaj do ulubionych

spacerówka z pelna raczką-po raz kolejny

13.03.13, 00:15
Im więcej czytam tym mniej wiem. Proszę pomóżcie.
Potrzebuję w miarę lekkiej spacerówki z pełną rączką. Córeczka ma 10 miesięcy. Na razie był by to drugi wózek z czasem , czyli za jakiś rok awansował by na główny.Ma służyć do końca wózkowania. Nie będę nim chodzić po lesie. Chciałabym też aby:
- można ja było rozłożyć jedna ręką , ewentualnie coś tam dopychając nogą . Będę musiała znieść z 1 piętra w drugiej ręce dzierżąc dziecko.
- rozkładany na płasko/prawie płasko
- podnóżek regulowany - wystarczy opcja góra dół
- nie musi ważyć 5 kg, cięższy, ale poręczny przy znoszeniu będzie jak najbardziej ok
- budka z bajerami , znaczy się rozsuwana do pałąka typu Zooper
- jako taka amortyzacja
- budżet 700 zł
Teoretycznie może być używany, ale boję się trochę, ze wtedy nie dotrwa do końca wózkowania. Bardzo dużo spaceruję. Nie mam też jak odebrać osobiście, czyli loteria.
Teraz mam Haucka Traxx Jaguara i (jak się zbiorę i wyślę budkę do serwisu to) Zoopera Twista.
Śnił mi sie Britax B-Agile, nawet w tym śnie mąż wędki sprzedał, żebym go miała ( taki mocno abstrakcyjny był). Realnie patrząc , nawet z wypchanym podnóżkiem będzie za mało poziomo. Oglądałam na necie Jane Chellenger( wąskie oparcie-27 cm), Zooper Bolero( wysokość oparcia tylko 43 cm), Cybex Callisto (za drogi),Navington Scooner (to samo),M&P Luna ( mała budka, czy może nie?).
Obserwuj wątek
    • greczen Re: spacerówka z pelna raczką-po raz kolejny 14.03.13, 00:10
      Dziękuję za odzew.
      Navington Scooner mi się niby podoba, ale siedzisko wydaje mi się mało osłonięte. Mam też wrażenie,sądząc tylko i wyłącznie po zdjęciach z netu , ze siedzisko jest spadziste. Tak się tworzą wózko- ploty tongue_out Np. to dziecko wisi na pasie w kroku. .
      Jane Challenger ma bardzo wąskie oparcie. W Haucku mam ok 30 i półtora roczne dziecko w zimowej kurtce wygląda w nim jak sardynka w puszce.
      Britax byłby najbardziej uniwersalny. Tylko ten podnóżeksad Wiem, że można wypchać, ale nogi i tak są w dole.
      W mieście mam super proste chodniki, kostka terkocząca wszędzie. Za to na typowym spacerze ( nie zimowym), chodzę też po ścieżce ubitej( wyjeżdżonej przez auta raczej).
    • greczen Re: spacerówka z pelna raczką-po raz kolejny 19.03.13, 11:34
      Skłaniam się więc ku Britaxowi, choć nie bez wahań.

W takim razie mam jeszcze pytanie o kolorystykę.
      Czy ktoś widział tego nowego Britaxa w fioletowych szatach?
      Czy( na żywo) to jest taki fiolet-fiolet czy różowawy fiolet? Z jakiego materiału jest?
      Podoba mi się czerwony, ale on jest z tej brudo-lubiacej tkaniny.
      Czarny odpada. Brąz też- mam już brązowy wózek.

• karollek79 Re: spacerówka z pelna raczką-po raz kolejny 19.03.13, 13:52
        Na polskim rynku dostępne są tylko 3 kolory - czarny, brązowy i czerwony. Jak kupowałam mojego Britaxa pod koniec lutego to dzwoniłam do dystrybutora z pytaniem czy i kiedy będą dostępne pozostałe kolory, bo ten fioletowy też mi się podobał. Powiedziano, że wstępny termin to koniec marca... Więc kupiłam brąz. Sprzedawca w sklepie powiedział mi, że znając tego dystrybutora to na 100% nie będzie tych kolorów na koniec marca, i nie wiadomo czy wogóle będą u nas dostępne.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka