Dodaj do ulubionych

Stary Quest lepszy od nowego????

14.10.13, 13:09
Ostatnio wiele dziewczyn polowalo tu na starsze questy. Sama wiele lat temu bardzo ten model lubilam. Teraz zakupilam moj upragniony model Quest Denim (na tej budce mi bardzo zalezalo) z roku 2013 i dla mnie to porazka. "Ulepszyli" w maclarenach te stelazu z tylu - wygieli je nad kolkami tylnimi troche do tylu. Wozek ma przez to pewnie wiekszy odstep kol przednich do tylnich, mniej moze jest wywrotny do tylu, ale na jazde, a przedewszystkim podbijanie ta zmiana bardzo zle wplynela. Dla mnie nowy quest jest nie do uzytku. Juz nawet chwile pomyslalam, ze moze mnie sie cos przestawilo, ze moze teraz innymi wozkami jezdze i porownanie inne. Ale zakupilam na chwile questa z 2008 roku (takiego kiedys tez mialam) uzywanego. No i on nieporownywalnie lepiej sie prowadzil od tego nowego.
Tak, ze ja bym raczej nie kupila drugi raz nowego modelu tego wozka, choc podejrzewam tez niestety, ze tak samo moze byc z techno XT/XLR, bo tam tez te stelaze zmieniono...

--
Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
Edytor zaawansowany
  • eve_81 14.10.13, 17:02
    W xt nowym też jest giety ten stelaż właśnie. Muszę popróbować nim pojechać, bo sasiadka ma. Ja choć swojego kupiłam w lutym tego roku mam model z 2012 r i jest ok. Questa miałam też starego w 2009 i byłam z niego bardzo zadowolona.
    --
    mamawozibardziej.blogspot.com/
  • agusia041 14.10.13, 18:22
    Powiem szczerze, nie odczułam aż tak drastycznej różnicy między prowadzeniem XT (model 2012) a questa denim 2013. Na pewno prowadził się trochę ciężej i gorzej podbijał, ale nie było tak strasznie źle uncertain
    Szkoda, że nie miałam starszego questa, sama jestem ciekawa jak wypada porównanie i o co właściwie chodzi z tym stelażem.
    Za to po kilku spacerach BMW, jestem naprawdę zaskoczona, że parasolka może prowadzić się tak lekko. I zachodzę w głowę, w czym tkwi ten sekret smile
  • pinik 14.10.13, 19:42
    Agusia: w stelazu, wlasnie w stelazu (inaczej polozony srodek ciezkosci)

--
    Pinik

• kkitka 14.10.13, 20:39
    Też mam questa denim i jednak lepiej mi się podbija i prowadzi niż pp si, tylko z tą parasolką mogę porównywać.
  • martuska1982 14.10.13, 21:47
    moim zdaniem nie mozna porównywać maca z pegiem.
    Maclaren xt podbijał mi się super. PP Pliko tragicznie,nie dałam rady.
    Si może na tle pliko podbija się dobrze,ale to jednak inny stelaż niż maclareny i nie można porównać, dlatego jeśli Pinik mówi że stary quest podbijał sie lepiej niż nowy denim to na pewno ty tego nie poczujesz porównując z jeszcze gorszym w podbijaniu peg perego.
  • kar-ula 14.10.13, 22:05
    A jaki Quest to ten "stary"? Bo ja mam 2011 i uważam, że podbija się bardzo srednio - z 8 kg dzieckiem! Czy to już nowszy czy też "starszy"?
  • pinik 15.10.13, 00:07
    Nowszy to te od 2013.
    --
    Pinik

• saras-wati 15.10.13, 16:45
    Pinik, ja najbardziej ubolewam nad systemem rozkładania podnóżka - o ile przy maluchach takie na "klik" jest wygodniejsze, to dla starszych dzieci te prowadnice można było schować w połowie, dzięki czemu siedzisko było głębsze niż te 20-22cm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka