lekka spacerówka dla rocznego dziecka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ostatnio rozglądałam się za drugim wózkiem. Oglądałam różne parasolki, ale żadna mi nie pasuje. Potrzebuję jakiś drugi wózek. Teraz jeździmy jane rider, fajny jest, ale potrzebuję coś dodatkowego - przede wszystkim lekki i z dość obszernym koszem na zakupy, rozkładany do spania i z regulowanym podnóżkiem no i rączka od wózka też musi być regulowana bo jestem niska. Córka ma rok, a i kwota max 700-800 zł, może być używany. Nie mam pomysłu co by pasowało. Zastanawiałam się nad czymś w stylu pp aria, ale bez regulacji podnóżka to jednak nie bardzo...
    --
    Madzia 2006
    Maja 2012
    • ja miałam arię dla prawie 3 latka więc była ok, koleżanka miała dla roczniaka, byliśmy razem nad morzem i powiem ci że było mi bardzo żal tego małego jak tak spał i mu nóżki dyndały sad

spróbuj obejrzeć inglesinę espresso, od roku 2012 ma regulowany podnóżek.

--
      ==================================================================
      1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• a jeszcze loola, chyba ma podobną wagę do jane solo? Który solidniejszy?
      --
      Madzia 2006
      Maja 2012
      • no ja właśnie dla roczniaka chcę loolę, ale to ma być u nas wózek z odwracanym siedziskiem i dużą budką, waga nie ma wielkiego znaczenia, bo mam trzy inne lekkie wózki wink

jane challenger waży chyba 12kg z tego co pamiętam, to mniej więcej tyle samo co p3 ale jane lepiej się podbija, a solo to taki sam wózek, ale na podwójnych kołach, jeszcze był anvesario czy jakoś tak, one mają fajne siedzisko i są wygodne, jednak ciężkie i duże po złożeniu (loola pewnie podobnie, ale tak jak napisałam wcześniej, kupuję ją ze względu na odwracane siedzisko)

--
        1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• Loola i Solo to moim zdaniem nie są lekkie, dodatkowe spacerówki dla roczniaka (no chyba że podstawowy wózek waży 20kg wink Z tych dwóch wolałabym Solo.
        Jednak 12 kg to sporo i wybierałabym wśród lżejszych wózków, np. Inglesina Trip, PP Si. Oba mają fajne budki, rozkładają sie do spania, spore podnóżki, pałąk i ważą ok. 7,5 kg (piszę o nowej I Trip bo stara waży 6,5 i nie ma pałąka w zestawie).
        • masz rację, ja mam właśnie lżejsze wózki (techno xt 6,5kg, jane unique 5,5kg i britax b-agile 8kg) a loola ma być z odwracanym siedziskiem i może sobie ważyć nawet 13kg wink

--

• Oglądałam przeróżne parasolki i żadna mi nie podpasowała. Dlatego szukam czegoś pomiędzy parasolką a spacerówką. Potrzebuję wózek, który będą używała na spacery po osiedlu i do sklepu na zakupy. Obecnie jeździmy jane rider, dobrze mi się nim jeździ, ale ma strasznie mały kosz na zakupy, a zakupy to przede wszystkim ja robię no i trochę waży a wózek muszę znosić jedno piętro.
          --
          Madzia 2006
          Maja 2012
          • 12.05.13, 16:14
            Magda z tego co czytałam to miałaś kiedyś inglesinę trip a teraz masz maclarena xt. Mogłabyś tak na szybko porównać te dwa wózki?
            --
            Madzia 2006
            Maja 2012
            • 12.05.13, 20:10
              no więc tak, inglesina to dobry wózek, a nawet bardzo dobry, po złożeniu jest mniejsza niż maclaren, ma gorszą budkę (mimo że też dużą), amortyzacja całkiem fajna (ale w techno lepsza) niestety inglesina jest tak skonstruowana, że przy złożonym podnóżku dziecko nie może oprzeć stóp o plastikowy podnóżek.

inglesina kosztuje około 750zł (z pałąkiem i osłoną na nóżki) a maclaren 880 (pałąk nieoryginalny 25zł, a zamiast pokrowca wolę śpiworek), ja wolałam dołożyć, bo maclaren jest wyższy, ma regulowaną wysokość rączek, lepszą jakościowo tapicerkę, lepszą amortyzację i budkę która dodatkowo ma zamek i można ją opuścić do pałąka, ale jest dłuższy po złożeniu.

--

• 12.05.13, 20:57
                dzięki smile
                --
                Madzia 2006
                Maja 2012
              • 12.05.13, 21:00
                a jeszcze jak wygląda wysokość rączek?, dla w xt jest na styk, wyżej raczej być nie może
                --
                Madzia 2006
                Maja 2012
                • 12.05.13, 21:08
                  No ale tym xt czy inglesiną trip to raczej zakupów nie zrobisz, kosz mały wink W maclarenie to mnie wkurza to, że lecą do tyłu jak coś się na rączkach powiesi, próbowałam w sklepie i odpadł wstępne testy.
                  • Hmm ja tez dzisiaj sprawdzalam i czy faktycznie jest wywrotny, stwierdzam ze nie jest, moje dziecie jak klaplo to ja ledwo ten wozio podbilam a jak powiesze zakupy chyba bedzie mi tylko latwiejsmile
                    Tak serio ogladalam tez mnostwo maclarenow xt w galerii z powieszonymi torbami na raczkach i spiacymi dziecmi z rozlozonym oparciem i zaden sie nie przewracal, moze to jednak zalezy od tego jak duze jest dziecko, ale naprawde nielatwo go przechylic.
                    • ale dziewczyny piszą o wywrotności, gdy coś wisi a wózek jest pusty. wink

Mi też sie na pusto z torbą na rączce wywrócił. uncertain
                      • 12.05.13, 21:47
                        na pusto każda parasolka z kopniętym stelażem się przewróci, i xt i inglesina i mamas&papas

--

• A ja czytałam właśnie, że nie na pusty wózek tylko z dzieckiem w środku się wywrócił i do tego się odniosłam.
                          Ale pomijając ten fakt to mi akurat bez różnicy, nie lubię zakupów powieszonych na rączkach wózka, więc zwracam uwagę na co innego w tym wózkusmile
                        • Magda a ten koszyk co sobie uszyłaś jest na zamówienie u ciebie? Do champagne tez możesz taki skomponowac??
                          • 13.05.13, 17:25
                            jeśli szary kolor pasuje to tak, lub czarny, bo innego koloru nie mam

--

• A może Phil&teds Smart?
      • a może w takim razie britax b-agile spełniałby moje oczekiwania? Wiem, że marudzę ale nie mam pojęcia który wózek będzie najlepszy
        --
        Madzia 2006
        Maja 2012
        • no cóż, wybieram sie w środę z przyjaciółka by go dla niej kupic, tylko on nie ma regulowanego podnóżka, chociaż jest on pod takim kątem, ze nóżki nie wiszą tylko się opierają no i rączka nie jest regulowana, Ale tak poza tym wózek wydaje się byc fajnym rozwiązaniem. Obszerne siedzisko, łatwe składanie, dosyć duże tylne kółka dają nadzieję na dobre prowadzenie.
          --
          fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pd/fh/3tsh/OrAVCGg9bBFaTMaYzA.jpg Mój synek ssącywink
        • mam b-agile smile każdy ma jakieś zalety których nie ma drugi, dlatego mam obydwa big_grin
          gdybym miała teraz kupić jeden, albo techno xt albo b-agile to chyba jednak byłby to maclaren, głównie dlatego że ma węższy rozstaw kół i lepiej się wszędzie mieści big_grin

--

• Maja chciałam napisać do Ciebie na priva ale chyba gazetowy nie działa ?
    • a może zoopera któregoś? hulę/waltza/bolero
      --
      http://www.suwaczek.pl/cache/6bd29b38e6.png
      • jeśli lekka dla rocznego to twist- miałam i moge polecić, są teraz w dobrej cenie, buda super, amortyzacja i dosyc duzo siedzisko jak na tego typu wózek , no i oparcie rozkładane jedna ręką. Pałąk w tym wózku też jest fajnywink
        --
        fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pd/fh/3tsh/OrAVCGg9bBFaTMaYzA.jpg Mój synek ssącywink

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.