Dodaj do ulubionych

Wersja DENIM : Peg Perego Mini czy Maclaren Quest?

27.04.13, 22:01
Pytanie do wszystkich mam, ktore uzytkowaly, badz mialy stycznosc choc z jednym z tych modeli: w wersji Denim lepiej wziasc Questa (bo przedluzany daszek!), czy Mini (bo bardziej komfortowa tapicerka i jeszcze mniejszy od questa!) ?
Edytor zaawansowany
  • gaga-sie 27.04.13, 22:12
    Miałam questa denim, mam mini zwykłego. Tapicerka w queście super, miałam bez przedłużanej budy, zmieniłam wózek ze względu na tą cechę.. Gdybym miała teraz decydować: mini czy nowy quest-to ten drugi. Łatwiejszy w podbijaniu.
  • sztucznamrowka 28.04.13, 20:22
    Zdecydowanie Quest smile
  • love-mind 28.04.13, 20:37
    O wow... Dobrze wiedziec! smile Dodam, ze mam juz Techno Xt, ale chce czegos drugiego do mojego malego bagaznika, co bedzie jeszcze mniejsze a zarazem wygodne!
  • pomilak1 28.04.13, 20:31
    miałam questa denim (kupiłam od gagi) i był śliczny! tapicerka była bardzo przyjemna, powiem szczerze, że mi quest bardzo podszedł, sprzedałam na rzecz pliko mini i tu rozczarowanie duże. Szczególnie to rozklekotanie i tapicerka (miałam w paseczki) mniej przyjemna niż denim w queście smile
    Gdybym miała teraz wolną kasę kupiłabym bez zastanowienia nowego questa, w którym poprawili główną rzecz która mnie wkurzała a mianowicie system reg. oparcia smile no i ta buda, rewelka smile
  • love-mind 28.04.13, 20:38
    O kurde... Szkoda ze zmienilas w takim razie...
  • pomilak1 29.04.13, 09:30
    Ale ja już PPPmini nie mam tongue_out sprzedałam po tygodniu tongue_out także mi nie żal wink
    --
    tablica.pl/oferta/stokke-xplory-purple-na-gwarancji-ID2LLhH.html?action=show&id=40935853#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20130428-%5BdisplayLink%5D-4332977@1-20130428093823
  • love-mind 29.04.13, 10:43
    A powiedz mi jeszcze prosze, czy wersja denim jest "inna"? Oczywiscie inna, bo to denim smile Ale mam ny mysli, czy jest bardziej miekka, bardziej "wytrzymala", czy tez szary stelaz pasuje do tego jansu i czy ten jeans w rzeczywistosci jest jasny czy ciemny? Slicznie dziekuje za odpowiedz!
  • remip 28.04.13, 22:20
    Dziewczyny a wiecie czy w nowym quescie tylko w wersji denim jest przedłużany daszek czy w innych kolorach też? nie mogę doszukać się tej informacji w internecie? I czy mogłabym prosić o dokładne wymiary siedziska questa? jaka jest długość podnóżka? Czy siedzisko jest dużo mniejsze niż w pliko mini?
  • sztucznamrowka 29.04.13, 11:00
    Z tego co wiem to tylko w wersji denim jest ten przedłużany daszek
  • love-mind 29.04.13, 11:02
    I teraz pytanie: gdzie ta wersje denim mozna kupic???
  • sztucznamrowka 29.04.13, 11:01
    Siedzisko w Mini jest głębsze niż w Quest

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka