• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

tapicerka fleece bugaboo

• 07.09.13, 12:20
    jak to mozna zafarbowac i czy mozna jakos zafarbowac , mam pomaranczowa na jesien w sam raz tylko jedno "ale'' tapicerka lezy i jest odbarwiona trzeba ja zafarbowac jakos
    Edytor zaawansowany
    • 07.09.13, 12:26
      Jak fleece to polar to chyba polaru nie da się zafarbować uncertain
      • 07.09.13, 13:57
        w mojej ocenie tapicerka fleece nie jest 100% polarem jest to jakas mieszanka szkoda by kolejny rok lezala w szafie , maz wpadl na "genialny" pomysl zalac domestosem odbarwi sie na bialo i bedzie biala buda, moim zdaniem nie jest to dobry pomysl bo polar moze sie zniszczyc ,
        • 07.09.13, 14:12
          Nie wiem jak soe to do polaru ma ale
          Ja kiedys jednego urbana co mial wyblakniete
          Siedzisko rozowe
          Zrobilam biale
          Tam gdzie byl rotowy popsikalam srodkiem na grzyba
          Z hlorem
          I tak powstal piekny bialo czarny urban
          Materialowi nic nie bylo
          --
          http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv7385hljm4u.png
          http://www.suwaczki.com/tickers/zem320mmgsul9ah5.png
    • 07.09.13, 15:15
      Gdzieś nawet walał mi się po mieszkaniu pomarańczowy barwnik. wink
      Można nim barwic we wrzątku w garnku lub w pralce (jest instrukcja).
      Jak znajdę to może ci podesłać?
      A co do samego farbowani materiału - masz jakąś inną budkę na zmianę jakby co? Jeśli masz i ta jest dodatkowa to możesz zaryzykować farbowanie i jak nie wyjdzie to wybielanie.Jak isę zniszczy i nie będziesz płakać z tego powodu oczywiscie. smile
      • 07.09.13, 15:36
        mam jeszcze czerwona i czekam na custom made Cars 2, moj syn kocha te bajke wiec dla niego zamowilam budke i wkladke z Autek wink i chyba kupie na ebayu pomaranczowa farbke i sprobuje to zrobic a jak nie to pozwole mezowi uzyc domestosu, a jak z pralka po takim pomaranczowym farbowaniu nic jej nie bedzie?
        • 07.09.13, 15:47
          Z tego co czytałam to po farbowabniu barwnikiem w pralce zaleca się wykonać pranie czyszczace (takie jak się robi na pustio z detergentami po zakupie nowej pralki), a potem zrobić pranie ciemnych rzeczy (żeby w razie co resztek barwnika nie było widać, na czarnych ciuchach nie będzie).
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.